Auto līzings - nauda automašīnas iegādei

Šeit ir apkopoti visi izdevīgākie auto kredīti Latvijā. Esam rūpīgi atlasījuši un salīdzinājuši 10 izdevīgākās auto līzinga kompānijas. Esi nolēmis iegādāties automašīnu, bet nepietiek naudas auto iegādei? Ja esi visu aprēķinājis un zini, ka naudu spēsi atdot, mums ir, ko piedāvāt.

AizdevējsSaņemšanaSummaVecumsKomisijas %TermiņšDarba laiks
5 LKCENTRS atsauksmes

LKCENTRS INFO

15 min.
50000 500 - 50000 € SAŅEMT
21 - 70 gadi

3

6 - 72 mēneši
Pr-Pk: 10:00-18:00
Se: 10:00-20:00
Sv: 10:00-20:00

Kas ir auto līzings jeb kredīts auto iegādei?

Kas ir auto līzings jeb kredīts auto iegādei?Auto līzings jeb auto kredīts ir naudas aizdevums, kurš paredzēts jauna vai lietota auto iegādei. Ierasti šo kreditēšanas pakalpojumu izvēlas cilvēki, kuri nespēj sakrāt automašīnas iegādei. Tā kā tā ir ļoti izplatīta tendence, auto tirgus ir pielāgojies šim un piedāvā ļoti elastīgus noteikumus praktiski jebkuram ienākumu līmenim. Uz doto brīdi auto līzingā vairāk pērk tieši lietotas automašīnas, kuras ir vecākas par 2 gadiem. Lai arī tās ir samērā jaunas, ir daudz gadījumu, kad to tehniskais stāvoklis ir visai slikts. Tieši šī iemesla pēc ir svarīgi rūpīgi izvēlēties gan auto, gan pārdevēju, gan līzinga kompāniju. Pasaule nav ideāla, un automašīnu tirgū ir ļoti daudz negodīgu cilvēku, kas vēlēsies jums pārdot dārgāk par patieso vērtību. Lai no tā izvairītos, ir jāņem palīgā eksperti, kuri prot noteikt jebkurus defektus. Ņemot izdevīgāko kredītu auto iegādei, ir jāizvērtē visi riski, ieskaitot automašīnas bojājumus, kuri var radīt papildus izdevumus un apgrūtināt līzinga maksājumus.

Kas nepieciešams, lai saņemtu aizdevumu auto iegādei?

Auto finansēšana un auto līzingi Latvijā ir kļuvuši par ierastu lietu, un jāsaka, ka šis ir ļoti pieejams kredīta veids. Lai tiktu pie sevis noskatītā auto un saņemtu tam nepieciešamo kredītu auto iegādei, būs jāatbilst sekojošiem kritērijiem. Saņemt auto uz nomaksu var jebkurš Latvijas pilsonis, kuram ir sasniegti 18 gadi, ir regulāri un oficiāli ienākumi un nav aktīvu parādsaistību, kuras varētu traucēt norēķināties ar kreditoru.

Kas jāņem vērā, izvēloties izdevīgāko autokredītu:

 • Vai autokredīts ir bez pirmās iemaksas;
 • Automašīnas tehniskais stāvoklis;
 • Vai nepieciešams auto vērtējums;
 • Vai auto uzreiz tiek reģistrēts uz pircēja vārda;
 • Cik dienās pēc kredīta saņemšanas var izvēlēties auto;
 • Vai nepieciešama komercķīla;
 • Vai nepieciešama KASKO apdrošināšana;
 • Vai nepieciešama OCTA apdrošināšana;
 • Vai nepieciešama CSDD tehniskā apskate;
 • Maksimālais kredīta termiņš;
 • Procentu likme;
 • Ikmēneša maksājuma summa;
 • Vienreizēja komisijas maksa;
 • Gada procentu likme (GPL);
 • Administrēšanas maksa;
 • Kopējā atmaksājamā summa;
 • Saņemšanas veids.

Auto kredīts bez pirmās iemaksas - vai iespējams?

Jā, šāda iespēja pastāv, un aizdevumus bez naudas pirmajai iemaksai piedāvā vairākas auto līzinga kompānijas. Tomēr šeit ir jāsaprot, ka vislabāk būtu tomēr kaut ko iekrāt, tādā veidā samazinot ikmēneša maksājumus un procentos samaksātās komisijas. Auto kredīts bez pirmās iemaksas ir tikpat vilinošs kā ātrais kredīts bez maksas, jo cilvēkam tas nerada nekādus šķēršļus un ļauj vienkāršāk tikt pie sava kārotā auto. Bieži šāda vienkāršā pieeja noved arī pie bezatbildīgas un nepārdomātas aizņemšanās, tāpēc iesakām rūpīgi izvērtēt, vai tas, ko piedāvā kā viegli pieejamu, neslēpj sevī draudus jūsu turpmākai labklājībai.

Kuras auto līzinga kompānijas ir uzticamas?

Praktiski visas auto kreditēšanas kompānijas tiek uzraudzītas un nekādas krāpšanas tajās nav iespējamas. Uzticēties var jebkurai reģistrētai un licenci saņēmušajai kompānijai. Auto līzinga kompānijas cenšas piedāvā līdzīga rakstura pakalpojumus un pielāgojas tirgus prasībām, tāpēc visdrīzāk jūs saņemsiet pretimnākošu attieksmi un izdevīgus nosacījumus. Lai arī kreditori cenšas nopelnīt, auto kredīta izmaksas tiek aprēķinātas tā, lai tās būtu samērīgas ar klienta ienākumiem. Zemāk ir 3 iecienītākie automašīnu kreditētāji Latvijā.

LKCENTRS atsauksmes
Procentu likme:3 %
Pirmais kredīts:Maksas
Kredīta periods:6 - 72 mēneši
Kredīta summa:500 - 50000 €
Gada procentu likme (GPL):no 60 %
Izsniegšanas laiks:15 min.
Reģistrācijas maksa:0 €
Pirmā kredīta apjoms:Nenoteikts
Kredīta pagarināšana:Nav
Vecuma ierobežojums:21 - 70 gadi
Kredītbrīvdienas:Nav pieejamas
Pirmā iemaksa:10 %
Vērtējums:5 no 5
Darba laiks:Pr-Pk: 10:00-18:00
Se: 10:00-20:00
Sv: 10:00-20:00

Kādu auto pirkt līzingā - jaunu vai lietotu?

Kādu auto pirkt - jaunu vai vecu?Šis ir viens no būtiskākajiem jautājumiem, kurš daudziem liek stipri padomāt. No vienas puses ir labi, ka auto ir jauns un ir zināms par to pilnīgi viss. Jauns vienmēr izraisa patīkamākas emocijas, un jaunam auto noteikti būs mazāk problēmu ar remontiem. Taču ir viens būtisks moments, kas jāņem vērā - praktiski uzreiz pēc tā, kad izbrauksiet no salona, auto vērtība var nokristies pat līdz 30%. Otrs, laiks rit, un jau pēc 2 gadiem visdrīzāk beigsies garantijas apkopes, un sāksies visādas tehniskās ķibeles, kas prasīs papildus ieguldījumus. Ja auto kredīts automašīnas iegādei būs bijis noformēts uz 5 gadiem, tad rēķinieties, kāda uz to brīdi būs automašīnas vērtība un cik jūs ieguldīsiet tās remontā. Ar lietotiem auto ir nedaudz citādāk - tie tik ātri nezaudē savu vērtību un kādu laiku turas vienā līmenī. Bez šaubām, pirkt lietotu nozīmē to, ka uzzināt reālo tehnisko stāvokli būs grūti vai pat neiespējami, ja jums nebūs specifisku zināšanu, kas ļautu diagnosticēt defektus. Daudzi cilvēki ir iegrābušies lietotās automašīnās, kuras jau pēc neilga laika prasa lielus ieguldījumus to remontā. Ja būsiet paņēmuši auto līzingu uz vairākiem gadiem un regulāri remontēsiet savu automašīnu, var gadīties, ka tas apgrūtinās iespēju nomaksāt ikmēneša līzinga maksājumu. Izvēle ir jūsu ziņā. Ja spēsiet izvērtēt lietotas automašīnas stāvokli, pērciet lietotu. Bet, ja vēlaties kredītā pilnīgi jaunu auto un apzināties, ka ilgtermiņā zaudēsiet jūtamu naudas summu, pērciet jaunu.

Kādus auto kredītu veidus var pieteikt internetā?

Auto kredītu kategorija satur sevī ne tikai aizdevumus priekš auto iegādes, bet arī tādus, kuri paredzēti kaut kam specifiskākam. Uz doto brīdi internetā ir iespējams aizņemties priekš auto remonta, saņemt aizdevumu automašīnai bez pirmās iemaksas, aizņemties priekš auto gāzes iekārtas uzstādīšanas un saņemt naudas kredītu pret auto auto ķīlu. Zemāk uzskaitīti visi pieejamie veidi, kurus var pieteikt internetā:

 • Bez darba vietas - šis auto kredīta veids ir ļoti specifisks, jo tiek izsniegts tikai ar nosacījumu, ka cilvēkam ir kādi citi stabili ikmēneša ienākumi. Ne vienmēr ienākumu avots ir no darba vietas, bieži tas ir arī no pabalstiem, pensijām vai stipendijām.
 • Ar sliktu kredītvēsturi - lai arī reputācijai ir būtiska nozīme praktiski visās dzīves situācijās, saņemt kredītu auto iegādei ar sliktu kredītvēsturi ir iespējams. Daudzi kreditori izvērtē šī brīža situāciju, tāpēc uz pagātnes grēkiem bieži vien piever acis.
 • Bez pirmās iemaksas - šāds aizdevuma modelis ļauj iegādāties automašīnu kredītā pat tad, ja uz doto brīdi nav nekādu iekrājumu, kurus iemaksāt kā pirmo iemaksu. Kredīti bez pirmās iemaksas ir kļuvuši ļoti populāri un bieži vien pievilina arī tos, kas pārvērtē savas spējas.
 • Pēc noteikta vecuma - ir iespēja izvēlēties autokredītu no 18, 19 vai 20 gadiem līdz pat pensijas vecumam, bet ne lielāku par 75 gadiem. Aizņemties 18 gadu vecumā ir visai problemātiski, jo šādu iespēju piedāvā tikai daži kreditori.
 • Pēc noteiktas pilsētas - lielākai daļai auto kreditētāju ir vairākas filiāles, kuras atrodas dažādās pilsētās. Lai atvieglotu meklēšanu, šajā kategorijā tiek atlasītas visas auto līzinga kompānijas katrā lielākajā Latvijas pilsētā.
 • Pret auto ķīlu - šis aizdevuma veids paredz naudas iegūšanu, ieķīlājot savu automašīnu. Ierasti šajā gadījumā var saņemt līdz pat 90% no automašīnas tirgus vērtības un turpināt lietot savu automašīnu arī visā kredīta atmaksas termiņā.
 • Auto remontam - šis ir ļoti populārs kredīta veids, jo automašīnas bieži vien lūzt pašos nepiemērotākajos brīžos. Bieži vien šo aizdevumu izmanto arī, lai sagatavotu savu automašīnu tehniskai apskatei.
 • Auto gāzes iekārtas uzstādīšanai - šis kredīta modelis ir paredzēts visiem tiem, kas vēlas iegādāties kredītā auto gāzes iekārtu. Lai arī padarīt savu automašīnu ekonomiskāku ir prātīgi, ir jāaprēķina arī kredīta izmaksas, kuras palielinās kopējās izmaksas un iekārtas atpelnīšanās laiku.
 • Ziemas vai vasaras riepu iegādei - šādu auto līzingu parasti ņem laikā, kad pienāk pēdējais brīdis mainīt riepas no vienas sezonas uz citu. Drošība uz ceļa ir pirmajā vietā, un šo var uzskatīt par labu investīciju savā un citu drošībā.

Auto kredīts ar sliktu kredītvēsturi - vai aizdos?

Atšķirībā no parastajiem naudas aizdevumiem auto kreditēšana nav tik strikta pret kredītvēsturi. Ja cilvēkam ir sanācis sabojāt savu reputāciju, bet laika gaitā viss ir normalizējies, tad šādam cilvēkam auto līzings jeb auto kredīts ar sliktu kredītvēsturi visdrīzāk netiks atteikts. Bet, ja uz doto brīdi ir kaut kādas parādsaistības un problēmas ar ienākumiem, visdrīzāk tikt pie kārotās automašīnas nebūs viegli. Un, ja cilvēks vēlēsies aiegādāties automašīnu bez pirmās iemaksas, kad tā kredītvēsture ir slikta, tas būs vēl sarežģītāk. Steigties iegādāties auto situācijā, kad to nevar īsti atļauties, nav ļoti prātīgi. Ja jums jau ir bijusi bēdīga pieredze ar aizdevumu atdošanu, padomājiet labi, vai šāds scenārijs nevar atkārtoties. Ja ir kaut mazākās šaubas par to, kā tiks atdots aizdevums, labāk to neņemt.

Latvijā ir ļoti daudz cilvēku, kuriem ir izveidojusies negatīva kredītvēsture. Tendence ņemt kredītus un tos neatdot mazliet ir norimusies, taču nokļūšana parādnieku reģistros nav nekas neparasts. Ne vienmēr ir tā, ka cilvēks var paredzēt savu nākotni un kontrolēt naudas plūsmu. Bieži gadas tā, ka neveiksmes piemeklē negaidīti. Un, kā zināms, viss ir pārejošs. Tikai sabojātā kredīvēsture gan tik vienkārši nepāriet un vēlme pēc laika iegādāties auto kredītā, var tikt ierobežota, tā kā auto kredīts ar sliktu kredītvēsturi kreditoram ir liels risks. Daudzus kreditorus neinteresē tas, ka uz doto brīdi jums ir labi un stabili ienākumi, tie skatās arī uz vēsturiskiem notikumiem. Un saprats jau viņus var, jo parādu piedziņa nav bezmaksas pasākums, pie tam, piedziņa bieži vien ievelkas ilgākā laika posmā. Sadarboties ar parādnieku neviens nesteidzas, taču atrodas kompānijas, kuras spēj uzņemties riskus un nepievērš uzmanību bijušam parādnieka statusam. Protams, ja cilvēkam uz doto brīdi ir citas nenokārtotas parādsasitības vai ir nestabili ienākumi, saņemt naudu priekš auto iegādes būs neiespējami. Un jautājums - vai to vispār vajag?

Kur aizņemties auto iegādei ar sliktu vēsturi?

Daudzi cilvēki vēl nesaprot, ka sliktā kredītvēsture ir kā indikators tam, ka kredītu ņemšana var novest pie nelabvēlīgām sekām. Šobrīd cilvēki ir kļuvuši gudrāki un vairs neņemt tik daudz kredītus, kā tas bija agrāk, taču kāre dzivot pāri saviem līdzekļiem ir saglabājusies. Visi girb dzīvot labāk - labāk ģērbties, labāk ēst, braukt ar labāku auto un dzīvot skaistā mājā. Un labi, ja tas viss tiek sasniegts pašu spēkiem. Tomēr daudzos gadījumos cilvēki ņem kredītus. Pārvērtējot savas spējas un statusu, daudzi pērk dārgas automašīnas kredītā. Tā ir vienīgā iespēja tikt pie tāda auto un cilvēks ir gatavs pat badoties - braukt ar dārgo auto tam būs svarīgāk. Tieši šo iemeslu dēļ, daudziem ir sabojāta kredītvēsture, jo šie cilvēki reiz nav tikuši galā ar to, ko tie vēl nebija nopelnījuši, bet ieguvuši. Tāpēc mēs iesakām jums nesteigties ņemt autokredītu ar sliktu kredītvēsturi, bet gan paplānot savas finanses tā, lai savu kāroto auto jūs iegādātos bez kredītiem. Jāspēj būt kritiskam un bieži vien ir jāmāk savaldīt savs ego, neļaujot tam iegūt to, kas nemaz nepienākās. Sāciet ar taupīšanu, ģimenes budžeta plānošanu un iekrājumiem - tas palīdzēs sasniegt jūsu mērķus ātrāk!

Vai var aizņemties naudu auto iegādei bez darba vietas?

Ja uz šo jautājumu ir atbilde, ka bez darba vietas ir kādi citi ienākumi, tad aizņemties varēs. Taču, ja cilvēks sēž bez jebkādiem ienākumiem un ir iedomājies, ka kāds viņam iedos naudu, lai tas varētu nopirkt sev automašīnu, jādomā, ka ar šo cilvēku kaut kas nav kārtībā. Katra autokredīta pamatā ir spēja šo kredītu atmaksāt. Ja cilvēks ir sliktā finansiālajā stāvoklī, tad automašīna ir lieka greznība, kuru tas nevar atļauties. Vienīgais izņēmums, kad auto kredīts bez darba vietas ir iespējams, ir tad, ja cilvēkam ir kādi citi regulāri ienākumi, piemēram, tā var būt pensija, stipendija vai kāds pabalsts. Visas pārējās ilūzijas par auto kreditēšanu bez ienākumiem ir jāatmet malā.

Kādas ir auto finansēšanas komisijas un GPL?

Lai arī uz doto brīdi ir milzīgs skaits ar piedāvājumiem iegādāties automašīnu līzingā, lielas atšķirības komisijas maksās nav, un ne vienmēr zemāka procentu likme ir noteicošais. Ierasti auto kredīta komisijas svārstās no 24% līdz 40%, un GPL ir no 45% līdz 70%. Bez šaubām, auto finansēšanas izmaksas nav mazas, tāpēc pie šāda veida pakalpojumiem ir jāpieiet ļoti atbildīgi, izvērtējot savas iespējas ne tikai atmaksāt kredītu, bet arī spēt uzturēt automašīnu visā auto kredīta atmaksas termiņā.

Kāpēc kredīts auto iegādei jeb līzings var arī nebūt izdevīgs?

Lai arī reklāmas saukļi var norādīt uz to, ka lūk šis ir izdevīgākais auto līzings, ne vienmēr tā tas ir vai būs. Kā zināms, tad neviens no kredītiem nav izdevīgs, jo praktiski visi kreditēšanas pakalpojumi tiek aplikti ar kaut kādu komisiju. Arī auto kredītiem šāda komisija ir, un jāsaka, ka tā nav maza. Kredīts auto iegādei nav izdevīgs galvenokārt tāpēc, ka automašīnām diezgan ātri krītas vērtība. Šodien kredītā nopirkts auto jau rītdien var maksāt stipri lētāk, bet, cik tas maksās pēc 5 gadiem, kad beigsies kredīta maksājumi, var tikai iedomāties. Visvairāk šo var just, ja pirksiet jaunu auto no salona, jo praktiski visām automašīnām, kuras izbrauc no salona, automātiski krītas vērtība līdz pat 30% no kopējās summas. Pierēķiniet šim klāt vēl auto līzinga komisijas maksu, un sanāks ļoti iespaidīga summa, kura tiks izsviesta vējā. Protams, jaunam auto ir savi plusi, taču ir jāaprēķina, vai tie ir tik vērti, lai par tiem pārmaksātu milzīgu naudu. Arī, izvēloties lietotu automašīnu, var sanākt stipri pārmaksāt un sarežģīt situāciju vēl arī ar to, ka lietotas automašīnas biežāk prasa ieguldījumus remonta darbos. Ja cilvēks ir paņēmis kredītā automašīnu, kura bieži lūzt, viņam papildus kredīta maksājumiem, degvielai un standarta tehniskajai apkopei jāparedz arī izdevumi par remonta darbiem. Iegādājoties savu personīgo automašīnu, ir jāsaprot, vai tā tiešām jums ir nepieciešama, vai spēsiet to atļauties un uzturēt. Nesteidzieties, izvērtējiet visu rūpīgi un pieņemiet lēmumu, kurš neliks jums vilties un zaudēt naudu.

Kādos gadījumos auto līzingam jāsaka nē?

Kad kredītam auto iegādei teikt nē?Ja jūs pārvietojaties ar sabiedrisko transportu vai velosipēdu, tad visdrīzāk jūs esat jau pieraduši pie šāda formāta. Steigties iegādāties savu personīgo automašīnu, vēl pie tam brīdī, kad tam nav sakrāta nauda un nav nekāda pieredze ar automašīnas uzturēšanu, nevajag. Neticiet mītam par to, ka automašīna dod daudz priekšrocības, kuras spēj atsvērt dārgo ekspluatāciju. Sava komforta zona bez šaubām ir svarīga, taču ir jāapzinās, par kādu cenu tā tiek pirkta. Iegādājoties automašīnu, jums klāt nāks jauns ģimenes loceklis, kurš praktiski vienmēr apēdīs lielu daļu no ģimenes budžeta. Automašīna prasīs apdrošināšanu, nodokļus, degvielu, eļļu, filtrus, mazgāšanu, dažādus remonta darbus un citas uzturēšanas izmaksas. Ja tam visam klāt vēl nāks auto kredīta izmaksas, tas var izrādīties ļoti liels slogs, sevišķi, ja salīdzinām to ar pārvietošanos ar velosipēdu vai sabiedrisko transportu. Nav jāaizmirst arī par ekoloģiju, jo katrs auto savas pastāvēšanas laikā rada lielu robu ekoloģijā. Tāpēc, ja jums rūp savs ģimenes budžets, jūs spējat atturēties no kārdinājuma no dārgās komforta zonas un jums nav mazsvarīga ekoloģija, automašīnai un attiecīgi arī auto līzingam ir jāsaka nē.

Auto kredīts ar zemu procentu likmi - kur lētāk?

Tā kā auto tirgus Latvijā ir stipri pārsātināts gan ar automašīnu daudzumu, gan ar kreditēšanas pakalpojumiem, atrast sev piemērotāko risinājumu nav viegli. Atrast izdevīgāko auto kredīta piedāvājumu var tikai vienā veidā - salīdzinot visus auto kredītus un izvēloties to, kuram būs izdevīgākie nosacījumi. Auto kredīts ar zemu procentu likmi ir lielisks veids, kā ietaupīt naudu un nepārmaksāt. Kā zināms, tad daudzas automašīnas strauji zaudē savu vērtību, bet kreitēšanas pakalpojumi ir uz vairākiem gadiem. Šo gadu laikā auto piedzīvos novecošanos un tirgus vērtības kritumu, bet kredīta kopējās izmaksas no tā nemainīsies. Bieži gadās arī tā, ka cilvēks, kurš ir iegādājies savu automašīnu līzingā, veic līzinga maksājumus vēl tad, kad automašīnas vairāk nemaz nav - tā ir nodota metāllūžnos vai izpārdota pa detaļām. Šis ir ļoti bēdīgs scenārijs, tāpēc rūpīgi izvērtējiet kreditoru piedāvājumus un ņemiet tikai tos aizdevumus, kuriem ir zemas procentu likmes. Zemāk ir dažas no populārākajām autolīzinga kompānijām, kurās var aizņemties lētāk.

Kur aizņemties auto kredītu ar zemiem procentiem?

Kā redzam, piedāvājumu ir ļoti daudz un izvēlēties lētāko auto kredītu nav nemaz tik sarežģīti. Tomēr mēs vēlamies jūs pabrīdnāt. Kā jau jebkurš kreditēšanas paklpojums, arī auto kredīti ar zemu procentu likmi ir bīstami un var radīt virkni problēmu. Ja jums ir kaut mazākās šaubas par to, kā tiks atgriezsts paņemtais aizdevums, labāk būtu atturēties no kreditēšanas pakalpojumiem. Automašīna ne vienmēr ir pirmās nepieciešamības lieta, bieži tā ir tikai greznība. Vai esat aizdomājušies, cik daudzi cilvēki lieto savus auto vieni paši, lai pārvietotos, piemēram, vien dažas sabiedriskā transporta pieturas? Tādu ir daudz un ne visi no šiem cilvēkiem ir par labas finansiālās veselības paraugiem. Sabiedriskais transports, pastaiga vai divritenis ir laba alernatīva automašīnai, kas būs gan lētāk, gan arī ekoloģiskāk. Daudzi no cilvēkiem, kuri steidz iegādāties auto ar kredīta palīdzību, vēl neapzinās, kādas izmaksas būs, lai to auto uzturētu. Tie vēl nezin, ka tiem būs jāmaksā ne tikai par degvielu, bet arī par apdrošināšanu, dažādiem remontiem un apkopēm, kas gada griezumā radīs iespaidīgus izdevumus. Vai jums to vajag? Mēs domājam, ka jūs spējat kritiski izvērtēt savas iespējas un vēlmes - pamatojot visu ar saviem ienākumiem un to lietderīgo pārvaldīšanu.

Vai patēriņa kredīts auto iegādei attaisno sevi?

Ņemot vērā šī brīža piedāvājumus, aizņemties lielākas naudas summas priekš auto iegādes nav sarežģīti. Patēriņa kredīts auto iegādei nav nekas neparasts un to var aizņemties gan bankās, gan pie nebanku kreditoriem. Būtiskākās atšķirības šeit ir atmaksas termiņos un porcentu likmēs. Bankas cenšas piedāvāt vismazākās porcentu likmes, bet nebanku kreditori piemēro daudz lielāks likmes. Iegādāties auto ar patēriņa kredītu palīdzību nav slikta doma, ja auto ir lietots un neprasa lielu naudas summu. Taču, ja vēlaties iegādāties jaunu vai dārgu automašīnu, tam piemērotāks būs izdevīgākais auto kredīts.

Kā redzam, tad praktiski jebkurš var realizēt savu sapni braukt ar savu personīgo automašīnu. Lai arī sakrāt un nopirkt ir izdevīgāk un patīkamāk, ļoti populāra ir kļuvusi arī auto finansēšana jeb auto līzingi. Šādu iespēju izmanto gan jaunieši, gan gados vecāki cilvēki. Iegādāties automašīnu var gan auto placī, gan salonā. Nav nozīmes, vai pirksiet sporta mašīnu, ģimenes auto vai biznesa klases automašīnu, kredīta nosacījumi būs praktiski vieni un tie paši. Ja jums ir regulāri ienākumi un to apjoms ļauj bez problēmām samaksāt visus ikmēneša maksājumus, ieskaitot kredīta maksājumus, auto iegāde līzingā nebūs nekas neparasts un sarežģīts. Galvenais ir visu ieplānot un rēķināties, ka viss tehniskais var salūzt un prasīt papildus izdevumus remontam. Ne visi šo ņem vērā un saskaras ar kredīta atmaksas grūtībām. Esiet apdomīgi, un lai labi ripo!


Vērtējums: 5,00 no 5
Balsis: 3

Auto līzings - nauda automašīnas iegādei
Vērtējums: 5 no 5
Balsis: 3