Kredīts auto iegādei - izdevīgs līzings

Iegādājies savu auto uz izdevīgiem noteikumiem!

Kreditora
nosaukums
Maksimālā
summa
Naudas kredīts no
www.mogo.lv
Izsniegšanas
laiks
Pirmais
bez maksas
Vecuma
ierobežojums
Procentu likme
Darba laiks
15000
www.mogo.lv
1 stunda
Nav
18 - 75
Individuāli
08:00-20:0010:00-20:00
  1. » Sākums
  2. » Ilgtermiņa kredīts
  3. » Kredīts auto iegādei - izdevīgs līzings

Gandrīz katrs cilvēks, kaut kādā brīdī izjūt nepieciešamību pēc sava auto - tas var būt gan personisku vajadzību dēļ, gan darba vajadzībām. Cilvēkam, kurš ir nolēmis iegādāties jaunu vai lietotu auto, noteikti ir jāsaprot, kādiem nolūkiem šis auto tiek pirkts. Viens pērk, lai pasportotu un padižotos citu priekšā, cits, lai nokļūtu līdz darba, bet cits, lai ceļotu ar savu ģimeni. Opcijas un iespējas ir dažādas, attiecīgi arī cenu kategorijas, kuras bieži vien ir šķērslis jaunas automašīnas iegādei. Ja ir sanācis tā, ka nepietiek, tad noteikti var palīdzēt tieši kredīts auto iegādei. Skaidrs, ka aizdevums jaunai vai lietotai automašīnai ir labs palīgs, tomēr ne viss ir tik vienkārši. Apzinoties, ka nauda ir rokas stiepienā un kārotais auto stāv acu priekšā, cilvēks bieži aizmirst par svarīgām niansēm, kuras būtu jāzina, ja ir vēlme iegādāties automobili. Apskatīsimies šeit visas iespējas, kuras uz šo brīdi pastāv Latvijas tirgū, tomēr iesakām arī iepazīties ar to, kas jāņem vērā pērkot auto ilgtermiņa kredītā.

Kredīt auto iegādei - aizdevums jaunai vai lietotai automašīnai

Lai arī Latvijā ir daudz kompāniju, kuras aizdod naudu, ne visas ir paredzētas tam, lai pie tām aizņemtos kredītu jaunas vai lietotas automašīnas iegādei. Vairumā gadījumu šīs kompānijas izsniedz naudas aizdevumus, kuri ir balstīti uz ātru peļņu īsā laika posmā. Šādās kompānijās nav ko meklēt, ja ir vēlme paņemt ilgtermiņa aizdevumu tik nozīmīgam pirkumam kā automašīna. Ierasti šādi aizņēmumi tiek ņemti uz termiņu no 2 līdz 5 gadiem, samierinoties ar pārmaksu, kas tiks samaksātu auto kredīta procentos. Jāsaprot, ka Auto kredīts noteikti būs izdevīgāks savos procentos kā vienkāršs ilgtermiņa kredīts, kuru pieteiksiet pie kāda nebanku kreditora, un, protams, daudz izdevīgāks kā klasiskais ātrais kredīts. Šīs būtiskās atšķirības, kuras sevī slēpj lielu starpību procentu maksājumos, ir jāņem vērā jau pašā sākumā, jo pēc līguma parakstīšanas būs grūti atteikties no sava auto un kredīta, lai gan, protams, cilvēkam ir iespēja izmantot atteikuma tiesības. Tās ļaus atteikties no līguma un samaksāt tikai tik daudz komisijas, cik tiks aprēķināts atbilstoši aizdevuma izmantošanas dienām, nevis visam termiņam.

Kādi auto kredīti ie pieejami Latvijā?

Kādi ir noteikumi, lai saņemtu kredītu auto iegādei?

Gandrīz katrs aizdevējs ir parūpējies par to, lai auto kredīta noteikumi būtu maksimāli labvēlīgi tieši aizņēmējam, tomēr ir būtiski priekšnosacījumi, lai aizdevums automašīnas iegādei netiktu atteikts. Pirmais un galvenais, protams, ir tas, lai cilvēkam būtu regulāri ienākumi, no kuriem tas spēs norēķināties. Otrs ir kredītsaistības ar citiem aizdevējiem, jo bieži gadās, ka aizņēmējs ir jau paņēmis vairākus auto kredītus, tāpēc uzsākt saistības ar šo klientu varētu būt liels risks. Ideāli ir tad, ja citu kredītsaistību nav. Trešais un ne mazāk svarīgais ir klienta kredītvēsture, jo saņemt aizdevumu auto pirkšanai ar sliktu kredītvēsturi ir visai pagrūti, lai gan nav neiespējami. Katrs gadījums ir individuāls, tāpēc ir vērts pieteikties pie Mogo un uzzināt, kādas iespējas aizņemties ir pie viņiem.

Lai tiktu izsniegts aizdevums jaunai vai lietotai automašīnai, tiks vērtēts arī automašīnas stāvoklis, jo neviens neaizdos vairāk par to, cik var dabūt atpakaļ, ja kredītņēmējs nespēs norēķināties un auto būs jāpārdod. Lai arī viss ir vienkārši un jebkurš Latvijas pilsonis var paņemt šāda veida kredītus, cilvēkam ir jāsaprot, ka tās ir ilgtermiņa saistības, kuras prasa lielu atbildību un mērķtiecīgu saistību izpildi. Ja cilvēks rīkojas neprātīgi, tad var nākties šķirtie no sava nopirktā auto, pazaudējot arī ievērojamu naudas summu, kura būs jāsamaksā par automašīnas izmantošanas laiku. Bez šaubām, Mogo nav vienīgā kredītkompānija, kura izsniedz kredītus auto iegādei, ir arī citas, piemēram, DnB, OneFinance, Mec, Swedbank, Incredit, VitaCredit, SEB, BIGBANK, Nordlīzings un NordAuto, tomēr mēs iesakām iepazīties arī ar Mogo piedāvājumu, kas noteikti neatstās vienaldzīgus. Lai kāda būtu Jūsu izvēle, ir jāsaprot, ka jaunu saistību uzņemšanās var stipri ietekmēt jau esošo saistību izpildi, tas attiecas arī uz ģimenes labklājības nodrošināšanu.

Kopsavilkums par kredītu auto iegādei:

Kā redzam, tad kredīts auto iegādei ir visai plaši pieejams un to var saņemt pie vairākiem aizdevējiem, tomēr ir arī tādi, kuri ir ievērības cienīgi dēļ saviem izdevīgajiem piedāvājumiem. Bez šaubām, cilvēks meklē, kur paņemt kredītu auto iegādei un pārbauda visus aizdevējus, lai saprastu, kur būs mazāka komisijas maksa. Nav retums arī tas, ka cilvēki par pārmaksu nedomā un ķer katru iespēju tikt pie vieglas un ātras naudas, koncentrējoties tikai uz noskatīto automašīnu. Šādi var pieļaut kļūdu ne tikai auto izvēlē, bet arī kreditora izvēlē. Jebkurš aizdevums ir jāņem pārdomāti, sevišķi jau tāds, kurš tiks atmaksāts ilgākā laika posmā. Iedomājaties, cik vērtīga būs Jūsu automašīna pēc 5 gadiem, cik daudz Jūs tajā vēl ieguldīsiet un, cik pārmaksāsiet procentos. Visu saskaitot, sanāks jauna automašīna, bet realitātē var sanākt, ka auto jau tiks pārdots pa smieklīgu naudu, bet kredīts vēl būs jāmaksā. Automašīnas iegāde ir ļoti neizdevīgs pirkums, ja uz to skatās ilgtermiņā. Pat iegādājoties jaunu, pēc tā, kā tas izbrauks no salona, tas zaudēs līdz pat 30% no savas vērtības. Esiet apdomīgi un neskrieniet pakaļ tam, kas nav Jūsu - labāk iekrājiet vai izdomājiet kā nopelnīt, aizņemties var tikai tad, ja plānojat vinnēt loterijā vai saņemt kādu mantojumu, kurš segs visus izdevumus, citādi tas viss ir ļoti bīstami un neizdevīgi.

Aizņemies atbildīgi, izvērtējot savu maksātspēju!

Neaizmirsti padalīties ar šo: Facebook, Draugiem, Pinterest, Linkedin, Tumblr, Google+ un Twitter...

Komentāri: 5 | Vērtējums: 4.8

| | Vērtējums: 4

Es arī paņēmu pie Mogo kredītu priekš auto, un arī nožēloju, ka nopirku lūzni, par kuru bija jāpārmaksā ne tikai kredīta procentos, bet arī remontos. Es ņēmu autiņu tajā Katlakalna auto placī, kur džeki zvērējās, ka auto ir no labām rokām, ka gājis apkopes tikai labos servisos, ka viss nomainīts un salabots. Beigās ielidoju uz motoru, bet šie no tā plača tika patriekti un atrast viņus es vairs nevarēju.

| | Vērtējums: 5

Tā jau ir, aizņemties naudu automašīnas iegādei ir ļoti neizdevīgi, jo šādi kredīti parasti tiek atmaksāti jau pēc tā, kā mašīna ir nokalpojusi vai pārdota. Šādos kredītos jeb līzingos ir milzīgi uzcenojumi, par kuriem var nopirkt labu, bet lietotu auto. Es izvēlos braukt ar 5 līdz 10 gadus veciem auto, kurus var nopirkt bez kredītiem. Jā, sākumā var nākties ieguldīt remontā, bet tad brauc vēl 5 gadus uz priecājies, ka nav jāmaksā līzings.

| | Vērtējums: 5

Kā labāk darīt, pirkt autiņu placī vai tomēr pa taisno no rokām? Man kaut kā nav uzticība tiem auto plačiem, tie daudzus ir piečakarējuši ar salūzušu auto tirgošanu. Bēdīgākais, ka cilvēki pat ņem kredītus tādiem vāģiem un tad nav pat nauda, lai salabotu, piemēram, ja jāmaina motors.

| | Vērtējums: 5

Es gan pieteicos pie BIGBANK, tā tāda solīdāka kompānija. Tas Mogo kaut kāds apčakarētājs izskatās, nesen Bez Tabu rādīja sižetu, kur čalis nopirka kakainu BMW. Un tas kaut kāds tur pārstāvis pūta pīlītes, ka auto varot novērtēt placī un tad jau tālāk pats atbildi. Pirmkārt, vajag ņemt līdzi kādu mehāniķi, lai visu izpēta, bet ideāli uz servisu un diagnostiku dzīt. Kaut vai piemaksājiet, jo, ja krāpsies, tad pa purnu un naudu atpakaļ! Jāuzmanās ar tiem kredītiem un auto plačiem!

| | Vērtējums: 5

Es neteiktu, ka tā ir labākā firma, tomēr jāatzīst, ka no visiem citiem, šī ir viena no pievilcīgākajām. Nezinu, varbūt tas tāpēc, ka es fanoju par Mogo hokeja komandu. :)

Vērtējums: 1 2 3 4 5


Svarīgi! STARCRED.LV redakcija un administrācija nenes nekādu atbildību par ievietoto komentāru saturu un patur tiesības dzēst komentārus pēc saviem ieskatiem! Lūgums ievērot pieklājību un Latvijas likumdošanu, kā arī neizmantot šo sadaļu reklāmas nolūkos. Ja esat pamanījuši kādu nepiemērotu komentāru, lūdzam par to paziņot e-pastā info@starcred.lv vai zvanot uz +371 22063835! Projekta redakcijas pasta adrese: "STENDERI", Iecavas novads, Latvija, LV-3913.