Kredīts mājokļa remontam

Esam apkopojuši visus kreditorus, kuru piedāvājumā ir patēriņa kredīts mājokļa remontam. Nepieciešams mājas vai dzīvokļa remonts, bet nepietiek tam līdzekļu? Izvērtē savas iespējas, izvēlies izdevīgāko piedāvājumu un saņem stundas laikā aizdevumu kaut vai 10000 euro apmērā.

AizdevējsSaņemšanaSummaVecumsKomisijas %TermiņšDarba laiks
5 LKCENTRS atsauksmes

LKCENTRS INFO

20 min.
10000 300 - 10000 € SAŅEMT
21 - 70 gadi

10

3 - 72 mēneši
Pr-Pk: 10:00-18:00
Se: 10:00-20:00
Sv: 10:00-20:00
4.7 KSPLATFORMA atsauksmes

KSPLATFORMA INFO

1 st.
10000 300 - 10000 € SAŅEMT
18 - 75 gadi

15

3 - 72 mēneši
Pr-Pk: 08:00-20:00
Se: 08:00-20:00
Sv: 08:00-20:00
3.5 Sefinance atsauksmes

SEFINANCE INFO

15 min.
10000 500 - 10000 € SAŅEMT
20 - 75 gadi

14,5

3 - 72 mēneši
Pr-Pk: 09:00-18:00
Se: 10:00-14:00
Sv: Slēgts
4.1 Altero atsauksmes

ALTERO INFO

15000 50 - 15000 € SAŅEMT
18 - 65 gadi

20

1 - 48 mēneši
Pr-Pk: 08:00-23:00
Se: 09:00-20:00
Sv: 09:00-20:00
5 Vivus atsauksmes

VIVUS INFO

5 min.
3000 50 - 3000 € SAŅEMT
20 - 75 gadi

73,58

1 - 48 mēneši
Pr-Pk: 07:00-23:00
Se: 07:00-23:00
Sv: 07:00-23:00
4.1 Banknote atsauksmes

BANKNOTE INFO

15 min.
3000 50 - 3000 € SAŅEMT
20 - 80 gadi

43,1

1 - 60 mēneši
Pr-Pk: 08:00-22:00
Se: 08:00-22:00
Sv: 08:00-22:00

Kas ir kredīts mājokļa remontam?

Kas ir kredīts mājokļa remontam?Kad cilvēks nopērk vai manto mājokli, ne vienmēr tas ir apmierinošā stāvoklī. Kādam var nepatikt sienu krāsas, citam nav pieņemams izkārtojums, bet citos gadījumos viss ir palicis vecmodīgs vai nolietots. Ja ar naudas līdzekļiem viss ir kārtībā, tad veikt remonta darbus nebūs sarežģīti. Bet ko darīt, ja ar naudu ir tā švakāk? Daudzi jums ieteiks iekrāt vai aizņemties no saviem radiem un draugiem, taču šis viss var būt krietni sarežģītāk un laikietilpīgāk. Un kurš tad vēlās dzīvot kaut kad, ja ir iespēja dzīvot šodien? Šī iemesla dēļ - banku un nebanku kreditoru piedāvājuma klāstā ir kredīts mājokļa remontam, kas var būt gan bez ķīlas, gan ar nodrošinājumu. Šis aizdevums dod iespēju aizņemties uz termiņu līdz pat 30 gadiem, un summas šeit svārstās no 100 līdz pat 85% no īpašuma vērtības, ja tas ir kā kredīta nodrošinājums. Paņemt kredītu bez nodrošinājuma var pie nebanku kreditoriem, taču šajā gadījumā var rēķināties ar summu no 100 līdz 3000 euro un lielāku procentu likmi kā bankā. Ja plānojat veikt nopietnus remonta darbus un ieķīlāt savu īpašumu, tad būs jāvēršas pie bankām, kuras piedāvā atbilstošus kreditēšanas pakalpojumus.

Kur aizņemties kredītu mājas remontam un labiekārtošanai?

Kurš gan nevēlas dzīvot skaistā un iekārtotā mājā? Protams, ka tādu cilvēku ir ļoti maz. Vairums tomēr cenšas sakārtot vidi, kurā dzīvo, tāpēc ir gatavi arī ieguldīt tur nopietnus naudas līdzekļus. Kredīts mājas remontam ir viens no veidiem, kā realizēt savu sapni par dzīvošanu labiekārtotā vidē. Ja vēlaties aizņemties remonta vajadzībām, jums ir rūpīgi jāaprēķina, cik un kas maksās. Nekādā gadījumā šim visam nevar pieiet ar virspusējiem aprēķiniem. Bieži vien gadās, ka cilvēks, kurš vēlās izremontēt savu māju, aiziet uz Depo veikalu, paskatās un piefiksējot visu galvā, nodomā, ka ir visu saplānojis. Rūpīgu remonta tāmi var sastādīt tikai profesionālis. Tas ir tāpēc, ka remonta darbi sevī slēpj visdažādākos zemūdens akmeņus. Ja sākumā var likties, ka jāizlīme tikai tapetes un jānomaina lamināts, nopeŗekot tapetes un laminātu, tad beigās var sastapties ar to, ka būs jāpārbūvē grīdas un jāpārvlek ar apmetumu sienas. Pār pārējiem posmiem un to detaļām var pat nerunāt - tas aprēķināt spēj tikai remonta speciālisti. Tā kā nepaļaujaties tikai uz savām idejām, pieaiciniet speciālistus un kopīgi visu aprēķiniet. Tas ļaus ietaupīt naudu un izvēlēties pareizāko kredīta veidu. Ja vēlaties paņemt kredītu mājas remontam un labiekartošanai, ne vienmēr tas būs iespējams pie tipiskajiem aizdevējiem, jo daži vēlēsies, lai jūs savu īpašumu ieķīlājat. Protams, ja summas būs vien 3000 euro ietvaros, tad visdrīzāk iztiksiet bez ķīlas un galvojuma.

Kādas alternatīvas ir kredītam priekš mājas remonta?

Būtībā nav tāda speciāla izdalīta kredīta priekš mājas remonta, tie visi ir patēriņa vai ilgtermiņa kredīti, kuri var būt gan bez ķīlas, gan pret ķīlu. Ieķīlāt māju nav prāta darbs, jo tas ir liels risks šo māju pazaudēt. Labāk izvēlaties klasiskos patēriņa aizdevumus, kuriem nebūs ļoti liels atmaksas termiņš, tai pašā laikā tie piedāvās aizņemties pietiekami lielas summas, lai veiktu savas mājas remonta darbus. Tātad, ja vēlaties aizņemties no kredītiestādēm, sāciet ar rūpīgu tāmi un pērkamo lietu sarakstu, aprēķiniet arī meistaru pakalpojumu izmaksas, jo tās visdrīzāk paņems lielu daļu no jūsu kredīta. Tikai tad, kas viss ir smalki un rūpīgi aprēķināts, var ķerties pie aizdevumu meklēšanas un salīdzināšanas.

Kur vislabāk saņemt kredītu dzīvokļa remontam?

Noplukušas tapetes, saplaisājuši griesti un šķībi logi - tas ir par jūsu dzīvokli? Jā, tā gadās un ne visiem ir iespēja šo jautājumu sakārtot ar tiem līdzekļiem, kuri ir pieejami. Gudrākie un turīgākie spēj iekrāt, bet visiem tiem, kuri nopelna mazāk un velk no algas līdz algai, sapnis par izremontētu dzīvokli ir atkarīgs tikai no iespējas aizņemties. Lai arī tas ir bēdīgs apstāklis, nekā traka šeit nav, aizņemties, lai uzlabotu savu dzīves kvalitāti, nav nekas peļams. Uz dodto brīdi kredīts dzīvokļa remontam tiek izsniegts daudzās kredītistādēs. Saņemt kādus 10000 euro bez ķīlas nav nemaz tik grūti, tomēr mūsdienu tendences ar ienākumiem un kredītvēsturi, daudziem šo iespēju liedz. Cilvēki, kuri vēlas aizņemties priekš dzīvokļa remonta, bieži nonāk nebanku kreditoru rokās, kur procentu likmes par aizdevumiem ir samērā lielas. Un tad, kad citu iespēju nav, cilvēki šīm likmēm piekrīt. Un labi, ja cilvēks aizņemas tik, cik viņam patiešām vajag, nevis vairāk, lai uz remonta rēķina vēl iegādātos jaunas drēbes un jaunu mobilo telefonu. Lai gan, arī to var nopirkt kredītā. Cilvēki staidzas un vieglās naudas ceļā kļūst neapdomīgi vai pat pārgalvīgi, neizvērtējot visas nianses. Piemēram, ja cilvēks nav remontu darbu speciālists, visdrīzāk tas nespēs precīzi aprēķināt remonta izmaksas, kas novedīs pie tā, ka summa būs stipri mazāka vai arī stipri lielāka. Un kredīta gadījumā tas nav pieļaujams. Ja jūs pieļausiet kļūdu aprēķinos, piemēram, neiekļaujot speciālista izmaksas un kādus būtiskus prikumus, beigās ar kredītu var arī nepietikt. Un, ja jums jau tā ir maz naudas, kurai klāt nāks trekns kredīta maksājums, tad papildus līdzekļu piesaiste, lai pebeigtu remonta darbus, var izrādīties ļoti apgrūtinoša.

Kā izvēlēties kredītu remontam?

Kā jau tika minēts, jāsāk ir ar aprēķiniem, kurus jāveic kopā ar kādu speciālistu. Tas tik tiešām ietaupīs laiku un līdzekļus. Kad jūs nonāksiet līdz tam, ka būs jāizvēlas kompānija un summa, pievērsiet uzmanību procentu likmēm un soda sankcijām, ja nu jums kaut kas noiet greizi. Mēģiniet visam pieiet ar vēsu prātu, saprotot, ka veiktie remonta darbi pēc kāda laika kļūs neaktuāli un jūs par viņiem aizmirsīsiet jeb vienkārši tiem nepievērsīsiet uzmanību. Ja vien tā nav situācija, kad uz galvas gāžas ūdens un salst kājas, mēģiniet visus darbus veikt paši, veicot no visu pamazām un no mēneša un mēnesi. Tas dos pieredzi, ietaupīs laiku un ļaus izstikt bez kredīta. Jā, tiem, kas neprot iesist naglu sienā, šis būs labs izaicinājums, taču tas ir to vērts. Lai ari tagad retāk tiek sastapti cilvēki, kuri dara visu paši, tādi netrūkst un viņi ir apbrīna vērti. Kurš jums līdz līdzināties viņiem?

Remontdarbu kredīta pieteikums un noformēšana

Ja jūsu izvēle būs kritusi uz nebaku kreditoriem, tad remontdarbu kredīta pieteikums un noformēšana daudz laika neaizņems. Visas formalitātes tiks nokārtotas kreditora mājas lapā, un naudu varēs saņemt pat 15 minūtēs. Viss, ka nepieciešams, lai aizņemtos nebanku aizdevumu - internets, regulāri un oficiāli ienākumi, laba kredītvēsture un vismaz 18 gadu vecums. Ar banku piedāvājumiem ir nedaudz citādāk, to pieteikšanas un noformēšanas gaitu var apskatīt zemāk:

 • Internetbankā vai bankas filiālē aizpildiet pieteikumu;
 • Iesniedziet īpašumtiesību dokumenta kopiju;
 • Aplieciniet savus ienākumus ar bankas konta izdruku;
 • Nepieciešamības gadījumā iesniedziet VID izziņu;
 • Ja bakas pieprasa citus dokumentus, iesniedziet tos;
 • Veiciet īpašuma novērtēšanu;
 • Neskaidrību gadījumā, noskaidrojiet visas neskaidrības;
 • Uzgaidiet, kad banka pieņems lēmumu par kredīta piešķiršanu;
 • Pozitīva lēmuma gadījumā dodieties uz banku parakstīt līgumu;
 • Zemesgrāmatas nodevu kalkulatorā aprēķiniet un samaksājiet visas nodevas;
 • Dodieties pie notāra sagatavot nostiprinājuma lūgumu hipotēkas reģistrēšanai Zemesgrāmatā;

Kāpēc izvēlēties aizdevumu mājokļa remontdarbiem?

Ja jums nav iespēju iekrāt, tad šāds specializēts aizdevums remontdarbiem būs diezgan labs risinājums. Tas ļaus jums pielāgot termiņu un ikmēneša maksājumus atbilstoši jūsu ienākumiem. Ja ienākumi nav lieli, iespējams būs prātīgi aizņemties uz ilgāku laiku, tādā veidā īpaši neapgrūtinot savu ģimenes budžetu ar lieliem kredīta maksājumiem.

Mājokļa remonta kredīta priekšrocības:

 • Atmaksājot savu kredītu ātrāk, jūs ietaupīsiet uz komisijas maksām;
 • Ir iespēja mainīt atmaksas grafiku atbilstoši saviem ienākumiem;
 • Ir iespēja atlikt savu kredīta maksājumu uz vairākiem mēnešiem;
 • Ļoti ilgs atmaksas termiņš, kas mazina maksājumu slogu;
 • Var saņemt arī bez ķīlas nodrošinājuma;
 • Iespēja aizņemties remontam papildus līdzekļus;
 • Iespēja mainīt dzīves vietu;
 • Dzīvības apdrošināšana (bankās);
 • Mājokļa apdrošināšana (bankās);

Kādiem mērķiem ir paredzēts kredīts remontam?

Tā kā remontdarbi var būt visdažādākie, tad remonta kredītam ir plašas pielietošanas iespējas. Jūs varat veikt gan nelielu kosmētisko remontu, kur tiks nomainītas tapetes vai pārkrāsotas sienas un griesti, bet varat arī veikt nopietnu kapitālo remontu, kur tiks nomainīti gan logi, gan durvis, gan apkures sistēma. No svara ir arī tas, vai nepieciešamos darbus veiksiet paši vai tomēr izmantosiet atbilstošo meistaru pakalpojumus. Darot visu pašam, ir iespēja ietaupīt milzīgu naudu, apgūt jaunas iemaņas un varbūt pat iztikt bez kredīta ņemšanas. Izmantojot meistaru vai speciālu būvniecības kompāniju pakalpojumus, ir iespēja ietaupīt laiku un iegūt izcilu kvalitāti, tomēr par to būs jāmaksā ievērojami naudas līdzekļi un iespējams jāizmanto šeit aprakstītais kredīts. Zemāk ir aprakstīti izplatītāki mērķi, kam var tikt izmantots šāds remonta aizdevums:

 • Dažādu siltuma zudumu novēršanai un siltināšanai;
 • Ūdens un kanalizācijas sistēmas modernizācijai;
 • Apkures sistēmas modernizācijai;
 • Jaunu un modernu logu iegādei;
 • Grīdas seguma atjaunošanai;
 • Ārdurvju nomaiņai;

Vai ir vērts remontēt īrētu dzīvokli vai māju, ņemot kredītu?

Ja jums ir pārliecība un garantijas par to, ka īrētais mājoklis tuvākajā laikā netiks pamests, tad šādu iespēju ir vērts apsvērt. Ierasti šādi mājas vai dzīvokļa remonta darbi tiek saskaņoti ar īpašuma saimnieku, vienojoties par noteikumiem, kas ļauj ieguldīto naudu nemaksāt par īri, taču ir gadījumi, kad šāda iespēja nav. Ja jūs negrasāties taisīt vērienīgu kapitālo remontu, kurš principā var atmaksāties tikai daudzu gadu garumā, tad ieguldīt remonta darbos, ņemot kredītu, var. Tomēr padomājiet labi, vai tiešām bez vēlamā remonta nevar iztikt un vai ir vērts uzņemties riskantas parādsaistības, lai saremontētu svešu īpašumu?

Vai var saņemt kredītu remontam, ja ir jau paņemta hipotēka?

Kā jau jebkuras jaunas saistības, arī dzīvokļa vai mājas remonta kreditēšana prasa no cilvēka labu maksātspēju. Ja cilvēkam jau ir paņemts kredīts mājoklim, tad visdrīzāk tam jau ir pietiekami liels slogs, lai neņemtu papildus aizdevumus. Taču ir gadījumi, kad vienas bankas ietvaros tiek veikta kredīta restrukturizācija, pamainot atmaksas termiņu un procentu likmes. Tāpēc saņemt kredītu mājokļa remontdarbiem papildus esošajam hipotekārajam kredītam nav neiespējami, sevišķi, ja jums ir pietiekami ienākumi un pretimnākoša banka.

Vai iespējams paņemt remonta kredītu bez maksas?

Jā, tāda iespēja tiek dota pie nebanku kreditoriem, un attiecas tikai uz pirmo aizdevumu. Ir kompānijas, kas piedāvā bezmaksas kredītus ņemt arī atkārtoti, tomēr pārsvarā tas ir tikai vienu reizi un ar summas ierobežojumu līdz 425 euro. Lai arī šāds aizdevums nav liels, nelielam remontam ar to varētu pietikt, pie tam, tas ietaupīs vismaz 40 euro uz kredīta komisijām, kuras var novirzīt materiālu iegādei.

Jā, ar šo aizdevumu var arī iegādāties remontam nepieciešamos materiālus un apmaksāt celtnieku jeb meistaru pakalpojumus. Patēriņa kredīts noder visdažādākajām dzīves situācijām un remonta darbiem tas ir vis piemērotākais. Tā kā remonta izmaksas ierasti nav mazas, sakrāt nepieciešamos naudas līdzekļus ir visai problemātiski vai pat neiespējami. Aizdevums patēriņam ļauj realizēt savas ieceres un atmaksāt aizņēmumu pa daļām. Ierasti remonta veikšanai tiek ņemti kādi 5000 euro, bet tas, protams, ir atkarīgs no dzīvokļa lieluma, stāvokļa un prasībām. Ir cilvēki, kuri iegulda savos dzīvokļos arī 50000 euro un vairāk. Lai nepārmaksātu procentos un neiekultos nepatikšanās, vienmēr rūpīgi aprēķiniet un izplānojiet optimālāko variantu gan materiālu izvēlē, gan meistara izvēlē, gan patēriņa aizņēmuma izvēlē.

Atsauksmes par aizdevumu mājokļa remonta darbiem:

Kā redzam, tad šāds aizdevums spēj palīdzēt īstenot savas ieceres ar mājokļa remontdarbiem un labiekārtošanu. Daudzos gadījumos aizdevums remontam arī palīdz ietaupīt, jo, piemēram, laikā novērsti siltuma zudumi un apkures sistēmas modernizācija turpmāk samazinās rēķinus par apkuri. To pašu var teikt arī par pārdomātāku elektroenerģijas patēriņu - ieviešot taupīgākus elektroenerģijas patērētājus, piemēram, LED apgaismojumu. Lai arī daudziem remonts var asociēties tikai ar sienu un griestu krāsošanu, ir cilvēki, kuri ar remontu saprot pilnīgu pārbūvi un labiekārtošanu, nenodalot šīs divas darbības. Katram no gadījumiem var piemeklēt atbilstošu risinājumu. Ja jums ir liela māja, tad visdrīzāk būs jāvēršas pie kādas no bankām, bet, ja vēlaties izremontēt dzīvokli kredītā bez ķīlas, palīdzēs nebanku kreditori. Lai izvēlētos pareizāko risinājumu, ir jāņem vērā vēlamā summa, termiņš, procentu likme un gala summa, ko nāksies atdot. Īstermiņa kredīti šādiem nolūkiem ir mazāk piemēroti, jo tiem ir ļoti liela komisijas maksa un samērā maza summa. Patēriņa kredīti mājokļa remontam ir krietni izdevīgāki, jo tiem ir milzīgs atmaksas termiņš un maza komisijas maksa. Lai kāda būtu jūsu izvēle, ir skaidri jāsaprot, ka kredītsaistības uzliek lielu atbildību un var radīt nopietnas finansiālas problēmas.

Vērtējums: 4,33 no 5
Balsis: 3

Kredīts mājokļa remontam
Vērtējums: 4.33 no 5
Balsis: 3

Kā saņemt kredītu?

Sākumā izvēlieties aizdevēju un dodieties uz tā mājas lapu, lai aizpildītu pieteikumu. Izvēlieties tik lielu ikmēneša maksājumu, lai pēc ikmēneša maksājuma veikšanas jums būtu 3/4 no jūsu ienākumiem. Izvēlieties mazāku kredīta summu - lielāka iespēja saņemt aizdevumu un mazāk jāatdod. Izpildiet aizdevuma pieteikumus no vairākiem dažādiem aizdevējiem. Pēc tam Jūs uzzināsiet, kas Jums piedāvā aizdevumu un cik tas ir izdevīgs. Aizdevuma pieteikumu aizpildīšana ir bez maksas, ja vien nav noteikta 0.01 centa maksa. Reģistrējoties tiks iegūta jūsu e-pasta adrese un vēlāk jūs varēsiet saņemt jaunāko informāciju par aizdevuma piedāvājumiem no konkrētā aizdevēja. Ja viens aizdevējs jums neaizdod, izmēģiniet citu. Parasti ir tā ka, jo augstāka ir kreīta procentu likme, jo vieglāk ir saņemt aizdevumu.

Kāpēc STARCRED aizdevumu salīdzinājums?

Ietaupi naudu uz komisijām

Jūtami ietaupās nauda

Pilnīgi bez komisijas maksas

Pilnīgi bez maksas

Izdevīgākie aizdevumu veidi

Visi aizdevumu veidi

Iepazīsties ar atsauksmēm par kredītiem

Patiesas kredītņēmēju atsauksmes