Vizia kredīts

Nepieciešams ātrs kredīts vai kredītlīnija, un esi izvēlējies kompāniju VIZIA? Uzzini atsauksmes par šo kompāniju, iepazīsties ar aprakstu un izvērtē, vai šī kreditora piedāvājums aizņemties līdz 2000 euro ar termiņu no 4 līdz 24 mēnešiem būs pareizā izvēle.

Kāpēc izvēlēties Vizia nevis citus aizdevējus?

Nav nekāds noslēpums, ka mūsdienu pasaule diktē mums ļoti bargus noteikumus. Ir jāpaspēj vairāk, ir jāizdara vairāk un jāmaksā arī ir vairāk. Tikt līdzi straujajam ritmam nav nemaz tik viegli. Vieniem paveicas vairāk, citiem mazāk, un cilvēku, kuriem paveicies mazāk, netrūkst. Vizia kredīts ir kompānija, kura piedāvā saviem klientiem aizņemties no 50 līdz 2000 euro uz termiņu līdz pat 24 mēnešiem. Šīs kompānijas piedāvājums ir klasificējams kā kredītlīnija, jo klientam tiek piešķirts individuāls kredītlīnijas kredītlimits. Mūsdienās šis modelis nav nekas neparasts, un kreditori arvien vairāk piedāvā saviem klientiem tieši vienkāršotus un pieejamus risinājumus, kuri samazina kredīta pieteikšanas, izskatīšanas un saņemšanas laiku. Šīs kompānijas galvenā priekšrocība slēpjas bezmaksas aizdevumos, kuri ļauj aizņemties bez procentiem neskaitāmas reizes ar nosacījumu, ka spēsiet laicīgi norēķināties.

Vizia piedāvā ļoti ātru apkalpošanas servisu, kas ļauj saņemt aizdevumu no 15 minūtēm līdz 1 stundai vai banku nesaderības gadījumā līdz pat 4 stundām. Lai saņemtu aizdevumu, ir nepieciešams būs par Latvijas iedzīvotāju vecumā no 20 līdz 80 gadiem. Lai nesaņemtu atteikumu, ir vēlama laba kredītvēsture un oficiāli ienākumi, kas ļaus laicīgi norēķināties. Kreditors piedāvā arī iespēju palielināt savu kredītlimitu, tomēr tas ir individuāls pasākums, kurš būs atkarīgs no cilvēka ienākumiem. Ņemiet vērā, ka aizņemties vajag tik daudz, cik patiešām ir nepieciešams. Neiekrītiet aizdevumu slazdā tikai tāpēc, ka jums tiek piedāvāts aizņemties vairāk. Katrs aizdevums ir liels slogs jebkuram ģimenes budžetam. Nekad neņemiet aizdevumu, ja jums nav pārliecības par to, kā to atdosiet. Kredītlīnijas būtība sevī slēpj zemūdens akmeņus, kuri var negatīvi ietekmēt jūsu finansiālo nākotni. Kā liecina Vizia atsauksmes, cilvēki bieži vien brīvi pieejamo naudu uztver vieglprātīgi. Brīvi pieejamie līdzekļi spēj aptumšot prātu un likt tos iztērēt neapdomīgi. Centieties tam pretoties un mēģiniet iztikt bez kredīta ņemšanas.

Kontakti un rekvizīti:

  • Uzņēmuma nosaukums: SIA "ViziaFinance"
  • Juridiskā adrese: Raunas iela 44 k-1, Rīga, LV-1039, Latvija
  • Tālrunis: +371 67600777
  • Reģistrācijas numurs: 40003040217
  • Licence Nr.: NK-2016-019
  • E-pasts: info@vizia.lv
  • Kalkulators: www.vizia.lv
  • Ātrā saņemšana: Citadele, Luminor Bank, Swedbank
  • Darba laiks: darba dienās no 8:00-22:00, brīvdienās no 8:00-22:00
SAŅEMT KREDĪTU

Vērtējums: 5,00 no 5
Balsis: 2

Vizia kredīts
Vērtējums: 5 no 5
Balsis: 2

Atstāt atsauksmi