Kredītu apvienošana online

Šeit ir visu patēriņa un ātro kredītu apvienošana online. Esam rūpīgi atlasījuši un salīdzinājuši aizdevējus, kuri veic refinansēšanu jeb apvieno kredītus vienā maksājumā bez ķīlas. Ja ir iekrājušies parādi un tas ir kļuvis pārāk apgrūtinoši, ir vērts izmantot aizdevumu pārkreditēšanu.

AizdevējsSaņemšanaSummaVecumsKomisijas %TermiņšDarba laiks
5 LKCENTRS atsauksmes

LKCENTRS INFO

15 min.
10000 500 - 10000 € SAŅEMT
21 - 70 gadi

15

3 - 72 mēneši
Pr-Pk: 10:00-18:00
Se: 10:00-20:00
Sv: 10:00-20:00
3.6 Latvijas Hipotēka atsauksmes

LATVIJAS HIPOTĒKA INFO

3 d.
25000 500 - 25000 € SAŅEMT
18 - 65 gadi

2,5

12 - 180 mēneši
Pr-Pk: 08:00-17:00
Se: 08:00-17:00
Sv: 08:00-17:00

Kas ir kredītu apvienošana vienā maksājumā bez ķīlas?

Kas ir kredītu apvienošana vienā maksājumā bez ķīlas?Kā jau var saprast pēc nosaukuma, piemēram, ātro kredītu pārkreditēšanas iespējas apvieno jeb pārkreditē vairākus kredītus vienā aizdevumā, pasargājot no sliktas kredītvēstures un parādnieka statusa iegūšanas. Būtībā šis viss ir domāts tiem, kuri ir aizgājuši par tālu un paņēmuši vairākus aizdevumus pie vairākiem kreditoriem. Ierasti pēc šiem pakalpojumiem lūkojas tieši tie cilvēki, kuri jūt, ka aplis ir noslēdzies un ārā no tā pašu spēkiem netiks. Parādu jeb online kredītu apvienošana vienā maksājumā bez ķīlas ir kā glābiņš šādās situācijās, jo citi varianti ir vai nu nepieejami, vai arī pārāk dārgi un neizdevīgi. Pirmkārt, ne kurš katrs kreditors ļaus apvienot vairākus kredītus vienā, neprasot pretī būtiskas garantijas, kas ierasti ir ķīla vai galvotājs. Otrkārt, ne vienmēr būs izdevīgi paņemt vienu lielu kredītu, lai segtu citus. Pārkreditācijas gadījumā tiek piemēroti īpaši nosacījumi, kuri cilvēkam atvieglo maksājumus un noņem nepanesamo slogu. Vairumā gadījumu kreditori piedāvā tādu risinājumu, kurš ļauj ietaupīt uz komisijām, kā arī nosaka tādu atmaksas termiņu, kurš cilvēkam nesagādā problēmas ar maksājumiem. Ja pie izvēlētā kreditora ir pretēji, ir ieteicams meklēt sev piemērotāku risinājumu.

Kā pieteikt un saņemt kredītu apvienošanu online?

Pieteikt kredītu apvienošanu online ir ļoti vienkārši un ērti, jo viss, kas ir nepieciešams, ir jāizvēlas apvienošanas kompānija, jādodas uz tās mājas lapu un jāaizpilda atbilstošais pieteikums. Būtisku atšķirību no parastā kredīta šeit nav, apvienošanas kredīta noteikumi ir praktiski identiski ar ilgtermiņa kredīta noteikumiem. Svarīgi ir, lai cilvēks būtu nodarbināts un saņemtu oficiālus ienākumus, kurus nepieciešamības gadījumā var viegli uzrādīt kreditoram. Kā vēl viena būtiska norma ir laba kredītvēsture, jo, ja cilvēks ir bijis bezatbildīgs pret savām saistībām pagātnē, nav garantijas, ka tas nenotiks arī nākotnē. Kreditori cenšas izvairīties no sadarbības ar cilvēkiem, par kuriem ir negatīvi ieraksti dažādos pieejamajos reģistros. Kā jau minējām, noteikumi ir identiski ar ilgtermiņa kredītu, un galvenais ir, lai kreditors saskata pozitīvas iezīmes, kuras dos saprotamu un labu kredītreitinga un maksātspējas signālu. Tā kā, ja Jums ir darbs, laba kredītvēsture un skaidra apziņa, ka spēsiet norēķināties, visdrīzāk šo refinasēšanas pakalpojumu jums neatteiks.

Apvienošanas process:

  • Jūs dodieties uz izvēlētā aizdevēja mājas lapu, atrodiet sadaļu, kur pieteikties kredīta apvienošanai un rūpīgi aizpildiet pieteikumu;
  • Dažos gadījumos Jums jāsazinās ar esošajiem kreditoriem, vai tiem nav pretenziju pret aizdevuma pārkreditēšanu;
  • Kad ir skaidras formalitātes ar visām iesaistītajām pusēm, tiek noslēgts refinansēšanas līgums;
  • Gadījumos, kad piešķirtais aizdevums ir lielāks par parādiem, pēc kredīta dzēšanas aizņēmējs šo naudu var izmantot savām vajadzībām.

Ar ko atšķiras apvienošana no restrukturizācijas?

Daudziem cilvēkiem jūk šie jēdzieni, un mēs paskaidrosim atšķirību starp apvienošanu un restrukturizāciju. Tātad, kā jau augstāk minējām, tad apvienošana ir citu kredītu apvieošana vienā aizdevumā, tāda kā pārlikšana no augstākā plaukta uz zemāko, saliekot to visu vienā traukā. Taču restrukturizācijas gadījumā viss ir citādi, tur tiek mainīti kredīta noteikumi jau esošajam kredītam - tas var būt termiņš, summa un procentu likmes. Tās ir būtiskas izmaiņas līguma nosacījumos, kuri tika pieņemti, ņemot aizdevumu. Šāda iespēja ir dota visiem, un jūs droši varat doties uz banku un pamainīt savus noteikumus, protams, ja līgumā nav atrunāti kādi ierobežojumi. Ierasti bankas nāk pretī un dod iespēju cilvēkiem, kuriem nepieciešams atvieglot finansiālos sarežģījumus, nenovedot visu līdz tam, ka cilvēks nespēj norēķināties vispār. Ar ātrajiem kredītiem ir citādi, nebanku kreditoriem šī restrukturizācija ir kā termiņa pagarināšana, par kuru nākas maksāt attiecīgu komisijas maksu. Protams, arī nebanku kreditori ir diezgan elastīgi, un uz doto brīdi ir risinājumi, kuri ļauj mainīt aizdevuma formu, paliekot pie tā paša aizdevēja. Jebkurā gadījumā ir patīkami atvieglot savus maksājumus ar jaunu grafiku un izdevīgākiem noteikumiem, tāpēc droši iepazīstieties ar apvienošanas un restrukturizācijas piedāvājumiem, ko sniedz gan banku, gan nebanku sektora pārstāvji. Jāpiebilst, ka banku gadījumā pārkreditēšana vienas bankas ietvaros ir praktiski neiespējama, jo bankām tas nav izdevīgi - slēgt jaunu līgumu un izsniegt jaunu kredītu ar pazeminātām procentu likmēm jau esošo parādsaistību dzēšanai.

Kur apvienot kredītus - bankā vai pie nebanku kreditoriem?

Katrai bankai, tāpat kā nebenku kreditoriem, ir savi nosacījumi, tāpēc likt uz svariem šo pakalpojumu sniedzējus var, balstoties tikai uz kredīta komisijām, kuras tiek piemērotas kredītu apvienošanai. Galvenā bankas priekšrocība varētu būt tā, ka ierasti tai ir mazāka komisijas maksa kā pie nebanku kreditoriem. Bieži vien ir arī tā, ka šādus pakalpojumus ir izdevīgi izmantot bankā, kurā cilvēkam ir konts. Latvijas bankas bieži nāk pretī saviem vecajiem un stabilajiem klientiem, tāpēc sākumā jāizskata banku piedāvājums un tikai tad jāvēršas pie nebanku kreditoriem.

Kā darbojas ātro kredītu refinansēšana jeb pārkreditēšana?

Šis process nav tik sarežģīts, cik var izlikties no daudziem neizprotamā nosaukuma. Šis nosaukums ir cēlies no latīņu valodas re un finansēšana, kuru var tulkot arī kā kreditēšana. Lai arī šis būtu pareizākais termins, plaši lietojami ir arī tādi jēdzieni kā kredītu apvienošana, kredītu pārkreditēšana un kredītu pārpirkšana. Ātro kredītu refinansēšana jeb pārkreditēšana paredz to, ka Jums tiek dota iespēja dzēst citu kredītu, paņemot jaunu. Un svarīgais moments ir tas, ka šeit tiek veikta apvienošana, kurā var ietilpt vairākās kredītkompānijās esošās saistības. Lai arī tas ir jauns aizdevums veco aizņēmumu dzēšanai, tas būtiski atšķiras no vienkārša naudas aizdevuma, kuru varētu paņemt pie kāda no tipiskajiem aizdevējiem. Pēc savas būtības un no juridiskā aspekta šis pakalpojums ir mērķēts kredīts, kuram ir skaidri noteikts pielietošanas veids, piemēram, tas ir tas pats, kas pirkt dzīvokli vai auto - nauda tiek izsniegta konkrētam mērķim, tikai šeit tā ir paredzēta citu kredītu segšanai, kas arī tiek atrunāts līgumā.

Galvenie ieguvumi no ātro kredītu refinansēšanas:

  • Refinansēšana palīdz samazināt kopējo procentu likmi;
  • Pārkreditēšana vienmēr palielina atmaksas termiņu;
  • Tā palīdz samazināt ikmēneša maksājumu summu;
  • Kredītu apvienošana ļauj apvienot vairākus kredītus vienā.

Kā cilvēki nonāk līdz kredītu pārkreditēšanai?

Katram šīs situācijas var būt dažādas, tomēr ir tipiskie gadījumi, kad cilvēkam nav citu variantu, kā tikai paņemt aizdevumu, lai segtu citus kredītus. Viens no tipiskajiem iemesliem ir globālā ietekme uz procentu likmēm, kas ļauj pārformēt savu kredītu uz izdevīgākiem noteikumiem. Piemēram, ja jūs kādu laiku atpakaļ ņēmāt hipotēku ar 30% likmi, bet tagad tā ir tikai 12%, kāpēc gan neizmantot šo lielisko iespēju un neveikt kredīta pārkreditēšanu vai restrukturizāciju? Šāda refinansēšana ļaus jūtami samazināt ikmēneša maksājumus un ietaupīt milzīgu naudu. Cits stāsts ir, ja paņemti vairāki ātrie kredīti, kuru procentu likmes ir diezgan augstas, un ierasti līdz apvienošanai nonāk jau tad, kad tiek maksātas soda vai pagarināšanas komisijas. Šajā gadījumā neko ievērojamu ietaupīt nesanāks, tomēr tas ļaus atvieglot maksājumus un noņems lieko stresu, ko var radīt parādu piedzinēji. Jebkurā gadījumā šis pakalpojums ir vērsts uz to, lai cilvēkam palīdzētu pārvarētu grūto posmu, kurā daudzi ir apjukuši, nobijušies un pat paslēpušies no saistībām.

Kāpēc ātro kredītu apvienošana ne vienmēr ir bez ķīlas?

Ierasti, apvienojot kredītus, tiek noformēts jauns kredīts, kura vienīgā atgriešanas garantija ir cilvēka maksātspēja. Kreditors var pieprasīt ienākumu apliecinājumu, kas vairumā gadījumu ir algas konta izdrukas. Atsevišķos gadījumos pietiek tikai ar to, ka, aizpildot apvienošanas pieteikumu, tiek norādīts ieņēmumu apjoms. Nav mazsvarīga arī kredītvēsture, jo kredītu apvienošana vienā maksājumā bez ķīlas nebūs iespējama, ja cilvēkam būs slikta kredītvēsture. Tā kā galvenais ir cilvēka reputācija un spēja norēķināties, neviens kreditors neaizdos naudu, ja būs kaut kādas indikācijas par tās neatdošanu. Tieši šī iemesla dēļ daudzas kompānijas nodrošinās un prasa ķīlu vai galvotāju.

Kredītu apvienošana ar sliktu kredītvēsturi - vai var?

Šobrīd sabojātās kredītvēstures esamība ne vienmēr ir šķērslis kredīta saņemšanai. Vairumā gadījumu kreditori izvērtē šī brīža stāvokli un perspektīvas, kuras iezīmēs ienākumu apjoms un regularitāte. Protams, ir kreditori, kuri principiāli nesadarbojas ar cilvēkiem, kuri kredītu reģistros tiek minēti kā parādnieki vai ļoti nedisciplinēti un bezatbildīgi maksātāji. Kredītu apvienošana ar sliktu kredītvēsturi bieži vien ir vienīgā izeja, lai neiestigtu vēl lielākos parādos, tāpēc kreditori nāk pretī ar šīm pārkreditēšanas iespējam. Ir jāsaprot, ka kreditora interesēs ir gūt peļņu, tāpēc tie ļoti skrupulozi izvērtē visus riskus un var arī atteikt kredītu apvienošanas iespējas.

Visu kredītu apvienošana bez darba vietas - iespējama?

Tā kā apvienojot kredītus tiek noformēts jauns refinansēšanas aizdevums, visi izsniegšanas kritēriji paliek tie paši. Cilvēkam ir jābūt labai maksātspējai un regulāriem ienākumiem. Kā zināms, tad ienākumi ne vienmēr ir tikai no algas, ko izmaksā darba devējs. Šī iemesla dēļ ir situācijas, kad regulāros ienākumus veido gan pabalsti, gan pensijas, gan stipendijas, kas nosacīti garantē cilvēka spēju norēķināties. Visu kredītu apvienošana bez darba vietas ir iespējama, taču var saskarties arī ar atteikumu, kas veidosies pēc konkrētā kreditora kritērijiem.

Vai visu kredītu pārkreditācija bez ķīlas ir vienīgā pareizā izvēle?

Lai arī daudziem šis viss var izliekties kā nepārvarams šķērslis - vienīgā pareizā izvēle ir plānot savu ģimenes budžetu un palielināt ikmēneša ienākumus. Taču, ja līdz šim tas viss ir bijis svešs, ja ātro kredītu maksājumu skaits ir kļuvis par apgrūtinājumu, visu kredītu pārkreditācija bez ķīlas būs pareizā izvēle. Pareiza tā būs tikai tāpēc, ka, apvienojot vairākus aizdevums, tiks samazināta kopējā kredīta komisiju summa un iespējams arī pagarināts atmaksas termiņš. Kļūstot par parādu vergu, kopējo izdevumu samazināšana ļaus kaut nedaudz atvieglot savu situāciju. Šis varētu būt arī īstais brīdi, lai nospraustu sev mērķi ieviest kārtību savu izdevumu plānošanā.

Kādos gadījumos ātro aizdevumu apvienošana nelīdzēs?

Ja cilvēks nonāk līdz konsolidācijas pasākumiem un, piemēram, ātro kredītu apvienošana, tad ir divi varianti - viņš sāk domāt un plānot savas finanses vai viņš vairs netiek galā ar izmaksām un meklē palīdzību. Ne vienmēr ar aizdevumu apvienošanu vienā maksājumā varēs atrisināt pilnīgi visas problēmas. Tas, ka tiks samazināta kredītu komisiju summa un pagarināts atmaksas termiņš, noteikti vēl neatrisinās problēmas ar ienākumu apjomu un tā regularitāti. Ja cilvēkam būs neregulāri un nepietiekami ienākumi, kopējā aina nemainīsies, un var pienākt laiks, kad nomaksāt kārtējo kredīta maksājumu kļūs apgrūtinoši vai pat neiespējami.

Kā redzam, šie online aizdevumu pārkreditēšanas pakalpojumi ir kļuvuši par labu veidu, kā pārvarēt grūtības ar vairāku kredītu atmaksu. Cilvēkiem vairs nevajag novest visu līdz kritiskai situācijai, kurā ir jāieķīlā savs īpašums, jo kredītu apvienošanas iespējas ļauj aizņemties bez ķīlas. Cilvēkiem nav jāmaksā milzīgas komisijas par lielāku kredītu vai jādodas prom no valsts, lai nopelnītu vairāk un atdotu ar soda vai pagarināšanas komisijām apliktos kredītus. Nonākot šādās situācijās, ir īstais brīdis sākt apzināties, cik nopietni ir jāplāno savas finanses. Kombinējot ātro kredītu apvienošanu ar rūpīgu ģimenes budžeta plānošanu un palielinot savus ienākumus, cilvēks spēs izkļūt no bedres, ko radīja neapdomīga aizņemšanās. Esiet atbildīgi un apzinieties visas kredītu negatīvās puses.


Vērtējums: 4,33 no 5
Balsis: 3

Kredītu apvienošana online
Vērtējums: 4.33 no 5
Balsis: 3