Kredīts ārzemēs strādājošiem

Vēlies aizņemties no ārzemēm? Esam apkopojuši visus kreditorus, kuru piedāvājumā ir kredīts ārzemēs strādājošiem un dzīvojošajiem. Nav svarīgi, kur darbojies - vai tā ir Anglija (UK), Īrija, Norvēģija, Zviedrija, Somija vai Dānija, kredītu varēsi saņemt arī esot ārzemēs.

AizdevējsSaņemšanaSummaVecumsKomisijas %TermiņšDarba laiks
4.4 LKCENTRS atsauksmes

LKCENTRS INFO

20 min.
10000 300 - 10000 €

21 - 70 gadi

10

3 - 72 mēneši
Pr-Pk: 10:00-18:00
Se: 10:00-16:00
Sv: Slēgts
5 Sefinance atsauksmes

SEFINANCE INFO

15 min.
10000 500 - 10000 €

20 - 75 gadi

14,5

3 - 72 mēneši
Pr-Pk: 09:00-18:00
Se: 10:00-14:00
Sv: Slēgts
4.33 Mogo atsauksmes

MOGO INFO

30 min.
3000 50 - 3000 €

20 - 75 gadi

69,6

3 - 48 mēneši
Pr-Pk: 09:00-23:00
Se: 10:00-17:00
Sv: 10:00-17:00

Kas ir kredīts ārzemēs strādājošiem?

Kas ir kredīts ārzemēs strādājošiem?Šāds aizdevums ir paredzēts cilvēkiem, kuri kaut kādu apsvērumu dēļ ir aizdevušies pelnīt naudu ārzemēs. Vieniem Latvijā nav bijis darba, bet citi nav tikuši galā ar paņemtajiem ātrajiem vai ilgtermiņa kredītiem. Tādu cilvēku nav maz, un gandrīz katru Latvijas ģimeni ir skārusi iespēja nopelnīt naudu ārzemēs. Dažiem šis ir bijis laicīgs un vienreizējs gadījums, bet citi tur ir jau paspējuši iekārtot sev dzīvi uz palikšanu. Ierasti mūsu tautieši ir sastopami Anglijā, Īrijā, Dānijā, Somijā un Norvēģijā, lai gan uzskatīt varētu praktiski visas pasaules valstis. Lai gan algas un dzīves līmenis ārzemēs ir stipri augstākā līmenī, arī tur mēdz gadīties situācijas, ka nepieciešami papildus līdzekļi. Šādiem nolūkiem ir izveidots speciāls pakalpojums - kredīts ārzemēs strādājošiem. Tas ļauj aizņemties no ārzemēm, pelnot algu ārzemēs, gluži tāpat, kā tas būtu, ja cilvēks būtu tepat Latvijā. Lai saņemtu aizdevumu, jums ir jābūt oficiāliem ienākumiem ārzemēs un bankas kontam, uz kuru pārskaitīt piešķirto naudu.

Kādi ir noteikumi, lai saņemtu kredītu ārzemēs strādājošiem?

Lai saņemtu kredītu no ārzemēm, noteikumi ir praktiski identiski tiem, kas ir domāti Latvijā strādājošiem cilvēkiem. Cilvēkam, kurš vēlās aizņemties strādājot ārzemēs, ir jābūt sasniegušam vismaz 18 gadu vecumu, jābūt Latvijas pilsonim ar deklarētu dzīvesvietu Latvijā, jābūt kontam kādā no Latvijas bankām, kā arī jābūt oficiālam ienākumu avotam. Lai arī vairums patēriņa kredītu aizbraucējiem ir bez ķīlas, atsevišķos gadījumos var aizņemties arī, ieķīlājot savu auto vai nekustamo īpašumu. Tas ļauj aizņemties stipri lielāks naudas summas uz ilgāku termiņu.

Kad aizdos (ar garantiju)?

  • Ja ir sasniegti vismaz 18 gadi (vēlams 20);
  • Ja ir pastāvīgi un oficiāli ienākumi ārzemēs;
  • Ja esi Latvijas Republikas pilsonis;
  • Ja nav nekādu citu parādsaistību.

Kad neaizdos (lielākie šķēršļi)?

  • Ja būsiet neoficiāli nodarbināti un alga būs "uz rokas";
  • Ja būs sabojāta kredītvēsture un nenokārtotas saistības;
  • Ja būs tikai ārzemju bankas konts;
  • Ja nebūs deklarēta dzīvesvieta Latvijā.

Kur aizņemties kredītu ārzemēs dzīvojošajiem bez darba vietas?

Tikt pie kredīta ārzemēs dzīvojošajiem bez darba vietas būs praktiski neiespējami. Lai tiktu piešķirts šāds aizdevums, cilvēkam ir jābūt labai maksātspējai un iespējai šo maksātspēju apliecināt. Ja cilvēkam nav darba vietas, tad visai loģiski ir tas, ka tam ārzemēs nav arī oficiālu ienākumu, kas ļautu norēķināties ar kreditoru. Vienīgais risinājums ir ātrāk sameklēt darba vietu un sākt pelnīt.

Var var aizņemties no ārzemēm, ja ir slikta kredītvēsture?

Tā kā cilvēka reputācija ir ļoti būtisks moments jebkura kredīta izsniegšanā, aizņemties no ārzemēm ar sliktu reputāciju būs visai sarežģīti. Kredīts ārzemēs strādājošiem ar sliktu kredītvēsturi ir saņemams tikai tādā gadījumā, ja jums ir kāda manta, ko ieķīlāt. Par nodrošinājumu var kalpot gan nekustamais īpašums, gan automašīna, kura ir reģistrēta un atrodas Latvijā.

Vai pirmais kredīts ārzemēs strādājošiem ir bez maksas?

Jā, dažās kompānijās pirmais kredīts ir bez procentiem jeb komisijas maksas. Tas gan neattiecas uz kredīta piedāvājumiem, kuri domāti ilgtermiņam, jo tur ir mazliet cita pieeja pie klientu motivēšanas. Īstermiņa kredītiem, kuri tiek izsniegti ārzemēs strādājošiem un dzīvojošajiem, ir samērā mazas summas un īss atmaksas termiņš, tāpēc kreditori iziet uz šo mārketinga triku. Lai arī sākotnēji kreditori riskē ar savu naudu, to aprēķins ir iegūt kredīta pagarināšanu vai atkārtotu kredīta izsniegšanu, kas arī ienesīs peļņu no it kā bezmaksas izsniegtā kredīta.

Kā redzam, tad aizņemties no ārzemēm ir pavisam vienkārši. Atliek vien izvēlēties kreditoru, kurš apkalpo arī tos, kas dzīvo ārzemēs, iesniegt pieteikumu un saņemt sev nepieciešamo naudu kaut vai otrā pasaules malā. Šāda iespēja lieti noder tiem, kuri ir saskārušies ar kaut ko neparedzētu vai strādā ārzemēs tikai neilgu laiku un vēl nav paspējuši iekārtoties. Kā zināms, tad pirmais laiks ir pats grūtākais, jo dārgās dzīvesvietas izmaksas, ēdināšana un citi izdevumi ārzemēs ir stipri lielāki kā Latvijā. Ja cilvēkam ir jau darbs un alga, no kuras tas spēs norēķināties ar kreditoru, tad tikt pie kredīta ārzemēs strādājošiem nebūs nekādu problēmu. Galvenais ir visu rūpīgi izdomāt, aprēķināt un neradīt sev liekas problēmas.


Vērtējums: 5,00 no 5
Balsis: 2

Kredīts ārzemēs strādājošiem
Vērtējums: 5 no 5
Balsis: 2