Kredīts zemes iegādei

Nolēmi paplašināties vai nodrošināties ar savu zemes stūrīti? Kredīts zemes iegādei ir lieliska iespēja realizēt savu sapni par zemes iegādi. Zemi vari iegādāties gan privātajām, gan lauksaimniecības, gan biznesa vajadzībām. Šeit ir visi piedāvājumi.

AizdevējsSaņemšanaSummaVecumsKomisijas %TermiņšDarba laiks
3.8 Latvijas Hipotēka atsauksmes

LATVIJAS HIPOTĒKA INFO

3 d.
25000 500 - 25000 € SAŅEMT
18 - 65 gadi

2,5

12 - 180 mēneši
Pr-Pk: 08:00-17:00
Se: 08:00-17:00
Sv: 08:00-17:00

Pie kā var paņemt kredītu zemes iegādei?

Kad jūsu saimniecība, bizness vai dzīves stils sāk prasīt papildus zemes platības, jūs noteikti saskaraties ar domu par aizdevumiem. Šī doma nav peļama, ja vien jūsu mērķi ir adekvāti un atbilstoši jūsu finansiālajām iespējām. Uz dodto brīdi kredīts zemes iegādei ir pieejams vairākās Latvijas kredītiestādēs. Summas, kuras var tikt piešķirtas ir tiešām iespaidīgas un var sasniegt pat 200000 euro. Ja vēlaties iegādāties zemi priekš neliela dārza vai mazas mājiņas ar pirti, un tas viss tiek plānots stipri tālu no Rīgas vai kādas citas lielas pilsētas, tad summas būs samērā nelielas un visdrīzāk nepārsniegs 20000 euro. Ja vēlaties zemi pilsētā vai zeme ir nepieciešama uzņēmējdarbībai, tad var gadīties, ka ar 200000 var būt arī par maz. Ja aizņēmums ir mērām vairākos miljonos, šeit palīgā nāks banku piedāvājumi, jo nebanku kreditoriem vienkārši ir par maz aktīvu, kurus varētu novirzīt tik lielos aizdevumos. Zemes iegāde kredītā ir ļoti nopietns solis, kurš var radīt saistības pat uz 40 gadiem. Tā kā šis termiņš ir līdzvērtīgs visiem cilvēka spēka gadiem, ir saprotams, ka aizņemto naudu atdosiet tikai savās vecumdienās. Šī iemesla dēļ, ir jāsaprot, ka kredīta maksājums nevar būt pārāk liels, jo jums taču ir jādzīvo arī šodien, neliedozt sev prieku par dzīvi. Ir grūti noskatīties uz tiem, kuri iegādājas zemi savām sapņu pilīm un tad to pārvērš par atmatu, kurā reizi dažos gados tiek nopļauta zāle un uzcepts šašliks. Un šāds scenārijs nav retums tiem, kas lec augstāk par to, cik ir spējīgi.

Kas jāņem vērā ņemot kredītu zemei?

Ņemot kredītu zemes iegādei, ir jāapzinās savas saistības visa kredīta atmaksas termiņa laikā. Tas nozīmē, ja jums tagad ir 20 gadi un kredīts tiks paņemts uz 40 gadiem, ir jāsaprot, kā būs maksāt šo kredīta maksājumu 59 gados. Jā, mēs visi novecojam un arī jums reiz pienāks tāds vecums. Papildus tam jūms būs bērni un varbūt pat arī mazbērni. Viss prasīs izdevumus un iespējams ienākumi nebūs tik lieli, lai visam pietiktu. Tieši tāpēc ir jāizvērtē, kā aizdevums ietekmēs jūsu dzīves kvalitāti daudzu gadu griezumā. Un jāparedz visādi scenāriji, ieskaitot to, kurš tika jau minēts, kad kredītā nopirktā zeme pārvēršas par aizaugušu atmatu. Ja nonāk līdz tam, ka ir jāsavelk gali un visi resursi aiziet kredīta maksājumos, labākais variants ir pārdot savu īpašumu un segt kredīt kaut vai līdz tam līmenim, kurš ļaus dzīvot brivāk un ar kvalitāti. Izslēdziet romantiku par savu zemes stūrīti, domājiet pragmatiski un stipri uz priekšu.


Vērtējums: 5,00 no 5
Balsis: 1

Kredīts zemes iegādei
Vērtējums: 5 no 5
Balsis: 1