Kredīts parādu dzēšanai

Esam apkopojuši visus kreditorus, kuru piedāvājumā ir ilgtermiņa kredīti parādu dzēšanai. Netiec galā ar saistībām un esi iekrājis parādus, kuri nevar vairs gaidīt un draud ar soda sankcijām? Izvēlies sev piemērotāko aizdevēju un neļauj parādu summām augt vēl lielākos apmēros.

AizdevējsSaņemšanaSummaVecumsKomisijas %TermiņšDarba laiks
4.9 Banknote atsauksmes

BANKNOTE INFO

15 min.
3000 50 - 3000 € SAŅEMT
20 - 80 gadi

43,1

1 - 60 mēneši
Pr-Pk: 08:00-22:00
Se: 08:00-22:00
Sv: 08:00-22:00
5 LKCENTRS atsauksmes

LKCENTRS INFO

20 min.
10000 300 - 10000 € SAŅEMT
21 - 70 gadi

10

3 - 72 mēneši
Pr-Pk: 10:00-18:00
Se: 10:00-20:00
Sv: 10:00-20:00
5 CreditOn atsauksmes

CREDITON INFO

15 min.
4000 100 - 4000 € SAŅEMT
20 - 75 gadi

67,7

3 - 48 mēneši
Pr-Pk: 08:00-22:00
Se: 10:00-20:00
Sv: 10:00-20:00

Kas ir kredīts parādu dzēšanai?

Kas ir kredīts parādu dzēšanai?Kā jau norāda šī pakalpojuma nosaukums, tas ir aizdevums, kurš ļauj nokārtot citas saistības. Praktiski katram cilvēkam var sanākt kaut kādas situācijas, kuras viņu noved pie parādu veidošanās. Vienam tie var būt komunālie parādi, cits varbūt nebūs nomaksājis kādu kredīta maksājumu, bet cits jau ilgāku laiku nebūs atdevis aizņemto naudu saviem radiem vai draugiem. Šādās situācijās nav daudz iespēju, kuras ļautu atrisināt samilzušās problēmas, neieslīgstot vēl lielākos parādos. Katras no saistībām paredz arī soda sankcijas, kas maksājumu kavēšanas gadījumā rada papildus izmaksas. Protams, radu un draugu gadījumā tas tā nebūs, bet visos citos gadījumos papildus izdevumi būs neizbēgami. Tieši tāpēc daudzās kreditēšanas kompānijās ir tāds pakalpojums kā kredīts parādu dzēšanai jeb atmaksai. Tas ļauj ļoti īsā laikā iegūt papildus līdzekļus, kuri spēj atrisināt problēmas ar nenokārtotām parādsaistībām. Izvēlēties atbilstošāko risinājumu ir ļoti svarīgi, tāpēc mēs nevaram nepieminēt arī kredītu apvienošanas iespējas, kuras būs piemērotākas situācijās, kad cilvēks ir parādā vairākām ātro kredītu kompānijām. Apvienošana ir mērķēts aizdevuma veids, kurš ļauj konsolidēt vairākus kredītu maksājumus, bet parādu segšanas kredīta pielietošanas iespējas ir daudz plašākas.

Kādos gadījumos tiek ņemti kredīti parādu dzēšanai?

Nebanku kreditoru pakalpojumi pēdējos gados ir kļuvuši īpaši populāri, nereti tas ir kā risinājums īslaicīgām naudas grūtībām, taču gadās arī, ka šie pakalpojumi iedzen parādos. Arī komunālie maksājumi, internets, telefons un kādi citi pakalpojumi var radīt parādus. Kā tad rīkoties, ja ar uzņemtajām finanšu saistībām kāda iemesla dēļ pēkšņi netiekat galā? Ja esat pārliecināts, ka šīs grūtības atrisināsies tuvāko dienu vai nedēļu laikā, tad kredīts parādsaistību dzēšanai būs diezgan ātrs un pieejams risinājums. Zemāk ir uzskaitīti iemesli, kādiem tiek ņemti šādi aizdevumi:

  • Ātro, ilgtermiņa, patēriņa un auto kredītu dzēšanai;
  • Mantu izpirkšanai no lombarda;
  • Komunālo parādu dzēšanai;
  • Nodokļu parādu atmaksai;
  • Privāto parādu segšanai;
  • Tiesas spriedumu izpildei;
  • Tiesu izpildītāju noteikto summu apmaksai.

Cik lielu summu var aizņemties parādu segšanai?

Vis ir atkarīgs no tā, kāds kredīta veids tiks izmantots. Ātro kredītu gadījumā summas nebūs lielākas par 425 euro, bet ilgtermiņa kredītiem tās var sasniegt pat 15000 euro un vairāk. Šeit ir jāsaprot, kurš no kredītu veidiem būs piemērotāks parādu dzēšanai, kādas būs šī aizdevuma komisijas un cik ilgs būs atmaksas termiņš. Pats svarīgākais, protams, ir tas, ka, lai segtu savas parādsaistības, jūs nedrīkstiet aizņemties vairāk kā nepieciešams jeb vairāk par kopējo parādu summu. Bieži cilvēki pieļauj šo kļūdu un nesaprot, ka tādā veidā viņi palielina savus parādus un iespēju nokļūt vēl lielākās grūtībās.

Ko izvēlēties - aizņemties bez ķīlas vai ar ķīlu?

Būtībā tam nav liela nozīme, ja vien cilvēks nav ļoti bēdīgos apstākļos, kuri jau pašā sākumā dod signālus par to, ka kredīts netiks laicīgi atdots. Kredīts parādu segšanai bez ķīlas dod iespēju aizņemties bez liekiem riskiem pazaudēt savu mantu. Taču, ja jūs ieķīlāsiet savu auto vai nekustamo īpašumu, tad sliktākā scenārija gadījumā nāksies šķirties no savas mantas.

Vai ar šo kredītu var segt komunālos parādus?

Situācijā, kad ir iekrājušies komunālie parādi, ir jāizvērtē, cik lielas soda sankcijas ir šādu saistību nepildīšanai, un vai ir iespējams novienoties par parāda atmaksas grafiku. Patēriņa kredīts komunālo parādu dzēšanai var tikt ņemts tikai tādā gadījumā, ja tā komisijas maksa nav lielāka par esošo saistību soda komisijām, un jums ir pietiekami ienākumi, kas ļaus norēķināties ar aizdevēju. Esot parādos, prātīgāk tomēr būtu mēģināt aizņemties no radiem un draugiem, kā arī censties palielināt savus ienākumus. Ja neuzlabosies situācija ar ienākumiem, visdrīzāk nonāksiet situācijā, kad arī kredīta maksājumi jums sāks radīt jaunus parādus, kuri iespējams novedīs arī pie atkārtotiem komunālajiem parādiem.

Vai var saņemt šādu kredītu, ja nav darba vieta?

Ja bezdarbnieka statuss neietekmē regulāru un pietiekamu ienākumu gūšanu, tad aizņemties aizdevumus, kas ļaus dzēst savas parādsaistības, būs diezgan vienkārši. Šos ienākumus var veidot pensijas, pabalsti un stipendijas, taču arī tas vēl negarantēs 100% aizdevuma izsniegšanu, jo kreditors katru gadījumu izvērtē individuāli.

Kā dzēst savus parādus, ja ir silkta kredītvēsture?

Ja jums ir slikta kredītvēsture, pie parastiem kreditoriem aizņemties un dzēst parādus būs visai problemātiski. Saņemt kredītu parādu dzēšanai ar sabojātu kredītvēsturi varēs tikai tādā gadījumā, ja jums būs kaut kāda manta, ko ieķīlāt - par ķīlu varēs kalpot personīgais auto vai nekustamais īpašums. Tā kā šādi aizdevumi pieļauj iespējamību zaudēt ieķīlāto, mēs jums iesakām izvēlēties citus risinājumus.

Vai nav absurdi aizņemties, ja esi jau parādā?

Daudziem var rasties visai pamatots jautājums - kāpēc vajadzētu uzņemties vēl citas parādsaistības, ja ar esošajām jau nespēj tikt galā? Ne vienmēr jāskatās uz šo iespēju negatīvi un nosodoši, jo ir gadījumi, kad vēl viena kredīta saņemšana, lai atdotu jau paņemto aizdevumu vai nomaksātu kādus citus parādus, palīdz pārvarēt radušās grūtības, neradot papildus sarežģījumus un papildus izdevumus. Kā jau minējām, tad saistību nepildīšanai praktiski vienmēr ir sekas - papildus izdevumi un sabojāta kredītvēsture. Izvērtējot esošās saistības un to sekas, var viegli aprēķināt, kas būs labāk - kārtot rēķinus ar esošo kreditoru vai paņemt jaunu aizdevumu uz izdevīgākiem nosacījumiem. Ja jūs no šāda kredīta būsiet ieguvējs, tad aizņemties citu parādu atmaksai nebūs absurds lēmums. Lai cik skeptiski mēs neskatītos uz kreditēšanas pakalpojumiem, ir situācijas, kurās piedāvāt citu alternatīvu ir visai sarežģīti.

Lai arī daudzi no kreditoriem deklamē, ka neizsniedz aizdevumus citu parādu dzēšanai, daudzi izsniedz kredītus cilvēkiem ar parādiem, kas dod iespēju nenokļūt apburtajā lokā ar kredītu pagarināšanām un mazina iespēju iegūt sliktu kredītvēsturi. Ja nav citu iespēju, kā iegūt naudas līdzekļus neaizņemoties, mēs iesakām izvērtēt šo iespēju, jo tā ļaus sakārtot savas finanses, neslīgstot vēl lielākos parādos. Bez šaubām, ja izvērtējot savas perspektīvas, jūs neredzat iespēju norēķināties, šādi pakalpojumi nav domāti jums. Lai arī tas daudziem uzdzen nepatiku, ir jāatzīst fakts, ka galvenie iemesli sliktajam finansiālajam stāvoklim un parādiem ir pašu vaina. Ja jūs pieliksiet pūles ienākumu palielināšanai, ja spēsiet plānot savas finanses, tad visdrīzāk jums nekad neveidosies parādi, kā arī jums vairs nebūs aktuāla aizņemšanās. Mēs ticam, ka jums izdosies!


Vērtējums: 5,00 no 5
Balsis: 4

Kredīts parādu dzēšanai
Vērtējums: 5 no 5
Balsis: 4