Auto kredīts - izdevīgs līzings uz vairākiem gadiem

Ja vēlies iegādāties automašīnu līzingā vai saņemt naudas kredītu pret auto ķīlu, esi īstajā vietā, kur izvēlēties izdevīgāko aizdevēju.

Kreditora
nosaukums
Maksimālā
summa
Aizņemties
ilgtermiņa kredītu
Izsniegšanas
laiks
Pirmais
bez maksas
Vecuma
ierobežojums
Procentu likme
Darba laiks
10000
Atsauksmes (9)
2 dienas
Nav
20 - 73
22
09:00-21:0010:00-20:00
15000
Atsauksmes (8)
1 stunda
Nav
18 - 75
Individuāli
08:00-20:0010:00-20:00

Ja Jums ir radusies vēlme izbaudīt visas personīgā auto priekšrocības un komfortu, ir vairākas iespējas, kā to izdarīt – iegādāties auto par saviem personiskajiem līdzekļiem, iegādāties auto izmantojot kredītu, vai arī iznomāt automašīnu. Ja Jums nav iespējas un vēlmes izmantot personiskos līdzekļus, nākas piesaistīt papildus līdzekļus auto kredīta vai auto līzinga veidā. Auto līzings un auto kredīts ir lieliska iespēja kredītņēmējam īstenot savu sapni par sava sen izsapņotā auto iegādi, savukārt kredītdevējam šis kredīta veids savā ziņā garantē, ka izsniegtais aizdevums nesagādās zaudējumus neatmaksāta aizdevuma veidā, jo šī kredīta pamatā ir ķīla – automašīna, kas nodrošina finansiālu stabilitāti. Tā kā šis aizdevuma veids ir nodrošināts ar ķīlu un aizdevējiestādei finanšu risks ir zemāks, salīdzinot ar citiem bezķīlas aizdevumu veidiem, tad aizdevējs var atļauties piemērot zemākas procentu likmes, kas protams ir finansiāli izdevīgāk arī kredītņēmējam.

Auto līzings ir finansiālo līdzekļu aizdevuma veids, kurā aizdevējs, banka vai privātais kreditors, piedāvā savam klientam iegādāties automašīnu līzingā, veicot pirmo iemaksu, un turpinot veikt ikmēneša maksājumus, kā tas ir izmantojot jebkuru citu kredīta veidu. Auto finanšu līzings ir kā simbioze starp kredītu un automašīnas iznomāšanu, jo izmantojot auto līzingu Jūs būtībā iznomājat automašīnu no kredītiestādes un savā īpašumā to saņemat tikai brīdī, kad esat izpildījuši visas aizdevuma saistības, apmaksājot kredītu pilnā apmērā. Bet operatīvais līzings, ir aizdevuma veids, izmantojot kuru, Jūs līzinga nomas objektu – automašīnu, nomājat noteiktu laiku un termiņa beigās automašīnu iespējams atgriezt līzinga kompānijai, lieki netērējot savu personīgo laiku automašīnas tālākai realizācijai. Auto kredīts ir optimālākais variants cilvēkam, kurš vēlas izmantot jauna vai mazlietota auto piedāvāto komfortu uz noteiktu laiku, bet beidzoties kredīta termiņam, atkal iegādāties jaunu auto, jo, kā zināms, automašīnas nolietojas un zaudē savu vērtību, šajā gadījumā personai, kura izmanto auto līzingu, par automašīnas tirgus vērtības kritumu nav jāuztraucas, jo automašīna tik un tā tiks atgriezta līzinga sniedzējam.

Kas ir auto kredīts, kādi tam ir paveidi?

Auto kredīts ir aizdevums, kuru izsniedz arī pret jūsu auto – automašīna kalpo kā ķīla, vai arī tas ir naudas aizdevums jaunas automašīnas iegādei – šis kredīts ir līdzīgs patēriņa kredītam un šajā gadījumā auto netiek ieķīlāts. Auto līzinga pakalpojumus lielākoties piedāvā bankas, bet auto kredīts pret automašīnas ķīlu ir plaši izplatīts pakalpojuma veids nebanku sektora jeb ātro kredītu aizdevēju vidū. Kā ierasts, izmantojot banku sniegtos aizdevuma pakalpojumus, procentu likme šiem aizdevumiem būs zemāka, toties saņemšanas prasības ir lielākas. Šāds kredīts sniedz iespēju, veicot pirmo iemaksu 10 – 20% no Jūsu izvēlētā auto vērtības, automašīnu iegādāties uzreiz savā īpašumā, turpinot maksāt ikmēneša individuāli piemērotos aizdevuma summas maksājumus. Lēmums par auto kredīta izsniegšanu vai atteikumu tiek pieņemts izanalizējot pieteikuma sniedzēja kredītvēsturi, ieņēmumus, kā arī ņemot vērā vēlamā automašīnas iegādes summu. Lai saņemtu auto kredītu, kredītņēmējam ir jāatbilst šādiem priekšnosacījumiem:

Kas nepieciešams, lai saņemtu auto kredītu?

Lai saņemtu auto kredītu, ir svarīgi ne tikai priekšnosacījumi, kādiem jāatbilst kredītņēmējam, bet arī automašīnai, kuru Jūs vēlaties iegādāties ir jāatbilst kreditora noteiktajiem kritērijiem. Kā viens no obligātajiem nosacījumiem ir OCTA auto apdrošināšana, automašīnai ir jābūt aktīvai tehniskajai apskatei kā arī nav pieļaujams, ka automašīna jau kalpo par ķīlu citām kredītsaistībām. Jāpiebilst, ka ir kredītiestādes, kuras ir noteikušas automašīnu maksimālo izlaiduma gadu – t.i. automašīnas nedrīkst būt vecākas par 20 gadiem. Viena no neatņemamām procedūrām auto kredīta saņemšanai ir automašīnas novērtēšana – profesionāli un neatkarīgi kredītiestādes speciālisti novērtē auto, kuru jūs vēlaties iegādāties, kas savā ziņā vērtējama pozitīvi, jo Jūs saņemat profesionāla speciālista vērtējumu, kas ļauj apzināties auto, kuru Jūs vēlaties iegādāties, patieso stāvokli. Ja esiet izlēmuši, ka Jums ir nepieciešams auto kredīts, tad tā saņemšanai kredītņēmējam ir jāaizpilda pieteikums. Aizdevējiestādes šo pieteikumu piedāvā aizpildīt elektroniski. Pieteikums tiek izskatīts 15 minūšu līdz 1 dienas laikā.

Kreditors balstoties uz Jūsu pieteikumu novērtē vēlamo automašīnu un cilvēka maksātspēju. Ja aizdevējiestāde apstiprina kredītņēmēja pieteikumu, aizdevuma ņēmējam tiek nosūtīts individuāli izstrādāts piedāvājums aizdevuma saņemšanai. Ja kredītņēmējs ir apmierināts ar kredītdevēja piedāvājumu, tad nepieciešams doties pie kreditora un klātienē noslēgt līgumu. Termiņš, uz kādu tiek izsniegti auto kredīti, ir sākot no 1 mēneša līdz pat 7 gadiem. Izmantojot auto kredītu svarīgi atcerēties, ka Jūsu iegādātā automašīna kalpo par aizdevuma ķīlu, un gadījumā, ja kredītņēmējs pārtrauc maksāt aizdevuma ikmēneša maksu, aizdevējiestāde var piemērot līgumā noteiktās soda sankcijas, kā arī sliktākajā gadījumā automašīna kredītņēmējam neievērojot līguma nosacījumus var tikt atņemta. Ātro kredītu pakalpojumu sniedzēju piedāvājuma klāstā ir arī naudas aizdevums pret Jūsu īpašumā esošo automašīnu. Ja vien Jūsu automašīna atbilst aizdevējiestāžu nosacījumiem, tad Jūs varat saņemt naudas aizdevumu, ieķīlājot savu auto. Izmantojot šo aizdevuma veidu, Jūsu automašīna tiek pārreģistrēta uz kredītiestādi, tas savukārt kredītiestādei kalpo par drošības garantu, tādējādi procentu likmes šim naudas aizdevumam ir zemākas nekā bezķīlas patēriņa kredītiem. Izmantojot šo kredīta veidu, aicinu rūpīgi izvērtēt savas iespējas atmaksāt aizdevumu, kā arī izvērtēt aizdevuma nepieciešamību, jo tomēr par ķīlu kalpo kredītņēmēja īpašums – automašīna.

Nebanku kredīts priekš auto iegādes juridiskai personai

Aizdevumu automašīnas iegādei var iegūt ne tikai fiziskas personas, bet arī juridiskas. Un daudziem uzņēmumiem, kuriem ir nepieciešams kredīts priekš auto iegādes juridiskai personai, šāda pakalpojuma pieejamība rada pamatīgas galvas sāpes. No vienas puses ir iespēja doties uz banku un paņemt kredītu tur, tomēr ne visiem ir tika labi finanšu rādītāji, lai banka nāktu pretī, tāpēc tiek meklētas alternatīvas. Lai aizņemtos naudu uz uzņēmuma vārda, var vērsties arī pie nebanku kreditoriem, piemēram, tādiem kā Mogo. Lai arī auto kreditēšanā ir savas īpatnības, to nevar uzskatīt par grūti pieejamu aizdevumu. Daudzas kredītu kompānijas un bankas piedāvā saviem klientiem dažāda veida bonusus, kuri tā vien vilina pēc aizdevuma, un šeit ir galvenie, kuri klientam var likt izvēlēties konkrētu kompāniju:

Automašīnas iegāde ir nozīmīgs ieguldījums savas ikdienas dzīves komforta nodrošināšanai, tāpēc nepieciešams izvēleties ne tikai optimālāku aizdevuma pakalpojuma sniedzēju, bet arī izvēlēties savām vajadzībām, prasībām un finansēm piemērotāko auto. Pirms nolemt par Jums piemērotāko automašīnas iegādes veidu, nepieciešams rūpīgi izanalizēt savas finansiālās iespējas, nepieciešams izvērtēt, automašīnu iespējams iegādāties izmantojot savus privātos līdzekļus, vai tomēr nepieciešama papildus līdzekļu piesaiste. Ja lēmums ir ir pieņemts par labu aizdevuma izmantošanai, nepieciešams atcerēties, ka auto kredīts ir aizdevums, par kura izmantošanu Jums būs jāmaksā procenti, kas savukārt ir papildus izdevumi. Jāizvērtē kādus līdzekļus Jūs varat atļauties pirmās iemaksas veikšanai, jo lielākā daļa aizdevēju vēlas saņemt 10 – 20 % no automašīnas vērtības. Ņemiet vērā, ka kredītu automašīnas iegādei kredītiestādes izsniedz individuāli izvērtējot kritērijus kurus tās noteikušas, izvērtējiet, kuras kredītiestādes individuālie nosacījumi ir Jums piemērotākie, lai Jūsu jaunā auto iegāde radītu iespējami mazākus izdevumus.

Aizņemies atbildīgi, izvērtējot savu maksātspēju!

Neaizmirsti padalīties ar šo: Facebook, Draugiem, Pinterest, Linkedin, Tumblr, Google+ un Twitter...

Komentāri: 1 | Vērtējums: 5

| | Vērtējums: 5

Esmu aizņēmusies pie Mogo un varu droši teikt, ka pie šiem viss ir ātri un forši. Tikai ir viena būtiska lieta. Ja esat nolēmuši pirkt automašīnu kredītā, parūpējaties par to, lai vēlamo autiņu novērtē kāds speciālists, lai nav tā, ka maksāsiet 2 x lielāku summu par grabažu. Jā, auto kredīti ir ļoti dārgs pasākums, ja parēķina, cik maksā auto un kāda ta ir vērtība pēc kredīta atmaksas.

Vērtējums: 1 2 3 4 5


Svarīgi! STARCRED.LV redakcija un administrācija nenes nekādu atbildību par ievietoto komentāru saturu un patur tiesības dzēst komentārus pēc saviem ieskatiem! Lūgums ievērot pieklājību un Latvijas likumdošanu, kā arī neizmantot šo sadaļu reklāmas nolūkos. Ja esat pamanījuši kādu nepiemērotu komentāru, lūdzam par to paziņot e-pastā info@starcred.lv vai zvanot uz +371 22063835! Projekta redakcijas pasta adrese: "STENDERI", Iecavas novads, Latvija, LV-3913.