Kredītlīnija - lielisks risinājums gudrajiem

Esam apkopojuši visus kreditorus, kuru piedāvājumā ir izdevīga online kredītlīnija. Ja vēlies saņemt gudru aizņēmumu ar kredītlimitu un piekļūt savai naudai, kad vien tas būs nepieciešams, maksājot tikai par izmantoto kredīta daļu, esi pareizajā vietā!

AizdevējsSaņemšanaSummaVecumsKomisijas %TermiņšDarba laiks
3.5 Altero atsauksmes

ALTERO INFO

10 min.
15000 50 - 15000 € SAŅEMT
18 - 70 gadi

7,5

1 - 48 mēneši
Pr-Pk: 08:00-23:00
Se: 09:00-20:00
Sv: 09:00-20:00

Kas ir online kredītlīnija?

Kas ir online kredītlīnija?Lai arī mūsu plāni bieži vien realizējas, gadās situācijas, kad viss aiziet savu gaitu, un mēs nevaram ietekmēt visus apstākļus, sevišķi tos, kas rada papildus izdevumus. Vai esat saskārušies ar situāciju, kad darba nedēļas vidū saplīst auto vai nakts vidū iesāpas zobs, un nākas atdot savu pēdējo naudu par autoevakuatoru vai stomatologa pakalpojumiem? Ja neesat, tad tas ir labi, bet daudziem cilvēkiem ir gadījies līdzīgi, tāpēc šeit izkristalizējas viena mācība - vienmēr jābūt atliktai naudiņai kādiem neparedzētiem dzīves apstākļiem. Bet ko darīt, ja nākas atdot pēdējo naudu, un līdz algai vēl ir tālu? Tādos gadījumos var izmantot kreditoru pakalpojumus, kuri piedāvā aizņemties uz izdevīgiem nosacījumiem. Tādu iespēju dod kredītlīnija internetā no 18 gadiem, kurā tiek piešķirta konkrēta naudas summa, kuru var izmantot daļēji vai visu uzreiz. Online kredītlīnijas atmaksas termiņš ir elastīgs – no 30 dienām līdz pat 60 mēnešiem. Praktiski šis pakalpojums ir patēriņa naudas kredīts privātpersonai, kuram komisijas maksu jāmaksā tikai par to aizņēmuma daļu, kas tiek izmantota. Tas patiešām ir ļoti pievilcīgs piedāvājums, sevišķi, ja esat biežs viesis kredītkompānijās.

Kādiem nolūkiem ir paredzēta kredītlīnija?

Šāds aizdevuma formāts paredz lielisku iespēju izvēlēties sev nepieciešamo summu ilgākam laika periodam, nosakot pats savu kredītlimitu un kredīta termiņu. Bez šaubām kredītlīnija var tikt izmantota arī kā ierastie īstermiņa kredīti, ja vēlaties atdot naudu ātrāk, tomēr vairāk tā ir piemērota tieši aizņēmumam, kas tiek ņemts uz ilgāku laika posmu. Šo naudu var izmantot pēc saviem ieskatiem, paņemot no tās tikai tik, cik vajag, un samaksājot komisijas maksu tikai par paņemto naudas daudzumu. Mērķi, kādiem tiek izmantots šis aizdevums, var būt dažādi, un tie aizdevēju neinteresē. Šo pakalpojumu var salīdzināt ar tādu kā overdraftu, ko ierasti piedāvā bankas. Cilvēks paņem kaut kādu limitētu summu un izmanto to pēc nepieciešamības, rēķinoties, ka tā summa nav bezgalīga. Tas ļauj arī samazināt riskus ar pārlieku naudas pārtērēšanu, jo vairāk par noteikto kredītlimitu nebūs iespējams aizņemties. Protams, vienmēr pastāvēs iespēja aiziet pie kāda cita aizdevēja un aizņemties tur sev nepieciešamos līdzekļus. Tas viss ir atkarīgs no cilvēka spējas kontrolēt savas iegribas un rīcību, kura var arī novest nepatikšanās. Nepatikšanas ierasti rodas tad, kad cilvēks pārvērtē savas spējas vai par tām nedomā vispār.

Kādiem nolūkiem izvēlas kredītlīniju?

Kredītlīniju internetā var izmantot jebkurš gan privātiem mērķiem, piemēram, drošības spilvena veidošanai, kas garantēs ātri pieejamus līdzekļus, gan uzņēmējdarbībai, kas ļaus pārvarēt kādu dīku. Nav nekāds jaunums, ka daudzu nozaru pārstāvji nopelna sezonāli. Piemēram, ja cilvēks nopelna tikai ar zemenēm, tam var gadīties naudas trūkums starpsezonā, kad zemenes neaug un netiek gūta peļņa. Tas pats ir ar gadījumiem, kad cilvēks strādā uz buldozera, kurš var darboties tikai konkrētā sezonā, visu pārējo laiku sēžot bez darba un izmantojot tikai iekrājumus. No vienas puses jau nav pareizi nerēķināties ar dīkas periodu, tam ir jāgatavojas un jāatliek nauda tam grūtajam posmam, kad nauda neienāk.

Vai izmantojot kredītlīniju, var ietaupīt uz procentiem?

Protams, ka var, taču viss ir atkarīgs no tā, kādu aizdevēju būsiet izvēlējušies. Bet ir arī cits veids, kā ietaupīt uz aizdevuma procentiem, tas ir, atdot savu aizdevumu ātrāk vai izmantot atteikuma tiesības. Princips šeit ir viens, arī kredītlīnijas pakalpojums paredz to, ja atmaksāsiet visu aizņemto summu uzreiz, tad procenti būs jāsamaksā tikai par to daļu, kura tika izmantota. Ir kreditori, kas piedāvā izdevīgus atmaksas nosacījumus, nelauzot pašam par to galvu. Piemēram, ir aizdevēji, kuri sniedz iespēju atmaksāt izmantoto aizņēmumu 60 dienu laikā, nemaksājot komisijas maksu, kas nozīmē, ka naudas aizdevums būs bijis bezmaksas. Arī tad, ja kredīts tiek maksāts saskaņā ar maksājuma grafiku, par pirmajiem diviem mēnešiem netiek aprēķināti procenti par aizdevuma izmantošanu. Diemžēl tādu aizdevēju, kuru arsenālā ir aizdevumi bez komisijas maksas, nav daudz, tāpēc izvērtējiet visas iespējas, arī atteikuma tiesības. Ja tiek izmantotas kredīta atteikuma tiesības, tad komisija ir jāsamaksā tikai par to periodu, kurā tika izmantots piešķirtais aizdevums.

Kādi ir nosacījumi, lai varētu pieteikties kredītlīnijai?

Lai arī kredītlīnijas priekšrocības ir plašas, ne visiem šis pakalpojums būs pieejams. Ja cilvēks būs bez regulāriem ienākumiem vai tam būs slikta kredītvēsture, visdrīzāk tas saņems atteikumu. Uz ko skatās kreditors, ko tas vērtē, lai tiktu izsniegts aizdevums fiziskai personai? Pirmais un galvenais ir - regulāri ienākumi, par kuriem kreditors pārliecinās, pieprasot aizņēmēja bankas izrakstu par konkrētu periodu. Tas ļaus kreditoram justies drošam, ka tā riski ir samazināti līdz minimumam, jo aizdot naudu cilvēkam, kuram nav pietiekama maksātspēja, ir pārāk daudz citu kredītsaistību vai ļoti slikta kredītvēsture, ir ļoti liels risks tērēt laiku un papildus līdzekļus, lai atgūtu savus aizdotos līdzekļus. Daudzi kreditori arī ir noteikuši vecuma ierobežojumus, jo uzskata, ka cilvēki, kuri jaunāki, piemēram, par 20 gadiem, nav spējīgi garantēti nodrošināt savus ienākumus. Pie tam, tiem ir noslieces kavēt maksājumus un apgrūtināt savu finansiālo veselību ar vairākiem kredītiem. Protams, tādos gadījumos var izlīdzēt ar kredītu apvienošanu un sakārtot maksājumu apmēru un grafiku. Tomēr tas nav tas, uz ko būtu jātiecas kreditoram, ņemot vērā visus riskus, ko slēpj jauni un neapdomīgi aizņēmēji. Neapdomīgie aizņēmēji ir viena no lielākajām problēmām, kas ne tikai rada problēmas pašiem aizņēmējiem, bet rada arī nepareizu priekšstatu par kreditēšanas nozari, veicinot bieži vien nepamatotas negācijas. Ir arī daļa aizdevēju, kas kredītlīniju internetā piedāvā tikai jau saviem esošajiem klientiem, par kuriem ir iekrājusies informācija par viņu maksātspēju.

Kā pieteikties?

 • Sākumā izvēlieties aizdevēju, pie kura ņemsiet aizdevumu;
 • Aizdevēja mājas lapā aizpildiet pieteikuma formu;
 • Veiciet identificēšanas maksu, kas apliecinās, ka esiet tas, par ko uzdodaties;
 • Pēc visu nepieciešamo darbību veikšanas gaidiet kreditora paziņojumu un naudu savā kontā.

Kam tiek piešķirta?

 • Kredītu piešķir Latvijas pilsoņiem, kuru vecums nav jaunāks par 18 gadiem (ierasti 20);
 • Kredītņēmējam ir jābūt regulāriem ienākumiem, kurus var apliecināt (darba vai VID izziņa);
 • Cilvēkam ir jābūt teicamai kredītvēsturei - nedrīkst būt negatīvi ieraksti.

Kad nevajadzētu izmantot?

 • Kā jebkurš naudas aizdevums, arī šis nav piemērota bezdarbniekam;
 • Aizdevumu nav jāņem, ja vēlaties dzēst citus kredītus - tam domāti citi pakalpojumi;
 • Šo pakalpojumu nevar izmantot, ja ir vēlme uzspēlēt azartspēles;
 • Kredītlīnijas izmantošana nav vēlama, ja plāno to izmantot ballītēm;
 • Šis aizdevuma veids neder jums, ja šaubāties par spēju to atmaksāt.

Kredītlīnija ar sliktu kredītvēsturi - kurā vietā var saņemt?

Diemžēl šāda iespēja nepastāv, jo šāda veida aizdevumi privātpersonām ierasti tiek izsniegti pret kādu no ķīlām. Neviens no kreditoriem negrib auklēties ar parādniekiem, kuri nepilda savas saistības. Kredītlīnija ar sliktu kredītvēsturi ir praktiski neiespējama, jo šim naudas aizdevuma modelim ir samērā lielas summas un ilgs atmaksas termiņš. Bez šaubām, var jau gadīties, ka kreditors nāk pretī un, izvērtējot kaut kādas pozitīvas iezīmes jūsu maksātspējā, var rast kādu individuālu kreditēšanas iespēju.

Kāds ir apmērs, cik daudz naudas var aizņemties?

Aizņēmuma apmērs tiek noteikts katram klientam individuāli. Piemēram, pie atsevišķiem kreditoriem kredītam var pieteikties tikai jau esoši klienti – jaunajiem klientiem šis pakalpojums ir liegts. Ir arī tādi kreditori, pie kuriem maksimālā aizdevuma summa ir 2000 eiro, ko var izmantot esošie klienti ar pozitīvu maksātspēju, bet jaunajiem klientiem maksimālais kredītlīnijas kredītlimits ir 1000 euro, kas arī ir pietiekoši liela summa, ņemot vērā, ka aizņemtie līdzekļi būs jāatmaksā. Arī atmaksas termiņi ir dažādi – no 30 dienām līdz pat 5 gadiem. Jāņem vērā, ka neatkarīgi no iztērētā kredītlimita un no tā, vai esat paredzējis visu summu atmaksāt vienā maksājumā vai sadalīt to atmaksas grafikā, pirmais maksājums būs jāveic ne vēlāk kā pēc 30 dienām. Piesakoties vēlamajam kredītlimitam, aizņēmējam pašam ir iespēja izvēlēties kredīta atmaksas datumu, kas ir ļoti ērti, jo to var pielāgot savai algas dienai – brīdim, kad saņemat savus ienākumus, lai veiktu izmantotās naudas atmaksu.

Izvēlieties tik, cik nepieciešams!

Brīdī, kad esat izlēmuši pieteikties aizdevumam, jums nav obligāti jāizvēlas tā summa, kas konkrētajā brīdī ir nepieciešama – droši varat pieteikties maksimālajai summai, bet izmantot tikai tik, cik tiešām ir nepieciešams. Jo šī aizdevuma būtība ir pieeja naudas līdzekļiem jebkurā diennakts laikā bez atkārtotas kredīta piešķiršanas izvērtēšanas. Piemēram, ja aizdevējs jums ir noteicis 1000 euro lielu kredītlimitu, tas nozīmē, ka varat izmantot tikai 500 euro, par ko arī būs jāveic ikmēneša maksājumi un tiks aprēķināta komisijas maksa atbilstoši šai summai. Tomēr, ja, piemēram, pēc 2 mēnešiem būs vajadzība vēlreiz aizņemties, jebkurā brīdī varēsiet aizņemties papildus summu jums piešķirtā kredītlimita ietvaros. Protams, tas, ka ziniet, ka nauda jums jebkurā brīdī ir brīvi pieejama, jūs nedrīkstat kļūt bezatbildīgs un pārstāt plānot savu ikdienas finanšu plūsmu, lai vajadzība pēc aizņemšanās vispār nerastos. Tāpēc pirms aizņemšanās ir rūpīgi jāizvērtē, cik reāli naudas ir vajadzīgs, lai pieejamā aizdevuma nauda neradītu vēlmi pēc patiesībā nevajadzīgas un nepamatotas aizņemšanās.

Atsauksmes par kredītlīniju:

Kā redzam, tad online kredītlīnija ir ļoti interesants nebanku kreditoru piedāvājums, kas ļauj noteikt kredītlimitu un izmantot to pēc saviem ieskatiem. Nebanku kreditori strauji aizņem nišu, kuru nespēj piepildīt bankas, tāpēc mums ir pieejami patiešām ērti un interesanti finanšu risinājumi. Kas zina, kas mūs sagaida tuvākā un tālākā nākotnē, noteikti, ka mārketinga speciālisti un finanšu guru, kuri strādā kredītu kompānijās, jau padomājuši par jauniem produktiem. Lai arī mēs cenšamies visu pasniegt uz pozitīvas nots, cerot, ka jūs apzināties visus riskus, ko sevī slēpj naudas kredīti, nevaram nepateikt arī pāris skarbus vārdus. Jebkurš aizņēmums - vai tas ir ātrais kredīts vai patēriņa kredīts, nes sevī risku, ka jūs to nespēsiet laicīgi atmaksāt. Pat, ja jums ir labi apmaksāt darbs un liekās, ka dzīve ir rožu lauks, tas viss var mainīties, tāpēc jebkuras saistības ir labi jāpārdomā, jāparedz visi negatīvie scenāriji u.tml. Jūsu finansiālā veselība ir atkarīga arī no jums pašiem, no tā, cik aktīvi, apdomīgi un uzmanīgi būsiet.

Vērtējums: 4,50 no 5
Balsis: 4

Kredītlīnija - lielisks risinājums gudrajiem
Vērtējums: 4.5 no 5
Balsis: 4

Kā saņemt kredītu?

Sākumā izvēlieties aizdevēju un dodieties uz tā mājas lapu, lai aizpildītu pieteikumu. Izvēlieties tik lielu ikmēneša maksājumu, lai pēc ikmēneša maksājuma veikšanas jums būtu 3/4 no jūsu ienākumiem. Izvēlieties mazāku kredīta summu - lielāka iespēja saņemt aizdevumu un mazāk jāatdod. Izpildiet aizdevuma pieteikumus no vairākiem dažādiem aizdevējiem. Pēc tam Jūs uzzināsiet, kas Jums piedāvā aizdevumu un cik tas ir izdevīgs. Aizdevuma pieteikumu aizpildīšana ir bez maksas, ja vien nav noteikta 0.01 centa maksa. Reģistrējoties tiks iegūta jūsu e-pasta adrese un vēlāk jūs varēsiet saņemt jaunāko informāciju par aizdevuma piedāvājumiem no konkrētā aizdevēja. Ja viens aizdevējs jums neaizdod, izmēģiniet citu. Parasti ir tā ka, jo augstāka ir kreīta procentu likme, jo vieglāk ir saņemt aizdevumu.

Kāpēc STARCRED aizdevumu salīdzinājums?

Ietaupi naudu uz komisijām

Jūtami ietaupās nauda

Pilnīgi bez komisijas maksas

Pilnīgi bez maksas

Izdevīgākie aizdevumu veidi

Visi aizdevumu veidi

Iepazīsties ar atsauksmēm par kredītiem

Patiesas kredītņēmēju atsauksmes