Latvijas Hipotēka

Licencēts nebanku kredītdevējs Latvijas Hipotēka biznesa kredītu nozarē, kā piemēram, izsniedz kredītu būvniekiem un nekustamo īpašumu attīstītājiem, zemniekiem un viņu saimniecībām. Aizdevējs individuāli izskata katru pieteikumu un piedāvā katram piemērotus kredīta nosacījumus. Visi kredīti tiek piešķirti pret ķīlas nodrošinājumu, tāpēc vari izmantot šī kredītdevēja pakalpojumus, ja Tev ir nekustamais īpašums un stabils uzņēmums vai vēlme uzsākt uzņēmējdarbību.

Latvijas Hipotēka piedāvā šādus kredīta veidus

Kredīts biznesam – pašnodarbinātām personām, topošajiem uzņēmējiem vai jau esošiem uzņēmējiem. Ja nepieciešams aizdevums apgrozāmiem līdzekļiem uzņēmuma izaugsmei vai paplašināšanai.

Kredīts zemniekiem – aizdevums pret zemes vai meža ķīlu vairumā gadījumu ir noderīgs zemnieku saimniecībām, kā arī piemējas saimniecībām, kas nodarbojas ar savas zemes apsaimniekošanu. Kredīts tiek izsniegts izejmateriālu iegādei, tehnikas remontam vai iegādei, vai īpašuma paplašināšanai.

Būvniekiem un nekustamo īpašumu attīstītājiem – visbiežāk šāds kredīts nepieciešams īstermiņā līdz projekta pabeigšanai no un pārdošanai. Lai nerastos lieki tēriņi, apgrozāmo līdzekļu trūkums vai darba spēka aizplūšana – Latvijas Hipotēka ir ātrus un kvalitatīvs risinājums. Kā arī citiem ar saimniecības attīstību vai biznesu paredzētiem mērķiem.

Kāpēc izvēlēties Latvijas Hipotēka?

Visi Latvijas Hipotēka kredīti ir saistīti ar nekustamo īpašumu. Lai saņemtu naudu, Tev būs nepieciešams ieķīlāt īpašumā esošo mājokli. Tāpat iespējams iegādāties jaunu dzīvokli, māju vai zemes gabalu un to īzīrēt, tādējādi gūstot papildus ienākumus. Tā kā nekustamais īpašums ir ļoti vērtīga prece, aizņēmēji iegūst savā rīcībā lielu naudas summu. Latvijas Hipotēka pakalpojumi var būt noderīgi cilvēkiem, kuri vēlas:

 • Aizņemties, lai attīstītu biznesu;
 • Renovē vai attīsta nekustamos īpašumus;
 • Saņemt apgrozāmos līdzekļus;
 • Attīstīt saimniecību, iegādāties tehniku vai izejmateriālus.

Latvijas Hipotēka kredītiem ir individualizēta procentu likme, kas ir atkarīga no konkrētās situācijas, uzņēmuma bilances, kredītvēstures, īpašuma stāvokļa un citiem faktoriem. Ja būsi apliecinājis sevi kā uzticamu aizņēmēju, varēsi pretendēt uz zemāku procentu likmi un izdevīgākiem kredīta nosacījumiem. Kā pieteikties Latvijas Hipotēka aizdevumiem?

Lai pieteiktos Latvijas Hipotēka kredītam, Tev būs nepieciešams:

 • ienākt mājas lapā un aizpildīt pieteikumu vai zvanīt 80009991, pierakstoties uz konsultāciju
 • parakstīt kredītlīgumu aizdevēja birojā vai attālināti.

Ja Tev rodas jautājumi par kredīta piešķiršanu vai kredītlīguma nosacījumiem, noteikti sazinies ar Latvijas Hipotēka, izmantojot bezmaksas tālruni 80 00 99 91 vai online čatu.

Biežāk uzdotie jautājumi:

Vai latvijashipoteka.lv kredīti tiek piešķirti bez ķīlas?

Nē, visi latvijashipoteka.lv kredīti tiek piešķirti tikai pret nekustamā īpašuma ķīlas nodrošinājumu. Par ķīlu kalpo : zeme, dzīvoklis vai māja.

Kā tiek noteikta procentu likme?

Procentu likmes apjoms atkarīgs no aizņēmēja maksātspējas, kredītvēstures, īpašuma stāvokļa. Latvijashipoteka.lv piedāvā procentu likmes sākot ar 9%.

Cik ātri kredīta summa būs manā bankas kontā?

Vairumā gadījumu latvijashipoteka.lv kredītu izsniedz dažu darba dienu laikā. Tā kā kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu aizņem laiku, šādi kredīti netiek piešķirti tikpat zibenīgi kā ātrie aizdevumi un daži patēriņa kredīti. Taču latvijashipoteka.lv nodrošina maksimāli operatīvu kredītpieteikumu izskatīšanu, tāpēc aizdevumu saņemsiet pietiekami ātri.

Kādi ir latvijashipoteka.lv ierobežojumi klientiem?

Pieteikties latvijashipoteka.lv kredītam var personas vecumā no 18-56 gadiem.

Kontakti un rekvizīti:

 • Uzņēmuma nosaukums: SIA "Latvijas Hipotēka"
 • Juridiskā adrese: Brīvības gatve 226, Rīga, LV-1039, Latvija
 • Tālrunis: +371 80009991
 • Reģistrācijas numurs: 40103162565
 • E-pasts: info@lh.lv
 • Kalkulators: www.lh.lv
 • Licences Nr.: NK-2016-026
 • Ātrā saņemšana: Citadele
 • Darba laiks: darba dienās no 08:00-22:00; brīvdienās no 10:00-20:00
SAŅEMT LATVIJAS HIPOTĒKA KREDĪTU

Vērtējums: 5,00 no 5
Balsis: 1

Latvijas Hipotēka
Vērtējums: 5 no 5
Balsis: 1

Comments are closed.