Kredīts ceļojumam

Esam apkopojuši praktiski visus kreditorus, kuru piedāvājumā ir patēriņa kredīts ceļojumam. Plāno savu ilgi gaidīto atvaļinājumu un vēlies neaizmirstami atpūsties, taču saproti, ka nepietiks tam visam naudas līdzekļu? Vari jau šodien saņemt naudu un doties ceļojumā, norēķinoties par to vēlāk.

AizdevējsSaņemšanaSummaVecumsKomisijas %TermiņšDarba laiks
5 LKCENTRS atsauksmes

LKCENTRS INFO

20 min.
10000 300 - 10000 € SAŅEMT
21 - 70 gadi

10

3 - 72 mēneši
Pr-Pk: 10:00-18:00
Se: 10:00-20:00
Sv: 10:00-20:00
4.9 KSPLATFORMA atsauksmes

KSPLATFORMA INFO

1 st.
10000 300 - 10000 € SAŅEMT
18 - 75 gadi

15

3 - 72 mēneši
Pr-Pk: 08:00-20:00
Se: 08:00-20:00
Sv: 08:00-20:00
3.5 Sefinance atsauksmes

SEFINANCE INFO

15 min.
10000 500 - 10000 € SAŅEMT
20 - 75 gadi

14,5

3 - 72 mēneši
Pr-Pk: 09:00-18:00
Se: 10:00-14:00
Sv: Slēgts
3.8 Altero atsauksmes

ALTERO INFO

15000 50 - 15000 € SAŅEMT
18 - 65 gadi

20

1 - 48 mēneši
Pr-Pk: 08:00-23:00
Se: 09:00-20:00
Sv: 09:00-20:00
5 Vivus atsauksmes

VIVUS INFO

5 min.
3000 50 - 3000 € SAŅEMT
20 - 75 gadi

73,58

1 - 48 mēneši
Pr-Pk: 07:00-23:00
Se: 07:00-23:00
Sv: 07:00-23:00
3.5 Banknote atsauksmes

BANKNOTE INFO

15 min.
3000 50 - 3000 € SAŅEMT
20 - 80 gadi

43,1

1 - 60 mēneši
Pr-Pk: 08:00-22:00
Se: 08:00-22:00
Sv: 08:00-22:00

Kur saņemt naudas kredītu ceļojumam uz nomaksu?

Kas ir kredīts ceļojumam uz nomaksu?Nav noslēpums, ka nemitīgs darbs un pārslodze mēdz pastiprināt nogurumu un pasliktināt pašsajūtu. Daudzus cilvēkus šāds nogurums spēj novest ne vien līdz spēka izsīkumam, bet arī līdz depresijai. Lai savlaicīgi izvairītos no izdegšanas, ir laicīgi jāatpūšas un jādodas pelnītā atvaļinājumā. Atvaļinājumu var pavadīt gan tepat pie mums Latvijā, gan aizdoties uz pavisam citu pasaules malu. Lai arī daudziem Latvijas iedzīvotājiem ceļošana šķiet ekskluzīva, jo tas ir dārgi, daudzi atrod iespēju tam iekrāt un doties ceļojumā. Lai spētu atvaļinājumam sagatavoties un sakrāt naudu, lai nebūtu jāņem patēriņa kredīts ceļojumam, ceļojums būtu jāplāno vairākus mēnešus pirms došanās tajā. Plānojot iepriekš, ir ne tikai laiks sakrāt naudu, bet arī veikt rūpīgu piedāvājumu izpēti un izvēlēties sev visatbilstošāko un izdevīgāko variantu. Ja ceļojums tiek plānots uz kredīta rēķina, tad šeit ir jāpieiet vēl rūpīgāk. Tā kā kredītu piedāvājumi ceļošanai ir kuplā skaitā, ir ļoti svarīgi to salīdzināt, izvēloties izdevīgāko un atbilstošāko gan nepieciešamajai summai, gan termiņam. Šādi aizdevumi ir pieejami divās kategorijās - īstermiņa un ilgtermiņa. Īstermiņa segmentā būs mazākas summas, mazāki atmaksas termiņi un lielākas procentu likmes. Ilgtermiņa segmentā būs lielākas summas, garāki termiņi un mazākas procentu likmes.

Kāds ir pats izdevīgākais aizdevums ceļojumam?

Pats izdevīgākais aizdevums ceļojumam būs tāds, kurš neliks jums stipri pārmaksāt un neradīs nekādus sarežģījumus ar tā atmaksu. Ja jūs būsiet vērsušies pie nebanku kreditoriem, un tā būs pirmā reize, kad aizņemsieties pie tiem, visdrīzāk jums tiks piedāvāts pirmais bezprocentu kredīts, kuram nebūs nekādu komisijas maksu - jā, par šī aizdevuma izmantošanu būs jāmaksā 0% komisija. Tikai ņemiet vērā, ka laicīgi nenorēķinoties, jums tiks piemērota kavējuma soda nauda, vai arī jums būs jāveic atmaksas termiņa pagarināšana, kas būs par maksu.

Kāpēc ceļojums uz kredīta ir jāplāno laicīgi?

Nonākot līdz domai sameklēt ceļojumu kreditēšanas kompāniju un aizņemties iztrūkstošos līdzekļus, noteikti esat jau izplānojuši, ar kuru aviokompāniju lidosiet, kurās viesnīcās gulēsiet un kā vēl sevi izklaidēsiet. Noteikti arī būsiet aprēķinājuši ceļojuma izmaksas un, iespējams, sapratuši, ka visam nauda nepietiks. Plānošana ir pirmais solis, un, ja tiek plānots ceļojums uz kredīta, tad plānam ir jābūt vēl rūpīgākam. Vienmēr ir jācenšas atrast pašus izdevīgākos piedāvājumus, jāizskata visu ceļojumu biroju piedāvājumi un visas ceļojumu akcijas, kuras ļauj kaut cik ietaupīt. Ietaupīt var arī uz aviobiļetēm, jau laicīgi ķerot akcijas, kuras ļauj iegādāties aviobiļetes par ļoti izdevīgu cenu. Ja gatavosieties savam ceļojumam laicīgi, ja plānosiet visus savus izdevumus, tad gala rezultātā jums būs mazāki izdevumi un mazāks ceļojumu kredīts.

Kas jāņem vērā, plānojot savu ceļojumu?

Dodoties ilgi gaidītajā ceļojumā, būtu ļoti svarīgi saplānot ne tikai to, kur vēlamies nokļūt, ko apskatīt un pieredzēt, bet arī savu budžetu, jo baudīšanas procesā var sanākt zaudēt modrību un kļūt mazliet izšķērdīgākiem vai pat vieglprātīgākiem. Iespēju ir ļoti daudz, bet jāapzinās, ka labāk tomēr būtu visu saplānot un paredzēt naudu izdevumiem arī pēc atgriešanās no ceļojuma. Jāpiebilst gan, ka kopējās izmaksas atkarīgas arī no tā, vai paši plānosiet savu atpūtu vai gluži pretēji - pilnībā uzticēsiet plānošanu ceļojumu aģentūrai. Tālāk apskatīsim dažus ieteikumus, lai ceļojuma laikā Jūs nesaskartos ar neparedzētiem izdevumiem, kas varētu likt aizņemties kredītu, esot ceļojumā, bet gan par visu būtu padomājuši un gatavi pārvarēt šķēršļus bez tiem:

  • Obligāti ir jānosaka ceļojuma budžets! Jāatceras, ka arī pēc labi pavadītām brīvdienām būs jādzīvo, jāmaksā rēķini un, iespējams, jārisina arī kaut kādas neparedzamas situācijas, kurām būs nepieciešama papildus nauda. Ja būsiet paceļojuši uz kredītu rēķina, nonākt līdz situācijai, ka pēc ceļojuma būtu jāņem kredīts dzīvošanai, būtu neprātīgi un ļoti bīstami.
  • Jāizvēlas transporta veids un galamērķis. Ceļot var gan ar kājām, gan velo, gan ar savu privāto auto, taču tā būs grūti nokļūt otrā pasaules malā. Kā zināms, tad galvenie transporta veidi, kurus visbiežāk izmanto ceļošanai, ir prāmji, kuģi, lidmašīnas un autobusi. Piemēram, ceļot ar autobusu ir ievērojami lētāk nekā lidot ar lidmašīnu, tāpēc būtu jāsaprot, kas būs izdevīgāk un komfortablāk. Jāņem vērā arī tas, ka, dodoties uz mazāk attīstītām valstīm, uzturēšanās tur būs lētāka nekā, dodoties uz kādu ļoti smalku galamērķi populārajos kūrortos.
  • Jāmeklē izdevīgākais variants naktsmītnēm, ekskursijām un izklaidēm. Ja vēlaties patiešām ietaupīt, tad naktsmītnes var izvēlēties kādos mazos moteļos, hosteļos vai tam paredzētos dzīvokļos. Salīdzinājumā ar labām viesnīcām, ietaupījums būs jūtams. Bieži vien var arī noķert kādu akciju, kas varētu būt kāds pēdējā brīža piedāvājums, ko nereti piedāvā ceļojumu aģentūras - tas ļaus izdevīgi atpūsties arī labās viesnīcās. Par ekskursijām un izklaidēm var uzzināt kādos ceļojumu blogos, galamērķu interneta atsauksmēs un brošūrās, kuras ir praktiski visās viesnīcās vai citās izvēlētajās naktsmītnēs.
  • Jāparūpējas par ceļojuma apdrošināšanu, lai vajadzības gadījumā nenāktos šķirties no lielām naudas summām. Piekritīsiet, ka, atrodoties citā valstī, kur viss ir svešs un nezināms, risināt kādas nestandarta situācijas var būt ļoti dārgi? Apdrošināšana var palīdzēt pārvarēt grūtības, ko radīs veselības problēmas, nozaudēta bagāža u.tml.
  • Jānoskaidro pats izdevīgākais un piemērotākais norēķinu veids izvēlētajā valstī, kā arī jāsamaina valūta. Lai arī norēķināties ar karti var būt ērtāk, var gadīties situācijas, kad būs nepieciešama tieši skaidra nauda. Ne visos ceļojuma galamērķos būs pieejamas modernās tehnoloģijas, tāpēc norēķini skaidrā naudā tur var būt vienīgais veids, kā norēķināties par apskates objektiem, ēdināšanu un citiem saistošiem izdevumiem. Vienmēr parūpējieties par to, lai jums būtu papildus skaidras naudas līdzekļi neparedzētām situācijām.
  • Jāpadomā par savu finanšu drošību - vēlams bankas kartes un skaidru naudu neglabāt vienuviet. Jāizvērtē, kur iegūsiet papildus naudu, ja sanāk pārtērēties. Vai ņemsiet kādu ceļojuma kredītu vai varbūt lūgsiet palīdzību radiem - tas būtu jānoskaidro jau pirms došanās ceļojumā. Svešā valstī būs grūti tikt pie papildus naudas, tāpēc nepārvērtējiet savas spējas, izplānojiet visu rūpīgi.

Kādi ir populārākie ceļojuma galamērķi?

Ja runājam par Eiropu, Latvijas iedzīvotāji visbiežāk izvēlas ceļot uz Itāliju, Franciju, Grieķiju, Spāniju, Horvātiju un Turciju. Ārpus Eiropas iecienīta ir Ēģipte, Taizeme, Apvienotie Arābu Emirāti, Peru un Indija. Piedāvājuma klāsts ir plašs un bagātīgs, tikai jāsaprot, kāds ir ceļojuma mērķis un uz kurieni vēlaties doties. Varbūt vēlaties laiski zvilnēt okeāna krastā, pavadot dienas sauļojoties, uzņemot saules enerģiju un ne par ko nedomājot. Ļoti iespējams, ka esat kultūras un mākslas cienītājs, tāpēc meklēsiet iespējas aplūkot nozīmīgus apskates objektus, apmeklēsiet muzejus, izstādes un teātrus. Bet varbūt esat ļoti aktīvs un gribat nodoties fiziskām aktivitātēm, slēpojot, snovojot, braucot ar velosipēdu vai laivojot pa krāčainām upēm, gūstot neaizmirstamas emocijas un adrenalīnu. Kad ceļojuma galapunkts ir izvēlēts, atliek vienīgi sakārtot finanšu un norēķinu jautājumus un sākt gatavoties pašam ceļojumam.

Atsauksmes par ceļojumu kredītiem:

Ceļošana ir patiešām fantastiska, tā sniedz neaizmirstamas emocijas un vēl ilgi paliek atmiņā. Tā paver redzesloku un ļauj iepazīt citas kultūras un mentalitātes. Dodoties ceļojumā, jums būs lieliska iespēja pavadīt laiku ar ģimeni un izbaudīt vienam otra kompāniju. Varēsiet atpūsties, apmeklēt kultūras pasākumus, muzejus vai arī nodarboties ar kādu īpašu vaļasprieku. Ir tik daudz iespēju, kur doties, ko redzēt, ko darīt un kā izklaidēties. Katram pašam jāsaprot, kur vēlās nokļūt, kā vēlās atpūsties un vai varat to visu atļauties. Ja uz doto brīdi jums nav naudas, tad varbūt tomēr ceļojums var pagaidīt, kamēr izdodas pašiem uzskrāt nepieciešamo naudas summu? Vispareizāk tomēr būtu iemācīties pārdomāti izlietot esošos finanšu līdzekļus, nevis ļauties brīža emocijām, aizņemoties ceļojuma kredītu, bet pēc tam domāt, kā nu lai tagad to visu atmaksā. Lai arī šeit apskatītais kredīts ceļojumam uz nomaksu ir ļoti pieprasīts un kārdinošs, atstājiet tos pēdējā vietā, pirmajā vietā ieliekot rūpīgu budžeta plānošanu, iekrāšanu un papildus līdzekļu iegūšanu, lai ceļojums nebūtu jārīko uz parāda, kurš var sabojāt ne tikai atpūtas pēcgaršu, bet arī visu finansiālo stāvokli kopumā.

Vērtējums: 4,67 no 5
Balsis: 3

Kredīts ceļojumam
Vērtējums: 4.67 no 5
Balsis: 3

Kā saņemt kredītu?

Sākumā izvēlieties aizdevēju un dodieties uz tā mājas lapu, lai aizpildītu pieteikumu. Izvēlieties tik lielu ikmēneša maksājumu, lai pēc ikmēneša maksājuma veikšanas jums būtu 3/4 no jūsu ienākumiem. Izvēlieties mazāku kredīta summu - lielāka iespēja saņemt aizdevumu un mazāk jāatdod. Izpildiet aizdevuma pieteikumus no vairākiem dažādiem aizdevējiem. Pēc tam Jūs uzzināsiet, kas Jums piedāvā aizdevumu un cik tas ir izdevīgs. Aizdevuma pieteikumu aizpildīšana ir bez maksas, ja vien nav noteikta 0.01 centa maksa. Reģistrējoties tiks iegūta jūsu e-pasta adrese un vēlāk jūs varēsiet saņemt jaunāko informāciju par aizdevuma piedāvājumiem no konkrētā aizdevēja. Ja viens aizdevējs jums neaizdod, izmēģiniet citu. Parasti ir tā ka, jo augstāka ir kreīta procentu likme, jo vieglāk ir saņemt aizdevumu.

Kāpēc STARCRED aizdevumu salīdzinājums?

Ietaupi naudu uz komisijām

Jūtami ietaupās nauda

Pilnīgi bez komisijas maksas

Pilnīgi bez maksas

Izdevīgākie aizdevumu veidi

Visi aizdevumu veidi

Iepazīsties ar atsauksmēm par kredītiem

Patiesas kredītņēmēju atsauksmes