Banknote kredīts

Nepieciešams izdevīgs aizdevums, un esi izvēlējies kompāniju Banknote? Uzzini atsauksmes par šo kompāniju, iepazīsties ar aprakstu un izvērtē, vai šī kreditora piedāvājums aizņemties līdz 2000 euro ar termiņu līdz 3 gadeim būs labakā izvēle.

Kas ir Banknote kredīts?

Sāksim ar to, ka banknote ir naudas zīme, kura var tikt izgatavota gan no papīra, gan no speicāla auduma vai pat no metāla un plastmasas. Bet, ja mēs runājam par nebanku kreditoriem un ātrajiem kredītiem, tad Banknote kredīts ir kreditors, kurš piedāvā aizņemties līdz 2000 euro uz termiņu līdz 36 mēnešiem. Pātēriņa aizdevums ir paredzēts visdažādākajām dzīves situācijām. Vienam tas var noderēt lai izremontētu māju vai dzīvokli, citam, lai iegādātos automašīnu, bet cits par aizņemto naudu dosies ceļojumā. Tas, kur tiks pielietota nauda nav svarīgi, ja vien tā tiks laicīgi atdota. Banknote saviem jaunajiem klientiem nāk pretī ar īpašo bezmaksas kredītu piedāvājumu, kas ļauj saņemt uz 30 dienām kredītu bez procentiem. Šāda iespēja ļauj ietaupīt, taču ar to ir jābūt uzmanīgiem, jo, kā liecina atsauksmes, laikā neatdots aizdevums var pārvērsties kredīta pagarināšabās vai soda komisijās.

Kas ir senioru aizdevums?

Senioru aizdevums no Banknote ir paredzēts pensionāriem un tā apjoms ir no 50 līdz 1500 euro uz termiņu līdz 24 mēnešiem. Aizņemties pensijas gados nav nekas neparasts un to piedāvā vairākas ātro un patēriņa kredītu kompānijas, taču ne visi šo kredīta modeli pielāgo tieši senioriem, kuru iespējas ir ierobežotas. Būtībā jau pnesionāriem vispār nebūtu jānonāk situācijās, kurās vajag aizņemties, taču kopējā situācija valstī diktē savus noteikumus. Seniori ari ir cilvēki un viņiem gribās piepildīt savu dzīvi ar visu to pašu, ko gados jaunāki cilvēki. Lai arī pensijas gadu vecuma cilvēki ir taupīgāki un pieticīgāki, tiem ir vairāk izdevumi un medicīnas pakalpojumiem. Ne visi tiek galā ar pensijas apjomu, tāpēc nereti nākās arī aizņemties priekš medikamentiem vai kāda ārsta apmeklējuma. Protams, daudziem palīdz bērni un dažādi sociālie dienesti, taču gadās situācijas, kurās nav citu variantu, kā aizņemties pie komerciestādēm. Kā liecina Banknote atsauskems, seniori ir apmierināti ar tiem dotajām iespējām.

Kontakti un rekvizīti:

 • Uzņēmuma nosaukums: SIA "ExpressCredit", Banknote
 • Juridiskā adrese: Raunas iela 44 k-1, Rīga, LV-1039, Latvija
 • Tālrunis: +371 66116688
 • Reģistrācijas numurs: 40103252854
 • E-pasts: info@banknote.lv
 • Kalkulators: www.banknote.lv
 • Licences Nr.: NK-2016-028
 • Ātrā saņemšana: Citadele, Luminor Bank, Swedbank
 • Darba laiks: darba dienās un brīvdienās no 08:00-20:00
SAŅEMT BANKNOTE KREDĪTU

Vērtējums: 5,00 no 5
Balsis: 1

Banknote kredīts
Vērtējums: 5 no 5
Balsis: 1

1 atsauksme | Atstāt atsauksmi

 1. seniors

  Ko lai saka, nu nevaru es pieņemt to, ka senioriem jāņem kredīti. Tas neiet kopā ar manu izpratni par vecāku cilvēku atbalstu. Te ir acīm redzama augļošana, ja tiek pelnīts uz gados vecāku cilvēku nelaimīgā stāvokļa rēķina. Publisks "fui" tai Banknotei.

Atstāt atsauksmi