Latvijas kredītu centrs - atsauksmes

Nepieciešams nopietns aizdevums, un esi izvēlējies kompāniju Latvijas kredītu centrs? Uzzini atsauksmes par šo kompāniju, iepazīsties ar aprakstu un izvērtē, vai šī kreditora piedāvājums aizņemties līdz 50000 euro ar termiņu līdz 15 gadeim būs pareizā izvēle.

Kāpēc Latvijas kredītu centrs ir apjomīgākais aizdevējs?

Latvijas kreditēšanas tirgus ir piedzīvojis dažādas pārmaiņas un daudzas no tām ir nesušas mums patiešām interesantus risinājumus. Un Latvijas kredītu centrs ir viens no šo risinājumu flagmaņiem. Šī kompānija ir apvienojusi savos piedāvājumos visus kredītu veidus, kas ļauj piemeklēt atbilstošu aizdevumu un iegūt patiešām izdevīgus nosacījumus. LKCENTRS.LV piedāvājumā ir galvenokart ilgtermiņa kredītu risinājumi, kas ļauj aizņemties gan nelielas, gan arī milzīgas summas privātiem vai uzņēmējdarbības mērķiem. Kompānija piedāvā aizņemties līdz pat 50000 euro automašīnas iegādei un neierobežotas naudas summas nekustamajam īpašumam un uzņēmumu kredītiem. Kā vēl viens būtisks moments ir tas, ka praktiski visi aizdevuma veidi ir pieejami arī cilvēkiem, kuri strādā ārpus Latvijas. Kredīts ārzemēs strādājošiem Latvijā ir kļuvis populārs, jo mūsu tautieši regulāri izmanto iespēju piepelnīties ārzemēs. Kā liecina labās atsauksmes, tad šis aizdevējs ļoti rūpīgie pieiet savu klientu vēlmēm un praktiski visos gadijumos piemeklē individuālu pieeju.

Latvijas kredītu centrs kredītu veidi:

 • Patēriņa kredīts līdz 10000 EUR ar procentu likmi no 10 līdz 36% gadā un termiņu līdz 6 gadiem. Domāts dažādiem pirkumiem, ceļojumiem un veselības jautājumu skaārtošanai.
 • Kredītu apvienošana līdz 10000 EUR ar procentu likmi no 15 līdz 36% gadā un termiņu līdz 6 gadiem. Ierasti tiek izmantota, lai apvienotu vairākus kredītus vienā.
 • Auto līzings līdz 50000 EUR ar procentu likmi no 3 līdz 20% gadā un termiņu līdz 6 gadiem. Šo aizdevuma veidu izvēlās gan lietotu, gan jaunu auto finansēšanai.
 • Kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu bez summas ierobežojumiem ar procentu likmi no 2,9 līdz 20% gadā un termiņu līdz 30 gadiem. Šāds aizdevums noder, lai iegūtu milzīgu naudas summu, piemēram, neksutamā īpašuma remonat darbiem vai biznesa uzsāksānai.
 • Kredīts ārzemēs strādājošajiem līdz 10000 EUR ar procentu likmi no 15 līdz 36% gadā un termiņu līdz 6 gadiem. Šis kredīts noder visiem tiem, kuri ir aizdevušies strādāt uz ārzemēm.
 • Kredīti biznesam bez summas ierobežojumiem ar procentu likmi no 8 līdz 40% gadā un termiņu līdz 15 gadiem. Ļoti noderīgs kreditēšanas modelis uzņēmumiem, kas ļauj palielināt apgrozāmos līdzekļus un attīstīt biznesu.

Kā notiek kredīta pieteikšana pie Latvijas kredītu centrs?

Sākotnēji ir jādodas uz LKCENTRS.LV mājas lapu, kur jāzivēlās atbilstošs aizdevuma veids. Pieteikuma iesniegšana var tik veikta gan inernetā, gan ierodoties kompānijas birojā. Latvijas kredītu centrs atsauksmes liecina pr to, ka vairumā gadījumu cilvēki tomēr izvēlās iesniegt savu pieteikumu internetā. Katrs kredīta pieteikums tiek izskatīts aptuveni 15 minūšu laikā, pēc kura ar jums sazināsies kompānijas kredītspeciālists. Ar katru klientu tiek noslēgts arī līgums, kura noslēgšana var notikt gan kompānijas birojā, gan arī ar kurjerpasta starpniecību. Lai noslēgtu līgumu, cilvēkam ir jābūt Latvijas Republikas pilsonim, kurš sasniedzis vismaz 21 gadu vecumu un nav vecāks par 70 gadiem. Ja paņemtā kredīta apmērs ir 3000 €, bet kreditēšanas termiņš izvēlēts uz 6 gadiem, tad ikmēneša maksājums būs 68.42 €. Kopēja summa, kas jāatmaksā aizņēmējam, ir 5076,48 €. Gada procentu likme jeb GPL ir 22,05%. Šī kredīta procentu likme ir 18 %. Kopējā komisijas maksa būs 150,00 €. Nav paredzēta nekāda ikmēneša maksa par kredīta administrēšanu. Kredīta kalkulatoram ir informatīvs raksturs. Pēc kredīta pieteikuma nosūtīšanas jūs saņemsiet individuāli sastādītu piedāvājumu. GPL = tā ir procentu likme, kuru aprēķina saskaņā ar 28.12.2010. Ministru Kabineta Noteikumiem Nr.1219. GPL ir ietvertas visas izmaksas, kas jāveic saskaņā ar līgumu – komisijas maksa par līgumu, procentu maksājumi.

Kontakti un rekvizīti:

 • Uzņēmuma nosaukums: SIA "Latvijas kredītu centrs"
 • Juridiskā adrese: Dzirnavu iela 121, Rīga, LV-1021, Latvija
 • Tālrunis: +371 80707070
 • Reģistrācijas numurs: 40103664202
 • E-pasts: info@lkcentrs.lv
 • Kalkulators: www.lkcentrs.lv
 • Ātrā saņemšana: Citadele, Luminor Bank, Swedbank
 • Darba laiks: darba dienās no 10:00-18:00, brīvdienās no 10:00-16:00
SAŅEMT KREDĪTU

Vērtējums: 5,00 no 5
Balsis: 2

Latvijas kredītu centrs - atsauksmes
Vērtējums: 5 no 5
Balsis: 2

1 atsauksme | Atstāt atsauksmi

 1. džeina

  Jau pieriebušies tie brokeri, tikai ievāc personas datus un tad pārdod tos kreditoriem, kuri uzbāžas caur visiem iespējamajiem reklāmas kanāliem. Latvijas kredītu centrs ir starpnieks, nevis aizdevējs, tāpēc labāk netērēt laiku un doties pa taisno pie kreditora vai labāk vispār nekur nedoties, lai neiekultos nepatikšanās.

Atstāt atsauksmi