Kredītu apvienošana vienā maksājumā

Krāt derīgus krājumus nav slikti, bet krāt kredītu maksājumus gan nav nekas labs, tāpēc izmanto kredītu apvienošanas iespējas un apvieno visus savus maksājumus vienā maksājumā. Tas palīdzēs ne tikai novienkāršot maksājumus, bet arī spēs ietaupīt uz komisijas maksām un soda naudām, kuras aizdevēji labprāt iekasē, ja tiek kavēta kredīta atmaksa. Zemāk ir visi aizdevēji, pie kuriem vari veikt savu aizdevumu refinansēšanu, uzlabojot savu situāciju ar esošajiem parādiem.

Kreditora
nosaukums
Maksimālā
summa
Apvienot
vienā kredītā
Izsniegšanas
laiks
Pirmais
bez maksas
Vecuma
ierobežojums
Procentu likme
Darba laiks
10000
Atsauksmes (2)
2 dienas
Nav
18 - 75
16
09:00-18:0010:00-14:00

Kā tad cilvēki nonāk līdz tam, ka kļūst nepieciešama vairāku kredītu apvienošana vienā kredītā jeb vienā maksājumā, kāds tam ir cēlonis? Lielai daļai cilvēku, kuri ir izmantojuši ātro kredītu pakalpojumus, nav radušās grūtības ar aizdevuma laicīgu apmaksu, tomēr ir ļoti daudz tādu gadījumu, kad aizdevumu ņemšana ir bijis nepareizs lēmums, kura rezultātā pietrūkst naudas, lai atmaksātu izveidojušos parādu. Statistika vēsta, ka visvairāk neatmaksāto aizdevumu ir tieši ātro kredītu nozarē. Lai arī vilinoši var šķist tas, ka pirmais kredīts ir bez procentiem, tomēr tam nevajadzētu būt par galveno iemeslu, lai aizņemtos. Jo, ja rodas problēmas ar atmaksu un tiek kavēts atmaksas termiņš, procentu likme tik un tā tiek piemērota. Īstermiņa kredītiem ir augstas procentu likmes, tomēr tās ir pamatotas, jo mazo aizdevumu izsniedzējiem ir lielāks risks, jo netiek prasīta ķīla, kura varētu būt par garantu atgriezt izsniegtos naudas līdzekļus.

Kredītu apvienošana online - ātro kredītu pārkreditēšana

Kas ir kredītu apvienošana, kāpēc cilvēki to izvēlas?

Lai arī aizņemšanās ir diezgan vienkārša, pastāv arī liels risks, ka var rasties kādas grūtības, kuras neļaus laicīgi norēķināties ar aizdevēju. Diemžēl vai par laimi kredīta atmaksas termiņu ir iespējams pagarināt – uz 7, 15 vai 30 dienām. Protams, par šo pakalpojumu ir jāmaksā konkrēta summa, kas netiek atskaitīta no kredīta pamatsummas. Gandrīz pie visiem aizdevējiem kredīta atmaksas termiņu var pagarināt neskaitāmas reizes, tomēr ir daži tādi kreditori, kas neļauj pagarināt vairāk par pāris reizēm, kā arī ir tādi, kas nedod iespēju atlikt atmaksas termiņu pirmajam aizdevumam, kas tika izsniegts bez procentiem. Atmaksas termiņa atlikšana ir ļoti laba tādos gadījumos, ja, piemēram, kavējas alga vai paredzētā nauda kredīta atmaksai tomēr būs pieejama dažas dienas vēlāk. Tas ir jauki un liek uzelpot vieglāk, bet vai tas atrisina visas problēmas? Protams, ka nē, tāpēc mūsdienās ir palikusi aktuāla vairāku kredītu apvienošana vienā jeb, kā to vēl mēdz saukt - ātro kredītu pārkreditēšana.

Lai arī šobrīd ir pieejamas kredītu pārkreditēšanas iespējas, domājot par nākotni, nedrīkst paļauties tikai uz to, ka neveiksmju gadījumā varēs apvienot savus kredītus vienā maksājumā vai pagarināt termiņu, jo tā var vairākās pagarināšanas reizēs atdot tik daudz naudas, cik vispār ir liela kredīta pamatsumma. Protams, ja citu iespēju nava, labāk ir atlikt naudas atmaksu par dažām dienām, nevis krāt nokavējuma procentus un nelikties ne zinis. Īsti prātīgi nebūs arī, redzot, ka nepietiks nauda, lai atmaksātu aizdevumu konkrētā datumā, ņemt jaunu ātro aizdevumu pie cita kreditora, lai segtu iepriekšējo parādu. Ja ir pārliecība, ka tas ir tikai vienreizējs gadījums, tad tā var darīt, jo tas būs gandrīz par velti, ja jauno aizdevumu izdosies dabūt arī bez komisijas maksas. Tomēr nedrīkst ar šādas prakses piekopšanu aizrauties, jo var nemanāmi iekrist parādu slazdā un attapties tikai tad, kad ir paņemti jau vairāki ātrie kredīti, kurus atdot ir gandrīz vai neiespējami.

Ātro kredītu pārkreditēšana vienā kredītā ir kā glābiņš

Ja ir radušās šādas problēmas ar ienākumiem un aizdevumu atmaksu, ja ir paņemti jau daži aizdevumi, noteikti vajag apstāties un pārstāt ņemt jaunus kredītus. Ir vairākas iespējas, kā risināt šādas problēmas. Un vienu no tām, kā patēriņa aizdevumu piedāvā aizdevējs BIGBANK – pie šīs kompānijas tiek sniegta iespēja apvienot visus ātros kredītus vienā maksājumu grafikā. Priekšrocības šādai izejai ir tādas, ka kreditors sniedz iespēju ietaupīt uz kopējo maksājumu summu, kā arī ir iespējams paņemt kredīta brīvdienas un sākt maksāt tikai no 3. mēneša. Iespēja sākt atmaksu nedaudz vēlāk dod laiku sapelnīt un iekrāt naudu, lai aizdevums tiktu atgriezts iespējami ātrāk – līdz ar to ar zemākiem procentiem un bez liekām soda naudām. Ir arī vēl kāda iespēja, ko piedāvā Latvijas Nebanku kredītdevēju asociācija – ja ir vairāki mazie kredīti, kurus ir grūtības atmaksāt, ir iespējams nokārtot pakāpenisku parādu atmaksu. Tomēr šādu iespēju piedāvā tikai LAFPA biedri – ar tiem, kuri nav asociācijas biedri, būs jāsazinās atsevišķi, lai meklētu risinājumu problēmām. Asociācijas mājas lapā ir atrodams pieteikums, kurā ir jānorāda prasītā informācija, pēc iesnieguma izskatīšanas asociācija sazināsies ar katru kreditoru, lai atrastu individuālu risinājumu katram grūtībās nonākušajam debitoram. Noteikti nedrīkst mest plinti krūmos un slēpties, jo jebkurš gadījums un jebkuras parādsaistības ir nokārtojamas – vajag tikai par to informēt attiecīgās iestādes, šajā gadījumā kreditorus un/vai asociāciju. Risiniet savas problēmas un izmantojiet piedāvātās kredītu apvienošanas iespējas, apvienojot savus kredītus arī bez ķīlas, lai nesabojātu ne tikai savu kredītvēsturi, bet arī nervus, jo jebkurā gadījumā kreditori vērsīsies pie Jums jebkādos veidos, lai aizdoto naudu atgūtu.

Kādos gadījumos jāizvēlas kredītu apvienošana online?

Gadījumos, kad ātro kredītu maksājumu slogs ir nepanesams, kad ir pārāk daudz maksājumu un pagarinājumu, bet naudas visam nepietiek, kā arī veidojās liela spriedze, der pievērst uzmanību pakalpojumam, ko sauc par kredītu apvienošana online. Tas ir realizējams apvienojot vairākus īstermiņa aizdevumus vienā patēriņa kredītā. Šī iespēja ir patiešām lieliska un atvieglo dzīvi ar to, ka ir viens maksājums un viena procentu likme, nevis vairāki maksājumi ar dažādām procentu likmēm un soda naudām. Ierasti šāds modelis ir piemērots cilvēkiem, kuriem ir radušās problēmas ar kredītu atmaksu pēc tā, kā tie ņēmuši vairākus bezprocentu kredītus pie vairāk kompānijām un beigās nav spējuši tos laicīgi atdot, veicot pagarināšanu un pārmaksu. Mūsu tabulā ir piedāvātas kompānijas, kuras katra pēc būtības atšķiras, tomēr ātro kredītu apvienošanas iespējas šiem aizdevējiem ir līdzīgas.

Kā pirmā ir kompānija, kurā tiek piedāvāts izdevīgākais patēriņa kredīts kredītu apvienošanai, kuru var izmantot citu aizdevumu segšanai vai apvienošanai vienā ilgtermiņa aizdevumā. Summa šajā kompānijā ir patiešām iespaidīga, kā arī termiņš nav mazs, tāpēc ātro aizdevumu pārkreditēšana vienā kredītā bez ķīlas pie šī aizdevēja būs pati izdevīgākā, lai gan nākamie aizdevēji arī nav slikti, taču katram no viņiem ir savi plusi un mīnusi. Nākamā kompānija piedāvā mazāku summu uz mazāku laika posmu, taču ir vērts pievērst uzmanību akcijas piedāvājumam, kura laikā tiek piedāvāts izdevīgs atmaksas grafiks un procentu likmes neesamība. Mazie kredīti šāda veida pārkreditēšanai gan neder, tur ir īsi termiņi un lieli procenti, kas īpašu ieguvumu nenesīs, labāk tomēr apstāties pie kredītu apvienošanas piedāvājuma, kurš ļauj apvienot daudzus aizņēmumus - tas būs piemērotākais risinājums.

Aizdevumu apvienošanas priekšrocības un procesa apraksts:

Svarīgākie ieguvumi no kredītu apvienošanas:

Lai arī šis aizdevumu apvienošanas pakalpojums ir domāts cilvēkiem, kuri netiek galā ar saviem ikmēneša maksājumiem, tas, protams, nav vienīgais risinājums, kā tikt vaļā no parādiem, kurus izveidojusi ātro kredītu ņemšana. Ātro kredītu pārkreditēšana online ir izdevīgākā kā daudzu maksājumu veikšana, taču vēl svarīgāk būtu panākt to, lai tādu maksājumu nebūtu vispār. Apvienojot spēkus, nevis kredītus, ir iespējams rast risinājumus, kas palīdzēs ilgtermiņā - piemēram, uzsākt uzņēmējdarbību, mājražošanu, veikt kādus papildus darbus, kas ļaus nopelnīt un atmaksāt visus savus kredītus ātrāk. Izmantot kreditoru pakalpojumus, kad situācija ir kļuvusi pavisam bēdīga, nav tas prātīgākais darbs, labāks darbs būs tas, kurš nesīs stabilus un neapgrūtinātus darba augļus - atalgojums par padarīto darbu vai peļņa no uzņēmējdarbības. Lai Jums izdodas atrast pareizāko risinājumu un pārvarētu grūtības ar kredītiem pēc iespējas izdevīgāk.

Vai var apvienot vairākus kredītus bez darba vietas?

Ja esat nonācis situācijā, kad jākļūst par bezdarbnieku un uz pleciem ir vairāki ātrie vai ilgtermiņa kredīti, tas situācija ir patiešām neapskaužama. Apvienot kredītus bez darba vietas būs ļoti sarežģīti, jo neviens nopietns aizdevējs negribēs riskēt ar savu naudu, pārņemot visas saistības. Ja Jums ir kādi citi ienākumi, kas spēs apliecināt, ka šāda aizdevumu apvienošana online Jums būs pa kabatai, tad kaut kāds cerību stariņš tomēr ir, jo visa pamatā ir maksātspēja. Jebkurā gadījumā, lai noskaidrotu, vai ir iespējams pieteikties pārkreditēšanas pakalpojumiem, sākumā ir jāsazinās ar aizdevējiem, ļaujot tiem noskaidrot, kāda ir Jūsu kredītvēsture un kredītreitings. Uz doto brīdi visām kreditēšanas kompānijām ir pieejami dažāda veida reģistri un programmas, kas ļauj ātri un efektīvi noteikt maksātspēju. Lai vai kā, necentieties steigties pēc kredītiem, ja nav darba vietas, domājiet uz priekšu - kā dzīvosiet, kā maksāsiet rēķinus, kur gūsiet ienākumus. Būtu absurdi, ja dzīvojot uz bezdarbnieka pabalstu, viss tā apjoms būtu jāatdod kreditoram, paliekot ar tukšu vēderu un slīgstot komunālajos parādos. Nepieļaujiet savas finansiālās veselības pasliktināšanos, meklējiet un izmantojiet tikai tos risinājumus, kuri spēs palīdzēt.

Kredītu apvienošana ar sliktu kredītvēsturi

Esi sācis just spiedošu sajūtu savās finansēs brīdī, kad algas dienā tiek apmaksāti visi aizdevumi un kredīti? Jūti, ka īsti vairs nespēj savilkt galus, jo kredītmaksājumi paņem pārāk lielu daļu tavu ienākumu? Tev ir iespēja samazināt savu mēneša kredītmaksājumu kopsummu, izmantojot kredītu apvienošanu – turpmāk būs jāveic tikai viens maksājums, kura apmēru tev ir iespējams ietekmēt, ņemot vērā šī brīža finansiālo stāvokli. Pat ja iepriekš esi kavējis kādu aizdevumu, jo ir bijušas problēmas, kā rezultātā tava kredītvēsture ir sabojāta, noteikti nebaidies pieteikties kredītu apvienošanai, jo aizdevējs katru pieteikumu izvērtē individuāli. Galvenais ir vēlme sakārtot savas finanses nevis slēpties un taisīt vēl lielākas problēmas – katrs aizdevējs to novērtē un cenšas izstrādāt abām pusēm pieņemamu risinājumu aizdevuma atmaksai.

Kopsavilkums par kredītu apvienošanu jeb pārkreditēšanu:

Ir skaidrs, ka situācijā, kad pāri katla malai sāk iet pāri putra, ir jānogriež uguns vai tā jāpamaisa. Līdzīgi ir arī ar situāciju, kad ir paņemti vairāki ātrie kredīti, kuri vienā brīdī sāk vārīties un iet pa gaisu. Ātro kredītu apvienošana online ir tas risinājums, kurš palīdz gan samaisīt, gan nogriezt mazāku uguni, ļaujot mazināt spriedzi un maksājumu slogu. Apvienojot aizdevumus vienā maksājumā, cilvēkam vairs nevajag stresot par daudzajiem maksājumiem un aprēķinātajām soda naudām. Aizdevumu pārkreditēšana ir tikai viens no veidiem, kā risināt līdzīgas situācijas. Kā risinājums var būt arī kredītlīnija vai kāds cits ilgtermiņa kredīts, kuru var atrast vairāku kompāniju piedāvājumā. Bez šaubām, lai veiktu kredītu apvienošanu, būs nepieciešama darba vieta un laba kredītvēsture, pretēji, šis pakalpojums var tik atteikts vai tam var tikt pieprasīta kāda ķīla. Iziet no apburtā kredītu loka būs derīgāk, kā turpināt maksāt lielos procentus, lai arī vienam kreditoram, bet tomēr. Lai kāds būtu iemesls ņemt kredītu citu kredītu apmaksai, padomājiet labi, vai nevar no šīs situācijas iziet savādāk, piemēram, aizņemoties no saviem tuviniekiem.

Neaizmirstiet padalīties ar draugiem: Facebook, Draugiem, Linkedin, Google+ un Twitter...

Atsauksmes: 4 | Vērtējums: 4.8

| | Vērtējums: 4

Da stulbums tas viss ir, no vienas kulītes viss tiek pārlikts citā, atstājot to smago kredītu nastu. Man nav starpība, vai es maksāju 10 aizdevējiem, vai vienam, ja no tā nekas nemainās.

| | Vērtējums: 5

Ar to konsolidēšanu ir tā, ka tā tik tiešām spēj palīdzēt, bet, ja cilvēks nemainās un viss paliek pa vecam, tad tas baigi neko neglābs. Nu, apvienos viņš kredītus un pie pirmās iespējas paņems kādu jaunu. Tagad jau modē ir taisīt jaunas kredītu kompānijas, kuras nāk pretī arī tiem, kuriem ir jau citas kredītsaistības vai ir negatīva kredītvēsture. Te viena no formām saka, ka pie šiem var apvienot līdz pat 10 ātrajiem kredītiem. Lai Dievs nogrābstās - kā var paņemt tik daudz kredītus, kur cilvēkam ir smadzenes?

| | Vērtējums: 5

Vai ir iespējama kredītu apvienošana ar sabojātu kredītvēsturi? Vienkārši es esmu parādnieku reģistros, bet vēl ir maksājumi par vairākiem ātrajiem kredītiem, kurus prasās apvienot.

| | Vērtējums: 5

Tā kredītu apvienošanas iespēja tik tiešām palīdz. Es biju sagrābies vairākus ātros kredītus, līdz nespēju tos atdot, tāpēc paldies Dievam, ka ir tādas kompānijas, kas ļauj to visu apvienot un neiekulties vēl lielākā ķezā.

Vērtējums: 1 2 3 4 5


Svarīgi! STARCRED.LV redakcija un administrācija nenes nekādu atbildību par ievietoto komentāru saturu un patur tiesības dzēst komentārus pēc saviem ieskatiem! Lūgums ievērot pieklājību un Latvijas likumdošanu, kā arī neizmantot šo sadaļu reklāmas nolūkos. Ja esat pamanījuši kādu nepiemērotu komentāru, lūdzam par to paziņot e-pastā info@starcred.lv vai zvanot uz +371 22063835! Projekta redakcijas pasta adrese: "STENDERI", Iecavas novads, Latvija, LV-3913.