Kredīti bez darba vietas

Šeit ir apkopoti visi kredīti bez darba vietas. Esam rūpīgi atlasījuši un salīdzinājuši aizdevējus, kuri aizdod bezdarbniekiem. Ja esi bezdarbnieka statusā vai meklē vietu, kur aizņemties bez oficiāliem ienākumiem, mēs palīdzēsim atrast pareizo risnājumu.

AizdevējsSaņemšanaSummaVecumsKomisijas %TermiņšDarba laiks
3.7 KSPLATFORMA atsauksmes

KSPLATFORMA INFO

15 min.
5000 50 - 5000 € SAŅEMT
18 - 75 gadi

0 - 9 %

30 dienas
Pr-Pk: 08:00-20:00
Se: 08:00-20:00
Sv: 08:00-20:00

Kur aizņemties kredītu bez darba vietas?

Kur paņemt kredītu bez darba vietas?Palikšana bez darba praktiski vienmēr nes sev līdzi problēmas ar naudu. Ne visiem cilvēkiem ir iekrājumi, kas ļautu pārvarēt grūtībās, un ne visiem cilvēkiem šīs grūtības ir vienādas. Lai arī vairumam cilvēku ir sociālā apdrošināšana, kas ļauj saņemt bezdarbnieka pabalstu, ir tādi, kuriem šis pabalsts netiek piešķirts vai tā apmērs ir tik mazs, ka ar to nepietiek, lai segtu visus izdevumus. Nereti šis ir galvenais iemesls, kāpēc cilvēks meklē iespēju aizņemties un nonāk līdz atbilstošiem kreditoru piedāvājumiem - aizdevumiem, kuri domāti cilvēkiem bez darba. Lai arī kredīts bez darba vietas nav pats drošākais, ir kreditori, kuri iziet uz apzinātu risku un aizdod bez darba palikušajiem. No vienas puses tas ir labi, ka cilvēkam tiek dota iespēja pārvarēt grūtības, nezaudējot dzīves kvalitāti, taču ne vienmēr tā tas ir. Daudzos gadījumos aizņemšanās nav problēmu risinājums, bet to atlikšana uz nenoteiktu laiku. Visu laiku aizņemoties un maksājot tikai kredīta komisijas maksas, var nonākt līdz situācijai, kad sāks pietrūkt pat kredītu komisijām. Tas var likt aizņemties papildus līdzekļus un nonākt apburtajā lokā, no kura izkļūt būs ļoti sarežģīti un dārgi.

Kādos gadījumos bezdarbnieks var aizņemties?

Ja bezdarbniekam nav nekādu citu ienākumu, kas spētu segt visus izdevumus un nomaksāt arī kredīta maksājumu, kredītiem bez darba vietas ir jāsaka nē! Vienīgais gadījums, kad bezdarbnieks var aizņemties, ir situācija, ja tam ir kādi citi ienākumi, kas var būt gan stipendija, pensija, pabalsts vai jebkuri citi oficiāli ienākumi, kas ir regulāri un ļaus norēķināties ar kreditoru. Ne vienmēr oficiāls ienākumu avots ir darba vietā iegūtā alga, tāpēc ir situācijas, kurās šādus kredītus var izmantot.

Vai var aizņemties bez izziņas par ienākumiem?

Ja jūs ņemsiet kredītu bankā, visdrīzāk banka prasīs apliecināt savus ienākumus ar izziņu no Valsts ieņēmumu dienesta, bankas vai darba vietas. Pie nebanku kreditoriem kredīts bez izziņas nav nekas neparasts. Bezdarbnieka kredīta gadījumā izziņa par ienākumiem nav nepieciešama. Ierasti kreditors prasa vien banku izdrukas, kas apliecina ienākumu apjomu un regularitāti.

Vai ir kāds vecuma ierobežojums šādiem aizdevumiem?

Lai arī cilvēka pilngadība sākas no 18 gadiem, ne visi kreditori steidz aizdot jauniešiem, kuriem nav darbs. Ir izņēmumi, kuros tiek kreditēti studenti, kuriem ir stipendija, taču vairumam kreditoru minimālais vecums ir 20 gadi, bet maksimālais 75, kas ļauj aizņemties arī pensionāriem. Kredīti bez darba vietas no 20 gadiem līdz pat pensijas vecumam ir saņemami tikai retos izņēmuma gadījumos.

Bezprocentu kredīts bez darba vietas - vai var?

Kā zināms, tad bezmaksas aizdevums tiek izsniegts tikai pirmajā aizņemšanās reizē un to piedāvā praktiski visi kredītu izsniedzēji. Tā kā ir aizdevēji, kuri apkalpo arī bezdarbniekus, bezprocentu kredīts bez darba vietas nav nekas neparasts. Protams, šādu kreditoru ir ļoti maz un arī tiem ir savi kritēriji, pēc kuriem tiek piešķirti kredīti, tāpēc var nākties saņemt arī atteikumu. Bez šaubām, šis kredīta modelis ir pats izdevīgākais, tomēr ir jāsaprot arī tas, ka minimāli ienākumi, kurus jūs gūstat no pensijas, stipendijas vai kāda pabalsta, nav labākais garants kredīta atdošanai.

Kur saņemt kredītu bez oficiāliem ienākumiem?

Šis laikam ir vārdu salikums, kurš daudziem jauc galvu un rada nepareizu izpratni par kredītu piešķiršanas noteikumiem. Kredīts bez oficiāliem ienākumiem praktiski nav iespējams, jo - ja cilvēks nevar apliecināt savu ienākumu avotu un regularitāti, tad šī cilvēka maksātspēja nav nosakāma. Grūti iedomāties kreditoru, kurš uzticēs savu naudu, balstoties tikai uz vārdiem. Cilvēks var samelot, un tas jau būs likuma pārkāpums un krāpšana, kuru sekas var būt ļoti bēdīgas. Ir gadījumi, kad cilvēks strādā pie negodprātīga uzņēmēja, kurš darbojas ēnu ekonomikā un līdzekļus izmaksā, apejot nodokļu sistēmu. Tieši šis ir viens no iemesliem, kāpēc daudzi meklē vietu, kur tiek izsniegti kredīti aplokšņu algu saņēmējiem. Legalizējiet savus ienākumus, un tad pieteikšanās kredītam nesagādās nekādas problēmas.

Ko darīt, ja nav darba un ir slikta kredītvēsture?

Tā kā šī ir viena no neveiksmīgākajām kombinācijām, parādniekam aizņemties šādu bezdarbnieka aizdevumu būs ļoti sarežģīti. Šajā gadījumā ir 2 nozīmīgākie šķēršļi, kuri kreditoram dod skaidru signālu par cilvēka nespēju norēķināties. Šādā situācijā noteikti ir jāmeklē iespēja, kur piepelnīties, un jāpārskata visi savi izdevumi. Protams, nav tā, ka nav neviena, kurš aizdotu - ir kompānijas, kuru pakalpojumu klāstā ir kredīts bez darba vietas ar sliktu kredītvēsturi. Taču pie šādiem kreditoriem var būt papildus nosacījumi, piemēram, būs nepieciešams galvotājs, ķīla un kādi citi regulāri un oficiāli ienākumi, kuri ļaus norēķināties.

Vai bez darba vietas var saņemt arī ilgtermiņa kredītu?

Ierasti ilgtermiņa kredītus izsniedz bankas, kuras nebūs priecīgas par to, ka cilvēks ir bezdarbnieks. Nebanku kreditoru gadījumā dažkārt ir izņēmumi, un atrast kompāniju, kuras piedāvājumā ir ilgtermiņa kredīts bez darba vietas, nav nemaz tik sarežģīti. Kā jau minējām, kreditoram ir svarīgi regulāri ienākumi, kas ne vienmēr ir alga, tāpēc saņemt bezdarbnieka aizdevumu uz ilgāku termiņu nesagādās lielas problēmas.

Kapēc kredīti bez darba vietas vēl nav aizliegti?

Daudziem cilvēkiem ir neizpratne, kāpēc kredīti bez darba vietas netiek aizliegti, un bezdarbnieki var aizņemties, sagādājot sev lielas nepatikšanas. Aizliegti tie nav, jo darba vietas neesamība vēl nenozīmē, ka cilvēkam nav citu ienākumu. Tieši šī iespēja liedz diskriminējoši attiekties pret cilvēkiem, kuri ir bezdarbnieka statusā, bet saņem kādu pabalstu, stipendiju vai pensiju.

Vai ņemt kredītu, ja nav ienākumu?

Neņemt! Domājam, ka tas ir skaidrāk par skaidru, ka aizņemties naudu situācijā, kad nav nekādu ienākumu, ir liels absurds. Par šo iespēju nevajag pat domāt. Nekādā gadījumā nemelojiet un neslēpiet no kreditora kaut kādus būtiskus faktus par jūsu finansiālo stāvokli un ienākumiem! Aizņemoties ar domu neatdot vai apzinoties, ka nespēsiet atdot, ir noziedzīgi ne tikai pret sevi, bet arī pret kreditoru.

Kur dabūt naudu, ja nav darba vieta?

Šis jautājums ir vienkāršāks par atbildi, tāpēc negaidiet uzreiz gatavus un vienkārši realizējamus risinājumus. Kā jau iepriekš tika norādīts, dabūt naudu, ja nav darba vieta, var, aizņemoties to, taču tas ir bīstams un neproduktīvs risinājums. Ja patiesi vēlaties sakārtot savu finansiālo stāvokli, tad būtu jāapzinās savas kļūdas, kuras novedušas pie esošā stāvokļa. Bieži vien tas ir slinkums un neizdarība. Neviens nav liedzis meklēt labāk apmaksātu darbu, veidot savu biznesu un rūpīgāk plānot savu ģimenes budžetu. Ja tas viss netiek darīts, ir pēdējais laiks sākt uz to tiekties.

Atsauksmes par bezdarbnieku kredītiem:

Kā redzam, tad aizņemties bez darba vietas nav nemaz tik viegli, un šis kredīta veids ir pamatoti ierobežots. Lai arī var atrast kādu reto aizdevēju, kurš aizdos bezdarbniekam, svarīgi ir saprast, ka šāds naudas iegūšanas avots nav tas labākais. Kā jau tika minēts - ja cilvēks ir nokļuvis finansiālās grūtībās un palicis bez darba vietas, pirmais, kas būtu jādara, būtu jāmeklē darbs un jāmēģina nopelnīt. Ja ir pavisam kritiska situācija, tad jāmēģina aizņemties no radiem un draugiem vai vērsties sociālajā dienestā pēc palīdzības. Nav jākautrējas no sava statusa, ir jāiet un jāizmanto savas tiesības saņemt palīdzību. Un atcerieties - pēc melnā posma nāks gaišais! Tiecieties pēc kaut kā laba, nevis pasliktiniet savu situāciju vēl vairāk.

Vērtējums: 4,75 no 5
Balsis: 4

Kredīti bez darba vietas
Vērtējums: 4.75 no 5
Balsis: 4

Kā saņemt kredītu?

Sākumā izvēlieties aizdevēju un dodieties uz tā mājas lapu, lai aizpildītu pieteikumu. Izvēlieties tik lielu ikmēneša maksājumu, lai pēc ikmēneša maksājuma veikšanas jums būtu 3/4 no jūsu ienākumiem. Izvēlieties mazāku kredīta summu - lielāka iespēja saņemt aizdevumu un mazāk jāatdod. Izpildiet aizdevuma pieteikumus no vairākiem dažādiem aizdevējiem. Pēc tam Jūs uzzināsiet, kas Jums piedāvā aizdevumu un cik tas ir izdevīgs. Aizdevuma pieteikumu aizpildīšana ir bez maksas, ja vien nav noteikta 0.01 centa maksa. Reģistrējoties tiks iegūta jūsu e-pasta adrese un vēlāk jūs varēsiet saņemt jaunāko informāciju par aizdevuma piedāvājumiem no konkrētā aizdevēja. Ja viens aizdevējs jums neaizdod, izmēģiniet citu. Parasti ir tā ka, jo augstāka ir kreīta procentu likme, jo vieglāk ir saņemt aizdevumu.

Kāpēc STARCRED aizdevumu salīdzinājums?

Ietaupi naudu uz komisijām

Jūtami ietaupās nauda

Pilnīgi bez komisijas maksas

Pilnīgi bez maksas

Izdevīgākie aizdevumu veidi

Visi aizdevumu veidi

Iepazīsties ar atsauksmēm par kredītiem

Patiesas kredītņēmēju atsauksmes