Kredīts uz vienu gadu jeb 12 mēnešiem vai ilgāk

Kreditora
nosaukums
Maksimālā
summa
Aizņemties
ilgtermiņa kredītu
Izsniegšanas
laiks
Pirmais
bez maksas
Vecuma
ierobežojums
Procentu likme
Darba laiks
15000
www.mogo.lv
1 stunda
Nav
18 - 75
Individuāli
08:00-20:0010:00-20:00
1500
www.vivus.lv
10 min
Nav
20 - 75
10
07:00-23:0007:00-23:00
10000
www.sefinance.lv
2 dienas
Nav
18 - 75
16
09:00-18:0010:00-14:00

Kādos gadījumos var tikt paņemts kredīts uz vienu gadu jeb 12 mēnešiem, tas ir jautājums, uz kuru radīsim atbildes. Kad esam sasnieguši tuvu 20 gadu vecumu, visbiežāk paši savu vēlmju vadīti vai arī dzīves piespiesti uzsākam savu patstāvīgo dzīvi. Kas nozīmē to, ka vecāki vairs nepilda apgādnieka lomu, kuri nodrošināja pajumti, pārtiku un apģērbu, bet kļūst par mūsu emocionālo atbalstu. Protams, ir vecāki, kas palīdzēs finansiāli un pabalstīs grūtos brīžos savus bērnus pat līdz sirmam vecumam, tomēr nereti ir situācijas, kad mums jādomā pašiem par savu dzīvi, negaidot no vecākiem, ka visu mūžu viņi par mums rūpēsies finansiālajā jomā. Zemāk apskatīsim dažādu aizdevēju piedāvājumus un situācijas, kurās ir vērts un kurās nevajadzētu aizņemties uz 1 gadu vai ilgāk.

Kredīts uz vienu gadu jeb 12 mēnešiem

Ja ņem kredītu uz vienu gadu, apzinies iespējamās sekas

Tiem, kuri savu nopelnīto algu tērē, lai izdzīvotu, zina to, ka nauda lido vēja spārniem – lai arī alga nav minimālā, tomēr vajadzību un obligāto maksājumu ir tik daudz, ka pāri īsti nekas nepaliek. Nepietiek tikai ar to, ka tiek nopelnīta alga, lai izdzīvotu un eksistētu – paēstu, pagulētu zem jumta un apģērbtos gadalaikam atbilstošā apģērbā. Jebkurš no mums vēlas dzīvot – atpūsties, iegādāties kaut ko savam priekam un labsajūtai. Tas arī ir viens no iemesliem, kāpēc kredīts uz 12 mēnešiem ir kļuvis tik pieprasīts. Nepietiek tikai ar primārajām lietām, jo pilnvērtīgai dzīvei ir vajadzīgs daudz kas – citam mašīna, bez kuras otrs var labi iztikt, citam labiekārtots mājoklis, kur nu vēl bērnu vajadzības. Ja tiek plānotas savas finanses, ir iespējams dzīvot labklājībā – atļauties vairāk par primārajām vajadzībām.

Ja cilvēks domā ar galvu, nevis savus ienākumus tērē nedomājot, tad normāla dzīve ir iespējama jebkuram. Lai nopirktu kādu lielāku un dārgāku lietu, piemēram, dzīvokli vai mašīnu, naudas ir vajadzīgs diezgan daudz, kas nozīmē to, ka ir vajadzīgs ilgāks laiks, lai sakrātu nepieciešamos līdzekļus. Ja cilvēks ir pārliecināts, ka ir iekārtojies stabilā darba vietā, ienākumi ir pietiekoši lieli, lai, neciešot ikdienas tēriņi, būtu iespēja katru mēnesi veikt regulārus maksājumus, ir iespējams noformēt kredītu nepieciešamās lietas iegādei. Ir dažāda veida kredīti – ilgtermiņa kredīti, īstermiņa jeb ātrie kredīti, dažādi līzingi un to paveidi, piemēram, auto līzings, tomēr kredīta būtība ir nemainīga – tiek aizdota nauda, kura konkrētā termiņā pakāpeniski būs jāatdod par noteiktiem procentiem lielāka.

Ikvienam iedzīvotājam ar pastāvīgiem ienākumiem nereti var rasties nepieciešamība pēc papildus naudas līdzekļiem, piemēram, lai samaksātu ikmēneša rēķinus, veiktu dzīvokļa vai mašīnas remontu. Un tikai nedaudzās kompānijās ir ātrais kredīts uz 12 mēnešiem. Jāuzver, ka aizdevuma vajadzībai jābūt pārdomātai un konkrētai. Bet galvenais – nepieciešami stabili ikmēneša ienākumi, kas būs kā garantija, ka klients spēs aizdevumu laikā atmaksāt. Jāatzīmē, ka internetā pieejami dažādi aizdevēji un kompānijas – topošais klients atkarībā no saviem ienākumiem var izvēlēties kredītiestādi, kas aizdevumu piedāvā atdot dažos mēnešos, vai izvēlēties aizņemties naudu no kompānijas, kas izsniedz kredītus uz divpadsmit mēnešiem jeb 1 gadu.

Visbiežāk uz 1 gadu aizņemas tieši tie debitori, kas aizņēmušies lielākas naudas summas, piemēram, 1000 euro. Lai vispār klientam kredīts uz gadu būtu pieejams – debitoram jābūt pilngadīgam Latvijas iedzīvotājam ar stabiliem ikmēneša ienākumiem, kā arī vēlams būt bez nenokārtotām parādsaistībām un parādiem citās kredītiestādēs. Jāatceras, ka ļoti svarīgi ir pastāvīgie ikmēneša ienākumi, īpaši tajos gadījumos, kad kredīts tiek atmaksāts 1 gada laikā. Visbiežāk konkrētās kompānijas darbinieki sastādīs speciāli klientam un viņa ienākumiem atbilstošu ikmēneša atmaksas grafiku. Tas nozīmē, ka katru mēnesi klientam būs jāveic noteikts mēneša maksājums. Jāatzīmē, ka aizdevums internetā ir pieejams gandrīz jebkurā diennakts stundā, jo daudzas aizdevējkompānijas strādā bez brīvdienām. Īpaši jāatzīmē, ka atšķirībā no banku aizdevumiem klientam nav nepieciešams kompānijā iesniegt ne ķīlu, ne galvojumu, ne izziņu par ienākumiem. Savukārt, īpaša uzmanība un kā nodrošinājums kredīta piešķiršanā tiks izvērtēti klienta pastāvīgie ikmēneša ienākumi.

Kredīts uz 12 mēnešiem ir jāņem ar lielu atbildību

Pirms aizņemties kredītu uz gadu – rūpīgi vajadzētu izvērtēt aizdevuma procentu likmju atbilstību savām atmaksas iespējām. Visbiežāk pirmie aizdevumi, kas pārsniedz dažus simtus nav bez maksas un aizņemoties no pirmās reizes ir jāmaksā arī procentu maksājums. Katra kompānijas nosaka atšķirīgus procentu maksājums, kas vidēju svārstās no 10% – 12%, bet nereti kompāniju procentu likmes sasniedz pat līdz 27,5%. Lai nerastos lieki parādi un problēmas – pirms aizņemšanās rūpīgi vajadzētu pārdomāt procentu likmes atbilstību saviem ienākumiem.

Gandrīz visas aizdevējkompānijas neparedzētās finansiālās grūtībās piedāvā saviem klientiem pagarināt aizdevuma termiņu uz 7, 14 vai 30 dienām. Jā, pastāv iespēja, ka naudas aizdevums uz divpadsmit mēnešiem tiek pagarināts uz ilgāku laiku. Pieteikšanās aizdevumam ir ērta, ātra un salīdzinoši vienkārši – izvēlētās kompānijas mājaslapā internetā ir rūpīgi jāiepazīstas ar aizdevuma līguma nosacījumiem. Jaunajiem klientiem nepieciešams reģistrēties, bet aizņemoties atkārtoti reģistrācija nebūs vairs nepieciešama. Vēlreiz īpaši jāuzsver, ka galvenais ir tas, lai klientam būtu regulāri ikmēneša ienākumi ar ko aizdevumu atmaksāt.

Der apzināties, ka aizņēmums uz vairākiem mēnešiem jeb gadu ir ļoti liela atbildība, tieši tāpēc lai nerastos liekas finansiālas problēmas un parādi vajadzētu rūpīgi izvērtēt aizdevuma nepieciešamību un aizņemties tikai tad, ja nav citu iespēju, kā tikt pie nepieciešamajiem līdzekļiem, jo aizņemšanās gadījumā vismaz gadu katru mēnesi būs jāmaksā noteikts ikmēneša maksājums, kas var ļoti ietekmēt klienta finansiālo situāciju. Ļoti svarīgi ir, lai naudas aizdevums uz gadu netiktu ņemts mazsvarīgām lietām, kas pazaudēs savu vērtību ātrāk par parāda atmaksu. Esiet atbildīgi savos lēmumos!

Kādos gadījumos var aizņemties uz vairākiem mēnešiem

Ja steidzami nepieciešams aizdevums, piemēram, kāda neplānota pirkuma iegādei vai nepieciešams nomaksāt ikmēneša rēķinus – iepazīsties ar kompāniju piedāvājumiem, kurām ir kredīti uz 12 mēnešiem. Turklāt, ja nepieciešams kāds lielāks pirkums, piemēram, mašīnas iegāde vai dzīvokļa remonts – izvēlies kādu no piedāvājumiem, kur aizdevums tiek izsniegts ar termiņu līdz vienam gadam. Tomēr rūpīgi izvērtē gan naudas vajadzību, gan savas atmaksas iespējas. Atceries, ka aizdevumi internetā tiek izsniegti tikai pilngadību sasniegušām personām, ar patstāvīgiem ienākumiem un bez nenokārtotām parādsaistībām citās kompānijās. Aizņemies kredītu tikai tad, ja laikā spēsi naudu atmaksāt un atbilsti visiem līguma nosacījumiem.

Kā arī atceries par kredīta procentu likmes maksām – ļoti bieži aizņemoties 1. reizi procentu likme netiek piemērota, tomēr aizņemties atkārtoti papildus kredīta summai jāmaksā noteikta procentu likme, kas vidēji svārstās no 9,5 % līdz pat 27,5%. Šoreiz piedāvājam nelielu ieskatu kreditoros, kuri izsniedz kredītus uz vairākiem mēnešiem. Kompānija ViaSMS piedāvā īpašu piedāvājumu. Izmanto šo iespēju, ja Tev nepieciešams salīdzinoši lielāks aizdevums līdz 1500 eur. Šis aizdevums no ViaSMS noderēs lieliem dzīves plāniem – piemēram, dzīvokļa vai mašīnas iegādei. Kompānija izvērtēs Tavu finansiālo situāciju un sastādīs īpaši Tev pielāgotu maksājumu plānu – kopējais maksājums tiks sadalīts vienādos maksājumos laika periodā no 3 līdz 12 mēnešiem.

Tādā veidā Tu spēsi vieglāk plānot savas finanses un jau laikus spēsi sabalansēt savus ikmēneša ienākumus ar izdevumiem. Uzzini vairāk un aizņemies kompānijas mājas lapā. Kompānija Vivus.lv piedāva izdevīgus aizdevumus ar atmaksas termiņu līdz 1 gadam. Atkarībā no savas maksātspējas un iecerēm ir iespējams aizņemties sākot no 50 līdz 1500 euro ar atmaksas termiņu līdz pat 24 mēnešiem. Nepieciešamības gadījumā ir iespējams pagarināt kredīta termiņu (par atsevišķu samaksu) uz 7, 14 vai 30 dienām. Atceries, Tev jābūt ar patstāvīgiem ienākumiem un bez nenokārtotām parādsaistībām. Ja nepieciešams lielāks kredīts par 1500 euro – izvēlies kompāniju Credit24, kur pieejami aizdevumi no 50 līdz pat 3000 euro. Kredītu vari atmaksāt pēc saviem ieskatiem laika posmā no 14 līdz pat 24 mēnešiem. Jāuzsver, ka Credit24 un citi krditori aizdevumus izsniedz bez ķīlas, galvojumiem vai citām formalitātēm.

Kredīts uz 1 gadu nav īstermiņa aizdevums

Šis aizdevums tiek pieskaitīts pie ilgtermiņa kredītiem. Tipiski īstermiņa kredīti ir ātrie kredīti, kuri tiek izsniegti uz neierasti īsu termiņu – parasti uz 30 dienām. Arī ātro kredītu summas ir salīdzinoši mazas – lielākoties cilvēki ņem ātrajos kredītos 100 eiro, bet ir iespējams saņemt līdz pat 500 eiro. Lieliska iespēja tiek sniegta tiem, kuriem ir nepieciešams aizņemties pāris simtus, tomēr tos nav iespējams atdot jau pēc mēneša – šādiem gadījumiem būs piemērots kredīts uz 1 gadu, kas ļaus aizņemto naudu atmaksāt pakāpeniski. Protams, ar diezgan ievērojamiem procentiem, tomēr par šādu pakalpojumu izmantošanu ir jāmaksā. Kādos gadījumos kredīti uz vienu gadu būs vispiemērotākie? Piemēram, tad, ja notiek kāda nelaime un ir vajadzīga operācija, kurai ir nepieciešami vairāki simti eiro, bet šādas summas nav.

Tad ir iespējams aizņemties uz vienu gadu un izmantot iespēju naudu atmaksāt gada laikā pakāpeniski. Vajadzības ir daudz un dažādas, kuru apmierināšanai ir vajadzīga nauda, kaut vai salūzuša auto remontam. Protams, uz 1 gadu vai uz 24 mēnešiem var aizņemties ne tikai pāris simtus eiro, kreditori piedāvā saņemt pat līdz 10000 eiro, ja vien ir tāda rocība atmaksāt aizņemto naudu. Redzot, cik liels cilvēku pieprasījums ir pēc mazu summu aizņemšanās, redzot, cik daudz tiek izmantoti ātrie kredīti, komercbankas, kas specializējas uz ilgtermiņa kredītu izsniegšanu, papildus kredītlīnijai jeb overdraftam sniedz iespēju saņemt mazas summas uz īsu laika posmu, pat uz dažiem mēnešiem. Kā arī nebanku kreditori nesnauž – piemēram, Ferratum Bank piedāvā jaunumu – kredītlimitu, kas paredz aizņemties ne tikai vienu reizi, bet pat vairākas reizes mēnesī pie viena aizdevēja.

Jebkuram cilvēkam, ne tikai jauniešiem, kas tikai sāk savu dzīvi, bez lielāku pirkumu veikšanas dzīve nav iespējama. Protams, ar kredītu ņemšanu aizrauties nedrīkst – nebūs prāta darbs visu, kas maksā vairāk par 100 vai 200 eiro iegādāties kredītā vai līzingā. Tomēr, ja rodas vajadzība pēc lielākas naudas summas, kura nav atrodama krājkasītē, tiek sniegta iespēja aizņemties kredītu ar atmaksas termiņu uz vienu gadu vai ilgāk – atkarīgs no aizņemtās summas lieluma un ikmēneša summas, ko var atlicināt kredīta atmaksai. Jebkurā gadījumā – pirms spert soli uz naudas aizņemšanos, jārod pārliecība, ka kredītu varēs ne tikai iztērēt, bet arī noteiktajos datumos atmaksāt. Ja jūti, ka ikmēneša atmaksājamā summa būs par lielu un to īsti nevari atļauties, neaizņemies, bet meklē citu iespēju, kā vajadzīgo naudu dabūt, vislabāk – nopelnot papildus.

Neaizmirstiet padalīties ar draugiem: Facebook, Draugiem, Linkedin, Google+ un Twitter...

Atsauksmes: 4 | Vērtējums: 5

| | Vērtējums: 5

A kur var aizņemties uz vienu gadu, ja ir sabojāta kredītvēsture? Cik noprotu, tad ātro kredītu izsniedzēji ne visai mīl parādniekus, ja? Man daudz nevajag, varētu kādus 1000 euro uz gadu vai diviem.

| | Vērtējums: 5

Es vispār uzskatu, ka ņemt vairāk kā uz dažām dienām ir muļķīgi. Padomājiet paši, kādu piķi atdosiet procentu maksājumos? Ātrajiem kredītiem ir viena no lielākajām procentu likmēm, ja tie nav bez maksas. Tā tiek pārtērēta nopelnītā nauda uz priekšu. Kāda jēga raut muguru darbā, ja to naudu pēc tam izmtt miskastē jeb atdod kreditoram?

| | Vērtējums: 5

Ļoti labi, ka šie aizdevēji aizdod uz vairākiem mēnešiem, man ļoti noderēja kredīts uz 3 mēnešiem, kuru ņēmu, lai apmaksātu sanatorijas izdevumus. Strādāju smagu darbu un esmu sabojājis veselību. Tagad jau atkopos un pelnu, lai ātrāk atdotu aizņemto naudu. Nācās pagarināt savu kredītu, jo radās citi izdevumi un pēc pirmās algas nespēju atdot visu summu. Tā nu es nonācu pie tā, ka aizņemšanās sanāca gandrīz uz vienu gadu, nevis 3 mēnešiem. Nav tas izdevīgi, ja nonāk līdz pagarināšanai!

| | Vērtējums: 5

Baigi dārgs tas risinājums, man neder. Gribēju atjaunot pirti, banka atteica, bet pie šiem ātro kredītu izsniedzējiem aizņemties uz gadu ir pilnīgs vājprāts, procentos samaksātu kosmisku naudu.

Vērtējums: 1 2 3 4 5


Svarīgi! STARCRED.LV redakcija un administrācija nenes nekādu atbildību par ievietoto komentāru saturu un patur tiesības dzēst komentārus pēc saviem ieskatiem! Lūgums ievērot pieklājību un Latvijas likumdošanu, kā arī neizmantot šo sadaļu reklāmas nolūkos. Ja esat pamanījuši kādu nepiemērotu komentāru, lūdzam par to paziņot e-pastā info@starcred.lv vai zvanot uz +371 22063835! Projekta redakcijas pasta adrese: "STENDERI", Iecavas novads, Latvija, LV-3913.