Kredītlīnija

Esam apkopojuši visus Latvijas kreditorus, kuru piedāvājumā ir izdevīga kredītlīnija internetā. Ja vēlies saņemt kreditlīnijas aizdevumu privātpersonai online ar noteiktu kredītlimitu un piekļūt savai naudai, kad vien tas būs nepieciešams, maksājot tikai par izmantoto kredīta daļu, esi pareizajā vietā!

AizdevējsSaņemšanaSummaVecumsKomisijas %TermiņšDarba laiks
5 Ferratum Bank atsauksmes

FERRATUM BANK INFO

15 min.
2000 50 - 2000 €

20 - 75 gadi

81,94

3 - 60 mēneši
Pr-Pk: 08:00-20:00
Se: 09:00-18:00
Sv: 10:00-18:00
5 Credit24 atsauksmes

CREDIT24 INFO

15 min.
4000 100 - 4000 €

18 - 70 gadi

42

1 - 36 mēneši
Pr-Pk: 08:00-22:00
Se: 08:00-22:00
Sv: 08:00-22:00
5 CreditOn atsauksmes

CREDITON INFO

15 min.
1000 50 - 1000 €

20 - 75 gadi

89,4

1 - 12 mēneši
Pr-Pk: 08:00-22:00
Se: 10:00-20:00
Sv: 10:00-20:00
5 VIZIA atsauksmes

VIZIA INFO

15 min.
2000 50 - 2000 €

20 - 80 gadi

44

4 - 24 mēneši
Pr-Pk: 08:00-22:00
Se: 08:00-22:00
Sv: 08:00-22:00
4.67 ViaSMS atsauksmes

VIASMS INFO

10 min.
1500 50 - 1500 €

20 - 70 gadi

7,5

Beztermiņa
Pr-Pk: 08:00-22:00
Se: 09:00-20:00
Sv: 09:00-20:00
5 LadyLoan atsauksmes

LADYLOAN INFO

15 min.
1000 50 - 1000 €

20 - 75 gadi

89,1

1 - 12 mēneši
Pr-Pk: 08:00-22:00
Se: 10:00-20:00
Sv: 10:00-20:00
4.3 SAVACARD atsauksmes

SAVACARD INFO

5 min.
1500 300 - 1500 €

20 - 70 gadi

4

Beztermiņa
Pr-Pk: 08:00-22:00
Se: 09:00-20:00
Sv: 09:00-20:00

Kas ir kredītlīnija internetā?

Kas ir kredītlīnija internetā?Lai arī mūsu plāni bieži vien realizējas, gadās situācijas, kad viss aiziet savu gaitu, un mēs nevaram ietekmēt visus apstākļus, sevišķi tos, kas rada papildus izdevumus. Vai esat saskārušies ar situāciju, kad darba nedēļas vidū saplīst auto vai nakts vidū iesāpas zobs, un nākas atdot savu pēdējo naudu par autoevakuatoru vai stomatologa pakalpojumiem? Ja neesat, tad tas ir labi, bet daudziem cilvēkiem ir gadījies līdzīgi, tāpēc šeit izkristalizējas viena mācība - vienmēr jābūt atliktai naudiņai kādiem neparedzētiem dzīves apstākļiem. Bet ko darīt, ja nākas atdot pēdējo naudu, un līdz algai vēl ir tālu? Tādos gadījumos var izmantot kreditoru pakalpojumus, kuri piedāvā aizņemties uz izdevīgiem nosacījumiem. Tādu iespēju dod kredītlīnija internetā jeb kredītlīnijas aizdevums online, kurā tiek piešķirta konkrēta naudas summa, kuru var izmantot daļēji vai visu uzreiz. Kredītlīnijas atmaksas termiņš ir elastīgs – no 30 dienām līdz pat 60 mēnešiem. Praktiski šis pakalpojums ir patēriņa naudas kredīts privātpersonai, kuram komisijas maksu jāmaksā tikai par to aizdevuma daļu, kas tiek izmantota. Tas patiešām ir ļoti pievilcīgs piedāvājums, sevišķi, ja esat biežs viesis kredītkompānijās.

Kādiem nolūkiem ir paredzēta kredītlīnija?

Šāds kredītlīnijas aizdevums paredz lielisku iespēju izvēlēties sev nepieciešamo summu ilgākam laika periodam, nosakot pats savu kredītlimitu un kredīta termiņu. Bez šaubām kredītlīnija var tikt izmantota arī kā ierastie īstermiņa kredīti, ja vēlaties atdot naudu ātrāk, tomēr vairāk tā ir piemērota tieši aizņēmumam, kas tiek ņemts uz ilgāku laika posmu. Šo naudu var izmantot pēc saviem ieskatiem, paņemot no tās tikai tik, cik vajag, un samaksājot komisijas maksu tikai par paņemto naudas daudzumu. Mērķi, kādiem tiek izmantots šis aizdevums, var būt dažādi, un tie aizdevēju neinteresē. Šo pakalpojumu var salīdzināt ar tādu kā overdraftu, ko ierasti piedāvā bankas. Cilvēks paņem kaut kādu limitētu summu un izmanto to pēc nepieciešamības, rēķinoties, ka tā summa nav bezgalīga. Tas ļauj arī samazināt riskus ar pārlieku naudas pārtērēšanu, jo vairāk par noteikto kredītlimitu nebūs iespējams aizņemties. Protams, vienmēr pastāvēs iespēja aiziet pie kāda cita aizdevēja un aizņemties tur sev nepieciešamos līdzekļus. Tas viss ir atkarīgs no cilvēka spējas kontrolēt savas iegribas un rīcību, kura var arī novest nepatikšanās. Nepatikšanas ierasti rodas tad, kad cilvēks pārvērtē savas spējas vai par tām nedomā vispār.

Kādiem nolūkiem kredītlīnijas aizdevumu izvēlas citi?

Online kredītlīniju var izmantot jebkurš gan privātiem mērķiem, piemēram, drošības spilvena veidošanai, kas garantēs ātri pieejamus līdzekļus, gan uzņēmējdarbībai, kas ļaus pārvarēt kādu dīku. Nav nekāds jaunums, ka daudzu nozaru pārstāvji nopelna sezonāli. Piemēram, ja cilvēks nopelna tikai ar zemenēm, tam var gadīties naudas trūkums starpsezonā, kad zemenes neaug un netiek gūta peļņa. Tas pats ir ar gadījumiem, kad cilvēks strādā uz buldozera, kurš var darboties tikai konkrētā sezonā, visu pārējo laiku sēžot bez darba un izmantojot tikai iekrājumus. No vienas puses jau nav pareizi nerēķināties ar dīkas periodu, tam ir jāgatavojas un jāatliek nauda tam grūtajam posmam, kad nauda neienāk. Aizņemšanās ir galējs risinājums, kad patiešām nav citu variantu. Un šajā gadījumā kredītlīnija online ir izdevīgāka jeb piemērotāka par visiem citiem aizdevumu veidiem. Atbildot uz to, kādiem nolūkiem šo aizdevumu izvēlas citi - visam, kas nokritis kā sniegs uz galvas un rada izdevumus, kuriem cilvēki nav bijuši gatavi. Šis drošības spilvens uz doto brīdi ir vienīgais finanšu instruments, kurš garantē ātru, ērtu un drošu naudas saņemšanu sev nepieciešamajā apjomā un laikā. Bez šaubām, tas drošības spilvens, kurš ir mājās un kura pamatā ir rūpīga ģimenes budžeta plānošana, būs stipri labāks par naudas aizdevumu. Zemāk ir daži populārākie aizdevuma izmantošanas iemesli:

 • Negaidītam auto remontam;
 • Zobārsta apmeklējumam;
 • Spontānam ceļojumam;
 • Aizmirstu parādu segšanai.

Vai, izmantojot kredītlīniju, var ietaupīt uz procentiem?

Protams, ka var, taču viss ir atkarīgs no tā, kādu aizdevēju būsiet izvēlējušies. Bet ir arī cits veids, kā ietaupīt uz aizdevuma procentiem, tas ir, atdot savu aizdevumu ātrāk vai izmantot atteikuma tiesības. Princips šeit ir viens, arī kredītlīnijas pakalpojums paredz to, ja atmaksāsiet visu aizņemto summu uzreiz, tad procenti būs jāsamaksā tikai par to daļu, kura tika izmantota. Ir kreditori, kas piedāvā izdevīgus atmaksas nosacījumus, nelauzot pašam par to galvu. Piemēram, ir aizdevēji, kuri sniedz iespēju atmaksāt izmantoto kredītlīniju 60 dienu laikā, nemaksājot komisijas maksu, kas nozīmē, ka naudas aizdevums būs bijis bezmaksas. Arī tad, ja kredīts tiek maksāts saskaņā ar maksājuma grafiku, par pirmajiem diviem mēnešiem netiek aprēķināti procenti par aizdevuma izmantošanu. Diemžēl tādu aizdevēju, kuru arsenālā ir kredītlīnija bez komisijas maksas, nav daudz, tāpēc izvērtējiet visas iespējas, arī atteikuma tiesības. Ja tiek izmantotas kredīta atteikuma tiesības, tad komisija ir jāsamaksā tikai par to periodu, kurā tika izmantots piešķirtais aizdevums.

Kādi ir nosacījumi, lai varētu pieteikties kredītlīnijai online?

Lai arī online kredītlīnijas priekšrocības ir plašas, ne visiem šis pakalpojums būs pieejams. Ja cilvēks būs bez regulāriem ienākumiem vai tam būs slikta kredītvēsture, visdrīzāk tas saņems atteikumu. Uz ko skatās kreditors, ko tas vērtē, lai tiktu izsniegts aizdevums fiziskai personai? Pirmais un galvenais ir - regulāri ienākumi, par kuriem kreditors pārliecinās, pieprasot aizņēmēja bankas izrakstu par konkrētu periodu. Tas ļaus kreditoram justies drošam, ka tā riski ir samazināti līdz minimumam, jo aizdot naudu cilvēkam, kuram nav pietiekama maksātspēja, ir pārāk daudz citu kredītsaistību vai ļoti slikta kredītvēsture, ir ļoti liels risks tērēt laiku un papildus līdzekļus, lai atgūtu savus aizdotos līdzekļus. Daudzi kreditori arī ir noteikuši vecuma ierobežojumus, jo uzskata, ka cilvēki, kuri jaunāki, piemēram, par 20 gadiem, nav spējīgi garantēti nodrošināt savus ienākumus. Pie tam, tiem ir noslieces kavēt maksājumus un apgrūtināt savu finansiālo veselību ar vairākiem kredītiem. Protams, tādos gadījumos var izlīdzēt ar kredītu apvienošanu un sakārtot maksājumu apmēru un grafiku. Tomēr tas nav tas, uz ko būtu jātiecas kreditoram, ņemot vērā visus riskus, ko slēpj jauni un neapdomīgi aizņēmēji. Neapdomīgie aizņēmēji ir viena no lielākajām problēmām, kas ne tikai rada problēmas pašiem aizņēmējiem, bet rada arī nepareizu priekšstatu par kreditēšanas nozari, veicinot bieži vien nepamatotas negācijas. Ir arī daļa aizdevēju, kas kredītlīniju piedāvā tikai jau saviem esošajiem klientiem, par kuriem ir iekrājusies informācija par viņu maksātspēju.

Kā pieteikties naudas aizdevumam?

 • Sākumā izvēlieties aizdevēju, pie kura ņemsiet kredītlīniju;
 • Aizdevēja mājas lapā aizpildiet pieteikuma formu;
 • Veiciet identificēšanas maksu, kas apliecinās, ka esiet tas, par ko uzdodaties;
 • Pēc visu nepieciešamo darbību veikšanas gaidiet kreditora paziņojumu un naudu savā kontā.

Kam tiek piešķirts kredītlīnijas aizdevums?

 • Kredītlīniju piešķir Latvijas pilsoņiem, kuru vecums nav jaunāks par 18 gadiem (ierasti 20);
 • Kredītņēmējam ir jābūt regulāriem ienākumiem, kurus var apliecināt (darba vai VID izziņa);
 • Cilvēkam ir jābūt teicamai kredītvēsturei - nedrīkst būt negatīvi ieraksti.

Kad nevajadzētu izmantot online kredītlīniju?

 • Kā jebkurš naudas aizdevums, arī kredītlīnija nav piemērota bezdarbniekam;
 • Kredītlīniju nav jāņem, ja vēlaties dzēst citus kredītus - tam domāti citi pakalpojumi;
 • Šo pakalpojumu nevar izmantot, ja ir vēlme uzspēlēt azartspēles;
 • Kredītlīnijas izmantošana nav vēlama, ja plāno to izmantot ballītēm;
 • Šis aizdevuma veids neder jums, ja šaubāties par spēju to atmaksāt.

Bezprocentu kredītlīnija - tiešām bez komisijas maksas?

Jā, uz doto brīdi ir kompānijas, kuras piedavā saņemt kredītlīnijas aizdevumu internetā bez komisijas maksas. Bezprocentu kredītlīnija ir tas pats, kas ātrais kredīts bez procentiem, taču šeit darbojas ilgtermiņa un brīvi pieejamo līdzeķļu princips, kas ir raksturīgs tikai kredītlīnijai. Protams, uz bezgalīgu termiņu jums neviens neaizdos, jo šādiem kredītiem tiek noteikts maksimālais atmaksas termiņš. Šajā gadījumā tas ir no 30 līdz 60 dienām.

Kredītlīnija uz karti - vai var saņemt uz savu kredītkarti?

Jau labu laiku kreditēšanas tirgū ir parādījies pakalpojums, kurš ļauj saņemt aizdevumu uz kredītkarti. Ja vieni dod iespēju saņemt šo naudu uz savu personīgo karti, piemēram, to, uz kuru tiek skaitīta alga, tad citi piedāvā savējo - speciāli izgatavotu tieši aizdevumiem. Kredītlīnija uz karti ļauj vienkāršāk nodalīt aizņemtos līdzekļus no pārējiem. Šo karti var izmantot atsevišķām vajadzībām, piemēram, dodoties ceļojumā.

Vai iespējams saņemt beztermiņa kredītlīniju?

Jā, uz doto brīdi ir vairākas kreditēšanas kompānijas, kurās var aizņemties bez noteikta atmaksas termiņa. Beztermiņa kredītlīnija ļauj aizņemties naudu un atmaksāt to kaut vai pēc 10 gadiem, maksājot noteikto minimālo maksu vai, ja ir iespēja, lielāku naudas summu. Izvēloties šādu kredīta veidu, ir jāapzinās, ka, izvelkot kredīta atdošanu uz ilgāku laika posmu, jūs pārmaksāsiet lielu summu komisijas maksās.

Kredītlīnija ar sliktu kredītvēsturi - kurā vietā var saņemt?

Diemžēl šāda iespēja nepastāv, jo šāda veida aizdevumi privātpersonām ierasti tiek izsniegti pret kādu no ķīlām. Neviens no kreditoriem negrib auklēties ar parādniekiem, kuri nepilda savas saistības. Kredītlīnija ar sliktu kredītvēsturi ir praktiski neiespējama, jo šim naudas aizdevuma modelim ir samērā lielas summas un ilgs atmaksas termiņš. Bez šaubām, var jau gadīties, ka kreditors nāk pretī un, izvērtējot kaut kādas pozitīvas iezīmes jūsu maksātspējā, var rast kādu individuālu kreditēšanas iespēju.

Kāds ir kredītlīnijas apmērs, cik daudz var aizņemties?

Kredītlīnijas apmērs tiek noteikts katram klientam individuāli. Piemēram, pie atsevišķiem kreditoriem kredītlīnijai var pieteikties tikai jau esoši klienti – jaunajiem klientiem šis pakalpojums ir liegts. Ir arī tādi kreditori, pie kuriem maksimālā aizdevuma summa ir 2000 eiro, ko var izmantot esošie klienti ar pozitīvu maksātspēju, bet jaunajiem klientiem maksimālais kredītlīnijas kredītlimits ir 1000 euro, kas arī ir pietiekoši liela summa, ņemot vērā, ka aizņemtie līdzekļi būs jāatmaksā. Arī atmaksas termiņi ir dažādi – no 30 dienām līdz pat 5 gadiem. Jāņem vērā, ka neatkarīgi no iztērētā kredītlimita un no tā, vai esat paredzējis visu summu atmaksāt vienā maksājumā vai sadalīt to atmaksas grafikā, pirmais maksājums būs jāveic ne vēlāk kā pēc 30 dienām. Piesakoties vēlamajam kredītlimitam, aizņēmējam pašam ir iespēja izvēlēties kredīta atmaksas datumu, kas ir ļoti ērti, jo to var pielāgot savai algas dienai – brīdim, kad saņemat savus ienākumus, lai veiktu izmantotās naudas atmaksu.

Izvēlieties tik, cik nepieciešams!

Brīdī, kad esat izlēmuši pieteikties kredītlīnijai, jums nav obligāti jāizvēlas tā summa, kas konkrētajā brīdī ir nepieciešama – droši varat pieteikties maksimālajai summai, bet izmantot tikai tik, cik tiešām ir nepieciešams. Jo šī aizdevuma būtība ir pieeja naudas līdzekļiem jebkurā diennakts laikā bez atkārtotas kredīta piešķiršanas izvērtēšanas. Piemēram, ja aizdevējs jums ir noteicis 1000 euro lielu kredītlimitu, tas nozīmē, ka varat izmantot tikai 500 euro, par ko arī būs jāveic ikmēneša maksājumi un tiks aprēķināta komisijas maksa atbilstoši šai summai. Tomēr, ja, piemēram, pēc 2 mēnešiem būs vajadzība vēlreiz aizņemties, jebkurā brīdī varēsiet aizņemties papildus summu jums piešķirtā kredītlimita ietvaros. Protams, tas, ka ziniet, ka nauda jums jebkurā brīdī ir brīvi pieejama, jūs nedrīkstat kļūt bezatbildīgs un pārstāt plānot savu ikdienas finanšu plūsmu, lai vajadzība pēc aizņemšanās vispār nerastos. Tāpēc pirms aizņemšanās ir rūpīgi jāizvērtē, cik reāli naudas ir vajadzīgs, lai pieejamā kredītlīnijas nauda neradītu vēlmi pēc patiesībā nevajadzīgas un nepamatotas aizņemšanās.

Vai naudas kredītlīniju var pieteikt internetā?

Jā, šī modernā jeb moderno tehnoloģiju iespēja pastāv. Praktiski visus aizdevumus var pieteikt internetā. Šī iespēja ir radusies, pateicoties IT tehnoloģijām, kas ļauj savienot dažādas aplikācijas un datu bāzes, lai attālināti varētu veikt darbības gan ar datiem, gan finansēm. Naudas kredītlīnija internetā nav nekas neparasts, tas ir tas pats aizņēmums, ko kādreiz devāties saņemt uz banku. Tagad vairs nav nepieciešams cilpot uz banku un stāvēt rindā, kura mistiski lēkā pa tiem cipariem, ko jāsaņem uz izdrukātā čeka. Lai saņemtu aizdevumu, vajag tikai dažas darbības ar kādu no viedajām ierīcēm, nepieciešams ieiet aizdevēja mājas lapā un aizpildīt pieteikuma anketu. Pārējo izdarīs kreditora sistēma, tā noteiks jūsu kredītreitingu un operatoram ļaus izvērtēt, vai piešķirt kredītu vai nē. Naudas aizdevuma piešķiršanas process tikai virspusēji izskatās vienkāršs, apakšā tam stāv sūrs IT inženieru un ekonomistu darbs.

Kas ir kredītlīnijas kredītlimits, un kā tas tiek noteikts?

Preču pārdevēji un pakalpojumu sniedzēji, kas par saviem pakalpojumiem naudu nesaņem uzreiz, bet gan ar pēcapmaksu, slēdz līgumus, kuros ietver dažādus punktus, lai nodrošinātos ne tikai pret zaudējumiem, bet arī garantētu naudas saņemšanu. Kredītlīnijas kredītlimits ir summas noteikšana, kas ir pieejama klientam, par kuru tas var iegādāties preces/pakalpojumus. Kad noteiktā summas robeža ir sasniegta, ir divi varianti, kā turpināt pirkt vai saņemt vajadzīgo pakalpojumu – pilnībā vai daļēji apmaksāt saņemtos rēķinus vai vienoties ar piegādātāju par kredītlimita palielināšanu, ja apmaksas termiņš vēl nav iestājies, bet preces ir nepieciešams iegādāties. Nosakot kredītlimitu, piegādātāji nodrošinās, ka klients neveidos lielus debitoru parādus, tie kontrolē, lai debitori raiti veiktu maksājumus arī tad, ja maksājuma termiņš vēl nav iestājies.

Kredītlimita nozīme kredītlīnijas gadījumā

Kredītlīnijas gadījumā kreditors katram klientam individuāli nosaka kredītlimitu – maksimālo aizdevuma summu, kas ir pieejama, lai aizņemtos. Gan nebanku kreditori, kas izsniedz ātros un patēriņa kredītus un piešķir kredītlīniju, gan bankas, piešķirot hipotekāros kredītus vai auto līzingu, nosaka aizdevuma summas apjomu, kas ir pieejams konkrētajam cilvēkam. Līdzīgi cilvēki rīkojas arī savās privātajās finansēs ikdienā – nosaka maksimālo summu, ko ir gatavi tērēt pārtikai, atdot par apģērbu vai samaksāt par jaunu televizoru. Aizdevēji aizdod klientiem naudu, iesaldējot uz laiku savus aktīvus, jo naudu nesaņem uzreiz darījuma brīdī, tāpēc viņiem ir tiesības noteikt robežu, cik daudz tie ir gatavi aizdot savu naudu.

Kredītlimita noteikšana

Lai noteiktu aizdevuma summas robežu, kas netiek pārkāpta, tiek ņemti vērā dažādi kritēriji – kreditori visbiežāk klientus ir sadalījuši kategorijās pēc lojalitātes un sadarbība ilguma. Noteikti jauniem klientiem kredītlīnijas aizdevuma limits ir zemāks, bet ilgstošajiem tas ir krietni augstāks. Cilvēks nevar cerēt uz augstu kredītlimitu, ja pēc kreditoriem pieejamās kredītņēmēju datubāzes ierakstiem ir redzami salīdzinoši lieli kreditoru parādi. Aizdevējiem ir stingri noteikti kritēriji, pēc kuriem tie vadās, izvērtējot kredītlīnijas pieteikumu. Zemāk esošie rādītāji ļauj izvērtēt potenciālo klientu, nosakot maksimālo aizdevuma summu, ko, aizdevējaprāt, klients būs spējīgs atmaksāt bez problēmām:

 • Aizņēmēja vecums - no 18, 19, 20 gadiem;
 • Kredītvēsture - slikta nav vēlama;
 • Darba stāžs - jo ilgāks, jo labāk;
 • Atalgojuma apmērs - priekšroka lielākam;
 • Esošās parādsaistības - jo mazāk, jo labāk;
 • Ģimenes stāvoklis - apgādājamo skaits;

Kā redzam, tad kredītlīnija internetā ir ļoti interesants nebanku kreditoru piedāvājums, kas ļauj noteikt kredītlimitu un izmantot to pēc saviem ieskatiem. Nebanku kreditori strauji aizņem nišu, kuru nespēj piepildīt bankas, tāpēc mums ir pieejami patiešām ērti un interesanti finanšu risinājumi. Kas zina, kas mūs sagaida tuvākā un tālākā nākotnē, noteikti, ka mārketinga speciālisti un finanšu guru, kuri strādā kredītu kompānijās, jau padomājuši par jauniem produktiem. Lai arī mēs cenšamies visu pasniegt uz pozitīvas nots, cerot, ka jūs apzināties visus riskus, ko sevī slēpj naudas kredīti, nevaram nepateikt arī pāris skarbus vārdus. Jebkurš kredīts - vai tas ir ātrais kredīts vai patēriņa kredīts, nes sevī risku, ka jūs to nespēsiet laicīgi atmaksāt. Pat, ja jums ir labi apmaksāt darbs un liekās, ka dzīve ir rožu lauks, tas viss var mainīties, tāpēc jebkuras saistības ir labi jāpārdomā, jāparedz visi negatīvie scenāriji u.tml. Jūsu finansiālā veselība ir atkarīga arī no jums pašiem, no tā, cik aktīvi, apdomīgi un uzmanīgi būsiet.


Vērtējums: 4,00 no 5
Balsis: 2

Kredītlīnija
Vērtējums: 4 no 5
Balsis: 2