Kredīti uz 24 mēnešiem un vairāk

Vēlies aizņemties uz termiņu no vairākiem mēnešiem līdz pat vairākiem gadiem? Esam apkopojuši aizdevējus, kuru piedāvājumā ir kredīti uz 24 mēnešiem un vairāk. Atliek vien izvēlēties, kurš aizdevējs būs piemērotāks izvēlētajam termiņam, iesniegt pieteikumu un saņemt naudu.

AizdevējsSaņemšanaSummaVecumsKomisijas %TermiņšDarba laiks
5 Banknote atsauksmes

BANKNOTE INFO

15 min.
3000 50 - 3000 € SAŅEMT
20 - 80 gadi

43,1

1 - 60 mēneši
Pr-Pk: 08:00-22:00
Se: 08:00-22:00
Sv: 08:00-22:00
5 LKCENTRS atsauksmes

LKCENTRS INFO

20 min.
10000 300 - 10000 € SAŅEMT
21 - 70 gadi

10

3 - 72 mēneši
Pr-Pk: 10:00-18:00
Se: 10:00-20:00
Sv: 10:00-20:00
5 CreditOn atsauksmes

CREDITON INFO

15 min.
4000 100 - 4000 € SAŅEMT
20 - 75 gadi

67,7

3 - 48 mēneši
Pr-Pk: 08:00-22:00
Se: 10:00-20:00
Sv: 10:00-20:00

Kas ir kredīts uz 24 mēnešiem?

Kas ir kredīts uz 24 mēnešiem?Ir sanācis palikt bez naudas vai garu degunu kāda izdevīga pirkuma priekšā? Lai atrisinātu šādas situācijas un tajās neiejauktu savus draugus vai tuvākos radus, varat izmantot internetā pieejamos finanšu pakalpojumus - šajā gadījumā tie varētu būt nebanku kreditoru sniegtie pakalpojumi. Nebanku kreditori piedāvā gan ātros, gan ilgtermiņa kredītus, kuriem ir dažādas maksimāli pieejamās summas un termiņi. Ja jums vajag lielāku naudas summu un ilgāku atmaksas termiņu, tad pastāv iespēja aizņemties kredītu uz vairākiem mēnešiem vai gadiem. Tas ir ērti un ātri izdarāms, jo varat pieteikt savu aizdevumu no jebkuras vietas pasaulē, kur vien ir pieejams internets. Ātrie kredīti uz 24 mēnešiem ir ilgtermiņa risinājums, kurš piedāvā aizņemties no 50 līdz pat 200000 euro. Šādus pakalpojumus cilvēki ierasti izmanto lielu pirkumu iegādei, kas var būt gan automašīna, gan nekustamais īpašums. Nereti šis pakalpojums arī palīdz kredītu pārkreditēšanā.

Kam ir paredzēti aizdevumi uz vairākiem mēnešiem?

Aizdevumi uz vairākiem mēnešiem ir ātrs risinājums neparedzētu un steidzamu izdevumu segšanai, ar svarīgu nosacījumu, ka aizņēmējam ir regulāri ienākumi, kas ļaus atmaksāt kredītu savlaicīgi. Taču pirms iesniegt ātrā vai ilgtermiņa kredīta pieteikumu, ir kārtīgi jāapdomā, vai tas tiešām ir vajadzīgs un vai būs regulāra nauda katru mēnesi, lai nomaksātu kredīta maksājumu noteiktajā termiņā. Daudziem cilvēkiem aizdevumi ir radījuši sarežģījumus ar to atmaksu, daudzi no tiem sākotnēji cerēja paņemto naudu atdot laicīgi, tomēr ne viss ir paredzams, un jārēķinās arī ar situācijām, kuras nevar paredzēt. Kā risinājums ir budžeta plānošana un finansiālā drošības spilvena izveide jeb iekrājumu veidošana. Protams, ne visi prot plānot budžetu un izdevumus tā, lai visam pietiktu, kur nu vēl kaut ko atlikt nebaltām dienām - tomēr uz to ir jātiecas katram. Tikai sakārtotā vidē būs kārtība un stabilitāte - tas būtu jāiegaumē pirms uzņematies ilgtermiņa saistības.

Vai aizdevuma saņemšana uz 24 mēnešiem ir vienkārša?

Lai saņemtu ātro vai ilgtermiņa aizdevumu uz ilgāku laiku, būs nepieciešams mobilais telefons, e-pasts un konts kādā no Latvijas bankām. Tāpat ir nepieciešami regulāri un pierādāmi ienākumi, kas ļaus atmaksāt aizdevumu. Šādam aizdevumam nav nepieciešama ķīla vai galvojums, kas padara šādus aizdevumus ļoti ātri un vienkārši saņemamus. Reģistrēties un pieteikties kredītam uz 24 mēnešiem var jebkurā diennakts laikā, jebkurā dienā. Tomēr naudu jūs nesaņemsiet jebkurā laikā, jo aizdevuma pieteikums tiks izskatīts un nauda pārskaitīta uz klienta bankas kontu tikai kredītiestādes darba laikā, kurš šobrīd tiek arī ierobežots ar likumdošanu. Uz doto brīdi aizdevumus drīkst izsniegt tikai no 7:00 līdz 23:00 vakarā. Aizdevēja darba laikā piešķirto naudu savā kontā saņemsiet jau 15 minūšu laikā pēc aizdevuma pieteikuma izskatīšanas, protams, ar nosacījumu, ja jūsu un kreditora konts būs vienādās bankās. Taču, ja bankas būs atšķirīgas, ilgtermiņa kredīta izsniegšanas process aizņems vairāk laika, tas var aizņemt līdz pat trim dienām kopš aizdevuma pieteikuma izskatīšanas. Arī gadījumos, kad bankas sistēmā rodas tehniska rakstura problēmas, naudas saņemšana var aizņemt ilgāku laiku.

Vai var aizņemties uz 24 mēnešiem, ja nav darba vieta?

Aizņemties uz 24 mēnešiem bez darba vietas var, tikai ir viena problēma - ir jābūt citiem regulāriem ienākumiem. Ja cilvēkam nav nekādu ienākumu, kas ļaus bez problēmām atmaksāt kredītu, tad kredīts bez darba vietas un ienākumiem tiks atteikts. Kreditorus šajā jautājumā var saprast, jo iesaistīties saistībās ar cilvēku, kurš visdrīzāk laicīgi nenorēķināsies, nav prāta darbs. Atrodas arī tādi aizdevēji, kas aizdod uz vairākiem mēnešiem tieši bezdarbniekiem, tomēr tas ir liels retums, un šādus aizdevējus var pieskaitīt pie nedrošajiem kreditoriem. Drošs un atbildīgs kreditors ir tas, kuram ir laba kredītreitinga noteikšanas sistēma, lai izslēgtu varbūtību, ka aizdevums tiks izsniegts cilvēkam, kurš to nevar atļauties. Protams, ir cilvēki, kuri apzināti visu izdara, lai tikai apietu kreditora uzmanību, samelojot par faktiskajiem finanšu rādītājiem, bet tas jau ir tikai sev par skādi. Mēs iesakām neaizņemties vispār, ja esat palicis bez darba, jo tas visdrīzāk tikai pasliktinās esošo situāciju.

Vai var aizņemties uz 2 gadiem, ja ir slikta kredītvēsture?

Šis arī ir viens no problemātiskajiem momentiem visā kreditēšanas sistēmā, jo Latvijā ir ļoti daudz cilvēku, kuri jau paspējuši sabojāt savu kredītvēsturi. Aizņemties ar sliktu kredītvēsturi uz 2 gadiem ir iespējams, taču jāatzīst, ka tas nebūs nemaz tik vienkārši, jo kreditoru drastiskie noteikumi paredz to, ka negatīvās kredītvēstures gadījumā klientam ir jāatsaka. Bet ir arī tādi, kas aizdod, izvērtējot aizņēmēja šī brīža finansiālos rādītājus. Viens no veidiem, kurš var nostrādāt uz visiem 100%, ir aizņemšanās pret auto ķīlu, kas ļaus paņemt kredītu uz 24 mēnešiem, ieķīlājot savu automobili, pie tam to varēs turpināt lietot visu kredīta atmaksas laiku. Tas patiešām ir labs piedāvājums tieši vairāku mēnešu aizdevumam, kur aizdevums tiek atdots pa daļām un nerada īpašas problēmas ar ikmēneša maksājumiem. Tomēr padomājiet labi, vai tiešām nevar kaut kā iztikt bez tā kredīta, jo esošā sabojātā kredītvēsture taču ir kā vēsturisks atgādinājums par bēdīgo pieredzi.

Vai var apvienot vairākus kredītus uz vairākiem mēnešiem?

Ja runājam par ilgtermiņa kredītiem, kurus izsniedz no dažiem mēnešiem līdz pat 10 gadiem, tad nevar nepieminēt iespēju apvienot vairākus mazos kredītus vienā lielākā ilgtermiņa kredītā. Tā ir lieliska iespēja pārkreditēt savus aizdevumus un nonākt pie izdevīgākiem procentu maksājumiem, atvieglojot sev dzīvi gan maksājumu daudzuma ziņā, gan kopējā kredītu maksājumu summā. Ja esat paņēmis kādus 10 ātros kredītus ar termiņu līdz 30 dienām, bet tad tos regulāri pagarināt, maksājot soda naudas, tad kredītu apvienošana uz vairākiem mēnešiem vai pat gadiem stipri palīdzēs, noņemot tās raizes, ko rada vairāki maksājumi un apziņa, ka bezjēdzīgi tiek samaksāta sava nauda sodos. Iesakām rīkoties un sakārtot savu finansiālo veselību ar pareiziem risinājumiem, izvairoties no tādiem, kas uzliek smagas vai nepanesas saistības. Nav nekāds noslēpums, ka kredīti ir domāti cilvēkiem, kuri tos var atļauties, taču reālajā dzīvē viss ir otrādi, un šos pakalpojumus cilvēki izmanto ļoti nepārdomāti, apgrūtinot savu finansiālo stāvokli vēl vairāk.

Kā redzam, tad aizdevumi uz vairākiem mēnešiem vai gadiem ir kļuvuši ļoti populāri, un to saņemšana neprasa daudz laika. Ņemot ilgtermiņa kredītu, cilvēkam paveras plašākas iespējas, jo ikmēneša kredīta maksājums nav tik jūtams, pie tam, maksājot to vairākos mēnešos, to ir viegli ieplānot un neietekmēt ikdienišķos tēriņus. Cilvēks, kurš rūpīgi plāno savu ģimenes budžetu, noteikti izvērtē visas nianses, ko un kā labāk pirkt, kur var ietaupīt u.tml. Bet situācijās, kad taupīšana nepalīdz, kad ir pazaudēta darba vieta vai ir slikta kredītvēsture, ir jāmeklē īpaši risinājumi, un dažās kompānijās šādi risinājumi ir. Kredītu uz 24 mēnešiem var saņemt jau no 18 gadiem un, ja iepriekš ir paņemti vairāki ātrie kredīti, šādu aizdevumu var izmantot, lai apvienotu mazos kredītus vienā lielākā aizdevumā. Tas tiešām ir apsveicami, ka ir tādi risinājumi, kuri palīdz pārvarēt grūtos brīžus, tomēr būsim kritiski un apdomīgi. Nevajag steigties pēc ātrās naudas, nerēķinoties ar sekām, ko tā var atnest. Aizņemoties uz vairākiem mēnešiem vai pat gadiem, cilvēks uzņemas milzīgas saistības, kuru nepildīšanas gadījumā var rasties nopietnas problēmas un papildus izdevumi.


Vērtējums: 5,00 no 5
Balsis: 2

Kredīti uz 24 mēnešiem un vairāk
Vērtējums: 5 no 5
Balsis: 2