Kredīti no 18 gadiem

Šeit ir visi Latvijas ātrie kredīti no 18 gadiem, kurus vari pieteikt internetā vai ar sms palīdzību. Esam rūpīgi atlasījuši un salīdzinājuši aizdevējus, kas aizdod jauniešiem. Ja esi dzimis 2000. gadā vai agrāk un nevari atrast iespēju, kur aizņemties - mēs palīdzēsim.

AizdevējsSaņemšanaSummaVecumsKomisijas %TermiņšDarba laiks
4.33 Mogo atsauksmes

MOGO INFO

30 min.
3000 50 - 3000 €

20 - 75 gadi

69,6 %

3 - 48 mēneši
Pr-Pk: 09:00-23:00
Se: 10:00-17:00
Sv: 10:00-17:00
5 Sefinance atsauksmes

SEFINANCE INFO

15 min.
10000 500 - 10000 €

20 - 75 gadi

14,5 %

3 - 72 mēneši
Pr-Pk: 09:00-18:00
Se: 10:00-14:00
Sv: Slēgts
5 Credit24 atsauksmes

CREDIT24 INFO

15 min.
4000 50 - 4000 €

18 - 70 gadi

0 - 42 %

1 - 36 mēneši
Pr-Pk: 08:00-22:00
Se: 08:00-22:00
Sv: 08:00-22:00
4 Latvijas Hipotēka atsauksmes

LATVIJAS HIPOTĒKA INFO

3 d.
25000 500 - 25000 €

18 - 65 gadi

2,5 %

12 - 180 mēneši
Pr-Pk: 08:00-17:00
Se: Slēgts
Sv: Slēgts
3.7 VITACREDIT atsauksmes

VITACREDIT INFO

15 min.
20000 200 - 20000 €

18 - 65 gadi

65 %

1 - 72 mēneši
Pr-Pk: 09:00-18:00
Se: Slēgts
Sv: Slēgts
3.7 NORDLĪZINGS atsauksmes

NORDLĪZINGS INFO

20 min.
10000 300 - 10000 €

18 - 70 gadi

15 %

3 - 72 mēneši
Pr-Pk: 10:00-18:00
Se: 10:00-16:00
Sv: Slēgts

Kur aizņemties 18 gadus jauniem jauniešiem?

Kur saņemt kredītu no 18 gadiem?Mūsdienu jaunieši bez šaubām ir ļoti aktīvi un moderni. Vairs nav tie laiki, kad toni noteica vecāki. Daudzi no jauniešiem jau aizsteidz dzīvot patstāvīgu dzīvi un saskaras arī ar finansiālajām problēmām. Ne visi savos 18 gados ir spējīgi nopelnīt tik lielu naudu, lai pietiktu pienācīgai dzīvei, kura jauniešu vidū bieži vien balstās uz moderna apģērba iegādes, regulārām ballītēm un pēdējo modeļu mobilajiem telefoniem. Un kur lai tāds jaunietis tiek pie naudas? Loģiski būtu, ja tā tiktu nopelnīta, taču tas nav tik vienkārši. Vieglākais ceļš būs aizņemties no draugiem vai vecākiem, jo tie par šādu aizdevumu visdrīzāk neprasīs nekādu atlīdzību. Ja šo ceļu nesanāk iet, var (neiesakām) iet arī bīstamo ceļu, kas uz doto brīdi ir radījis lielas problēmas gan jauniešiem, gan gados vecākiem cilvēkiem. Runa ir par kredītu ņemšanu. Ātrie kredīti no 18 gadiem ir patiešām bīstams aizdevuma veids, kurš par laimi tiek ierobežots un tā saņemšana 2000. gadā dzimušajiem jauniešiem ir iespējama tikai pie retā kreditora.

Kas nepieciešams, lai aizņemtos 18 gados?

18 gados var aizņemties tikai tādi jaunieši, kuri apzinās atbildību pret uzņemtajām saistībām. Jaunietim ir jāsaprot, ka tagad viņš pats nesīs visu atbildību, un neveiksmes gadījumā atbildību nesīs viņš pats, nevis mamma vai tētis. Ja ar atbildību un disciplīnu viss ir kārtībā, tad nākamais būs stabila darba vieta ar regulāriem ienākumiem. Paņemtais jauniešu kredīts būs no kaut kā jāatmaksā, tāpēc šis moments ir ļoti svarīgs, jo bez oficiāliem ienākumiem praktiski neviena kompānija neaizdos. Ja ar visu augstāk minēto ir kārtībā, lai aizņemtos, būs nepieciešams doties uz kreditora mājas lapu aizpildīt kredīta pieteikumu, jāveic kredīta reģistrācijas maksa no sava bankas konta un jāgaida, kad kreditors izskatīs pieteikumu. Ja kreditora atbilde būs pozitīva, pēc pavisam neilga laika nauda būs jau kontā. Paņemt ātro kredītu uz sveša vārda vai uz svešu bankas kontu nav iespējams, tāpēc būs jāparūpējas par sava konta izveidi un vismaz 0,01 euro atlikumu tajā.

Kādiem mērķiem ātrais kredīts no 18 gadiem neder?

Ja vēlme aizņemties ir radusies kādas ballītes priekšvakarā, tad tas būs īstais brīdis pateikt kredītam nē. Ja vēlme aizņemties ir radusies, jo gribas jaunāko iPhone telefonu vai kādu modīgu apģērba gabalu, tas arī nebūs par labu ātrajam kredītam. Ja cilvēkam nav naudas, ir jāsaprot, ka šādā situācijā nevar dzīvot tā, kā to dara tie, kuriem šī nauda ir. Ja cilvēkam nav naudas, tad jebkāda veida izpriecas, kuras prasa naudu, automātiski atceļas. Kredīts no 18 gadiem nav domāts neapdomīgiem tēriņiem, ar to nav iespējams sakārtot savas finansiālās problēmas, un tas var radīt papildus nepatikšanas arī nākotnē.

Bezprocentu kredīts no 18 gadiem internetā - vai var?

Tā kā aizņemties 18 gados bez ķīlas ir visai sarežģīti, arī saņemt bezmaksas aizdevumu nav nemaz tik viegli. Uz doto brīdi bezprocentu kredīts no 18 gadiem internetā ir reta parādība un saņemt to var tikai speciālo akciju laikā, kad kāds kreditors, kurš ierasti nepiešķir bezprocentu aizdevumus, rīko akciju, kuras ietvaros var aziņemties arī astoņpadsmit gadīgie jaunieši. Diemžēl šādas kredītu akcijas ir retums un gados jaunākiem cilvēkiem nākās aizņemties ar komisijas maksu.

Kur izsniedz kredītus no 18 gadiem bez darba vietas?

Un kā jūs domājat, vai tiešām kāds aizdos, ja cilvēks nepelna naudu? Nē, diemžēl nav tādu aizdevēju, kuri aizdos situācijā, kad nav nekādu ienākumu. Lai aizņemtos bez darba vietas, ir nepieciešami kādi citi oficiāli ienākumi, kas ļaus atmaksāt kredītu. Arī tiem kredītiem, kurus izsniedz 18 gadu vecumā, ir tādi paši nosacījumi. Ja jaunietim ir stipendija vai kāds pabalsts, kas ļaus atmaksāt ātro kredītu, iespējams kāds retais kreditors aizdos. Taču ir jāsaprot, ka ātrie kredīti no 18 gadiem bez darba vietas nav tas uz, ko ir jātiecas. Šajā situācijā ir jādomā par darba vietas meklējumiem, ko atvieglo Valsts nodarbinātības aģentūra. Nav jākautrējas arī lūgt palīdzību saviem radiem un draugiem. Ir jādara viss iespējamais, lai iztiktu bez kredītiem!

Vai ātrie kredīti jauniešiem ir bīstami?

Bez šaubām tāpat kā jebkurā citā vecumā, arī jauniešiem 18 gados ātrie kredīti ir bīstami. Vai varētu teikt, ka jauniešiem tie ir kaut kā īpaši bīstami? Domājam, ka varētu, jo tikko pilngadību sasniegušajam cilvēkam visdrīzāk vēl nebūs pilnībā sakārtojies un nostabilizējies finansiālais stāvoklis. Ja šāds cilvēks būs paņēmis ātro kredītu, kuru nespēs laicīgi atmaksāt, būs jāmaksā komisija par kredīta termiņa pagarināšanu. Labi, ja tas viss beigsies ar vienu pagarināšanu un viss, bet statistika liecina par bēdīgu praksi. Jaunie cilvēki bieži vien nespēj norēķināties pilnībā arī pēc pagarināšanas termiņa beigām. Tas bieži vien noved pie lielām soda naudām, kuras tikko 18 gadus sasniegušajam jaunietim ir liels pārbaudījums gan finansiālajā, gan psiholoģiskajā ziņā. Nereti gadās, ka gados jaunāki cilvēki mūk no savām problēmām. Citi brauc pelnīt uz ārzemēm un aizmirst par saviem nesamaksātajiem kredītiem. Beigu beigās tie sakrāj sev lielus parādus, sabojā kredītvēsturi un nepamatoti negatīvi noskaņojas gan pret valsti, gan atgriešanos atpakaļ no ārzemēm. Situācijas ir dažādas, taču galvenais ir tas, ka kredīti 18 gados ir bīstami, un labāk būtu no tiem izvairīties, meklējot iespēju naudu nopelnīt nevis aizņemties.

Ko darīt, ja neviens neaizdod?

Kad cilvēkam rodas kaut kādi sarežģījumi, un tos nav viegli atrisināt, bieži gadās, ka cilvēks izvēlās nedrošāko, bet vienkāršāko problēmu risināšanas veidu. Un aizņemšanās ir viens no vieglākajiem ceļiem, kā tikt pie vieglas, bet ļoti riskantas naudas. Riskanta tā ir praktiski visos gadījumos. Ja aizņemsieties no radiem vai draugiem un nespēsiet norēķināties, pastāv risks ar tiem sabojāt attiecības. Ja aizņemsieties no kredītu kompānijas, draudēs soda sankcijas, tiesu darbi vai ķīlas zaudēšana. Tāpēc nav jāsteidz aizņemties par visām varītēm. Ja jums tiek atteikts ātrais kredīts no 18 gadiem, ja neviens cits neaizdod, visdrīzāk tam ir būtisks iemesls. Šādos gadījumos vajag nospraust sev mērķi risināt problēmu ar drošām metodēm. Un viena no drošākajām ir iet strādāt un nopelnīt naudu. Ja iesiet soli tālāk un spēsiet turpmāk plānot arī ģimenes budžetu, tad ar lielu pārliecību sakām, ka kredīti jūs vairs nekad neinteresēs.

Kā redzam, tad šie jauniešu kreditēšanas pakalpojumi ir ierobežoti, un to saņemšana sagādā lielas neērtības gados jaunākiem cilvēkiem, tajā skaitā vidusskolēniem un studentiem. Šeit, protams, var dusmoties un runāt par diskriminējošiem nosacījumiem, taču pieiesim visam kritiski. Kreditori vadās pēc dažādiem analītiskajiem datiem un pēc tā, cik nopietna ir cilvēka maksātspēja. Ja kredīta pretendents ir tikko sasniedzis 18 gadu vecumu, tikko sācis strādāt un saņem minimālo algu, diez vai viņš vieš uzticību kā cilvēks, kuram ir stabils darbs un regulāri ienākumi. Jaunieši bieži vien ir impulsīvi un neparedzami, kas ir galvenais pamats tam, kāpēc ātrie kredīti no 18 gadu vecuma ir saņemami tikai dažās kompānijās. Ja rodas problēmas ar kredīta saņemšanu, labāk neaizņemties vispār, bet meklēt iespēju nopelnīt!


Vērtējums: 4,00 no 5
Balsis: 7

Kredīti no 18 gadiem
Vērtējums: 4 no 5
Balsis: 7