Latvijas kredītu centrs

Nepieciešams nopietns aizdevums, un esi izvēlējies kompāniju Latvijas kredītu centrs? Uzzini atsauksmes par LKCENTRS, iepazīsties ar aprakstu un izvērtē, vai šī kreditora piedāvājums aizņemties līdz 50000 euro ar termiņu līdz 15 gadeim būs pareizā izvēle.

Kāpēc Latvijas kredītu centrs ir labākā izvēle?

Latvijas kreditēšanas tirgus ir piedzīvojis dažādas pārmaiņas un daudzas no tām ir nesušas mums patiešām interesantus risinājumus. Un Latvijas kredītu centrs ir viens no šo risinājumu flagmaņiem. Šī kompānija ir apvienojusi savos piedāvājumos visus kredītu veidus, kas ļauj piemeklēt atbilstošu aizdevumu un iegūt patiešām izdevīgus nosacījumus. LKCENTRS.LV piedāvājumā ir galvenokart ilgtermiņa kredītu risinājumi, kas ļauj aizņemties gan nelielas, gan arī milzīgas summas privātiem vai uzņēmējdarbības mērķiem. Kompānija piedāvā aizņemties līdz pat 50000 euro automašīnas iegādei un neierobežotas naudas summas nekustamajam īpašumam un uzņēmumu kredītiem. Kā vēl viens būtisks moments ir tas, ka praktiski visi aizdevuma veidi ir pieejami arī cilvēkiem, kuri strādā ārpus Latvijas. Kredīts ārzemēs strādājošiem Latvijā ir kļuvis populārs, jo mūsu tautieši regulāri izmanto iespēju piepelnīties ārzemēs. Kā liecina labās atsauksmes, tad šis serviss ļoti rūpīgie pieiet savu klientu vēlmēm un praktiski visos gadijumos piemeklē individuālu pieeju.

Lai arī vairumam cilvēku gribās atrast pašu izdevīgāko aidevēju, ne vienmēr šis aizdevējs grib atrast šo klientu. Tam par iemeslu var būt sliktā reputācija jeb sabojātā kredītvēsture. Šī iemesla pēc nākās izvēlēties to, kas ir pieejams atbilstošajai situācijai. Un šeit ir skaidri jāsaprot, kurš būs pareizākais risinājums, lai it kā bezizejas stāvoklī neradītu sev papildus problēmas. Nav noslēpums, ka problemātiskajiem klientiem daudzas kompānijas piedāvā paaugstinātu procentu likmi - tādā veidā sevi nodrošinot ar risku samazināšanu.

Kā tad labāk rīkoties, ja esat aizdevuma meklējumos un nespējat atrast sev piemērotāko risinājumu? Viens no variantiem ir brokeri vai kredītu centri, kuri piedāvā ļoti plašu spektru kreditēšanas pakalpojumos. Izvēloties, piemēram Latvijas kredīta centru, jums nebūs jāmeklē desmitiem kreditroi un jāsalīdzina viņu dotās iespējas, gaido no katra izvērtēšanu un atbildi. LKCENTRS jums piedāvās atbilstošāko, izdevīgāko un pieejamāko risinājumu. Un pats galvenais, ka šāds kredītu brokeru centrs par to neprasa nekādu papildus maksu.

SAŅEMT KREDĪTU

Jā, jums var likties, ka brokeri nopelna uz jūsu rēķina, taču tie ir maldi, kuri radušies no nekustamā īpašuma tirgū radītās negācijas pret mākleriem un citiem nekustamo īpašumu brokeriem. Kreditēšanas tirgū viss ir savādāk -šeit par starpniecību maksā kreditors, nevis cilvēks, kurš aizņemās. Tā ir būtiska atšķirība un iemesls uzticēties šāda veida aizdevumu centriem. Neviens nevēlās jūs piemānīt vai ievilkt apšaubāmās saistībās, tāpēc jūs saņemsiet jums atbilstošāko piedāvājumu vai atteikumu, ja jūsu esošā situācija liegs uzņemties papildus saistības.

Kāpēc kredītu centri samazina riskus?

 • Visizdevīgākās programmas, kas atbilst jūsu situācijai;
 • Kredīta saņemšana maksimāli ātros termiņos;
 • Individuāls brokeris ar nevainojamu darba izpildi;
 • Ārkārtīgi zema iespēja, ka banka atteiks jūsu pieteikumam;
 • Drošu darījumu noslēgšana, juridiskais atbalsts kredītlīguma parakstīšanas brīdī.

Kādas iespējas dod kredīta centrs?

 • Kredītu centra pakalpojumu apmaksa pēc tam, kad saņemts rezultāts;
 • Maksimālā kredīta summa jūsu situācijā;
 • Nav jātērē savs laiks un spēki piemērotas programmas meklējumiem;
 • Katra pieteikuma neatliekamība;
 • Risinājumu atrašana pat pašās sarežģītākajās situācijās;
 • Banku atlaides un privilēģijas, ar kurām sadarbojas jūsu izvēlētais kredīta centrs;
 • Minimālo procentu garantija jūsu gadījumā;
 • Pilna aizņēmēja datu drošība un konfidencialitāte.

Latvijas kredīta centrs kredītu veidi un apjomi:

 • Patēriņa kredīts līdz 10000 EUR ar procentu likmi no 10 līdz 36% gadā un termiņu līdz 6 gadiem. Domāts dažādiem pirkumiem, ceļojumiem un veselības jautājumu skaārtošanai.
 • Kredītu apvienošana līdz 10000 EUR ar procentu likmi no 15 līdz 36% gadā un termiņu līdz 6 gadiem. Ierasti tiek izmantota, lai apvienotu vairākus kredītus vienā.
 • Auto līzings līdz 50000 EUR ar procentu likmi no 3 līdz 20% gadā un termiņu līdz 6 gadiem. Šo aizdevuma veidu izvēlās gan lietotu, gan jaunu auto finansēšanai.
 • Kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu bez summas ierobežojumiem ar procentu likmi no 2,9 līdz 20% gadā un termiņu līdz 30 gadiem. Šāds aizdevums noder, lai iegūtu milzīgu naudas summu, piemēram, neksutamā īpašuma remonat darbiem vai biznesa uzsāksānai.
 • Kredīts ārzemēs strādājošajiem līdz 10000 EUR ar procentu likmi no 15 līdz 36% gadā un termiņu līdz 6 gadiem. Šis kredīts noder visiem tiem, kuri ir aizdevušies strādāt uz ārzemēm.
 • Kredīti biznesam bez summas ierobežojumiem ar procentu likmi no 8 līdz 40% gadā un termiņu līdz 15 gadiem. Ļoti noderīgs kreditēšanas modelis uzņēmumiem, kas ļauj palielināt apgrozāmos līdzekļus un attīstīt biznesu.
SAŅEMT AIZDEVUMU

Kā notiek kredīta pieteikšana pie Latvijas kredītu centra?

Sākotnēji ir jādodas uz LKCENTRS.LV mājas lapu, kur jāzivēlās atbilstošs aizdevuma veids. Pieteikuma iesniegšana var tik veikta gan inernetā, gan ierodoties kompānijas birojā. Latvijas kredīta centrs atsauksmes liecina pr to, ka vairumā gadījumu cilvēki tomēr izvēlās iesniegt savu pieteikumu internetā. Katrs kredīta pieteikums tiek izskatīts aptuveni 15 minūšu laikā, pēc kura ar jums sazināsies kompānijas kredītspeciālists. Ar katru klientu tiek noslēgts arī līgums, kura noslēgšana var notikt gan kompānijas birojā, gan arī ar kurjerpasta starpniecību. Lai noslēgtu līgumu, cilvēkam ir jābūt Latvijas Republikas pilsonim, kurš sasniedzis vismaz 21 gadu vecumu un nav vecāks par 70 gadiem. Ja paņemtā kredīta apmērs ir 3000 €, bet kreditēšanas termiņš izvēlēts uz 6 gadiem, tad ikmēneša maksājums būs 68.42 €. Kopēja summa, kas jāatmaksā aizņēmējam, ir 5076,48 €. Gada procentu likme jeb GPL ir 22,05%. Šī kredīta procentu likme ir 18 %. Kopējā komisijas maksa būs 150,00 €. Nav paredzēta nekāda ikmēneša maksa par kredīta administrēšanu. Kredīta kalkulatoram ir informatīvs raksturs. Pēc kredīta pieteikuma nosūtīšanas jūs saņemsiet individuāli sastādītu piedāvājumu. GPL = tā ir procentu likme, kuru aprēķina saskaņā ar 28.12.2010. Ministru Kabineta Noteikumiem Nr.1219. GPL ir ietvertas visas izmaksas, kas jāveic saskaņā ar līgumu – komisijas maksa par līgumu, procentu maksājumi.

Kontakti un rekvizīti:

 • Uzņēmuma nosaukums: SIA "Latvijas kredītu centrs"
 • Juridiskā adrese: Dzirnavu iela 121, Rīga, LV-1021, Latvija
 • Tālrunis: +371 80707070
 • Reģistrācijas numurs: 40103664202
 • E-pasts: info@lkcentrs.lv
 • Kalkulators: www.lkcentrs.lv
 • Ātrā saņemšana: Citadele, Luminor Bank, Swedbank
 • Darba laiks: darba dienās no 10:00-18:00, brīvdienās no 10:00-16:00
SAŅEMT KREDĪTU

Vērtējums: 5,00 no 5
Balsis: 2

Latvijas kredītu centrs
Vērtējums: 5 no 5
Balsis: 2

3 atsauksmes | Atstāt atsauksmi

 1. Pie šiem man beidzot iedeva aizdevumu ar sabojātu kredītvēsturi. Izskraidījos jau pa visu pasauli, visur atteica, bet šeit man palīdzēja.

 2. Jau pieriebušies tie brokeri, tikai ievāc personas datus un tad pārdod tos kreditoriem, kuri uzbāžas caur visiem iespējamajiem reklāmas kanāliem. Latvijas kredītu centrs ir starpnieks, nevis aizdevējs, tāpēc labāk netērēt laiku un doties pa taisno pie kreditora vai labāk vispār nekur nedoties, lai neiekultos nepatikšanās.

  • Jūs maldāties un maldināt citus. Pirmkārt, LKCENTRS nepārodod jūsu personas datus, un mūsu sadarbības partneri nav no tiem, kuri uzbāžas vai sūta piedāvājumus bez piekrišanas. Otrkārt, mēs palīdzam cilvēkiem piemeklēt izdevīgāko risinājumu, ietaupot laiku un naudas līdzekļus. Dodoties pa taisno pie kredtora, cilvēks riskē uzrauties uz negodprātīgu aizdevēju vai palielina iespēju pārmaksāt komisijas maksās.

Atstāt atsauksmi
Kā saņemt kredītu?

Sākumā izvēlieties aizdevēju un dodieties uz tā mājas lapu, lai aizpildītu pieteikumu. Izvēlieties tik lielu ikmēneša maksājumu, lai pēc ikmēneša maksājuma veikšanas jums būtu 3/4 no jūsu ienākumiem. Izvēlieties mazāku kredīta summu - lielāka iespēja saņemt aizdevumu un mazāk jāatdod. Izpildiet aizdevuma pieteikumus no vairākiem dažādiem aizdevējiem. Pēc tam Jūs uzzināsiet, kas Jums piedāvā aizdevumu un cik tas ir izdevīgs. Aizdevuma pieteikumu aizpildīšana ir bez maksas, ja vien nav noteikta 0.01 centa maksa. Reģistrējoties tiks iegūta jūsu e-pasta adrese un vēlāk jūs varēsiet saņemt jaunāko informāciju par aizdevuma piedāvājumiem no konkrētā aizdevēja. Ja viens aizdevējs jums neaizdod, izmēģiniet citu. Parasti ir tā ka, jo augstāka ir kreīta procentu likme, jo vieglāk ir saņemt aizdevumu.

Kāpēc STARCRED aizdevumu salīdzinājums?

Ietaupi naudu uz komisijām

Jūtami ietaupās nauda

Pilnīgi bez komisijas maksas

Pilnīgi bez maksas

Izdevīgākie aizdevumu veidi

Visi aizdevumu veidi

Iepazīsties ar atsauksmēm par kredītiem

Patiesas kredītņēmēju atsauksmes