Kredīts lauksaimniekiem - nauda lauku attīstībai

Nolēmi attīstīt savus laukus un paplašināties? Kredīts lauksaimniekiem ir lieliska iespēja iegādāties lauku tehniku, zemes platības vai citas lauksaimniecībai nepieciešamās lietas. Šeit ir visi aizdevēji, kuri aizdod naudu lauksaimnieku vajadzībām.

AizdevējsSaņemšanaSummaVecumsKomisijas %TermiņšDarba laiks
5 LKCENTRS atsauksmes

LKCENTRS INFO

1 d.
50000 500 - 50000 € SAŅEMT
21 - 70 gadi

2,9

6 - 360 mēneši
Pr-Pk: 10:00-18:00
Se: 10:00-20:00
Sv: 10:00-20:00
4.1 Latvijas Hipotēka atsauksmes

LATVIJAS HIPOTĒKA INFO

3 d.
25000 500 - 25000 € SAŅEMT
18 - 65 gadi

2,5

12 - 180 mēneši
Pr-Pk: 08:00-17:00
Se: 08:00-17:00
Sv: 08:00-17:00

Kur var saņemt kredītu lauksaimniekiem?

Lauksaimniecība ir praktiski jebkuras valsts pamats. Tomēr ne visas valsts ir labvēlīgas lauksaimniecībai. Galvenokārt tas ir dēļ nodokļu un subsīdīju līmeņa. Noteikti esat dzirdējuši, ka attīstītās valstīs lauksaimnieki dzīvo zaļi un atļaujās vairāk. Tā ir un tur mēs neko īsti mainīt nevaram - tirgus un ietekme jau sen ir sadalīta, tāpēc mazajām valstīm ir jācīnās par izdzīvošanu, lēnām arī attīstoties, lai nepazustu pavisam. Nav noslēpums, ka Latvijās ir kļuvis populārs kredīts lauksaimniekiem, kurš ļauj spert soļus attīstības virzienā. Ja vieniem ir nepieciešamsas jaunas zemes platības un visi nepieciešamie materiāli sējai, tad citiem tā jau ir lauksaimniecības tehnika, kura ļauj apstrādāt savas zemes. Bez tā visa ir vēl var būt arī nepieciešamība pēc kredīta priekš lauksaimniecībai paredzētajām būvēm, piemēram, šķūņiem, staļļiem, kaltēm, kūtīm, angāriem u.tml. Šim visam var aizņemties un uz doto brīdi ir pietiekami daudz kreditēšanas kompāniju, kuras šo iespēju sniedz. Lai izvēlētos sev piemērotāko, ir jāņem vērā procentu likmes un citi nosacījumi, kuri var apgrūtināt jūsu lauksaimniecības darbību. Ieķīlājot savu zemi vai tehniku, ir jāsaprot, ka neveiksmīgas saimnieciskās darbības rezultātās jūs varat pazaudēt visu, kas tiks ieķīlāts. Ja summas ir lielas, tad bez ķīlas iztikt būs grūti, tāpēc rūpīgi izplānojiet, cik pamatota ir aizņēmuma ņemšana un, vai nav iespējams tikt galā pašu spēkiem. Jā, tas būs lēnāk un grūtāk, tomēr tas var arī paglābt no izputēšanas, ja nu paliek sliktāk un nav no kā atmaksāt kredīta maksājumus.

Vai lauksaimnieks var aizņemties patēriņa kredītu?

Kā jau minējām, viss ir atkarīgs no summas, kura jums ir nepieciešama. Vairākus desmitus tūkstošus aizņemties savām lauksaimniecības vajadzībām būs grūti, ja izvēlēsieties nebanku kreditorus, kuru kapitāls liedz operēt ar lielajiem aizdevumiem. Ierasti šādās kompānijās var aizņemties līdz 10000 euro, bet viss, kas ir uz augšu, iz meklējas kompānijās, kuras specializējas tieši uz lauksaimnieku krdītiem. Mūsu ieteikums ir izvēlēties tieši specializētās kompānijas, jo tām būs gatavi risinājumi, kuri tiks piemēroti konkrētai situācijai un iespējām. Nemeklējiet naudu apšaubāmās kompānijās, uzticaties nozares profesionāliem, kuri sadarbojas ar citiem lauksaimniekiem. Nekautrējaties apjautāties arī savā nozares biedru pulkā (arī tuvāko kaimiņu), tas ļaus izprast reālo ainu un citu pieredzi. Lai jums izdodas realizēt savas ieceres bez kredītiem, bet, ja tomēr ņemsiet aizdevumu, dariet to apdomīgi un ar pašām izdevīgākajām procentu likmēm.

Kredīts lauksaimniecības zemes iegādei

Ja vēlaties paplašināt savas zemes paltības, kuras ir paredzētas lauksaimniecībai, tad kredīts lauksaimniecības zemes iegādei, kuru piedāvā vairākas kredītu kompānijas, būs pareizā izvēle. Pieteikties šādam aizdevuma veidam var gan pie Altum, gan Latvijas hipotēkas, gan Luminor. Pie tam, sadarbībā ar Lauku atbalsta dienestu, ir iespējams tikt pie dažāda veida atvieglojumiem. Tā kā zemes iegāde ir ļoti nopietns solis, mēs iesakām sazināties ar visiem iespējamajiem kreditoriem, lai spētu izvērtēt pat smalkākās nianses un atšķirības. Mūsu salīdzināšanas tabulā ir atspoguļoti gan kreditori, gan brokeri. Brokeri jums palīdzēs piemeklēt labāko risinājumu, nesadārdzinot kredīta izmaksas.


Vērtējums: 5,00 no 5
Balsis: 1

Kredīts lauksaimniekiem - nauda lauku attīstībai
Vērtējums: 5 no 5
Balsis: 1