ECB bankas valūtas kurss uz šodienu - kalkulators, konvertors

ECB valūtas kurss šodien

Esi uzņēmējs, varbūt grāmatvedis, kura ikdienas darbs ir cieši saistīts ārvalstu valūtām? Ja tā, tad mūsu izveidotais rīks būs tieši priekš Tevis. Katru dienu uzzināsi jaunākos valūtas kursus - eiro attiecībā pret citām valūtām. Mūsu sistēma automātiski atjaono datus, tāpēc vari būt drošs, ka informācija ir precīzā. Lai gan pamatā mēs piedāvājm salīdzināt ātros kredītus, mēs cenšamies attīstīties un papildināt mūsu mājas lapu ar kaut ko jaunu un noderīgu.

Nav šaubu, ka mūsdienās vairs nav iespējams dzīvot bez ceļošanas un sadarbības ar citām valstīm, kurās var būt citāda nauda kā mums. Šajā sadaļā tiek publicēti ECB valūtu kursi uz šodienu. STARCRED.LV valūtas kalkulators jeb konvertors, rēķina un konvertē atbilstoši šodienas Eiropas Centrālās bankas noteiktajam kursam. Atbilstoši ECB sistēmai, dati tiek automātiski atjaunoti reizi dienā laika posmā no 15:15 līdz 16:00 un pilnībā atbilst bankas publicētajiem datiem. Dati tiek ņemti no oficiāla Eiropas Centrālās bankas XML datu avota, kas garantē to precizitāti. Konvertora izvēlnē norādītas visas bankas piedāvātās valūtu attiecībā pret eiro (EUR) un savā starpā ekvavilenti eiro kursam. Brīvdienās un vairākās svētku dienās šie kursi ir atbilstoši iepriekšējās darba dienas kursam, tabulā atspoguļosies pēdējie pieejami bankas dati. Valūtu tabulā atspoguļoti arī pēdējie kāpums/kritums izmaiņu rādītāji. Populārākās šīs dienas valūtas, kuras meklē un ar mūsu kalkulatoru aprēķina ir - CAD, AUD, CHF, DKK, CZK, JPY, USD, EUR, RUB, NOK, PLN, CNY un GBP.

Kas ir ECB un kādas funkcijas tā pilda?

ECB – tā ir centrālā banka vienotajai Eiropas valūtai eiro. Valūta eiro pirmo reizi tika ieviesta 1999. gadā, šodien eiro zonā ietilpst 18 Eiropas Savienības valstis, kuras par savu valūtu tagad sauc eiro, un kuru valūtu kursi ir atspoguļoti STARCRED.LV kursu tabulā. Eiropas Centrālās bankas galvenais mērķis ir saglabāt valūtas pirktspēju, tādejādi nodrošinot cenu stabilitāti eiro zonā. ECB darbības pamatā ir līdzsvarota ekonomiskā izaugsme un cenu stabilitāte, un augstas konkurētspējas sociālā tirgus ekonomika, kuras mērķis ir panākt pilnīgu nodarbinātību un sociālo attīstību. Eiropas Centrālās bankas pamatuzdevumi ir monetārās politikas noteikšana un īstenošana eiro zonā, ārvalstu valūtas maiņas operācijas, oficiālo ārvalstu valūtu rezervju uzturēšana un pārvaldība eiro zonas valstīm, kā arī vienmērīgu maksājumu sistēmu darbības veicināšana. Pateicoties modernajām tehnoloģijām, valūtas kurss tagad ir pieejams izmantošanai arī citās lapās.

Vai mūsu valūtas kursa kalkulators ir drošs?

Kā jau augstāk minējām, visi dati tiek ņemti no oficiālā avota, tas ir automatizēts prcess, kas izslēdz jebkāda veida cilvēcikā faktora kļūdas. Valūtas kursa kalkulators ir ļoti ērts rīks, lai atvieglotu savus grāmatvedības procesus, tas ļauj zināt precīzu šodienas valūtas kursu. Piemēram, lai uzzinātu kursu - EUR pret USD dolāru šodien vai EUR pret GBP, Jums pirmajā konvertora izvēlnē jāievada valūtas summa, kuru vēlaties aprēķināt attiecībā pret citu valūtu, aprēķinātais rezultāts parādīsies otrajā kalkulatora lodziņā, konvertors to izdarīs momentāli. Viss ir ļoti vienkārši, taču jāpiebilst, ka tas ir ECB kurss, kas var atšķirties no Jūsu bankas valūtu kursiem, piemēram, Swedbank, SEB vai Citadele. Lai precizētu konkrēto banku datus, Jums būs jādodās uz nepieciešamās bankas mājas lapu. jau tuvākajā nākotnē mēs piedāvāsim arī Latvijas populārāko banku valūtas kursus.

Aizņemies atbildīgi, izvērtējot savu maksātspēju!

Neaizmirsti padalīties ar šo: Facebook, Draugiem, Pinterest, Linkedin, Tumblr, Google+ un Twitter...

Komentāri: 3 | Vērtējums: 5

| | Vērtējums: 5

Esmu grāmatvede un regulāri izmantoju šo valūtas kursu tabulu savam darbam. Kalkulators arī noder, tas atvieglo darbu un ietaupa laiku. Paldies!

| | Vērtējums: 5

Ļoti labs rīks, tiešām palīdz ikdienas darbos. Žēl, ka nav arhīvs.

| | Vērtējums: 5

Ļoti labs valūtas kalkulators, kas palīdz manos ikdienas darbos grāmatvedībā. Būtu jau labi, ja būtu pieejams arī valūtas kurss no mūsu pašu bankām, piemēram Swedbank un SEB, bet ar ECB jau piteiek, ja nenotiek pirkšana un pārdošana.

Vērtējums: 1 2 3 4 5


Svarīgi! STARCRED.LV redakcija un administrācija nenes nekādu atbildību par ievietoto komentāru saturu un patur tiesības dzēst komentārus pēc saviem ieskatiem! Lūgums ievērot pieklājību un Latvijas likumdošanu, kā arī neizmantot šo sadaļu reklāmas nolūkos. Ja esat pamanījuši kādu nepiemērotu komentāru, lūdzam par to paziņot e-pastā info@starcred.lv vai zvanot uz +371 22063835! Projekta redakcijas pasta adrese: "STENDERI", Iecavas novads, Latvija, LV-3913.