Patēriņa kredīti

Šeit ir apkopoti visi izdevīgākie patēriņa kredīti internetā bez ķīlas. Esam rūpīgi atlasījuši un salīdzinājuši labākos aizdevumus privātpersonām. Nepieciešama papildus nauda mājokļa remontam vai kāda lielāka pirkuma iegādei, un vēlies to aizņemties bez ķīlas? Atliek vien izvēlēties.

AizdevējsSaņemšanaSummaVecumsKomisijas %TermiņšDarba laiks
5 VIZIA atsauksmes

VIZIA INFO

15 min.
2000 50 - 2000 € SAŅEMT
20 - 80 gadi

44

4 - 24 mēneši
Pr-Pk: 08:00-22:00
Se: 08:00-22:00
Sv: 08:00-22:00
5 LKCENTRS atsauksmes

LKCENTRS INFO

20 min.
10000 300 - 10000 € SAŅEMT
21 - 70 gadi

10

3 - 72 mēneši
Pr-Pk: 10:00-18:00
Se: 10:00-20:00
Sv: 10:00-20:00
4.7 Latvijas Hipotēka atsauksmes

LATVIJAS HIPOTĒKA INFO

3 d.
25000 500 - 25000 € SAŅEMT
18 - 65 gadi

2,5

12 - 180 mēneši
Pr-Pk: 08:00-17:00
Se: 08:00-17:00
Sv: 08:00-17:00
5 Banknote atsauksmes

BANKNOTE INFO

15 min.
3000 50 - 3000 € SAŅEMT
20 - 80 gadi

43,1

1 - 60 mēneši
Pr-Pk: 08:00-22:00
Se: 08:00-22:00
Sv: 08:00-22:00

Kas ir patēriņa kredīts internetā?

Kas ir patēriņa kredīts internetā?Patēriņa kredīts internetā ir bezskaidras vai skaidras naudas aizdevums bez ķīlas un galvotāja, kurš tiek izsniegtis privātpersonām, kuras vēlas iegādāties kādu lielu pirkumu, aizdoties ceļojumā, apmaksāt medicīnas pakalpojumus vai veikt kādus remonta darbus. Atmaksa šim patēriņa aizdevuma modelim tiek veikt atbilstoši iepriekš sastādītam grafikam (ar ikmēneša maksājumu), kas ļauj maksājumus iekļaut ģimenes budžetā. Atšķirībā no ātrajiem kredītiem, online patēriņa kredītiem vairumā gadījumu tiek piemērotas individuālas procentu likmes, kuras ir atkarīgas no cilvēka maksātspējas un kredītvēstures stāvokļa. Šos aizdevumus var pieteikt un saņemt gan pie nebanku kreditoriem, gan bankās. Šobrīd šis ir viens no populārākajiem aizdevumu veidiem Latvijā. Pieteikšanas process tiek veikts caur internetu, kas ļoti būtiski paātrina kredīta izsniegšanas laiku. Lai arī bankas seko līdzi modernajām tehnoloģijām un kreditēšanas tendencēm, nebanku kreditoru ātrums šobrīd ir stipri ātrāks par banku servisa ātrumu. Taču nabanku piedāvājumi šajā segmentā ir dārgāki un rada lielāku piesardzību, tāpēc tos izmanto retāk. Būtiskākais, kas cilvēkiem liek izvēlēties banku pakalpojumus, ir reputācija, drošība un mazākas procentu likmes uz lieliem termiņiem. Arī iespējas saņemt kredītu savā internetbankā ir viens no iemesliem, kāpēc cilvēki izvēlas banku, nevis ātros interneta kredītus.

Kādu patēriņa kredītu veidu izvēlēties internetā?

Kad piedāvājumu klāsts ir mazs, izvēlēties nav grūti, ko nevar teikt par situāciju, kad piedāvājumi ir ne tikai daudz, bet arī komplicēti. Lai atvieglotu izvēli, esam apkopojuši visas patēriņa kredīta kategorijas, kuras piemērotas praktiski visām dzīves situācijām. Izvēloties sev piemērotāko veidu, neaizmirstiet salīdzināt arī visus aizdevēju un iepazīties ar atsauksmēm.

 • Bez darba vietas - šis ir ļoti sarežģīts aizdevums, kurš sastopams tikai pie retā nebanku kreditora. Aizņemties bankā, ja nav darba vieta, ir praktiski neiespējami. Taču nebanku kreditori ņem vērā arī citus oficiālus ienākumus, tāpēc, ja cilvēkam ir kāds pabalsts vai pensija, visdrīzāk kredīts tiks piešķirts. Viss atkarīgs no ienākumu apjoma un regularitātes.
 • Ar sabojātu kredītvēsturi - ne vienmēr nonākšana kredītu reģistros ir bijusi pilnībā pamatota. Ir gadījumi, kad tur nokļūst cilvēki, kuri kādreiz nav nomaksājuši kādu rēķinu, aizmirsuši par to un nonākuši līdz parādu piedziņai. Ja summas nav bijušas lielas, un šī brīža situācija ar maksātspēju ir laba, saņemt patēriņa kredītu nebūs lielas problēmas.
 • Mājokļa remontam - lai kāds būtu iepriekšējais remonts, mājas un dzīvokļi noveco, apdares materiāli arī noveco, tāpēc, gribot negribot, pienāk laiks to visu atjaunot. Ja šādiem darbiem nav iekrāts, bet atlikt tos nevar, patēriņa aizdevums būs visai pamatota izvēle.
 • Ceļojumam - ceļošana, bez šaubām, ir patīkama un aizraujoša nodarbe. Nav noslēpums, ka tas nav lēts vaļasprieks, un cilvēkam bez iekrājumiem kaut kur aizdoties ir visai sarežģīti. Pateicoties aizdevumiem, kas paredzēti ceļotājiem, šāda iespēja ir kļuvusi daudz pieejamāka.
 • Stomatologam - zobu sāpes vai nejauši nolauzts zobs ir tas gadījums, kad gaidīt, kad būs nauda, lai dotos pie zobārsta, ir nepareizi. Paņemt patēriņa kredītu stomatologa pakalpojumiem nav nekas traks un sarežģīts.
 • Pēc noteikta vecuma - šeit ir iespēja izvēlēties patēriņa kredītu no 18, 19 vai 20 gadiem līdz pat pensijas vecumam, bet ne lielāku par 75 gadiem. Aizņemties 18 gadu vecumā ir visai sarežģīti, jo šādu iespēju piedāvā tikai daži kreditori.
 • Noteiktas summas ietvaros - šeit var izvēlēties patēriņa aizdevuma maksimālo summu. Katram aizdevējam tā var būt dažāda, bet ierasti tā ir no 1000 līdz 15000 euro. Atcerieties - aizņemties drīkst ne vairāk, kā ir nepieciešams!
 • Patēriņa kredītlīnija - šis modelis paredz iespēju paņemt lielu aizdevumu uz termiņu līdz pat 36 mēnešiem, un izmantot no tā tikai to daļu, kas nepieciešama, maksājot komisijas maksu tikai par to daļu, kas patiešām tika izmantota. Kā vēl viens pluss šim patēriņa aizdevuma veidam ir tas, ka nav jāsniedz atkārtoti kredīta pieteikumi - nauda ir pieejama tad, kad jums to vajag.
 • Ārzemēs strādājošiem - šis aizdevums ir domāts cilvēkiem, kuri ir aizdevušies pelnīt naudu ārzemēs. Nav svarīgi, vai cilvēks strādā Anglijā, Īrijā, Dānijā vai Norvēģijā, pieteikt un saņemt kredītu Latvijā nav nekādu problēmu.

Būtiskākais, kas jāņem vērā, izvēloties patēriņa kredītu:

 • Vai patēriņa kredīts ir bez pirmās iemaksas un bez ķīlas;
 • Maksimālais kredīta termiņš;
 • Procentu likme;
 • Ikmēneša maksājuma summa;
 • Vienreizēja komisijas maksa;
 • Gada procentu likme (GPL);
 • Administrēšanas maksa;
 • Kopējā atmaksājamā summa;
 • Saņemšanas veids.

Ar ko šis aizdevuma veids atšķiras no overdrafta?

Pirmkārt, patēriņa kredītam ir fiksēts ikmēneša maksājums, bet overdraftam tāda nav. Overdraftam ierasti ir mazāka minimālā un maksimālā summa, kuru var saņemt. Šī summa tiek noteikta atbilstoši algas apmēram. Patēriņa kredītam maksimālā summa var sasniegt pat 15000 euro.

Kādas patēriņa kredītu kompānijas izvēlas citi?

Ierasti cilvēki izvēlas tās patēriņa kredītu kompānijas, kuras visbiežāk figurē reklāmās un vienkārši atrodamas internetā. Lielu lomu šeit spēlē arī kredītu salīdzinātāji, kuri piedāvā izdevīgākos un populārākos aizdevējus. Šādi salīdzināšanas servisi atvieglo izvēli un cilvēkam ļauj ātrāk izdarīt pareizo izvēli. Un tas ir saprotams, jo paļauties tikai uz reklāmas saukļiem nevar. Lai arī ir pierasts, ka šāda veida aizdevumus izsniedz bankas, ļoti bieži cilvēki izvēlās arī nebanku kreditoru piedāvājumus. Šāda izvēle ne vienmēr ir pamatota ar ekonomiski izdevīgāko risinājumu. Daudzos gadījumos cilvēki ir ar mieru pārmaksāt, jo banka tiem atsaka, bet nauda ir nepieciešama ļoti ātrā termiņā. Vai gadījumos, kad nebanku kreditoram ir akcija, kurā tiek piedāvāts aizdevums bez procentiem. Zemāk ir 3 iecienītākie kreditori, kas aizdos naudu jebkādam patēriņam.

VIZIA atsauksmes
Procentu likme:44 %
Pirmais kredīts:Bezmaksas
Kredīta periods:4 - 24 mēneši
Kredīta summa:50 - 2000 €
Gada procentu likme (GPL):no 0%
Izsniegšanas laiks:15 min.
Reģistrācijas maksa:0,01 €
Pirmā kredīta apjoms:2000 €
Kredīta pagarināšana:30 mēneši
Vecuma ierobežojums:20 - 80 gadi
Kredītbrīvdienas:Ir pieejamas
Pirmā iemaksa:Nav nepieciešama
Vērtējums:5 no 5
Darba laiks:Pr-Pk: 08:00-22:00
Se: 08:00-22:00
Sv: 08:00-22:00
LKCENTRS atsauksmes
Procentu likme:10 %
Pirmais kredīts:Maksas
Kredīta periods:3 - 72 mēneši
Kredīta summa:300 - 10000 €
Gada procentu likme (GPL):no 60 %
Izsniegšanas laiks:20 min.
Reģistrācijas maksa:0 €
Pirmā kredīta apjoms:Nenoteikts
Kredīta pagarināšana:Nav
Vecuma ierobežojums:21 - 70 gadi
Kredītbrīvdienas:Nav pieejamas
Pirmā iemaksa:Nav nepieciešama
Vērtējums:5 no 5
Darba laiks:Pr-Pk: 10:00-18:00
Se: 10:00-20:00
Sv: 10:00-20:00
Latvijas Hipotēka atsauksmes
Procentu likme:2,5 %
Pirmais kredīts:Maksas
Kredīta periods:12 - 180 mēneši
Kredīta summa:500 - 25000 €
Gada procentu likme (GPL):no 0 %
Izsniegšanas laiks:3 d.
Reģistrācijas maksa:0 €
Pirmā kredīta apjoms:Nenoteikts
Kredīta pagarināšana:Nav
Vecuma ierobežojums:18 - 65 gadi
Kredītbrīvdienas:Nav pieejamas
Pirmā iemaksa:Nav nepieciešama
Vērtējums:4,3 no 5
Darba laiks:Pr-Pk: 08:00-17:00
Se: 08:00-17:00
Sv: 08:00-17:00

Bankas, kurās iespējams pieteikties patēriņa kredītam:

 • SEB Banka patēriņa kredīts
 • Swedbank kredīts patēriņam
 • Citadele kreditēšana

Kādi ir nosacījumi, lai saņemtu patēriņa aizdevumu internetā?

Lai pieteiktos patēriņa kredītam internetā, cilvēkam ir jābūt Latvijas Republikas pilsonim, kurš sasniedzis vismaz 18 gadu vecumu un kurš var uzrādīt pasi vai eID karti. Lai kreditors noteiktu maksātspēju, būs nepieciešama bankas izdruka līdz pat 6 mēnešiem. Tas nepieciešams, lai pārliecinātos, ka cilvēkam ir regulāri un pietiekami ienākumi. Ja tādu nav, tad visdrīzāk kredīts tiks atteikts. Jāņem vērā, ka ļoti būtiski ir tas, lai kredīta maksājuma summa nebūtu lielāka par 30% no kopējiem neto ienākumiem. Daudzi no kreditoriem izvērtē arī kredītvēsturi, tāpēc būtu labi, ja tā nav sabojāta. Jebkurš kreditors vēlas redzēt stabilu, uzticamu un maksātspējīgu klientu. Pats pieteikšanās process var noritēt gan internetā, gan banku filiālēs. Nebanku kreditori šajā ziņā ir daudz operatīvāki, un saņemt sev nepieciešamo naudu pie tiem varēs daudz ātrāk nekā bankā. No brīža, kad iesniegsiet pieteikumu, līdz bankas kontā ienāks nauda var paiet tikai dažas stundas, taču banku gadījumā tas var aizņemt pat 2 darba dienas. Šeit galvenais ir izvērtēt, kas ir svarīgāks - ātrums vai kopējās kredīta izmaksas.

Bezprocentu patēriņa kredīts internetā - tiešām bez maksas?

Bieži vien cilvēki, kuri vēlās aizņemties dažus simtus euro, meklē tieši patēriņa aizdevumus, domājot, ka ātrie kredīti viņu vajadzības neapmirienās. Ja runājam par pirmo bezmaksas aizdevumu, tad tāds ir tikai pie īstermiņa kredītu izsniedzējiem, jo ilgtermiņa aizdevumiem šāda pretīm nākšana būtu ļoti neizdevīga. Bezprocentu patēriņa kredīts internetā ir jāmeklē pie ātro bezprocentu kredītu kategorijas, kurā tiek piedāvāti aizdevumi līdz 1500 euro bez komisijas maksas. Ja šī summa ir par mazu vai vēlaties aizņemties uz ilgāku laiku, tad būs jārēķinās ar papildus izmaksām.

Kādas ir patēriņa kredīta komisijas un GPL?

Ja salīdzina patēriņa kredīta GPL ar ātro kredītu gada procentu likmi, tad šeit ir jūtama pati galvenā atšķirības starp īstermiņa un ilgtermiņa kreditēšanas pakalpojumiem. Tā kā patēriņa kredīti tiek piedāvāti gan pie nebanku kreditoriem, gan bankās, šeit arī ir nelielas atšķirības. Ja banku GPL svārstās no 18% līdz 25%, tad pie nebanku kreditoriem šie procenti var sastādīt pat 40%, kas uz banku pakalpojumu fona ir ļoti daudz. Izvēloties labāko patēriņa kreditēšanas risinājumu, pievērsiet uzmanību visām komisijas maksām, arī tām, kas stājas spēkā, ja nokavēsiet maksājumu termiņu. Bieži vien cilvēki nepievērš uzmanību soda komisijām, kas vēlāk var radīt nepatīkamu situāciju.

Kāpēc patēriņa kredīts bez ķīlas ir labāks par citiem?

Tā kā jebkāda veida ieķīlāšana nes risku pazaudēt ieķīlāto mantu, aizņemties bez ķīlas ir nedaudz drošāk. Jā, tikai nedaudz drošāk, bet ne droši. Var jau teikt, ka patēriņa kredīts bez ķīlas ir labāks par ātrajiem kredītiem un tiem patēriņa kredītiem, kuriem tiek prasīta ķīla un galvojums, taču ir jāsaprot, ka katrs kredīta veids ir atbilstošai situācijai. Jā, šim pakalpojumam ir izdevīgākas procentu likmes un atmaksas grafiks, kas ļauj kredīta maksājumu iekļaut savā ģimenes budžetā, neradot lielu slogu. Taču lietot vārdu "labāks" šeit būtu nekorekti. Neviens no aizdevumu veidiem nav labs, jo tas radīs papildus izmaksas un var radīt arī lielas nepatikšanas, ja tas netiks atdots laikā. Praktiski vienmēr labākais variants būs neaizņemties un risināt savas problēmas ar ienākumu palielināšanu un savu izdevumu samazināšanu.

Kad online patēriņa aizdevumam pateikt nē?

Kad patēriņa kredītam teikt nē?Lai arī šim patēriņa kreditēšanas pakalpojumam ir dažas priekšrocības, nevajadzētu aizmirst, ka par šīm priekšrocībām jūs samaksāsiet jūtamu naudas summu. Jā, cits teiks, ka nav iespējams sakrāt, un tāpēc ir jāaizņemas. Ne gluži, jo praktiski vienmēr var no kaut kā atteikties un nogaidīt labākus laikus. Nevajag krist kārdinājumā un uzskatīt, ka online patēriņa aizdevumi ar ikmēneša maksājumu ir vienīgais glābiņš. Protams, situācijās, kad nepieciešams uzlabot veselību, var izdarīt izņēmumus. Bet, ja ir vēlme kaut ko nopirkt vai aizdoties ceļojumā, šeit visdrīzāk var teikt nē. Dzīvošana pāri saviem līdzekļiem agri vai vēlu novedīs pie parādiem, ar kuriem nespēsiet tikt galā. Visi tie, kuriem ir radušās problēmas ar kredītu atdošanu, kādreiz ņēma aizdevumu un domāja, ka patēriņa kredīts ir glābiņš, kurš neko sliktu nenodarīs. Tā kā, ja esat nolēmuši veikt mājokļa kosmētisko remontu vai nopirkt kaut ko jaunu, lai gan vecais vēl var kalpot, sakiet šim pakalpojumam nē. Ņemiet vērā, ka arī tad, ja esat jau paņēmis šo aizdevumu, jums ir iespēja 14 dienu laikā no tā atteikties, izmantojot atteikuma tiesības un samaksājot komisiju tikai par kredīta izmantotajām dienām.

Ko dod visu patēriņa kredītu salīdzinājums?

Kā zināms, tad izvēlēties labāko var tikai salīdzinot. Tieši tas pats ir ar aizdevumiem, kurus piedāvā patēriņa kreditēšanas kompānijas. Arī visu patēriņa kredītu salīdzinājums ir ļoti nozīmīgs posms, kuru nekādā gadījumā nevajadzētu izlaist. Saļīdzinot vairāku kreditoru piedāvājumu, jums radīsies priekštats par to, kādas priekšrocības ir tam vai citam aizdevējam. Izvēloties aizdevumu, būtiskākā ir ne vien fiksētā komisijas maksa, bet arī tās izmaksas, kuras var parādīties, ja nespēsiet laicīgi norēķināties un būs jāveic aizdevuma pagarināšana. Mēs iesākām rūpīgi salīdzināt visus piedāvājumus gan nebanku, gan banku sektorā, jo katrā no šiem segmentiem ir būtiskas atšķirības.

Kā rīkoties, ja nevar laicīgi veikt kredīta maksājumu?

Tā kā patēriņa kredītam ir skaidri noteikts atmaksas grafiks, kavēt maksājumus nebūs izdevīgi. Praktiski visiem aizdevumiem ir noteikta arī soda komisija par katru nokavēto dienu. Ja tās būs tikai dažas dienas, nekas traks nenotiks, bet, ja jūs nespēsiet nomaksāt līdz nākamajam maksājumam, tas radīs ļoti nelabvēlīgas sekas. Tādā veidā izveidosies situācija, kad maksājums ne tikai dubultosies, bet arī tiks aplikts ar soda komisijas maksu. Piekritīsiet, ka pie šāda scenārija būs ļoti grūti norēķināties, ja kredīta maksājums būs bijis kaut vai pieļaujamie 30% no kopējiem ienākumiem. Lai izvairītos no kritiskām situācijām, jāsāk būtu ar rūpīgu ģimenes budžeta plānu un nelielu iekrājumu veidošanu. Ja par to laicīgi nedomā un paļaujas tikai uz nekontrolējamiem ārējiem faktoriem, var gadīties, ka pienāks tā diena, kad nespēsiet norēķināties. Un šādos brīžos ir galvenais neapmulst un neslēpties. Izvairīšanās no saistību pildīšanas ir pats sliktākais scenārijs. Pirmais, kas būtu jādara, ja jūtat, ka nespējat norēķināties laicīgi, ir jāsazinās ar savu kreditoru, izskaidrojot radušos situāciju. Iespējams kreditors nāks pretī ar kredīta maksājuma atlikšanu un restrukturizēs kredītu uz jums piemērotākiem nosacījumiem. Patēriņa kredītu gadījumā tā nav reta prakse, tāpēc mēģiniet vienoties par samērīgiem un jūsu situācijai atbilstošiem noteikumiem.

Vai patēriņa kredīti privātpersonām ir bīstami?

Vai patēriņa kredīti privātpersonām ir bīstami?Kā jau jebkuras parādsaistības, arī patēriņa kredīti privātpersonām ir bīstami. Nav liela nozīme, kādu kredīta veidu jūs izvēlaties, jo praktiski vairumā gadījumu tas ir indikators tam, ka jūs nespējat tikt galā ar savu ģimenes budžetu. Situācijās, kad kaut kam nepietiek, ir jāskatās uz cēloņiem nevis sekām. Kredītu ņemšanas cēloņi visbiežāk ir nepietiekami ienākumi un pārmērīgi nekontrolēti izdevumi. Protams, ir ārkārtējas situācijas, taču tām arī jāmāk sagatavoties. Neviens jums neliedz veidot kaut vai nelielus iekrājumus. Ja cilvēks atliks kaut vai nelielu daļu nebaltām dienām, pēc gada tā summa jau būs pietiekami liela. Ja to visu vēl apvieno ar taupīšanu un ienākumu palielināšanu, tad grūtos brīžus pārvarēt varēs arī bez kredītiem. Kur tad slēpjas patēriņa kredītu bīstamība? Bīstamība slēpjas tajā, ka var rasties apstākļi, kuros nespēsiet laicīgi norēķināties. Tādā veidā izveidosies parāds un papildus izdevumi par soda komisijām. Beigu beigās tas viss var nonākt pie pilnīgas nespējas norēķināties un vēlmes aizņemties kaut kur citur, lai segtu esošos parādus. Ja patēriņa kredītu ar ikmēneša maksājumu būsiet ņēmuši pret ķīlu, pastāv arī iespēja šo ķīlu pazaudēt. Ir daudz un dažādi stāsti, kas apliecina kredītu izmantošanas negatīvo pusi.

Kā redzam izdevīgie patēriņa kredīti privātpersonām bez ķīlas palīdz realizēt daudz un dažādas ieceres. Vienam tas būs kāds lielāks pirkums, citam mājas vai dzīvokļa remonts, kāds par aizņemto naudu dosies pie stomatologa, bet vēl kāds aizdosies ceļojumā vai investēs savā uzņēmumā. Patēriņa kredīta pielietojums ir ļoti plašs, kas šo pakalpojumu padarījis ļoti populāru. Šobrīd aizdevumus patēriņam izsniedz gan bankas, gan nebanku kreditori, kas rada plašāku izvēli. Kreditori ir parūpējušies par to, lai šādi pakalpojumi būtu vienkārši pieejami, un piedāvā pieteikties aizdevumam arī internetā, kas būtiski paātrina iespēju saņemt nepieciešamo naudu. Lai arī patēriņa kredītam internetā bez ķīlas ir vairākas pozitīvas iezīmes, tās ir kredītsaistības, kuras var radīt grūtības. Vienmēr izvērtējiet, vai var iztikt bez aizdevuma un atrisināt radušos problēmu kā citādi. Kredīta ņemšana ir galējs solis, kuru var spert tikai tad, ja ir pilnīga pārliecība par iespējām norēķināties laikā un pilnā apmērā.

Atsauksmes par patēriņa kredītiem:

Nauris: "Ilgu laiku es dzīvoju ar uzskatu, ka aizņemties naudu ir liels netikums, taču laikam ejot, sapratu, ka sakrāt kaut kam paliek ar vien grūtāk. Cenas un izmaksas tikai pieaug un visam nepietiek, tāpēc par kaut kādiem iekrājumiem domāt nesanāk. Tieši šī iemesla pēc es pamēģināju patēriņa kredītus, kurus privātpersonām izsniedz bez ķīlas un galvotāja. Sākās viss ar dzīvokļa remontu, kur šāds aizdevums bija tieši laikā. Paņēmu 2000 euro, kurus atdevu 2 gadu laikā, piemaksājot klāt par to 700 euro. Teiksiet, ka dārgi? Jā, bet remontu taisīju pats, tā kā ietaupīju uz strādniekiem, kas man nelika sajusties zaudētājos. Jā, neietaupīju baigi, toties tiku pie remonta. Otrs gadījums, kad man bija nepieciešams patēriņa aizdevums, bija tad, kad man saplīsa auto, arī tur bija nepieciešams pirkt detaļas, kuru summa sastādīja 700 euro. Tā kā nekādu iekārjumu nebija un alg aman nav tik liela, aizņēmos atkal. Atkal pārmaksāju, taču atgūt auto man bija svarīgāk. Neko sliktu šajos pakalpojumos neredzu. Ja tas viss ir pamatots un pārdomāts, tas tiešām palīdz."


Vērtējums: 3,86 no 5
Balsis: 7

Patēriņa kredīti
Vērtējums: 3.86 no 5
Balsis: 7