Vairāku kredītu apvienošana vienā - ātrā pārkreditēšana

Veic aizdevumu apvienošanu un ietaupi uz maksājumiem!

Kreditora
nosaukums
Maksimālā
summa
Apvienot
vienā kredītā
Izsniegšanas
laiks
Pirmais
bez maksas
Vecuma
ierobežojums
Procentu likme
Darba laiks
10000
Atsauksmes (1)
2 dienas
Nav
18 - 75
16
09:00-18:0010:00-14:00
10000
Atsauksmes (9)
2 dienas
Nav
20 - 73
22
09:00-21:0010:00-20:00
3000
Atsauksmes (10)
15 min
Nav
18 - 70
7
08:00-22:0008:00-22:00

Kā cilvēki nonāk līdz tam, ka nepieciešama visu kredītu apvienošana vienā kredītā jeb vienā maksājumā, kas ir cēlonis? Lielai daļai cilvēku, kuri ir izmantojuši ātro kredītu pakalpojumus, nav radušās grūtības ar aizdevuma laicīgu apmaksu, tomēr ir ļoti daudz tādu gadījumu, kad ātrā kredīta ņemšana ir bijis nepareizs lēmums, kā rezultātā pietrūkst naudas, lai atmaksātu parādu. Statistika vēsta, ka visvairāk neatmaksāto aizdevumu ir tieši ātro kredītu nozarē. Lai arī vilinoši šķiet tas, ka pirmais kredīts ir bez procentiem, tomēr tam nevajadzētu būt par galveno, lai aizņemtos. Jo, ja rodas problēmas ar atmaksu un tiek kavēts atmaksas termiņš, procentu likme tik un tā tiek piemērota. Sms kredītiem ir augstas procentu likmes, tomēr tās ir pamatotas, jo sīko aizdevumu izsniedzējiem ir lielāks risks, jo netiek prasīta ne ķīla.

Kredītu apvienošana vienā maksājumā bez ķīlas

Tā kā aizņemšanās ir diezgan vienkārša, tad ir arī liels risks, ka var rasties kādas grūtības. Diemžēl vai par laimi kredīta atmaksas termiņu ir iespējams pagarināt – uz 7, 15 vai 30 dienām. Protams, par šo pakalpojumu ir jāmaksā konkrēta summa, kas netiek atskaitīta no kredīta pamatsummas. Gandrīz pie visiem aizdevējiem kredīta atmaksas termiņu var pagarināt neskaitāmas reizes, tomēr ir daži tādi kreditori, kas neļauj pagarināt vairāk par pāris reizēm, kā arī ir tādi, kas nedod iespēju atlikt atmaksas termiņu pirmajam aizdevumam, kas tika izsniegts bez procentiem. Atmaksas termiņa atlikšana ir ļoti laba tādos gadījumos, ja, piemēram, kavējas alga vai paredzētā nauda kredīta atmaksai tomēr būs pieejama dažas dienas vēlāk. Tas ir jauki un liek uzelpot vieglāk, bet vai tas atrisina visas problēmas? Protams, ka nē, tāpēc mūsdienās ir palikusi aktuāla online kredītu apvienošana vienā jeb, kā to vēl mēdz saukt - aizdevumu pārkreditešana

Lai arī šobrīd ir pieejamas kredītu pārkreditācijas iespējas, domājot par nākotni, nedrīkst paļauties tikai uz to, ka neveiksmju gadījumā varēs apvienot savus kredītus vienā vai pagarināt termiņu, jo tā var vairākās pagarināšanas reizēs atdot tik daudz naudas, cik vispār ir liela kredīta pamatsumma. Protams, ja citu iespēju, labāk ir atlikt naudas atmaksu par dažām dienām, nevis krāt nokavējuma procentus un nelikties ne zinis. Īsti prātīgi nebūs arī, redzot, ka nepietiks nauda, lai atmaksātu aizdevumu konkrētā datumā, ņemt jaunu ātro aizdevumu pie cita kreditora, lai segtu iepriekšējo parādu. Ja ir pārliecība, ka tas ir tikai vienreizējs gadījums, tad tā var darīt, jo tas būs gandrīz par velti, ja jauno aizdevumu izdosies dabūt arī bez komisijas maksas. Tomēr nedrīkst ar šādas prakses piekopšanu aizrauties, jo var nemanāmi iekrist parādu slazdā un attapties tikai tad, kad ir paņemti jau vairāki kredīti, kurus atdot ir gandrīz vai neiespējami.

Lai vairāku kredītu apvienošana palīdzētu, rīkojies!

Ja ir radušās šādas problēmas, noteikti vajag apstāties un pārstāt ņemt jaunus kredītus. Ir vairākas iespējas, kā risināt šādas problēmas. Un vienu no tām kā patēriņa aizdevumu piedāvā aizdevējs BIGBANK – tiek sniegta iespēja apvienot visus ātros kredītus BIGBANK maksājumu grafikā. Priekšrocības šādai izejai ir tādas, ka kreditors sniedz iespēju ietaupīt uz kopējo maksājumu summu, kā arī ir iespējams paņemt brīvdienas un sākt maksāt tikai no 3. mēneša. Iespēja sākt atmaksu nedaudz vēlāk dod laiku sapelnīt un iekrāt naudu, lai aizdevums tiktu atgriezts iespējami ātrāk – līdz ar to ar zemākiem procentiem. Ir vēl kāda iespēja, ko piedāvā Latvijas Nebanku kredītdevēju asociācija – ja ir vairāki mazie kredīti, kurus ir grūtības atmaksāt, ir iespējams nokārtot pakāpenisku parādu atmaksu.

Tomēr šādu iespēju piedāvā tikai LAFPA biedri – ar tiem, kuri nav asociācijas biedri, būs jāsazinās atsevišķi, lai meklētu risinājumu problēmām. Asociācijas mājas lapā ir atrodams pieteikums, kurā ir jānorāda prasītā informācija, pēc iesnieguma izskatīšanas asociācija sazināsies ar katru kreditoru, lai atrastu individuālu risinājumu katram grūtībās nonākušajam debitoram. Noteikti nedrīkst mest plinti krūmos un slēpties, jo jebkurš gadījums un jebkuras parādsaistības ir nokārtojamas – vajag tikai par to informēt attiecīgās iestādes, šajā gadījumā kreditorus un/vai asociāciju. Risiniet savas problēmas un izmantojiet piedāvātās kredītu apvienošanas iespējas online, apvienojot savus kredītus bez ķīlas, lai nesabojātu ne tikai savu kredītvēsturi, bet arī nervus, jo jebkurā gadījumā kreditori vērsīsies pie jums jebkādos veidos, lai aizdoto naudu atgūtu.

Kādos gadījumos jāizmanto kredītu pārkreditēšana?

Gadījumos, kad ātro kredītu maksājumu slogs ir nepanesams, kad ir pārāk daudz maksājumu un pagarinājumu, bet naudas visam nepietiek, kā arī veidojās liela spriedze, der pievērst uzmanību tādam pakalpojumam kā kredītu pārkreditēšana vienā kredītā bez ķīlas, kas ir realizējams apvienojot to vienā patēriņa aizdevumā. Šī iespēja ir patiešām lieliska un atvieglo dzīvi ar to, ka ir viens maksājums un viena procentu likme. Ierasti šāds modelis ir piemērots cilvēkiem, kuriem ir radušās problēmas ar kredītu atmaksu pēc tā, kā tie ņēmuši vairākus bezprocentu kredītus pie vairāk kompānijām un beigās nav spējuši tos laicīgi atdot, veicot pagarināšanu un pārmaksu. Mūsu tabulā ir piedāvātas kompānijas, kuras katra pēc būtības atšķiras, tomēr kredītu apvienošanas iespējas ir līdzīgas.

Kā pirmā ir kompānija, kurā tiek piedāvāts izdevīgākais patēriņa kredīts, kuru var izmantot citu aizdevumu segšanai vai apvienošanai vienā ilgtermiņa aizdevumā. Summa šajā kompānijā ir patiešām iespaidīga, kā arī termiņš nav mazs, tāpēc ātro kredītu pārkreditēšana vienā aizdevumā bez ķīlas pie šī aizdevēja būs pati izdevīgākā, lai gan nākamie aizdevēji arī nav slikti, taču katram no viņiem ir savi plusi un mīnusi. Nākamā kompānija piedāvā mazāku summu uz mazāku laika posmu, taču ir vērts pievērst uzmanību akcijas piedāvājumam, kura laikā tiek piedāvāts izdevīgs atmaksas grafiks un procentu likmes neesamība. Mazie kredīti šāda veida pārkreditācijai gan neder, tur ir īsi termiņi un lieli procenti, kas īpašu ieguvumu nenesīs, labāk tomēr apstāties pie BIGBANK kredītu apvienošanas piedāvājuma līdz 10 kredītiem, tas būs piemērotākais risinājums.

Aizdevumu apvienošanas priekšrocības un procesa apraksts:

Svarīgākie ieguvumi no kredītu apvienošanas:

Lai arī šis aizdevumu apvienošanas pakalpojums ir domāts cilvēkiem, kuri netiek galā ar saviem ikmēneša maksājumiem, tas, protams, nav vienīgais risinājums, kā tikt vaļā no parādiem, kurus izveidojusi ātro kredītu ņemšana. Ātro kredītu pārkreditācija pie BIGBANK ir izdevīgākā kā daudzu maksājumu veikšana, taču vēl svarīgāk būtu panākt to, lai tādu maksājumu nebūtu vispār. Apvienojot spēkus, nevis kredītus, ir iespējams rast risinājumus, kas palīdzēs ilgtermiņā - piemēram, uzsākt uzņēmējdarbību, mājražošanu, veikt kādus papildus darbus, kas ļaus nopelnīt un atmaksāt visus savus kredītus ātrāk. Izmantot kreditoru pakalpojumus, kad situācija ir kļuvusi pavisam bēdīga, nav tas prātīgākais darbs, labāks darbs būs tas, kurš nesīs stabilus un neapgrūtinātus darba augļus - atalgojums par padarīto darbu vai peļņa no uzņēmējdarbības. Lai Jums izdodas atrast pareizāko risinājumu un pārvarētu grūtības ar kredītiem pēc iespējas izdevīgāk.

Vai var apvienot kredītus bez darba vietas?

Ja esat nonācis situācijā, kad jākļūst par bezdarbnieku un uz pleciem ir vairāki ātrie vai ilgtermiņa kredīti, tas situācija ir patiešām neapskaužama. Apvienot kredītus bez darba vietas būs ļoti sarežģīti, jo neviens nopietns aizdevējs negribēs riskēt ar savu naudu, pārņemot visas saistības. Ja Jums ir kādi citi ienākumi, kas spēs apliecināt, ka šāda aizdevumu apvienošana online Jums būs pa kabatai, tad kaut kāds cerību stariņš tomēr ir, jo visa pamatā ir maksātspēja. Jebkurā gadījumā, lai noskaidrotu, vai ir iespējams pieteikties pārkreditācijas pakalpojumiem, sākumā ir jāsazinās ar aizdevējiem, ļaujot tiem noskaidrot, kāda ir Jūsu kredītvēsture un kredītreitings. Uz doto brīdi visām kreditēšanas kompānijām ir pieejami dažāda veida reģistri un programmas, kas ļauj ātri un efektīvi noteikt maksātspēju. Lai vai kā, necentieties steigties pēc kredītiem, ja nav darba vietas, domājiet uz priekšu - kā dzīvosiet, kā maksāsiet rēķinus, kur gūsiet ienākumus. Būtu absurdi, ja dzīvojot uz bezdarbnieka pabalstu, viss tā apjoms būtu jāatdod kreditoram, paliekot ar tukšu vēderu un slīgstot komunālajos parādos. Nepieļaujiet savas finansiālās veselības pasliktināšanos, meklējiet un izmantojiet tikai tos risinājumus, kuri spēs palīdzēt.

Kopsavilkums par kredītu apvienošanu:

Ir skaidrs, ka situācijā, kad pāri katla malai sāk iet pāri putra, ir jānogriež uguns vai tā jāpamaisa. Līdzīgi ir arī ar situāciju, kad ir paņemti vairāki kredīti, kuri vienā brīdī sāk vārīties un iet pa gaisu. Kredītu apvienošana ir tas risinājums, kurš palīdz gan samaisīt, gan nogriezt mazāku uguni, ļaujot mazināt spriedzi un maksājumu slogu. Apvienojot aizdevumus vienā maksājumā, cilvēkam vairs nevajag stresot par daudzajiem maksājumiem un aprēķinātajām soda naudām. Aizdevumu pārkreditēšana ir tikai viens no veidiem, kā risināt līdzīgas situācijas. Kā risinājums var būt arī kredītlīnija vai kāds cits ilgtermiņa kredīts, kuru var atrast BIGBANK vai Credit24 piedāvājumā. Bez šaubām, lai veiktu kredītu pārkreditāciju, būs nepieciešama darba vieta un laba kredītvēsture, pretēji, šis pakalpojums var tik atteikt vai tam var tikt pieprasīta kāda ķīla. Lai kāds būtu iemesls ņemt kredītu citu kredītu apmaksai, padomājiet labi, vai nevar no šīs situācijas iziet savādāk, piemēram, aizņemoties no saviem tuviniekiem. Iziet no apburtā kredītu loka būs derīgāk, kā turpināt maksāt lielos procentus, lai arī vienam kreditoram, bet tomēr.

Neaizmirstiet padalīties ar draugiem: Facebook, Draugiem, Linkedin, Google+ un Twitter...

Komentāri: 2 | Vērtējums: 5

| | Vērtējums: 5

Vai ir iespējama kredītu apvienošana ar sabojātu kredītvēsturi? Vienkārši es esmu parādnieku reģistros, bet vēl ir maksājumi par vairākiem ātrajiem kredītiem, kurus prasās apvienot.

| | Vērtējums: 5

Tā kredītu apvienošanas iespēja tik tiešām palīdz. Es biju sagrābies vairākus ātros kredītus, līdz nespēju tos atdot, tāpēc paldies Dievam, ka ir tādas kompānijas, kas ļauj to visu apvienot un neiekulties vēl lielākā ķezā.

Vērtējums: 1 2 3 4 5


Svarīgi! STARCRED.LV redakcija un administrācija nenes nekādu atbildību par ievietoto komentāru saturu un patur tiesības dzēst komentārus pēc saviem ieskatiem! Lūgums ievērot pieklājību un Latvijas likumdošanu, kā arī neizmantot šo sadaļu reklāmas nolūkos. Ja esat pamanījuši kādu nepiemērotu komentāru, lūdzam par to paziņot e-pastā info@starcred.lv vai zvanot uz +371 22063835! Projekta redakcijas pasta adrese: "STENDERI", Iecavas novads, Latvija, LV-3913.