Vivus

Nepieciešams izdevīgs kredīts, un esi izvēlējies kompāniju Vivus? Uzzini cilvēku atsauksmes par šo kreditēšanas kompāniju, iepazīsties ar aprakstu un izvērtē, vai šī kreditora piedāvājums aizņemties no 50 līdz 3000 euro ar termiņu līdz 24 mēnešiem uz šo brīdi būs atbilstošākais variants.

Kāpēc izvēlēties Vivus kredītu?

Vivus kredīts ir ļoti populāra izvēle cilvēkiem, kuriem steidzami vai plānoti nepieciešama nauda, bet pašiem tādas summas uz doto brīdi nav. Lai saņemtu ilgtermiņa kredītu pie šīs kompānijas, ir jāatbilst tikai dažiem nosacījumiem. Tie ir: ir jābūt pastāvīgam Latvijas Republikas iedzīvotājam vecumā no 20 līdz 70 gadiem; nevar būt nenokārtotas parādsaistības; jābūt ar regulāriem ienākumiem, kurus var apliecināt; jābūt mobilajam telefonam un e-pastam. Kompānija piedāvā klientiem aizņemties no 50 līdz 3000 euro ar atmaksas termiņu no 1 līdz 24 mēnešiem. Jaunie klienti var saņemt 20% atlaidi savam pirmajam kredītam. Šī kreditora pakalpojumi ir vienkārši un ērti piesakāmi gan internetā, gan Latvijas visās pasta nodaļās, kas atvieglo cilvēkiem aizdevuma saņemšanu un rada šai kompānijai pozitīvas atsauksmes.

Svarīgākais par Vivus aizdevumu

Lai tiktu pieteikts un saņemts Vivus aizdevums, sākumā ir jādodas uz šīs kompānijas mājas lapu un jāizvēlas nepieciešamā kredīta summa un atmaksas termiņš. Izmantojot kredīta kalkulatoru, var noteikt, cik tieši būs jāmaksā katru mēnesi. Kad ar summu un termiņu ir skaidrība, var veikt reģistrāciju, kurā būs sevi jāidentificē ar 1 centa pārskaitījumu uz kreditora kontu. Pēc veiksmīgas reģistrācijas un pieteikuma apstrādes, atliks vien sagaidīt, kad 5 minūšu laikā nauda nokļūs jūsu kontā. Ņemot vērā, ka šī kompānija piedāvā aizņemties arī Latvijas Pasta nodaļās, pieteikties un saņemt savu aizdevumu uz bankas kontu vai skaidrā naudā variet sev tuvākajā pasta nodaļā.

Kādas priekšrocības?

 • Ātrums - saņemiet naudu savā bankas kontā 5 līdz 10 minūšu laikā;
 • Izdevīgums - izdevīgi piedāvājumi un zemas aizdevuma procentu likmes;
 • Drošība - jūsu personas dati tiek izmantoti tikai pieteikuma izvērtēšanā;
 • Uzticība - Vivus kompānijai uzticas vairāk kā 6 miljoni klientu visā pasaulē;

Vai aizdos, ja slikta kredītvēsture?

Kā zināms, tad kredītvēsture un cilvēka reputācija ir viens no svarīgākajiem vērtēšanas kritērijiem. Cilvēks, kurš nav spējis pildīt savas saistības, iekļūst riska grupā, kuru kreditori apkalpo nelabprāt. Kredīts ar sliktu kredītvēsturi pie Vivus netiek piedāvāts, taču, lai pārliecinātos par iespējām tieši jūsu gadījumam, ir vērts aizpildīt pieteikumu un saņemt no kreditora kredītu vai atteikumu, kurā iespējams būs minēts arī iemesls.

Ja esiet nolēmuši aizņemties un meklējiet kompāniju, kura var aizdot uz vairākiem mēnešiem vai pat gadiem, tad šis kreditors būs īstais. Šī kompānija specializējas uz vairāku mēnešu aizdevumiem un atšķiras no tipisko ātro kredītu izsniedzējiem. Vienīgais, kas ir kā trūkums, tas ir tas, ka šai kompānijai nav pirmais bezprocentu aizdevums, bet visādi citādi gan ātrums, gan procentu likmes ir pieņemamas. Papētot Vivus atsauksmes, nākas secināt, ka šīs kompānijas piedāvājums ir diezgan unikāls, un daudziem klientiem ir bijis kā viens no izdevīgākajiem risinājumiem. Šādi aizdevumi, kuri tiek paņemti uz ilgāku atmaksas termiņu, ir liels risks, un cilvēkam ir jāsaprot, ka maksātspēja un kredītvēsture šeit spēlēs lielu nozīmi. Ja ir pamats bažām, ka atdot to, kas tiks paņemts, nebūs iespējams, tad pie šīs kompānijas durvīm klauvēt nav vērts.

Kontakti un rekvizīti:

 • Uzņēmuma nosaukums: SIA "VIVUS"
 • Licences numurs: NK-2016-004
 • Juridiskā adrese: Lielirbes iela 17a-9, Rīga, Latvija, LV-1046
 • Tālrunis: +371 67439777
 • Reģistrācijas numurs: 40103780710
 • E-pasts: info@vivus.lv
 • Kalkulators: www.vivus.lv
 • Ātrā saņemšana: Swedbank, Norvik, Luminor Bank, Citadele un Latvijas Pasts
 • Darba laiks: darba dienās no 8:00-22:00, brīvdienās no 9:00-20:00
PIETEIKTIES KREDĪTAM

Vērtējums: 5,00 no 5
Balsis: 2

Vivus
Vērtējums: 5 no 5
Balsis: 2

1 atsauksme | Atstāt atsauksmi

 1. Normāli pipari, iedeva 20 minūšu laikā veselus 1000 eirānus. Tikai procenti, draugi, nav mazi procenti.

Atstāt atsauksmi
Kā saņemt kredītu?

Sākumā izvēlieties aizdevēju un dodieties uz tā mājas lapu, lai aizpildītu pieteikumu. Izvēlieties tik lielu ikmēneša maksājumu, lai pēc ikmēneša maksājuma veikšanas jums būtu 3/4 no jūsu ienākumiem. Izvēlieties mazāku kredīta summu - lielāka iespēja saņemt aizdevumu un mazāk jāatdod. Izpildiet aizdevuma pieteikumus no vairākiem dažādiem aizdevējiem. Pēc tam Jūs uzzināsiet, kas Jums piedāvā aizdevumu un cik tas ir izdevīgs. Aizdevuma pieteikumu aizpildīšana ir bez maksas, ja vien nav noteikta 0.01 centa maksa. Reģistrējoties tiks iegūta jūsu e-pasta adrese un vēlāk jūs varēsiet saņemt jaunāko informāciju par aizdevuma piedāvājumiem no konkrētā aizdevēja. Ja viens aizdevējs jums neaizdod, izmēģiniet citu. Parasti ir tā ka, jo augstāka ir kreīta procentu likme, jo vieglāk ir saņemt aizdevumu.

Kāpēc STARCRED aizdevumu salīdzinājums?

Ietaupi naudu uz komisijām

Jūtami ietaupās nauda

Pilnīgi bez komisijas maksas

Pilnīgi bez maksas

Izdevīgākie aizdevumu veidi

Visi aizdevumu veidi

Iepazīsties ar atsauksmēm par kredītiem

Patiesas kredītņēmēju atsauksmes