Kredīts pret auto ķīlu - pieejamākais aprīlī

Ir situācijas, kad vienkāršie nebanku kreditori vairs nespēj palīdzēt, un iemesli tam var būt dažādi. Citam tā ir sabojātā kredītvēsture, bet citam tas ir summas un termiņa jautājums, kuru ātro kredītu segments nespēj pilnībā apmierināt. Esam apkopojuši aizdevējus, kuri aizdos naudu arī sarežģītos apstākļos, taču tam būs nepieciešama ķīla, piemēram, automašīna. Saņem aizdevumu pret savu auto ķīlu līdz pat 15000 € un brauc ar to tālāk, atmaksu veicot līdz pat 5 gadiem!

Kreditora
nosaukums
Maksimālā
summa
Aizņemties
ilgtermiņa kredītu
Izsniegšanas
laiks
Pirmais
bez maksas
Vecuma
ierobežojums
Procentu likme
Darba laiks
15000
Atsauksmes (7)
1 stunda
Nav
18 - 75
Individuāli
08:00-20:0010:00-20:00
10000
Atsauksmes (2)
2 dienas
Nav
18 - 75
16
09:00-18:0010:00-14:00

Ja vēlies aizņemties lielāku naudas summu un ieķīlāt mašīnu, tad šis pakalpojums ir tieši Tev. Pie Mogo aizdevumu no 1 – 60 mēnešiem, līdz 15000 euro vari saņemt viegli un ātri – pat vienas dienas laikā. Ja nepieciešams kredīts pret auto ķīlu, tad Tev piederošā automašīna nevar būt vecāka par 20 gadiem. Turpini braukt ar savu automašīnu arī laikā, kad spēkā esošs ir aizdevums pret automašīnas ķīlu. Tikai automašīnas īpašnieks var pieteikties un saņemt aizdevumu. Naudu par savu automašīnu vari saņemt līdz pat 90% no automašīnas vērtības. Piemēram, ja Tava automašīnas vērtība tiek novērtēta uz 1000 euro, tad maksimālā kredīta summa būs 900 euro, protams, vari šīs summas ietvaros aizņemties arī mazāk, tieši tik, cik tev tiešām vajag.

Kredīts pret auto ķīlu internetā ir ātrākais ceļš uz naudu

Atmaksas termiņš arī ir izvēle Tavā ziņā – nosaki to atmaksas termiņu, kurš ir izdevīgākais, apdomā kārtīgi, cik ilgs laiks nepieciešams būs, lai atmaksātu kredītu. Lai saņemtu aizdevumu pret ķīlu, automašīnai ir jābūt obligāti derīgai tehniskajai apskatei, kā arī jābūt OCTA apdrošināšanai. Taču, ja kredīts būs nepieciešams summā virs 2000 euro, tad automašīnai vajadzēs arī KASKO apdrošināšanu. Aizņemies kredītu, bet zini, ka aizdevējs to nepatur pie sevis, kamēr spēkā ir kredīta līgums. Tu, saņemot naudu, tā pat turpini braukt ar savu automašīnu. Automašīnai ir jābūt reģistrētai uz Tava vārda, lai varētu iegūt naudu pret ķīlu.

Ir arī vēl viens variants – automašīna var būt reģistrēta arī uz uzņēmuma. Ja piesakāt kredītu pret auto ķīlu, ja šī automašīna ir reģistrēta uz uzņēmumu, tad piesakot kredītu, pildot pieteikuma anketu, jāievada būs uzņēmuma nosaukums. Šis aizdevums pret ķīlu ir arī vienkārši atmaksājams. Katru mēnesi Tu saņemsi rēķinu, pēc izvēles vai nu uz savas dzīvesvietas pastkastīti vai uz elektronisko pastkastīti jeb e–pastu. Drošībai tiks arī nosūtīta atgādinājuma sms uz Tavu mobilo telefonu, ka laiks ir apmaksāt rēķinu. Ja finansiālie līdzekļi atļauj, tad vari arī atmaksāt aizdevumu pirms termiņa visu summu.

Tādējādi ietaupīsi naudu, jo summas procentus, būs jāsamaksā tikai par kredīta patērēto laiku līdz tai dienai. Bet, ja tik lieli naudas līdzekļi nav, nebēdā, jo galvenais ir atmaksāt kredītu savlaicīgi arī ar ikmēneša maksājumu līdz kredīta termiņa beigām. Pastāv arī ierobežojums – ja Tava automašīna ir iegādāta līzingā un šis līgums vēl ir spēkā un atmaksā līzingu, tad kredīts pret auto ķīlu tiks atteikts. Izņēmums ir tad, ja līzinga atmaksas atlikušais termiņš ir pavisam mazs. Ja vēlies noskaidrot, tad sazinies ar aizdevēju. Tā, kā, kredīta ņemšanai ir ķīla – Tava automašīna, tad aizņemies šo kredītu pret auto ķīlu ļoti atbildīgi, izvērtējot ļoti, vai tas ir nepieciešams.Kāpēc aizņemties naudu ieķīlājot savu automašīnu?

Ja ir auto un slikta kredītvēsture, vari ieķīlāt mašīnu!

Sāksim ar to, ka kredīts pret auto ķīlu ar sliktu kredītvēsturi nav nekas neparasts, lai gan tiek piedāvāts ļoti retos gadījumos. Pateicoties kompānijai Mogo, Jums ir lieliska iespēja aizņemties naudu pret ķīlu, kura šajā gadījumā ir Jūsu automašīna. Un pats svarīgākais ir tas, ka Jūs varat turpināt ar to braukt, neskatoties, ka tā ir ieķīlāta. Pieteikšanās jeb aizdevuma noformēšana neaizņem daudz laika, kā arī naudu var saņemt tajā pašā dienā - pat, ja iepriekš ir bijušas problēmas ar kredītiem un uz doto brīdi ir negatīva kredītvēsture. Ņemot vērā to, ka garants aizdevuma atmaksai ir automašīna, aizdevējs var justies droši.

Kādas iespējas tiek piedāvātas aizņemoties pret ķīlu? Viss ir ļoti vienkārši un ātri - atliek tik paņemt datoru un doties uz kreditora mājas lapu, lai aizpildītu pieteikumu. 30 minūšu laikā tiks dota atbilde, vai aizdevums pret auto ķīlu ar sliktu kredītvēsturi tiks izsniegts vai nē. Aizdevējs izvērtēs visu un piedāvās aizņemties līdz pat 90% no automašīnas tirgus vērtības vai summas robežās, kas svārstās no 200 līdz 15000 euro. Šādam kredītam tiks piedāvāts atmaksas termiņš no 3 mēnešiem līdz pat 5 gadiem. Protams, viss ir atkarīgs no tā, cik Jums vajag naudas un kādā tehniskajā stāvoklī ir Jūsu auto, kuram noteikti ir jābūt aktīvai OCTA un TA.

Vai kredīts ar sliktu kredītvēsturi pret auto ķīlu ir risks?

Ir pašsaprotami, ka jebkura ķīla ir risks, ka šī ķīla var tikt pazaudēta. Arī šis kredīta veids to paredz, jo, ja netiks pildīti līguma nosacījumi, tad var nākties šķirties no savas automašīnas. Ātrais kredīts ar sliktu kredītvēsturi pret automašīnas ķīlu prasa lielu atbildības sajūtu un skaidru apziņu par visu kredīta atmaksas periodu uz priekšu. Arī kreditors ir pakļauts riskam, jo aizņēmējs, kuram ir slikta kredītvēsture, nav tas labākais un drošākais darījumu partneris, tas jau liek domāt par negatīvo iznākumu, lai gan katram ir tiesības un iespējas mainīties, kļūstot par atbildīgu aizņēmēju. Katrā ziņā, aizdevējam šis risks mazinās ar ķīlas esamību, jo tā garantē finanšu atgriešanu, ja sadarbība ar klientu būs izgāzusies. Būsim pozitīvi un ar skaidru apziņu par savām saistībām, tas palīdzēs pildīt savus pienākumus.

Vai ātrie kredīti pret automašīnas ķīlu var netikt izsniegti, ja ir slikta kredītvēsture? Lai gan visa pamatā būs ķīla, kreditors var arī neizsniegt aizdevumu, ja aizņēmējam nebūs darba vieta, ja tas būs citās un lielās parādsaistības, kā arī tad, ja automašīnas būs sliktā tehniskā stāvoklī un radīs negatīvu vērtējumu no apdrošinātāju puses. Protams, ne visām automašīnām ir nepieciešams KASKO, tomēr tas nemaina faktu, ka automašīnai ir jābūt teicamā stāvoklī, lai kreditors to varētu notirgot, ja tāda nepieciešamība būs radusies. Novēlēsim Jums sakārtot savas finanses bez kredītu palīdzības, lai nebūtu jāriskē ar savu īpašumu. Katrs cilvēks var nokļūt likstās ar naudas grūtībām, taču katram ir arī iespējas no tām izkļūt. Lai Jums izdodas sakārtot savas finanses!

Kurš aizdevējs izsniedz labākos aizdevumus pret automašīnas ķīlu?

Šādu aizdevumu piedāvā aizņemties aizdevējs Mogo. Tas ir izdevīgs, jo piedāvā aizņemties uz tādiem nosacījumiem, kuri citur nebūtu iespējami. Piemēram, ja ir slikta kredītvēsture (pārkāptas parādsaistības vai kavēti kredīta maksājumi), tad kredītu aizņemties ir ļoti grūti, jo lielākā daļa aizdevēju pieprasa, lai ir laba kredītvēsture. Taču pie Mogo varat saņemt naudu pret ķīlu arī tad, ja kredītvēsture ir slikta, jo galvenie nosacījumi ir pavisam citi. Galvenie nosacījumi, lai varat aizņemties naudu pret auto ķīlu ir, lai piederētu uz sava vārda automašīna, kurai ir aktīva Tehniskā apskate un OCTA apdrošināšana, un automašīna nevar būt vecāka par 20 gadiem. Ātrie kredīti pret ķīlu patiešām ir ieguvuši jaunu un labu aizdevuma modeli, kas radikāli maina pieeju abu pušu riskiem.

Šo kredītu varat saņemt arī tad, ja nav oficiāla darbavieta vai ir slikta kredītvēsture, protams, ja Jums ir abi šie kritēriji pozitīvi – ir darbs un laba kredītvēsture, tad tas būs drošāk Jums pašam, bet tie nav nosacījumi pēc, kuriem izvērtē. Aizdevums ir pret auto ķīlu, kas ir kā garantija kredīta atmaksai. Labākais šajā kredītā ir tas, ka automašīna tiek ieķīlāta, bet pēc līguma noslēgšanas, Jūs turpināt braukt ar savu mašīnu ikdienā. Mogo to nepatur pie sevis, kamēr atmaksājat kredītu, nebūt ne, un tas ir izdevīgi, jo saņemat kredītu un braucat ar savu automašīnu.

Naudas kredīts pret ķīlu ir noformējams 1 h laikā. Šis aizdevums būs piemērots, ja ir automašīna, ir slikta kredītvēsture un nav cita iespēja, kur aizņemties naudu. Īsā laikā Jūsu finanšu problēma tiks atrisināta un iegūsiet naudu saviem mērķiem, bet atceraties, lai mašīna arī turpmāk paliku Jūsu īpašumā, ir kredīts arī savlaicīgi jāatmaksā. Pie Mogo vari saņemt līdz pat 90% no automobiļa vērtības un turpini braukt ar to. Un kredīta naudas pirmstermiņa atmaksa ir bez soda procentiem. Kad esi parakstījis līgumu klātienē vai elektroniski, tad līdz nākamās dienas rītam Mogo ar kurjerpastu nosūtīs CSDD paredzētu pilnvaru, un Jūs varēsiet doties uz CSDD, lai reģistrētu automobili kā nodrošinājumu aizdevuma saņemšanai.

Uzreiz pēc tam saņemsiet naudas summu līdz pat 90% apmērā no automašīnas vērtības un droši varēsiet turpināt ar savu auto braukt tālāk. Saņemt aizdevumu pret automašīnas ķīlu Jūs varat uz laiku no 1 līdz 60 mēnešiem. Mogo ir izdevīgs risinājums, lai aizņemtos naudu, jo klasiskie ātrie kredīti nepiedāvā šāda veida saistības ar auto kā ķīlu. Šāds aizdevums ir unikāls un vienkārši saņemams, ja vien cilvēkam ir automašīna, ko likt par ķīlu. Saņem naudu var ātri un vienkārši, un nosacījumi ir patiešām ļoti draudzīgi teju ikvienam, tikai svarīgi, lai savā īpašumā ir automašīna ne vecāka par 20 gadiem. Galvenais ir apzināties, ka Aizņemties vajag atbildīgi, ja vēlaties arī turpmāk braukt ar savu automašīnu.

Kādos gadījumos noder kredīts pret auto ķīlu?

Aizdevums automašīnas iegādei un līzings stundas laikā

Esi noskatījis savu sapņu automašīnu? Tu pie tā vari tikt, un Tev palīdzēs Mogo ātrais kredīts pret auto ķīlu automašīnas iegādei, kas paredz aizdevumu līdz pat 90% no kārotās automašīnas vērtības. Veic pirmo iemaksu un pārējo atmaksā līdz pat 5 gadiem jeb 60 mēnešiem. Līguma noformēšana šim kredītam aizņems ne vairāk kā vienu stundu. Mogo ļauj nopirkt arī citu tehniku, piemēram, kravas automobiļus, motociklus un citus transportlīdzekļus, ko Latvijā reģistrē CSDD. Šim kredītam ir vēl viena priekšrocība, un tas ir pirmais maksājums pēc 3 mēnešiem. Autolīzinga noformēšanu vari veikt Rīgā, Daugavpilī, Liepājā vai Valmierā, kur ir Mogo filiāles.

Aizdevums pret auto ķīlu autogāzes iekārtas iegādei

Paliec taupīgs un vēlies ekonomiskāku braucamo? Laiks likt pie malas benzīnu un pāriet uz gāzi, kas ļaus stipri ietaupīt. Ir aprēķināts, ka autogāzes iekārtas iegāde un uzstādīšana vēlāk mēnesī ietaupa vidēji 90 euro. Šis aprēķins ir balstīts uz aptuveni 1300 km nobraukumu, taču 100% paļauties uz to nevar, jo ir daudzi citi faktori. Ņemot vērā, ka šo aizdevumu varēsi nokārtot pavisam ātri, jau šodien varēsi savu automobili aprīkot ar gāzes iekārtu un sākt ietaupīt. Ņem vērā, ka autogāzes iekārtu var uzstādīt tikai benzīna dzinējiem, kā arī to var izdarīt tikai pie oficiālajiem automašīnu pārbūvētājiem, kuri ir atrodami CSDD mājas lapā.

Kredīts auto remontam vai sagatavošanai tehniskai apskatei

Visiem, kuri kā pārvietošanās līdzekli izmanto automašīnu, ir neizbēgams tās remonts un tehniskās apskates iziešana. Nereti gadās tā, ka tehniskā apskate iekrīt nepiemērotā brīdī, kad pēkšņi kaut as salūzt un prasa remonta darbus. Iepsējams, ka tā ir ierasta situācija, taču var gadīties uz to brīdi nav naudas remontam, tāpēc der zināt, ka kredīts auto remontam šajā situācijā būs labs glābiņš. Šis aizdevums var tik ņemts gan pie kompānijām, kurām ir ātrie kredīti, gan pie tādas kā Mogo. Šai kompānijai ir ļoti izdevīgs online kredīts pret auto ķīlu, kas ļaus atdot savu automašīnu servisam, salabot to, iziet tehnisko apskati un turpināt izmantot viņu. Tieši tā, līdz nomaksāsiet aizdevumu, autiņš paliks Jūsu rīcībā. Nemoki savu ziņkāri, kur aizņemties - atbilde ir skaidra!

Lai kādu tu izvēlētos aizdevuma veidu, vai tas būtu interneta kredīts pret auto ķīlu, aizdevums auto iegādei vai aizdevums autogāzes iekārtas iegādei un uzstādīšanai, Mogo Tev spēs palīdzēt jau šodien. Tev tikai jāsaprot, ka Tu nevari nokārtot vairākus automašīnu līzingus, taču būt parādā citiem naudas aizdevējiem vari. Tev jābūt vismaz 18 gadus vecam, kaut kur jāstrādā un jāpelnī nauda, lai spētu laicīgi nerēķināties ar Mogo. Šī kompānija ir savā ziņā unikāla, un mēs noteikti iesakām izmantot viņas sniegtos finanšu pakalpojumus. Esi atbildīgs savos lēmumos un izvērtē savas spējas atļauties aizņemties, lai nepieviltu sevi un kompāniju, kura Tev aizdos.

Kādas alternatīvas ir aizdevumam pret automašīnas ķīlu?

Analogu šim nav, tas ir vienīgais kredīts, kur naudu saņem atbilstoši auto vērtībai. Kredīts pret automažīnas ķīlu savā ziņā ir vienīgais veids, kā tikt pie naudas, ja citur tiek atteikts dēļ kredītvēstures vai 18 gadu ierobežojuma. Protams, var aizņemties arī pret nekustamā īpašuma ķīlu, tomēr tas ir cita veida aizdevums. Ja summa nav liela un termiņš ir mazs, ir vērts padomāt par ātrā kredīta ņemšanu, jo tur būs mazākas prasības un, iespējams, arī procentos samaksāsiet mazāk kā ilgtermiņa kredītā. Lai kādu kredīta veidu izvēlētos, svarīgi ir apzināties gala summu, kas tiks samaksāta beigās. Bieži cilvēki tam nepievērš lielu uzmanību, jo vēlās naudu tagad un uzreiz. Tādi cilvēki iekuļas parādos un nespēj laicīgi atdot naudu, tāpēc nākas zaudēt savu auto, kas nav patīkami. Esiet prātīgi un domājiet līdzi savām darbībām, aizdevumi nav labākie palīgi finansiālo problēmu risināšanā.

Kopsavilkums par kredītu pret auto ķīlu:

Kā redzam, tad situācijā, kad neviens cits vairs neaizdod vai nav vēlēšanās sadarboties ar tipiskajiem ātro kredītu izsniedzējiem, pastāv iespēja paņemt ātro kredītu pret auto ķīlu, turpinot izmantot transportlīdzekli, saņemot bankas kontā naudu. Šis modelis ir ļoti pievilcīgs un prasa ļoti maz pūļu, lai ieķīlājot automašīnu, jau stundas laikā varētu izmantot aizņemto naudu. Ir cilvēki, ka šo naudu izmanto mājokļa remontam, veselības uzlabošanai, automašīnas uzlabošanai vai kādam remontam. Izmantojot šo aizdevuma veidu, cilvēks var saņemt naudu pat tad, ja tam ir slikta kredītvēsture, tas šajā gadījumā nespēlē lielu lomu, jo garants šeit ir ķīla. Bez šaubām, ierobežotā situācijā šis kredīts pret ķīlu ir ātrākais ceļš uz naudu, kura var tikt iegūta tikai tad, ja aizņemšanās ir pārdomāts lēmums.

Neaizmirstiet padalīties ar draugiem: Facebook, Draugiem, Linkedin, Google+ un Twitter...

Atsauksmes: 5 | Vērtējums: 4.6

| | Vērtējums: 4

Es te tā skatos, ka šie parazīti ir savairojušies. Nesen gribēju notirgot auto un uzrāvos uz vieniem. Tikko, kā ieliku sludinājumu, man atnāca sms, ka auto grib nopirkt, bet beigās izrādījās, ka tas ir placis, kurš izsniedz arī kredītus priekš auto iegādes. Drīz jau vispār no saimniekiem nenopirks pa taisno, viss piederēs kredītkompānijām.

| | Vērtējums: 4

Nu, var jau ieķīlāt mašīnu, tikai jautājums, cik par to nāksies samaksāt procentos. Skaidrs, ka tas viss ir vērsts uz tiem, kuriem ir slikta kredītvēsture un neviens cits neaizdod. Normāls cilvēks, kuram viss kārtībā ar kredītvēsturi, aizņemsies savā bankā, nevis mazajos kantorīšos, kur aizdod pret ķīlu.

| | Vērtējums: 5

Ziniet ko, neviens no šiem nav tik labs, lai uzsāktu šo danci ar pašu velnu. Tā jau skaisti viss skan, var paņemt un ieķīlāt savu auto, lai saņemtu kredītu, bet padomājiet, kādu pārmaksāsiet naudu? Man mati saceļas, redzot, kādas komisijas tiek ņemtas par auto kredītu izsniegšanu.

| | Vērtējums: 5

Ko lai saka, prieks, ka ir parādījies Sefinance, kuram es dodu visas 10 balles, jo ātrums un pieeja manam konkrētajam gadījumam mani pārsteidza. Ieķīlāju savu auto un īpaši to pat nejūtu, jo maksājuma grafiks manam kredītam ir ļoti draudzīgs.

| | Vērtējums: 5

Kā tad, kurš teica, ka Mogo kredīts pret auto ķīlu iz izdevīgs? Es biju paņēmusi autiņu uz diviem gadiem un pārmaksāju gandrīz pusi no tā auto vērtības. Nezinu, cik izmisušam jābūt, lai pirktu 2000 euro vērtu auto un beigās par to maksājot 3500, lai gan tirgus vērtība tam uz to brīdi būs ne lielāka par 1000 euro.

Vērtējums: 1 2 3 4 5


Svarīgi! STARCRED.LV redakcija un administrācija nenes nekādu atbildību par ievietoto komentāru saturu un patur tiesības dzēst komentārus pēc saviem ieskatiem! Lūgums ievērot pieklājību un Latvijas likumdošanu, kā arī neizmantot šo sadaļu reklāmas nolūkos. Ja esat pamanījuši kādu nepiemērotu komentāru, lūdzam par to paziņot e-pastā info@starcred.lv vai zvanot uz +371 22063835! Projekta redakcijas pasta adrese: "STENDERI", Iecavas novads, Latvija, LV-3913.