Kredīti uz 24 mēnešiem - aizdevumi līdz 5 gadiem

Saņem vairāku mēnešu aizdevumu un piepildi savas ieceres!

Kreditora
nosaukums
Maksimālā
summa
Aizņemties
ilgtermiņa kredītu
Izsniegšanas
laiks
Pirmais
bez maksas
Vecuma
ierobežojums
Procentu likme
Darba laiks
15000
www.mogo.lv
1 stunda
Nav
18 - 75
Individuāli
08:00-20:0010:00-20:00
1500
www.vivus.lv
10 min
Nav
20 - 75
10
07:00-23:0007:00-23:00
10000
www.sefinance.lv
2 dienas
Nav
18 - 75
16
09:00-18:0010:00-14:00

Gadījās palikt bez naudas vai garu degunu kāda pirkuma priekšā, varbūt radušās ilgtermiņa finansiālās problēmas? Lai finanšu problēmas atrisinātu un tajās neiejauktu savus draugus vai tuvākos radus, varat izmantot internetā pieejamos finanšu pakalpojumus, šajā gadījumā tie varētu būt nebanku kreditoru sniegtie pakalpojumi. nebanku kreditori piedāvā gan ātros, gan ilgtermiņa kredītus, kuriem ir dažādas maksimāli pieejamās summas un termiņi. Ja Jums vajag lielāku naudas summu un ilgāku atmaksas termiņu, tad pastāv iespēja aizņemties ilgtermiņa kredītu līdz 5 gadiem. Tas ir ērti un ātri izdarāms, jo varat pieteikt savu aizņēmumu pat esot laukos vai mežā, varbūt pat laivā. Ātrie kredīti uz 24 mēnešiem pieejami līdz 3000 euro, piemēram, pie aizdevēja Credit24. Aizņematies pie šīs kompānijas līdz 2 gadiem un atmaksājiet konkrētu summu katru mēnesi. Tas ir ļoti vienkārši un ar taisnīgiem noteikumiem, galvenais - dariet to atbildīgi un plānojot savas kredīta izmaksas.

Kredīti uz 24 mēnešiem, aizdevumi līdz 5 gadiem

Pieteikt ilgtermiņa kredītu ir vienkārši, pat ar ilgāku atmaksas termiņu par 2 gadiem varat pieteikt šo patēriņa aizdevuma veidu internetā. Jums tikai jāieiet izvēlētā aizdevēja mājas lapā un jāaizpilda pieteikums. Ilgtermiņa kredīta pieteikums ir praktiski tāds pats ātrajam kredītam. Ja esat jaunais klients, tad jāreģistrējas un kredīta kalkulatorā jānorāda vēlamā kredīta summa un atmaksas termiņš. Tālāk nosūtiet pieteikumu un pēc pozitīvas pieteikuma izskatīšanas, saņemiet naudu savā norādītajā kontā. Tas patiešām ir vienkārši, tikai atliek rūpīgi izlasīt visus kreditora nosacījumus un aizpildīt patiesu informāciju par sevi un saviem ienākumiem. Lai tiktu saņemts ātrais aizdevums uz 24 mēnešiem, ir jābūt pastāvīgam Latvijas Republikas iedzīvotājam vecumā no 18 vai 20 gadiem līdz 73 gadiem bez kavētiem kredīta maksājumiem vai pārkāptām parādsaistībām, kuras izpaužas kā slikta kredītvēsture.

Vai 24 mēnešu aizdevuma saņemšana ir vienkārša?

Lai saņemtu ātro vai ilgtermiņa aizdevumu uz ilgāku laiku, Tev būs nepieciešams mobilais telefons, e-pasts un konts kādā no Latvijas bankām. Tā pat ir nepieciešami regulāri un pierādāmi ienākumi, kas ļautu atmaksāt aizdevumu. Šādam ilgtermiņa aizdevumam nav nepieciešama ķīla vai galvojums, kas padara šādus aizdevumus ļoti ātri saņemamus. Reģistrēties un pieteikties kredītam līdz 24 mēnešiem var jebkurā diennakts laikā, jebkurā dienā. Tomēr aizdevuma pieteikums tiks izskatīts un nauda pārskaitīta uz klienta bankas kontu tikai kredītiestādes darba laikā, kurš šobrīd tiek arī ierobežots ar likumdošanu. Uz doto brīdi aizdevumus drīkst izsniegt tikai no 7:00 līdz 23:00 vakarā. Piešķirto naudu savā kontā saņemsi jau 15 minūšu laikā pēc aizdevuma pieteikuma izskatīšanas, protams, ja Tavs un kreditora konts būs vienādās bankās. Taču, ja bankas būs atšķirīgas, ilgtermiņa kredīta izsniegšanas process aizņems vairāk laika, tas var aizņemt līdz pat trim dienām, kopš aizdevuma pieteikuma izskatīšanas. Arī gadījumos, kad bankas sistēmā rodas tehniska rakstura problēmas, naudas saņemšana var aizņemt ilgāku laiku.

Kredīti uz 24 mēnešiem ir pārdomāts un ātrs risinājums neparedzētu un steidzamu izdevumu segšanai, ar svarīgu nosacījumu, ka aizņēmējam ir regulāri ienākumi, kas ļaus atmaksāt kredītu savlaicīgi. Taču, pirms iesniedz ātrā vai ilgtermiņa kredīta pieteikumu, ir kārtīgi jāapdomā, vai tas tiešām ir vajadzīgs un vai būs regulāra nauda katru mēnesi, lai nomaksāt kredīta maksājumu noteiktajā termiņā. Daudziem cilvēkiem aizņēmumi ir radījuši sarežģījumus ar to atmaksu, daudzi no tiem sākotnēji cerēja paņemto naudu atdot laicīgi, tomēr ne viss ir paredzams un jārēķinās arī ar situācijām, kuras nevar paredzēt. Kā risinājums ir budžeta plānošana un drošības spilvena izveide. Protams, ne visi prot plānot budžetu un izdevumus tā, lai visam pietiktu, kur nu vēl kaut ko atlikt nebaltām dienām - tomēr uz to ir jātiecas katram. Tikai sakārtotā vidē būs kārtība un stabilitāte, tas būtu jāiegaumē, pirms uzņematies ilgtermiņa saistības.

Vai var aizņemties uz 24 mēnešiem, ja nav darba vieta?

Aizņemties uz 24 mēnešiem bez darba vietas var, tikai ir viena problēma - ir jābūt citiem regulāriem ienākumiem. Ja cilvēkam nav nekādu ienākumu, kas ļaus bez problēmām atmaksāt kredītu, tad kredīts bez darba vietas tiks atteikts. Kreditorus šajā jautājumā var saprast, jo iesaistīties saistībās ar cilvēku, kurš visdrīzāk laicīgi nenorēķināsies, nav prāta darbs. Tomēr atrodas arī tādi, ka aizdod uz vairākiem mēnešiem tieši bezdarbniekiem, tomēr tas ir liels retums un šādus aizdevējus var pieskaitīt pie nedrošajiem kreditoriem. Drošs kreditors ir tas, kuram ir laba kredītreitinga noteikšanas sistēma, lai izslēgtu varbūtību, ka aizdevums tiks izsniegts cilvēkam, kurš to nevar atļauties. Protams, ir cilvēki, kuri apzināti visu izdara, lai tikai apietu kreditora uzmanību, samelojot par faktiskajiem finanšu rādītājiem, bet tas jau tikai sev par skādi. Iesakām neaizņemties uz vairākiem mēnešiem, ja esat palicis bez darba, jo tas tikai pasliktinās esošo situāciju.

Vai var saņemt 24 mēnešu aizdevumu ar sliktu vēsturi?

Šis arī ir viens no problemātiskajiem momentiem visā kreditēšanas sistēmā, jo Latvijā ir ļoti daudz cilvēku, kuri jau paspējuši sabojāt savu kredītvēsturi. Aizņemties ar sliktu kredītvēsturi uz 24 mēnešiem ir iespējams, taču jāatzīst, ka tas nebūs nemaz tik vienkārši, jo kreditoru drastiskie noteikumi paredz to, ka negatīvās kredītvēstures gadījumā, klientam ir jāatsaka. Bet ir arī tādi, kas aizdod, izvērtējot aizņēmējā šī brīža finansiālos rādītājus. Viens no veidiem, kurš var nostrādāt uz visiem 100%, ir aizņemšanās pret auto ķīlu, kas ļaus paņemt kredītu uz 24 mēnešiem, ieķīlājot savu automobili, pie tam, to varēs turpināt lietot visu kredīta atmaksas laiku. Tas patiešām ir labs piedāvājums tiešu vairāku mēnešu aizdevumam, kur kredīts tiek atdots pa daļām un nerada īpašas problēmas ar ikmēneša maksājumiem. Tomēr, padomājiet labi, vai tiešām nevar kaut kā iztikt bez tā kredīta, jo esošā sabojātā kredītvēsture taču ir kā atgādinājums par bēdīgo pieredzi.

Apvieno kredītus un atmaksā 24 mēnešos vai pat 5 gados!

Ja runājam par ilgtermiņa kredītiem, kurus izsniedz no dažiem mēnešiem līdz pat 5 gadiem, tad nevar nepieminēt iespēju apvienot vairākus mazos kredītus vienā lielākā ilgtermiņa kredītā. Tā ir lieliska iespēja pārkreditēt savus aizdevumus un nonākt pie izdevīgākiem procentu maksājumiem, atvieglojot sev dzīvi gan maksājumu daudzuma ziņā, gan kopējā kredītu maksājumu summā. Ja esat paņēmis kādus 7 ātros kredītus ar termiņu līdz 30 dienām, bet tad tos regulāri pagarināt, maksājot soda naudas, tad kredītu apvienošana uz 24 mēnešiem vai 5 gadiem stipri palīdzēs, noņemot tās raizes, ko rada vairāki maksājumi un apziņa, ka bezjēdzīgi tiek samaksāta sava nauda sodos. Iesakām rīkoties un sakārtot savu finansiālo veselību ar pareiziem risinājumiem, izvairoties no tādiem, kas uzliek smagas vai nepanesas saistības. Nav nekāds noslēpums, ka kredīti ir domāti cilvēkiem, kuri tos var atļauties, taču reālajā dzīvē viss ir otrādi un šos pakalpojumus cilvēki izmanto ļoti nepārdomāti.

Kopsavilkums

Kā redzam, tad aizdevumi līdz 5 gadiem aprīlī ir kļuvuši vēl izdevīgāki un to saņemšana neprasa daudz laika. Ņemot ilgtermiņa kredītu, cilvēkam paveras plašākas iespējas, jo ikmēneša kredīta maksājums nav tik jūtams, pie tam, maksājot to vairākos mēnešos, to ir viegli ieplānot un neietekmēt ikdienišķos tēriņus. Cilvēks, kurš rūpīgi plāno savu ģimenes budžetu, noteikti izvērtē visas nianses, ko un kā labāk pirkt, kur var ietaupīt u.tml. Bet situācijās, kad taupīšana nepalīdz, kad ir pazaudēta darba vieta vai ir slikta kredītvēsture, tas ir jāmeklē īpaši risinājumi un dažās kompānijās šādi risinājumi ir. Redzam, ka kredītu uz 24 mēnešiem var saņemt jau no 18 gadiem un, ja iepriekš ir paņemti vairāki ātrie kredīti, tos var apvienot vienā nopietnākā aizdevumā. Tas patiešām ir labi, kad ir tādi risinājumi, kuri palīdz pārvarētu grūtus brīžus, tomēr būsim apdomīgāki. Nevajag steigties pēc ātrās naudas, nerēķinoties ar sekām, ko tā var atnest. Aizņemoties uz vairākiem mēnešiem vai pat gadiem, cilvēks uzņemas milzīgas saistības, kuru nepildīšanas gadījumā var rasties nopietnas problēmas un papildus izdevumi.

Neaizmirstiet padalīties ar draugiem: Facebook, Draugiem, Linkedin, Google+ un Twitter...

Atsauksmes: 7 | Vērtējums: 4.6

| | Vērtējums: 5

Viss jau būtu labi, nav jau slikti aizņemties uz vairākiem mēnešiem un maksāt par kaut kādu nieku pa daļām. Tikai maz cilvēku aizdomājas, ka pa to pārmaksāto naudu varētu nopirkt kaut ko citu. Gada laikā mēs vienkārši nometam zemē naudu, gan kredītu maksājumos, kad nevajadzīgu lietu pirkšanā. Iesaku plānot savu ģimenes budžetu un neaizrauties ar ātrajiem kredītiem.

| | Vērtējums: 5

Kā ir ar tiem, kuriem nav darba un slikta kredītvēsture? Nesen paliku bez darba vietas un gribēju aizņemties, bet saņēmu kurvīti, jo man nav ienākumu un esot vēl arī slikta kredītvēsture. Ko man darīt, kur lai vēršas pēc palīdzības? Ko ieteiksiet?

| | Vērtējums: 4

Tā neko te flūds ar murgiem par atsauksmēm un pašiem kredītiem. Tas pats, kas Kaspars, tik tiešām kaut ko samurgojis savā lapā, bet Google jau neguļ, pie tam, dažas dienas atpakaļ nāca klajā jauns algoritms, tāpēc visiem ātro kredītu reklamētājiem var nākties grūti, kad nāksies piekāpties Google algoritmiem un penāļiem par shēmām. Starp citu, kredīti uz 24 mēnešiem nav tie populārākie pakalpojumi, tāpēc nesaprotu, ko te ņemas.

| | Vērtējums: 5

Skatos un brīnos, cik labas atsauksmes par šiem pakalpojumiem. Tik tiešām aizņemties uz vairākiem mēnešiem ir tik izdevīgi? Te vismaz reālas atsauksmes, eirokredītu lapā kaut kāds slēpts murgs, Google rāda, ka ir atsauksmes, bet pašā lapā nekā nav. Labi, ka STARCRED.LV sniedz objektīvu informāciju.

| | Vērtējums: 5

Nekāda vaina nav tiem aizdevumiem, aizņēmos uz 24 mēnešiem un pat nemanīju, kā tie paskrēja. Jā, ja iedziļinās, tad es ļoti pārmaksāju, toties man nebija 2 gadi jākrāj, nopirku savas lietas un priecīgs dzīvojos.

| | Vērtējums: 3

Aizņēmos uz 2 gadiem, tagad nezinu, kā savilkt galus, visa nauda aiziet kredītmaksājumos.

| | Vērtējums: 5

Neteiktu, ka šie ilgtermiņa aizdevumi stipri atšķirās no ātrajiem kredīteim internetā, procentu likmes ir stipri lielas un kredīti uz 24 mēnešiem galīgi neiederās pie kategorijas, kurā vairāk iederētos banku piedāvājumi.

Vērtējums: 1 2 3 4 5


Svarīgi! STARCRED.LV redakcija un administrācija nenes nekādu atbildību par ievietoto komentāru saturu un patur tiesības dzēst komentārus pēc saviem ieskatiem! Lūgums ievērot pieklājību un Latvijas likumdošanu, kā arī neizmantot šo sadaļu reklāmas nolūkos. Ja esat pamanījuši kādu nepiemērotu komentāru, lūdzam par to paziņot e-pastā info@starcred.lv vai zvanot uz +371 22063835! Projekta redakcijas pasta adrese: "STENDERI", Iecavas novads, Latvija, LV-3913.