Bino

Nepieciešams īstermiņa naudas kredīts, un esi izvēlējies kompāniju Bino? Uzzini cilvēku atsauksmes par šo nebanku kredītu kompāniju, iepazīsties ar aprakstu un izvērtē, vai šī kreditora piedāvājums aizņemties no 50 līdz 425 euro uz termiņu līdz 30 dienām būs labākā izvēle.

Kāpēc izvēlēties Bino kredītu?

Bino kredīts ir aizdevējs ar īpaši izdevīgiem piedāvājumiem. Uz doto brīdi pie šī kreditora ir pieejams mikrokredīts no 50 līdz pat 425 euro. Kā jau klasiski, arī šeit tiek piedāvāts aizņemties pirmajā reizē bez papildus maksas par kreditēšanas pakalpojumiem, jā, tas ir - bez procentiem. Lai arī šis kreditors ir samērā jauns, jo ienāca pie mums tikai 2016. gada otrajā pusē, pa šo laiku tas jau ir iemantojis labas atsauksmes un klientu uzticību. Jāsaka, ka nav daudz aizdevēju, kuriem tas ir izdevies tik ātrā laikā. Tā kā, ja Jums ir skaidrs, cik jums vajag aizņemties un kad šo aizdevumu spēsiet atdot, varat apstāties pie šī aizdevēja.

Kāds ir Bino piedāvājums?

Kā jau augstāk minējām, Bino aizdevums ir ļoti izdevīgs ātrais kredīts līdz 30 dienām, kas ļauj saņemt vienkāršu un ātru finansiālu palīdzību 10 minūšu laikā. Summas, kas pieejamas jaunajiem klientiem, ir no 50 līdz 425 euro, bet pirmajā reizē summu līdz 425 euro Jūs varat saņemt, nemaksājot komisijas maksu. Kā jau vairumam ātro kredītu izsniedzēju, arī šim kreditoram ir iespējams pieteikties kredītam visu diennakti. Jūsu pieteikums tiks izskatīts ļoti ātrā laikā, protams, ievērojot kompānijas darba laiku. Šajā kompānijā ir iespēja pagarināt savu kredīta atmaksas termiņu, ja kaut kādu iemeslu dēļ nespēsiet laicīgi norēķināties. Lai arī viss ir puslīdz līdzīgs kā citiem, šai kompānijai īpaši var uzslavēt profesionālo apkalpošanu un ļoti ātru pieteikuma apstrādi, kas vairumā gadījumu ļauj saņemt naudu 10 minūšu laikā. Bez šaubām, daudzi piedāvā šādus tempus, bet ne visi šos solījumus izpilda, un bieži gadās, ka naudiņa jāgaida pat stundu un vairāk. Ja vēlaties visu ātri un bez problēmām, tad šis kreditors būs pareizā izvēle.

Vai pie Bino var aizņemties arī naktī?

Kā zināms, tad mūsu likumdošana ir ierobežojusi kreditēšanas jomu un kredīts naktī vairs nav pieejams. Un šim ierobežojumam var piekrist, jo, kurš gan aizņemas naktī? Vai nav tā, ka vairumā naktīs cilvēkam naudu var savajadzēties tikai izklaidēm nevis kaut kādu nopietnu problēmu risināšanai? Ja naudas aizņemšanās iemesls ir nopietns, tad visdrīzāk tas varēs pagaidīt arī līdz rītam, tas ir, līdz brīdim, kad sāks strādāt izvēlētais kreditors. Bino savus kredītus izsniedz no 7:00 līdz 23:00, bet kredīta pieteikumu pieņem visu diennakti.

Jāuzsver, ka Bino ir LAFPA biedrs un atbildīgs aizdevējs, kas ļoti rūpīgi izvērtē savus klientus, lai tie aizņemtos tikai tad, kad tie to var atļauties. Bieži gadās, ka uz aizņemšanās brīdi cilvēkam viss ir kārtībā, bet tad sākas strauja neveiksmju strīpa, kas neļauj ātri atkopties un prasa papildus izdevumus, kuri paņem to, kas būtu bijis jāmaksā aizdevējam. Tā arī sākās tās problēmas - cilvēks neatdod laicīgi paņemto aizdevumu un sāk to pagarināt, maksājot par to pagarināšanas maksu. Kā liecina Bino atsauksmes, tad ar šo kompāniju negatīvo gadījumu ir ļoti maz. Taču ņemiet vērā - aizdevējs nevar to visu paredzēt un izkontrolēt, tāpēc esiet atbildīgi un aizņemieties tikai tad, kad esat droši, ka spēsiet atdot aizņemto naudu arī tad, ja parādīsies citi papildus izdevumi.

Kontakti un rekvizīti:

  • Uzņēmuma nosaukums: SIA "EXTRA CREDIT", Bino
  • Licences numurs: NK-2016-044
  • Juridiskā adrese: Graudu iela 68, Rīga, Latvija, LV-1058
  • Tālrunis: +371 80205030 (bezmaksas)
  • Reģistrācijas numurs: 40103548796
  • E-pasts: info@bino.lv
  • Kalkulators: www.bino.lv
  • Ātrā saņemšana: Swedbank, SEB Banka, Citadele, Luminor Bank
  • Darba laiks: katru dienu no 7:00-23:00
PIETEIKTIES KREDĪTAM

Vērtējums: 5,00 no 5
Balsis: 2

Bino
Vērtējums: 5 no 5
Balsis: 2

1 atsauksme | Atstāt atsauksmi

  1. Vot šitie man patīk. Tādi mazi, bet šiverē un palīdz ar aizdevumiem. Izvēlos tikai viņus, jo citus nevaru atļauties.

Atstāt atsauksmi
Kā saņemt kredītu?

Sākumā izvēlieties aizdevēju un dodieties uz tā mājas lapu, lai aizpildītu pieteikumu. Izvēlieties tik lielu ikmēneša maksājumu, lai pēc ikmēneša maksājuma veikšanas jums būtu 3/4 no jūsu ienākumiem. Izvēlieties mazāku kredīta summu - lielāka iespēja saņemt aizdevumu un mazāk jāatdod. Izpildiet aizdevuma pieteikumus no vairākiem dažādiem aizdevējiem. Pēc tam Jūs uzzināsiet, kas Jums piedāvā aizdevumu un cik tas ir izdevīgs. Aizdevuma pieteikumu aizpildīšana ir bez maksas, ja vien nav noteikta 0.01 centa maksa. Reģistrējoties tiks iegūta jūsu e-pasta adrese un vēlāk jūs varēsiet saņemt jaunāko informāciju par aizdevuma piedāvājumiem no konkrētā aizdevēja. Ja viens aizdevējs jums neaizdod, izmēģiniet citu. Parasti ir tā ka, jo augstāka ir kreīta procentu likme, jo vieglāk ir saņemt aizdevumu.

Kāpēc STARCRED aizdevumu salīdzinājums?

Ietaupi naudu uz komisijām

Jūtami ietaupās nauda

Pilnīgi bez komisijas maksas

Pilnīgi bez maksas

Izdevīgākie aizdevumu veidi

Visi aizdevumu veidi

Iepazīsties ar atsauksmēm par kredītiem

Patiesas kredītņēmēju atsauksmes