Kredīti no 19 gadiem

Šeit ir visi Latvijas ātrie kredīti no 19 gadiem, kurus vari pieteikt internetā vai ar sms palīdzību. Ja esi dzimis 1999. gadā vai agrāk un nezini, kur paņemt kredītu - mēs palīdzēsim. Esam rūpīgi atlasījuši un salīdzinājuši aizdevējus, kas aizdod jauniem cilvēkiem.

AizdevējsSaņemšanaSummaVecumsKomisijas %TermiņšDarba laiks
5 Sefinance atsauksmes

SEFINANCE INFO

15 min.
10000 500 - 10000 €

20 - 75 gadi

14,5 %

3 - 72 mēneši
Pr-Pk: 09:00-18:00
Se: 10:00-14:00
Sv: Slēgts
4.33 Mogo atsauksmes

MOGO INFO

30 min.
3000 50 - 3000 €

20 - 75 gadi

69,6 %

3 - 48 mēneši
Pr-Pk: 09:00-23:00
Se: 10:00-17:00
Sv: 10:00-17:00
5 Credit24 atsauksmes

CREDIT24 INFO

15 min.
4000 50 - 4000 €

18 - 70 gadi

0 - 42 %

1 - 36 mēneši
Pr-Pk: 08:00-22:00
Se: 08:00-22:00
Sv: 08:00-22:00

Kāpēc saņemt aizdevumu 19 gados var tikai retais?

Kur aizņemties kredītu no 19 gadiem?Kad sākam savu patstāvīgo dzīvi, mums nereti gadās saskarties ar neparedzētām situācijām un izmaksām, kuras līdz šim ir bijušas uz mūsu vecāku pleciem. Jūtoties pieauguši, mēs ar vien vairāk uzņemamies atbildību par situācijām un to sekām. Tā tam būtu jābūt praktiski visās dzīves jomās, tomēr ir jomas, kuras daudzi nespēj sakārtot arī 50 gados. Kā jau var nojaust, runa ir par finansiālo jomu, kas jauniem cilvēkiem ir īpaši jutīga. Ne visi 19 gadīgie jaunieši spēj plānot savas finanses un bieži nonāk situācijās, ka iztrūkstošo naudu ir jāaizņemas. Nereti šim gadījumam tiek izmantoti tieši ātrie kredīti no 19 gadiem. Un te daudziem sākas problēmas. Vieniem šīs problēmas ir saistītas ar kreditoru atteikumu aizdot, bet citiem ar kredītu atdošanu. Kā liecina statistikas dati, ļoti daudziem jauniešiem ir bijušas problēmas ar laicīgu kredīta atmaksu. Tas nav palicis bez sekām, un daudzi kreditori ir atteikušies apkalpot cilvēkus, kuru vecums nav sasniedzis vismaz 20 gadus. Šādus kreditorus bieži sauc par atbildīgiem, taču nav tā, ka tie, kas aizdod 19 gadīgajiem, ir bezatbildīgi - viss ir atkarīgs no apstākļiem un cilvēka maksātspējas.

Vai aizdos, ja nav darba vieta?

Ja cilvēkam nav darba, tas vēl nenozīmē, ka tam nav ienākumu. Ātrais kredīts no 19 gadiem bez darba vietas tiek izsniegts pie nosacījuma, ka jaunietim ir kādi citi regulāri ienākumi. Pie šiem ienākumiem tiek pieskaitītas gan stipendijas, gan pabalsti, gan pensijas. Situācijas mēdz būt dažādas, un katrs gadījums ir individuāls, tāpēc teikt, ka saņemt aizdevumu bez darba vietas nav iespējams, būtu nekorekti. Protams, pie vairuma kreditoru šis ir nozīmīgs faktors un atteikuma iespēja ir stipri lielāka.

Vai aizdos, ja ir slikta kredītvēsture?

Laikam praktiski jebkuram var rasties jautājums - kā 19 gados var sabojāt kredītvēsturi? Diemžēl tādu cilvēku netrūkst, un laikā neatdots kredīts bieži pārvēršas par sabojātu kredītvēsturi. Lai arī daudziem var likties, ka šī situācija ir bezcerīga, ir kreditori, kuru pakalpojumu klāstā ir arī ātrie kredīti no 19 gadiem ar sliktu kredītvēsturi. Tādu nav daudz, un pie dažiem būs nepieciešama kāda ķīla, tomēr iespēja aizņemties ir.

Ko darīt, ja 19 gados neviens neaizdod?

Pirmais, kas būtu jāizdara, kad jums atsaka ātro kredītu, būtu jāapsēžas, jānomierinās un jāpadomā par to, kāpēc līdz tādai situācijai ir nonācis. Ja pie vainas ir regulārs naudas trūkums, kurš izriet no maziem ienākumiem, tad atbilde ir skaidra. Šajā situācijā galvenais ir palielināt savs ienākumus un samazināt savus izdevumus, tāpēc šis būtu jāuzstāda kā tuvākās un tālākās nākotnes plāns. Tas, ka kredīts 19 gados tiek liegts, var izrādīties pat labi, jo tas motivēs vairāk pievērsties savām finansēm un pasargās no problēmām, ko rada laikā neatdotie kredīti.

Kāpēc ātrais kredīts no 19 gadiem ir bīstams?

Praktiski jebkurā vecumā un jebkurš aizdevuma veids var būt bīstams. Tas ir tāpēc, ka neviens nevar paredzēt ar 100% garantiju - vai nenotiks kāda finansiālā krīze un nesaruks esošais algas apmērs. Ātrie kredīti ir ieguvuši lielu neslavu pateicoties tam, ka daudzi cilvēki ir paņēmuši kredītu, ko patiesībā nemaz nevar atļauties. Daudzi nav rēķinājušies, kas notiks, ja pēkšņi nebūs ienākumu vai ar tiem nepietiks, lai nomaksātu kārtējo kredīta maksājumu. Un ir arī tādi, kas savos 19 gados vēl joprojām paļaujas uz vecāku palīdzību, tādā veidā ievelkot parādsaistību pildīšanā arī vecākus. Un labi vien ir, ja ir, kas palīdz, jo pretējā gadījumā var sanākt iekrāt lielus parādus un sabojāt savu kredītvēsturi. Lai arī jaunībā var likties, ka tas ir nieks, pēc dažiem gadiem tas var piespēlēt nepatīkamu pārsteigumu. Piemēram, pēc 5 gadiem gribēsiet iegādāties mājokli kredītā, bet saņemsiet atteikumu, jo būs slikta kredītvēsture. Un tā tas 19 gados paņemtais un laikā neatdotais kredīts par sevi atgādinās.

Lai arī daudziem tas var likties neiespējami, taču ir gadījumi, kad 1999. gadā dzimis jaunietis ir jau ieguvis labu profesiju un labu darba vietu, kas tam nodrošina regulārus un pienācīga apjoma ienākumus. Kreditoram tā ir pamatota iespēja aizdot un nopelnīt uz komisijām gan pirmajā, gan nākamajā kreditēšanas reizē. Taču nekas nav mūžīgs un 100% stabils. Jebkurš darbs var tikt pazaudēts vai jaunietim var vienkārši pamainīties dzīves plāni. Tieši jauno cilvēku vidū ir visvairāk spontāno lēmumu, kuri var novest arī pie nestabila finansiālā stāvokļa vai pat bezatbildīgas saistību nepildīšanas. Cits izdomās uz laiciņu aizbraukt pastrādāt ārzemēs, bet cits, noguris no pieaugušo dzīves, kādu laiciņu patversies pie vecākiem. Un te nav nekā slikta, ja jaunietim nav parādsaistības, un tas vienkārši grib atvilkt elpu. Taču tas viss arī liecina par nestabilitāti, kas aizdevējiem liek būt piesardzīgiem ar kredītu izsniegšanu 19 gadus jauniem cilvēkiem. Protams, ir arī citas tendences, kuras liek būt piesardzīgiem, piemēram - jauni cilvēki biežāk rīko ballītes, kurās vietu atrod arī alkohols. Alkohola iespaidā cilvēks ļauj vaļu savām emocijām un izpriecām, kas noved pie bezatbildīgiem tēriņiem. Jauniem cilvēkiem arī ir lielākas noslieces uz neapdomīgiem un dažkārt pat liekiem pirkumiem, kuru pamatā ir vien modes kliedzieni. Ja tomēr esi izdomājis, ka ātrie kredīti no 19 gadiem ir vienīgais glābiņš, attopies un apzinies visus riskus. Apzinies arī to, ka ir citas iespējas, kā tikt pie naudas.


Vērtējums: 5,00 no 5
Balsis: 2

Kredīti no 19 gadiem
Vērtējums: 5 no 5
Balsis: 2