Creamcredit kredīts

Nepieciešams nebanku kredīts, un esi izvēlējies kreditoru Creamcredit? Uzzini atsauksmes par šo kompāniju, iepazīsties ar aprakstu un izvērtē, vai šī kreditora piedāvājums aizņemties līdz 10000 euro ar termiņu līdz 36 mēnešiem būs pareizā izvēle.

Kāpēc izvēlēties Creamcredit patēriņa kredītu?

Uz doto brīdi Latvijas finanšu tirgus ir pārsātināts ar visdažādākajiem kredītu piedāvājumiem. Aizņemties var praktiski jebkurš un jebkurām vajadzībām, taču ne visi aizdevumi būs vienādi izdevīgi. Creamcredit kredīts ir kreditēšanas speciālistu produkts, kas ļauj aizņemties summas no 500 līdz 10000 euro ar atnaksas termiņu no 6 līdz 36 mēneši. Tā kā kreditors ir samērā jauns un par to ir maz atsauksmes, ir jāpaiet vēl kādam laiciņam, lai izveidotos cilvēku pieredze un viedoklis par šo kreditoru. Taču, zinot, ka šis produkts nāk no saimes, kurā ietilpts tik pazīstami projekti kā LadyLoan un CreditOn, domājam, ka Creamcredit atsauksmes spar šo patēriņa kredītu aizdevēju būs tik pat labas, kā iepriekšējiem Creamfinance proejktiem. Ja vēlaties individuālu pieeju un izdevīgus kredīta noteikumus, izskatiet arī šī kreditora piedāvājumu.

Kādās situācijās noder patēriņa aizdevums?

Patēriņa aizdevums ir piemērots visdažādākajām dzīves situācijām, kurās ir nepieciešama vairāku simtu vai pat tūkstošu naudas summa. Tā kā ne visi cilvēki spēj šādas summas iekrāt vai nopelnīt, kā iespēja ir arī kredīta ņemšana. Lai arī tas nav drošākais un izdevīgākais naudas iegūšanas avots, atsevišķos gadījumos tas var izlīdzēt. Ja jums ir regulāri un stabili ienākumi, ja esat pārliecināti, ka nekas nenoies greizi un būs no kā atmaksāt, piemēram, paņemto Creamcredit patēriņa kredītu, tad izmantot šo pakalpojumu var. Bet, ja jums ir problēmas ar ienākumiem un jūs nespējat visu izplānot līdz pat kredīta atmaksas termiņa beigām, labāk būtu meklēt citus naudas iegūšanas avotus. Kā rāda cilvēku atsaukmes, kreditēšanas paklpojumi spēj radīt arī problēmas, tāpēc rūpīgi izvērtējiet savas iespējas un aizdevuma nepieciešamību.

Kontakti un rekvizīti:

  • Uzņēmuma nosaukums: SIA "Creamfinance Latvia", Creamcredit
  • Juridiskā adrese: Uriekstes iela 2a-24, Rīga, LV-1005, Latvija
  • Tālrunis: +371 27231100
  • Reģistrācijas numurs: 40103283854
  • E-pasts: info@creamcredit.lv
  • Kalkulators: www.creamcredit.lv
  • Licences Nr.: NK-2016-017
  • Ātrā saņemšana: Citadele, Luminor Bank, Swedbank
  • Darba laiks: darba dienās no 08:00-22:00; brīvdienās no 10:00-20:00
SAŅEMT CREAMCREDIT KREDĪTU

Vērtējums: 5,00 no 5
Balsis: 1

Creamcredit kredīts
Vērtējums: 5 no 5
Balsis: 1

Comments are closed.