Kredīts pret auto ķīlu

Saņem aizdevumu pret savu auto līdz 15000 € un brauc tālāk!

Kreditora
nosaukums
Maksimālā
summa
Naudas kredīts no
www.mogo.lv
Izsniegšanas
laiks
Pirmais
bez maksas
Vecuma
ierobežojums
Procentu likme
Darba laiks
15000
www.mogo.lv
1 stunda
Nav
18 - 75
Individuāli
08:00-20:0010:00-20:00
  1. » Sākums
  2. » Ilgtermiņa kredīts
  3. » Kredīts pret auto ķīlu

Ja vēlies aizņemties lielāku naudas summu un ieķīlāt savu automašīnu, tad šis pakalpojums ir tieši Tev. Pie Mogo aizdevumu no 1 – 60 mēnešiem, līdz 15000 euro vari saņemt viegli un ātri – pat vienas dienas laikā. Ja nepieciešams kredīts pret auto ķīlu, tad Tev piederošā automašīna nevar būt vecāka par 20 gadiem. Turpini braukt ar savu automašīnu arī laikā, kad spēkā esošs ir aizdevums pret automašīnas ķīlu. Tikai automašīnas īpašnieks var pieteikties un saņemt aizdevumu. Naudu par savu automašīnu vari saņemt līdz pat 90% no automašīnas vērtības. Piemēram, ja Tava automašīnas vērtība tiek novērtēta uz 1000 euro, tad maksimālā kredīta summa būs 900 euro, protams, vari šīs summas ietvaros aizņemties arī mazāk, tieši tik, cik tev tiešām vajag.

Kredīts pret auto ķīlu

Atmaksas termiņš arī ir izvēle Tavā ziņā – nosaki to atmaksas termiņu, kurš ir izdevīgākais, apdomā kārtīgi, cik ilgs laiks nepieciešams būs, lai atmaksātu kredītu. Lai saņemtu aizdevumu, automašīnai ir jābūt obligāti derīgai tehniskajai apskatei, kā arī jābūt OCTA apdrošināšanai. Taču, ja kredīts būs nepieciešams summā virs 2000 euro, tad automašīnai vajadzēs arī KASKO apdrošināšanu. Aizņemies kredītu, bet zini, ka aizdevējs to nepatur pie sevis, kamēr spēkā ir kredīta līgums. Tu, saņemot naudu, tā pat turpini braukt ar savu automašīnu. Automašīnai ir jābūt reģistrētai uz Tava vārda, lai varētu iegūt naudu pret ķīlu.

Ir arī vēl viens variants – automašīna var būt reģistrēta arī uz uzņēmuma. Ja piesakāt kredītu pret auto ķīlu, ja šī automašīna ir reģistrēta uz uzņēmumu, tad piesakot kredītu, pildot pieteikuma anketu, jāievada būs uzņēmuma nosaukums. Šis aizdevums ir arī vienkārši atmaksājams. Katru mēnesi Tu saņemsi rēķinu, pēc izvēles vai nu uz savas dzīvesvietas pastkastīti vai uz elektronisko pastkastīti – e–pastu. Drošībai tiks arī nosūtīta atgādinājuma sms uz Tavu mobilo telefonu, ka laiks ir apmaksāt rēķinu. Ja finansiālie līdzekļi atļauj, tad vari arī atmaksāt aizdevumu pirms termiņa visu summu.

Tādējādi ietaupīsi naudu, jo summas procentus, būs jāsamaksā tikai par kredīta patērēto laiku līdz tai dienai. Bet, ja tik lieli naudas līdzekļi nav, nebēdā, jo galvenais ir atmaksāt kredītu savlaicīgi arī ar ikmēneša maksājumu līdz kredīta termiņa beigām. Pastāv arī ierobežojums – ja Tava automašīna ir iegādāta līzingā un šis līgums vēl ir spēkā un atmaksā līzingu, tad kredīts pret auto ķīlu tiks atteikts. Izņēmums ir tad, ja līzinga atmaksas atlikušais termiņš ir pavisam mazs. Ja vēlies noskaidrot, tad sazinies ar aizdevēju. Tā, kā, kredīta ņemšanai ir ķīla – Tava automašīna, tad aizņemies šo kredītu pret auto ķīlu ļoti atbildīgi, izvērtējot ļoti, vai tas ir nepieciešams.Kāpēc aizņemties naudu ieķīlājot savu automašīnu?

Ja ir auto un slikta kredītvēsture, kredītu saņemsi!

Sāksim ar to, ka kredīts pret auto ķīlu ar sliktu kredītvēsturi nav nekas neparasts, lai gan tiek piedāvāts ļoti retos gadījumos. Pateicoties kompānijai Mogo, Jums ir lieliska iespēja aizņemties naudu pret ķīlu, kura šajā gadījumā ir Jūsu automašīna. Un pats svarīgākais ir tas, ka Jūs varat turpināt ar to braukt, neskatoties, ka tā ir ieķīlāta. Pieteikšanās jeb aizdevuma noformēšana neaizņem daudz laika, kā arī naudu var saņemt tajā pašā dienā - pat, ja iepriekš ir bijušas problēmas ar kredītiem un uz doto brīdi ir negatīva kredītvēsture. Ņemot vērā to, ka garants aizdevuma atmaksai ir automašīna, aizdevējs var justies droši.

Ar ko sākt un kādas iespējas tiek piedāvātas? Viss ir ļoti vienkārši un ātri - atliek tik paņemt datoru un doties uz kreditora mājas lapu, lai aizpildītu pieteikumu. 30 minūšu laikā tiks dota atbilde, vai kredīts pret auto ķīlu ar sliktu kredītvēsturi tiks izsniegts vai nē. Aizdevējs izvērtēs visu un piedāvās aizņemties līdz pat 90% no automašīnas tirgus vērtības vai summas robežās, kas svārstās no 200 līdz 15000 euro. Šādam kredītam tiks piedāvāts atmaksas termiņš no 3 mēnešiem līdz pat 5 gadiem. Protams, viss ir atkarīgs no tā, cik Jums vajag naudas un kādā tehniskajā stāvoklī ir Jūsu auto, kuram noteikti ir jābūt aktīvai OCTA un TA.

Vai kredīts ar sliktu kredītvēsturi pret auto ķīlu ir risks?

Ir pašsaprotami, ka jebkura ķīla ir risks, ka šī ķīla var tikt pazaudēta. Arī šis kredīta veids to paredz, jo, ja netiks pildīti līguma nosacījumi, tad var nākties šķirties no savas automašīnas. Kredīts ar sliktu kredītvēsturi pret automašīnas ķīlu prasa lielu atbildības sajūtu un skaidru apziņu par visu kredīta atmaksas periodu uz priekšu. Arī kreditors ir pakļauts riskam, jo aizņēmējs, kuram ir slikta kredītvēsture, nav tas labākais un drošākais darījumu partneris, tas jau liek domāt par negatīvo iznākumu, lai gan katram ir tiesības un iespējas mainīties, kļūstot par atbildīgu aizņēmēju. Katrā ziņā, aizdevējam šis risks mazinās ar ķīlas esamību, jo tā garantē finanšu atgriešanu, ja sadarbība ar klientu būs izgāzusies. Būsim pozitīvi un ar skaidru apziņu par savām saistībām, tas palīdzēs pildīt savus pienākumus.

Kādos gadījumos kredīts pret auto ķīlu internetā var netikt izsniegts, ja ir slikta kredītvēsture? Lai gan visa pamatā būs ķīla, kreditors var arī neizsniegt aizdevumu, ja aizņēmējam nebūs darba vieta, ja tas būs citās un lielās parādsaistības, kā arī tad, ja automašīnas būs sliktā tehniskā stāvoklī un radīs negatīvu vērtējumu no apdrošinātāju puses. Protams, ne visām automašīnām ir nepieciešams KASKO, tomēr tas nemaina faktu, ka automašīnai ir jābūt teicamā stāvoklī, lai kreditors to varētu notirgot, ja tāda nepieciešamība būs radusies. Novēlēsim Jums sakārtot savas finanses bez kredītu palīdzības, lai nebūtu jāriskē ar savu īpašumu. Katrs cilvēks var nokļūt likstās ar naudas grūtībām, taču katram ir arī iespējas no tām izkļūt. Lai Jums izdodas sakārtot savas finanses!

Kurš izsniedz kredītus pret automašīnas ķīlu?

Šādu aizdevumu piedāvā aizņemties aizdevējs Mogo. Tas ir izdevīgs, jo piedāvā aizņemties tādiem nosacījumiem, kur citur to nevarētu. Piemēram, ja ir slikta kredītvēsture (pārkāptas parādsaistības vai kavēti kredīta maksājumi), tad kredītu aizņemties ir ļoti grūti, jo lielākā daļa aizdevēju pieprasa, lai ir laba kredītvēsture. Taču pie Mogo varat saņemt naudu arī, ja kredītvēsture ir slikta, jo galvenie nosacījumi ir pavisam citi. Galvenie nosacījumi, lai varat aizņemties naudu pret auto ķīlu ir, lai piederētu uz sava vārda automašīna, kurai ir aktīva Tehniskā apskate un OCTA apdrošināšana, un automašīna nevar būt vecāka par 20 gadiem. Ātrie kredīti patiešām ir ieguvuši jaunu un labu aizdevuma modeli, kas radikāli maina pieeju abu pušu riskiem.

Šo kredītu varat saņemt arī tad, ja nav oficiāla darbavieta vai ir slikta kredītvēsture, protams, ja Jums ir abi šie kritēriji pozitīvi – ir darbs un laba kredītvēsture, tad tas būs drošāk Jums pašam, bet tie nav nosacījumi pēc, kuriem izvērtē. Aizdevums ir pret auto ķīlu, kas ir kā garantija kredīta atmaksai. Labākais šajā kredītā ir tas, ka automašīna tiek ieķīlāta, bet pēc līguma noslēgšanas, Jūs turpināt braukt ar savu mašīnu ikdienā. Mogo to nepatur pie sevis, kamēr atmaksājat kredītu, nebūt ne, un tas ir izdevīgi, jo saņemat kredītu un braucat ar savu automašīnu.

Aizdevums ir noformējams 1 h laikā. Šis kredīts būs piemērots, ja ir automašīna, ir slikta kredītvēsture un nav cita iespēja, kur aizņemties naudu. Īsā laikā Jūsu finanšu problēma tiks atrisināta un iegūsiet naudu saviem mērķiem, bet atceraties, lai mašīna arī turpmāk paliku Jūsu īpašumā, ir kredīts arī savlaicīgi jāatmaksā. Pie Mogo.lv saņem līdz pat 90% no automobiļa vērtības un turpini braukt ar to. Un kredīta naudas pirmstermiņa atmaksa bez soda procentiem. Kad esi parakstījis līgumu klātienē vai elektroniski, tad līdz nākamās dienas rītam Mogo ar kurjerpastu nosūtīs CSDD paredzētu pilnvaru, un Jūs varēsiet doties uz CSDD, lai reģistrētu automobili kā nodrošinājumu aizdevuma saņemšanai.

Un uzreiz pēc tam saņemsiet naudas summu līdz pat 90% apmērā no automašīnas vērtības, un varēsiet turpināt ar savu autiņu braukt tālāk. Jūs varat saņemt kredītu pret auto ķīlu uz laiku no 1 līdz 60 mēnešiem. Mogo ir izdevīgs risinājums, lai aizņemtos naudu, jo klasiskie ātrie kredīti nepiedāvā šāda veida saistības. Šāds aizdevums ir unikāls un vienkārši saņemams, ja vien cilvēkam ir automašīna, ko likt kā ķīlu. Saņem naudu ātri un vienkārši un nosacījumi ir ļoti draudzīgi teju ikvienam, tikai, svarīgi, lai savā īpašumā ir automašīna ne vecāka par 20 gadiem. Aizņemies atbildīgi, ja vēlaties arī turpmāk braukt ar savu autiņu.

Kādos gadījumos noder kredīts pret auto ķīlu?

Aizdevums automašīnas iegādei un līzings stundas laikā

Esi noskatījis savu sapņu automašīnu? Tu pie tā vari tikt, un Tev palīdzēs Mogo kredīts pret auto ķīlu automašīnas iegādei, kas paredz aizdevumu līdz pat 90% no automašīnas vērtības. Veic pirmo iemaksu un pārējo atmaksā līdz pat 5 gadiem jeb 60 mēnešiem. Līguma noformēšana šim kredītam aizņems ne vairāk kā vienu stundu. Mogo ļauj nopirkt arī citu tehniku, piemēram, kravas automobiļus, motociklus un citus transportlīdzekļus, ko Latvijā reģistrē CSDD. Šim kredītam ir vēl viena priekšrocība, un tas ir pirmais maksājums pēc 3 mēnešiem. Autolīzinga noformēšanu vari veikt Rīgā, Daugavpilī, Liepājā vai Valmierā, kur ir Mogo filiāles.

Aizdevums pret auto ķīlu autogāzes iekārtas iegādei

Paliec taupīgs un vēlies ekonomiskāku braucamo? Laiks likt pie malas benzīnu un pāriet uz gāzi, kas ļaus stipri ietaupīt. Ir aprēķināts, ka autogāzes iekārtas iegāde un uzstādīšana vēlāk mēnesī ietaupa vidēji 90 euro. Šis aprēķins ir balstīts uz aptuveni 1300 km nobraukumu, taču 100% paļauties uz to nevar, jo ir daudzi citi faktori. Ņemot vērā, ka šo aizdevumu varēsi nokārtot pavisam ātri, jau šodien varēsi savu automobili aprīkot ar gāzes iekārtu un sākt ietaupīt. Ņem vērā, ka autogāzes iekārtu var uzstādīt tikai benzīna dzinējiem, kā arī to var izdarīt tikai pie oficiālajiem automašīnu pārbūvētājiem, kuri ir atrodami CSDD mājas lapā.

Kredīts auto remontam un sagatavošanai tehniskai apskatei

Visiem, kuri kā pārvietošanās līdzekli izmanto automašīnu, ir neizbēgams tās remonts un tehniskās apskates iziešana. Nereti gadās tā, ka tehniskā apskate iekrīt nepiemērotā brīdī, kad pēkšņi kaut as salūzt un prasa remonta darbus. Iepsējams, ka tā ir ierasta situācija, taču var gadīties uz to brīdi nav naudas remontam, tāpēc der zināt, ka kredīts auto remontam šajā situācijā būs labs glābiņš. Šis aizdevums var tik ņemts gan pie kompānijām, kurām ir ātrie kredīti, gan pie tādas kā Mogo. Šai kompānijai ir ļoti izdevīgs kredīts pret auto ķīlu internetā, kas ļaus atdot savu automašīnu servisam, salabot to, iziet tehnisko apskati un turpināt izmantot viņu. Tieši tā, līdz nomaksāsiet aizdevumu, autiņš paliks Jūsu rīcībā. Nemoki savu ziņkāri, kur aizņemties - atbilde ir skaidra!

Lai kādu tu izvēlētos aizdevuma veidu, vai tas būtu kredīts pret auto ķīlu, kredīts auto iegādei vai aizdevums autogāzes iekārtas iegādei un uzstādīšanai, Mogo Tev spēs palīdzēt jau šodien. Tev tikai jāsaprot, ka Tu nevari nokārtot vairākus automašīnu līzingus, taču būt parādā citiem naudas aizdevējiem vari. Tev jābūt vismaz 18 gadus vecam, kaut kur jāstrādā un jāpelnī nauda, lai spētu laicīgi nerēķināties ar Mogo. Šī kompānija ir savā ziņā unikāla, un mēs noteikti iesakām izmantot viņas sniegtos finanšu pakalpojumus. Esi atbildīgs savos lēmumos un izvērtē savas spējas atļauties aizņemties.

Kādas alternatīvas ir kredītam pret auto?

Analogu šim nav, tas ir vienīgais kredīts, kur naudu saņem atbilstoši auto vērtībai. Kredīts pret auto ķīlu savā ziņā ir vienīgais veids, kā tikt pie naudas, ja citur tiek atteikts dēļ kredītvēstures vai 18 gadu ierobežojuma. Protams, var aizņemties arī pret nekustamā īpašuma ķīlu, tomēr tas ir cita veida aizdevums. Ja summa nav liela un termiņš ir mazs, ir vērts padomāt par ātrā kredīta ņemšanu, jo tur būs mazākas prasības un, iespējams, arī procentos samaksāsiet mazāk kā ilgtermiņa kredītā. Lai kādu kredīta veidu izvēlētos, svarīgi ir apzināties gala summu, kas tiks samaksāta beigās. Bieži cilvēki tam nepievērš lielu uzmanību, jo vēlās naudu tagad un uzreiz. Tādi cilvēki iekuļas parādos un nespēj laicīgi atdot naudu, tāpēc nākas zaudēt savu auto, kas nav patīkami. Esiet prātīgi un domājiet līdzi savām darbībām, aizdevumi nav labākie palīgi finansiālo problēmu risināšanā.

Kopsavilkums

Kā redzam, tad situācijā, kad neviens cits vairs neaizdod vai nav vēlēšanās sadarboties ar tipiskajiem ātro kredītu izsniedzējiem, pastāv iespēja paņemt kredītu pret auto ķīlu, turpinot izmantot transportlīdzekli, saņemot bankas kontā naudu. Šis modelis ir ļoti pievilcīgs un prasa ļoti maz pūļu, lai ieķīlājot automašīnu, jau stundas laikā varētu izmantot aizņemto naudu. Ir cilvēki, ka šo naudu izmanto mājokļa remontam, veselības uzlabošanai, automašīnas uzlabošanai vai kādam remontam. Izmantojot šo aizdevuma veidu, cilvēks var saņemt naudu pat tad, ja tam ir slikta kredītvēsture, tas šajā gadījumā nespēlē lielu lomu, jo garants šeit ir ķīla. Bez šaubām, ierobežotā situācijā šis kredīts ir ātrākais ceļš uz naudu, kura var tikt iegūta tikai tad, ja aizņemšanās ir pārdomāts lēmums.

Aizņemies atbildīgi, izvērtējot savu maksātspēju!

Neaizmirsti padalīties ar šo: Facebook, Draugiem, Pinterest, Linkedin, Tumblr, Google+ un Twitter...

Komentāri: 8 | Vērtējums: 4.8

| | Vērtējums: 5

Sakiet, vai bez šiem kreditoriem ir vēl kāds, kas dod kredītu pret auto? Mani neapmierina ne viena, ne otra kompānija, jo tie procenti, manuprāt, ir diezgan palieli. Man vajag kādus 2000 euro, vēlos izremontēt dzīvokli, bet negribu par to maksāt dubultā.

| | Vērtējums: 5

Es neteiktu, ka tas ir labākais veids, kā tikt pie naudas. Padomājiet paši, parēķiniet, cik atdosiet procentos? Tas tiešām ir to vērts? Valdis laikam labā maizē ticis, brauc ar jaunu auto kredītā, dzīvo jaunā mājā kredītā, strādā valsts aparātā un domā, ka dzīve ir salda? Atradies, te bagātnieks un nabagu nīdējs.

| | Vērtējums: 4

Kristīne, neviens jau neliek aizņemties! Ja nepatīk procentu likme, ej un nopelni, nevis lien bodē, kur iepērkas tikai tie, kas var atļauties. Latvijā ir viena liela problēma - cilvēki aizņemas nedomājot par rītdienu. Visās attīstītās valstīs, kredīti tiek plānoti un iekļauti savos nākotnes plānos, kā kaut kas neatņemams un svarīgs. Citi domā, ka ārzemēs neaizņemas, jo visiem lielas algas. Muļķības, jo - ja cilvēkam ir vairāk naudas, viņš to arī vairāk tērē, bet nabagiem jau to nesaprast.

| | Vērtējums: 5

Totāls murgs, ja padomā, kādi procenti tiek iekasēti par auto pārdošanu, tas ir, par izsniegto kredītu priekš auto. Protams, kaut kā jāpelna, bet ne tā, ka klientam tiek novilkta āda. Pret ķīlu laikam nav tik traki tie noteikumi, bet Mogo auto līzings man ne visai.

| | Vērtējums: 4

Neko labu neteikšu, jo ļoti iegrābos ar kredītu priekš sava auto. Situācija bija tāda, ka Mogo placī paņēmu Mazda 3, tie bija uzrakstījuši, ka tā ir Sport GT, visādas ekstras, tikko smuki nokrāsota melnā matētā krāsā u.tml. Es pat iedomāties nevarēju, ko es nopirku un cik daudz nāksies pārmaksāt. Pirmais, ko dabūju mainīt bija bremžu diski, bet vēl ir kaut kas tāds, kas laikam nelabojas - viss ir izrūsējis un sašpaktelēts uz puņķiem, lai tikai notirgotu. Protams, ka normāls kredīts pret šādu auto man nespīd vairs, tāpēc būs jātirgo nost kā lūznis un 5 gadi jāmaksā par neko.

| | Vērtējums: 5

Es šo kredītu ņēmu tieši auto gāzes uzstādīšanai. Nekāda vaina, naudu dabūju kaut kādās 2 stundās. Vienīgi, ja tā parēķina, izdevīgāk laikam paņemt parasto ilgtermiņa kredītu, par to es tikai vēlāk aizdomājos. Bet jā, labi, ka viņi nepatur auto kā ķīlu, reāli sēdies un brauc.

| | Vērtējums: 5

Atzīšos, ka es mazliet piešmaucos, jo gribēju salabot savam autiņam vienu motora defektu, ko novērtētāji nevarēja nekādi zināt un noteikt. Aizņēmos pret sava auto ķīlu un principā ieķīlāju mašīnu ar beigtu motoru. Tagad viss nokārtojies, atdevu jau parādu un salaboju savu dārgo E38.

| | Vērtējums: 5

Šis labais, es reāli aizņēmos pie mogo un šie man palīdzēja tikt pie skaistām naudiņām par manu auto. Baigi ātri viss notika, kaut kur pa stundu es ieķīlāju un saņēmu kredītu, tad devos dzīvē, auto palika pie manis. :)

Vērtējums: 1 2 3 4 5


Svarīgi! STARCRED.LV redakcija un administrācija nenes nekādu atbildību par ievietoto komentāru saturu un patur tiesības dzēst komentārus pēc saviem ieskatiem! Lūgums ievērot pieklājību un Latvijas likumdošanu, kā arī neizmantot šo sadaļu reklāmas nolūkos. Ja esat pamanījuši kādu nepiemērotu komentāru, lūdzam par to paziņot e-pastā info@starcred.lv vai zvanot uz +371 22063835! Projekta redakcijas pasta adrese: "STENDERI", Iecavas novads, Latvija, LV-3913.