Bezprocentu kredīts - tiešām bez maksas!

Šeit ir apkopoti visi Latvijas ātrie bezprocentu kredīti, kuriem nav komisijas maksa. Vai zināji, ka pirmajā aizņemšanās reizē dažu kreditoru pakalpojumiem ir 0% komisijas likme? Esam rūpīgi atlasījuši un salīdzinājuši aizdevējus, kuri pirmo aizdevumu izsniedz bez maksas.

AizdevējsSaņemšanaSummaVecumsKomisijas %TermiņšDarba laiks
4.5 Banknote atsauksmes

BANKNOTE INFO

15 min.
500 50 - 500 € SAŅEMT
20 - 80 gadi

0

30 dienas
Pr-Pk: 08:00-22:00
Se: 08:00-22:00
Sv: 08:00-22:00
5 VIZIA atsauksmes

VIZIA INFO

15 min.
2000 50 - 2000 € SAŅEMT
20 - 80 gadi

0

30 dienas
Pr-Pk: 08:00-22:00
Se: 08:00-22:00
Sv: 08:00-22:00
5 Bino atsauksmes

BINO INFO

10 min.
425 50 - 425 € SAŅEMT
20 - 75 gadi

0

10 - 30 dienas
Pr-Pk: 07:00-23:00
Se: 07:00-23:00
Sv: 07:00-23:00
5 MAZILLA atsauksmes

MAZILLA INFO

5 min.
500 50 - 500 € SAŅEMT
18 - 72 gadi

0

1 - 30 dienas
Pr-Pk: 07:00-23:00
Se: 07:00-23:00
Sv: 07:00-23:00
5 CreditOn atsauksmes

CREDITON INFO

15 min.
215 5 - 215 € SAŅEMT
20 - 75 gadi

0

1 - 30 dienas
Pr-Pk: 08:00-22:00
Se: 10:00-20:00
Sv: 10:00-20:00
5 LadyLoan atsauksmes

LADYLOAN INFO

15 min.
500 5 - 500 € SAŅEMT
20 - 75 gadi

0

7 - 30 dienas
Pr-Pk: 08:00-22:00
Se: 10:00-20:00
Sv: 10:00-20:00
VIASMS ātrā kredīta piemērs: Ja aizņemsies pirmo reizi, tad uz 300 euro aizdevumu pirmajām 30 dienām tiks piešķirta 0% (nulle procenti) komisijas maksa. Pirmajās 30 dienās kredīta izmaksas ir 0 (nulle) euro. Aizdevuma procentu likme gadam ir 87,50%, gada procentu likme (GPL) šādam aizdevumam ir 108,5%. Kopējā atmaksas summa pēc 30 dienām būs 300 euro. Komisija par atkārtotu kredītu ir 0,25% dienā.

Kas ir ātrais bezprocentu kredīts fiziskai personai?

Kas ir bezprocentu kredīts jeb aizdevums bez maksas?Ātrais bezprocentu kredīts fiziskai personai jeb kā to vēl mēdz saukt, pirmais kredīts bez maksas, ir bezmaksas naudas aizdevums, kuram netiek piemērota komisijas maksa. Kreditors saviem jaunajiem klientiem nāk pretī ar šādu bezmaksas pakalpojumu, ļaujot iepazīt ātro kredītu priekšrocības. Šis aizdevuma veids ar 0% likmi attiecas tikai uz cilvēkiem, kuri aizņemas pirmo reizi. Par atkārtotu ātro kredītu būs jāmaksā standarta komisijas maksa. Būtībā šis ir viens no labākajiem ātro kredītu veidiem, jo ļauj ietaupīt naudu, taču tas ir tikai pie apstākļa, ja netiek nokavēts kredīta maksājumu termiņš. Cilvēkam ir lieliska iespēja paņemt 10 līdz 425 euro aizdevumu maijā un nepiemaksājot atdot to pašu summu jūnijā. Šo pakalpojumu var sastapt arī interneta veikalos, kur ar bezprocentu kredīta palīdzību var iegādāties visdažādākās preces. Šāds pakalpojums daudziem var likties aizdomīgs un var radīt piesardzību, jo rodas neizpratne, kāpēc kāds kaut ko dod bez maksas. Nekādas viltības te nav - tās ir savdabīgas mārketinga aktivitātes un tikai.

Cik noderīgs var būt ātrais bezporcentu kredīts?

Ja cilvēks meklē aizdevumu ar maziem procentiem, jūtamu labumu gūt no tāda aizdevuma neizdosies. Savukārt ātrais bezprocentu kredīts var būt noderīgs tādā ziņā, ka jums nebūs jāmaksā komisijas maksa, visādi citādi viss būs kā standarta ātrajam kredītam. Ņemot pirmo aizdevumu, jums būs iespēja iegādāties kādu preci un nesadārdzināt tās izmaksas ar kredīta komisijām. Bezmaksas kredīti ļauj ietaupīt ļoti jūtamas naudas summas, sevišķi, ja gada griezumā jums tādi ir vairāki. Lai arī šis aizdevuma veids ir ļoti vilinošs, nevajag aizmirst, ka laicīgas kredīta neatdošanas gadījumā, tiek piemērota soda vai pagarināšanas maksa. Katram pašam jāizvērtē, cik lieli ir riski un kā varēs atdot aizņemto naudu. Mēs iesakām iekrāt un iepirkties tikai tad, kad to var atļauties.

Kāpēc pirmais kredīts bez maksas ir ar 0% likmi?

Tas patiešām izskatās dīvaini, jo parasti jau par brīvu taču ir tikai siers peļu slazdā? Neizpratne, aizdomas un piesardzība šeit ir vietā, jo tik tiešām pirmais kredīts bez komisijas maksas var izrādīties kā siers peļu slazdā. Jums ir jāsaprot, ka 0% komisijas likme ir tikai mārketinga triks, kas jūs vilina uz viegli pieejamas naudas iegūšanu. Kreditors neko nedara aiz labas sirds, viņam šis viss ir bizness, kurā viss ir aprēķināts. Katrs uzņēmējs ņem vērā analītiskos datus. Šajā gadījumā šādi dati liecina par to, ka cilvēki bieži nespēj laicīgi atdot savus kredītus un veic kredītu pagarināšanu. Tieši šis ir tas moments, kur no bezprocentu kredīta tiek veikta transformācija uz maksas pakalpojumiem. Nekāda viltība, tikai tendences, kuras veido cilvēki, kas nespēj laicīgi norēķināties. Kā vēl viens iemesls, kāpēc šie pakalpojumi tiek piedāvāti, ir tas, ka cilvēks, kurš aizņemas vienu reizi, visdrīzāk aizņemsies arī atkārtoti.

Kāpēc izvēlēties bezprocentu līzingu interneta veikalos?

Bez tā, ka ātro kredītu bez procentiem var saņemt pa tiešo pie nebanku kreditoriem, tāda iespēja ir arī interneta veikalos, piemēram, RD Electronic, kur var iegādāties dažādas preces. Bezprocentu līzings interneta veikalos dod lielisku iespēju iegādāties sev kāroto uz nomaksu, veikt atmaksu pa daļām un nemaksāt par to nekādu komisijas maksu. Šis veids ir ļoti izdevīgs, ja kārotā prece ir ar atlaidi un vēl ar iespēju iegādāties to kredītā ar 0% likmi. Visbiežāk interneta veikalos uz nomaksu pērk mobilos telefonus (iPhone), mēbeles, televizorus, riepas (ziemas), datorus, velosipēdus, veļas mašīnas un citu sadzīves tehniku. Populārākais termiņš šim bezprocentu aizdevumam ir uz vienu gadu. Kāpēc tieši uz šādu termiņu? Atbilde varētu slēpties tajā, ka cilvēki nemīl maksāt visu uzreiz un vēlās pēc iespējas mazāku ikmēneša maksājumu. Un tas pat ir pareizi, jo apgrūtināt savu ikmēneša ģimenes budžetu ar lielu kredīta maksājumu vienmēr ir sarežģīti.

Cik bezprocentu aizdevumus var saņemt pie viena kreditora?

Cik bezmaksas aizdevumus var paņemt?Vairumā gadījumu aizņemties bez komisijām var tikai vienu reizi, taču ir kompānijas, kuras veido tādas kā akcijas, kurās tiek noteikts konkrēts periods, kura laikā netiek piemērotas kredīta komisijas. Piemēram, kreditors var piešķirt 6 mēnešu periodu, kurā var aizņemties vairākas reizes, nemaksājot nekādus procentus. Bez šaubām atkārtots bezmaksas aizdevums rada vēl vairāk jautājumu kā pirmais, jo katram cilvēkam rodas loģisks jautājums - kā tad kreditors nopelna, ja aizdod par baltu velti? Kā jau agrāk tika minēts, šādi piedāvājumi tiek sagatavoti, izejot no analītikas datiem, kuri norāda uz cilvēka aizņemšanās paradumiem. Skaidrs, ka jebkas, ko dod bez maksas, izraisa kaut kādu interesi un dažkārt par atkarību. Tieši šis ir tas moments uz ko tiek likts uzsvars. Bezprocentu kredīts ir kā ēsma pirmajai ēšanas reizei, bet atkārtotie bezmaksas aizdevumi ir kā piebarošana uz priekšdienām. Gan pret vienu, gan pret otru veidu ir jāattiecas ar lielu piesardzību, neļaujot sev krist kārdinājumā tikai tāpēc, ka tas viss ir viegli pieejams un par baltu velti.

Bezprocentu ātrais kredīts uz gadu - kur tādu saņemt?

Tā kā nebanku kreditori vairāk specializējas uz īsāka termiņa aizdevumiem, saņmet bezmaksas aizdevumu privātpersonai uz tik garu termiņu praktiski nav iespējams. Bezprocentu ātrais kredīts uz gadu netiek piedāvāts dēļ pamatotiem iemesliem. Pirmkārt, aizdevējam tas ir ļoti neizdevīgi, tā kā katrs apstrādātais un izsniegtias kredīts veido izdevumus. Neviens kreditēšanas kompānijas darbinieks nestrādā par velti, arī internets, elektrība, telpu īre un citi saistošie pakalpojumi nav bez maksas. Kā otrs iemesls tam, kāpēc bezprocentu kredītus neaizdod uz gadu, ir tas, ka kreditoram nav izdevīgi bez atdeves iesaldēt savu naudu uz tik ilgu laiku.

Kāpēc kredīts bez komisijas maksas nav nekāds glābšanas riņķis?

Daudzi cilvēki maldīgi uzskata, ka bezprocentu kredīts ir kā glābšanas riņķis situācijā, kad ir jāaizņemās nauda no kāda kreditora. Kredīts bez komisijas maksas dod iespēju saņemt aizdevuma atlaidi, neapliekot kredītu ar komisijas maksu, tomēr nav tā, ka tā tas būs, ja nespēsiet atdot aizdevumu laicīgi. Un tas pat nav būtiskākais. Būtiskākais ir tas, ka jebkurš aizņēmums nerisina problēmas cēloni, jo tas spēj tikai pavilkt laiku un atlikt savu personīgo līdzekļu izdošanu. Šāda iespēja praktiski vienmēr slēpj sevī risku laicīgi nenorēķināties un tikt pagarināšanas slazdā, kas no nevainīga bezprocentu kredīta, pārtop par kredīta pagarināšanas stafeti.

Vai pirmo kredītu var aizņemties vairākās vietās?

Ja domājat paņemt pirmo bezmaksas kredītu pie vairākiem kreditoriem vienlaicīgi, tad tā ir slikta doma. Tas būs riskants pasākums, jo, ja nespēsiet laicīgi atmaksāt šo kredītu, var nākties saskarties ar lielām soda naudām, kuras apgrūtinās pilnīgu kredītu segšanu. Lai arī šim gadījumam ir izdomāta ātro kredītu apvienošana, bez liekām raizēm un papildus izmaksām nevarēs iztikt. Aizņemties vairākās vietās var situācijā, ja esat pārliecināti, ka nauda, kura būs jāatdod, nekur nepazudīs. Piemēram, ja tuvojas datums, kad būs jāatmaksā kredīts, bet nav naudas, zinot, ka tā nauda būs pēc nedēļas, tad var ietaupīt uz pagarināšanas komisijas, paņemot citu kredītu, lai atdotu iepriekšējo.

Kas notiek, ja bezmaksas kredītu neatdod laicīgi?

Ja būs radusies situācija, ka nespējat laicīgi atdot paņemto bezprocentu kredītu, no bezmaksas tas kļūs par maksas. Jums būs jāmaksā soda nauda par katru kavējuma dienu vai jāveic kredīta termiņa pagarināšana, kurai būs noteikta komisijas maksa. Vislabāk ir šādās situācijās nenonākt un censties nepagarināt kredīta termiņu, aizņemoties naudu no radiem vai draugiem, un segt esošo kredīta maksājumu. Atsevišķos gadījumos var arī aizņemties naudu pie cita kreditora, izmantojot to pašu bezmaksas kredīta iespēju, saņemot vēl vienu aizdevumu bez procentiem. Mēs, protams, pieturamies pie tā, ka cilvēkam būtu jātiek galā saviem spēkiem, neņemot papildus kredītus.

Vai ātrie bezprocentu kredīti ir bīstami?

Jā, ir bīstami! Lai arī no pirmā acu skatiena tie ir nevainīgi un izdevīgi, ir skaidri jāapzinās, ka kreditori šo modeli izmanto kā ēsmu. Tas, ka bezprocentu kredīti tiek izsniegti bez komisijas ir labi, bet veikto pētījumu dati liecina, ka ierasti šādi kredīti tiek pagarināti un cilvēki, kuri aizņemas vienu reizi, ātros kredītus izmanto atkārtoti. Katram pašam ir jāizvērtē riski, apzinoties, ka laikā neatdoti bezprocentu kredīti var sagādāt lielas nepatikšanas, apgrūtinot ģimenes budžetu un radot papildus izdevumus.

Kā redzam, tad aizņemties pirmo bezmaksas kredītu ir pavisam vienkārši un izdevīgi. Pie tam, lai piesaistītu jaunos klientus aizņemties arī atkārtotus aizdevumus pie tā paša kredītdevēja, dažādu akciju laikā aizdevēji piešķir noteiktu bezprocentu periodu, kad cilvēks var ņemt kaut vai 10 kredītus, nemaksājot par to komisijas maksu. Protams, tas viss ir ar noteikumu, ka paņemtie aizdevumi bez procentiem tiek laicīgi atmaksāti. Bez uzmanības nevar atstāt arī bezprocentu līzinga iespējas interneta veikalos, kas ļauj iegādāties kredītā mobilo telefonu, velosipēdu vai sadzīves tehniku. Ja ienākumi ir paredzami un viss ir labi aprēķināts, nekādām problēmām ar šo aizdevuma veidu nevajadzētu rasties, taču gadās visādi un piesardzība šeit nenāks par sliktu. Sekojiet līdzi savām finansēm, plānojiet savus ienākumus un izdevumus tā, lai jums nekad nebūtu jāņem kredīti - pat tie, kurus jums sola bez procentiem, liekot domāt, ka kāds jums kaut ko dāvina.

Atsauksmes par bezprocentu kredītiem internetā:

Alla: "Tā kā šobrīd nepelnu lielu algu, pieeju visam ar prātu un apdomību. Tieši šī iemesla pēc es nekad neaizņemos, ja kredītam ir komisijas maksa. Praktiski vienmēr var atrast kādu kompāniju, kurai būs bezprocentu kredītu piedāvājums. Tas ir gan par naudas kredītiem, gan preču līzingu, ko ierasti izmantoju interneta veikalos. Nav jābaidās no kredītiem, ja tie ir bez procentiem jeb 0% komisijas likmi. Tā ir normāla parādība, kas aizdevējiem dod cerību, ka klients atnāks atkārtoti. Taču tas ir attiecināms tikai uz naudas aizdevējiem, kuri izsniedz skaidru naudu, nevis aizdevējiem, kuri nopērk jūsu vietā kādu preci un dod iespēju jums norēķināties ilgākā laika posmā. Vispopulārākie iemesli, kādiem tiek izmantoti bezprocentu aizdevumu piedāvājumi, ir elektropreču iegāde, piemēram, datori, telefoni un televizori. Tas ir tas segments, kas ātri iziet no modes un cilvēkam liek iegādāties ar vien jaunākus modeļus. Nav nekādu iemeslu ņemt maksas aizdevumus, ja internetā un veikalos ir pilns ar bezmaksas piedāvājumiem."

Emīls: "Esmu ļoti taupīgs cilvēks, tāpēc vienmēr visu izpētu līdz smalkumiem. Kredītu ņemšana, manuprāt, ir ļoti atbildīgs solis, kuram vajag pieiet ar maksimālu piesardzību un apdomību. Tā kā aizdevumu komisijas maksas nav mazas, neizmantot bezprocentu kredītu priekšrocības ir muļķīgi. Es praktsiki vienmēr izmantoju šo aizdevuma modeli un pie maksas pakalpojumiem nenonāku vispār. Galvenais nosacījums ir mainīt aizdevējus un laicīgi norēķināties. Ja šis viss tiek ievērots, tas kādu laiku var aizņemties ar 0% liki. Ja kredītu ņemšana nav dzīves veids, tad ar esošo kreditoru skaitu pietiks ilgam laikam."


Vērtējums: 4,25 no 5
Balsis: 4

Bezprocentu kredīts - tiešām bez maksas!
Vērtējums: 4.25 no 5
Balsis: 4