Smscredit

Nepieciešams ātrs sms kredīts, un esi izvēlējies kompāniju Smscredit? Uzzini cilvēku atsauksmes par šo kreditēšanas kompāniju, iepazīsties ar aprakstu un izvērtē, vai šī kreditora piedāvājums aizņemties no 50 līdz 425 euro ar termiņu līdz 30 dienām uz šo brīdi būs piemērotākais variants.

Kāpēc ir vērts apstāties pie SMScredit?

SMScredit kredīts ir online sms kredītu izsniedzējs, viens no līderiem, kas savus pakalpojumus Latvijā piedāvā jau no 2008. gada. Šo gadu laikā kompānija ir kļuvusi ļoti populāra un ieguvusi klientu uzticību ne tikai Latvijā, bet arī citviet Eiropā - par ko liecina daudzās pozitīvās atsauksmes. Kompānija specializējas uz mikrokredītiem bez ķīlas un galvojuma, kuru apjoms nav lielāks par 425 euro uz 30 dienām. Kompānija piedāvā aizņemties no 18 gadiem un atsevišķos gadījumos piedāvā arī kredītu ar sliktu kredītvēsturi. Saviem jaunajiem klientiem kreditors piedāvā pirmajā aizņemšanās reizē 100% atlaidi. Šis kreditors novērtē savus klientus, to lojalitāti, tāpēc piedāvā arvien jaunus, izdevīgus nosacījumus kredīta saņemšanai.

Kas var pieteikties SMScredit aizdevumam?

Aizņemties naudu no SMScredit var: jebkurš Latvijas pastāvīgais iedzīvotājs vecumā no 20 līdz 75 gadiem; ja nav nenokārtotas parādsaistības; ja ir konts kādā no Latvijas bankām un aktīvs mobilā tālruņa pieslēgums, kā arī internets. Daudzi jaunieši neveiksmīgi meklē kredītus no 18 gadiem, nezinot, ka kreditori ir vienojušies par atbildīgās aizdošanas praksi, kura liedz aizdod 18 gadīgajiem. Arī šī kompānija ir viens no atbildīgajiem kreditoriem, tāpēc tās klienti ir ne jaunāki par 20 gadiem.

Pieteikšanās process:

 • Izvēlieties naudas summu;
 • Izvēlieties termiņu;
 • Izveidojiet savu profilu;
 • Pārskaitiet reģistrācijas maksu;
 • Sagaidiet SMScredit atbildi.
PIETEIKTIES KREDĪTAM

SMSCredit domā par katru klientu

SMScredit kompānija ir ļoti elastīga, lai sniegtie pakalpojumi būtu pieejami pēc iespējas plašākam cilvēku lokam. Vienkāršo pieteikšanos sms kredītam veido vairāki faktori, kuri nemitīgi tiek uzlaboti. Ērtā maksājumu veikšana dod iespēju izvēlēties sev ērtāko un atbilstošāko maksājuma veidu. Maksājumu par aizdevumu var veikt šādos veidos: savā internetbankā; kādā no Latvijas Pasta nodaļām; jebkuras bankas filiālē. Pieteikuma īsziņas, tālruņa zvanus vai e-pastus kompānija izskata katru dienu no 7:00 līdz 23:00. Ja esi Swedbank, SEB Banka, Luminor Bank, Citadele vai Norvik bankas klients, tad naudu varēs saņemt vēl ātrāk - vidēji 10 minūšu laikā.

SMScredit priekšrocības

Esiet par visu informēti – saņemiet automātiskos atgādinājumus. Jūs varat redzēt visu informāciju par saviem sms kredītiem un rēķiniem, kā arī izdevīgus piedāvājumus un citu aktuālu informāciju savā e-pastā vai telefonā. Palīdziet citiem – no katra izsniegtā kredīta, kāda daļa noteikti tiek ziedota labdarībai vai sporta atbalstam, tādā veidā paņemtais aizdevums palīdz citiem. Atmaksājiet kredītu vēlāk – ja jums radušās problēmas, kad nevar laicīgi atmaksāt aizņemto naudu, tad par atsevišķu samaksu var veikt kredīta termiņa pagarināšanu uz 30 dienām.

Svarīgākais:

 • Ātrs izsniegšanas temps - pat 10 minūtēs;
 • Jaunajiem SMScredit klientiem 425 euro bez maksas;
 • Maksimālā summa pastāvīgiem klientiem līdz pat 425 euro;
 • Ilgs darba laiks - pieteikumu izskatīšana katru dienu no 7:00 rītā līdz 23:00;
 • Vecuma ierobežojums ļauj aizņemties jau no 20 līdz pat 75 gadu vecumam;
 • Aizdevumu var pieteikt ar sms, internetā un Latvijas Pasta nodaļās.
PIETEIKTIES KREDĪTAM

Izvēloties kreditoru, derīgi ir pievērst uzmanību tam, ar ko tas atšķiras no citiem, piemēram, cik tas ir sociāli atbildīgs un aktīvs. Arī kreditora vecums ir no svara, jo tie kreditori, kuri strādā jau daudzus gadus, noteikti būs labvēlīgāki un drošāki par tiem, kuri strādā tikai dažus mēnešus. Šeit aprakstītais aizdevējs ir viens no tiem labajiem piemēriem, kur vārds runā pats par sevi. Kompānija ne tikai izsniedz sms kredītus ar izdevīgiem noteikumiem, bet arī nodarbojas ar labdarību un atbalsta dažādus sportistus. Ja aplūko Smscredit atsauksmes, tad var skaidri redzēt, ka pakalpojumu kvalitāte un labie darbi rada daudz labu vārdu. Jā, ir arī tādi cilvēki, kuriem nav paveicies ar apstākļu sakritību un paņemtais sms kredīts ir sagādājis lielas raizes. Ierasti tas ir tad, kad nevar laicīgi atdot savu parādu un sākās aizdevuma pagarināšanas maksas, kuras var turpināties bezgalīgi, ja cilvēks nepamaina savus tēriņu paradumus un nepalielina ienākumus.

Vai SMScredit no 18 gadiem ir domāts visiem jauniešiem?

Ja esi jaunietis, kurš ir ir dabūjis labu darba vietu un Tev nav lielu izdevumu, tad smscredit no 18 gadiem nekādu skādi nenodarīs. Taču, ja Tavi ienākumi ir neregulāri un darbs nav pastāvīgs, šāds aizdevums var iedzīt parādos un sabojāt kredītvēsturi. Lai arī tikt pie kredīta 18 gados var, tas vienmēr ir rūpīgi jāizvērtē. Iesakām palasīt atsauksmes un uzzināt, kā tad ir veicies citiem jauniešiem. Kā rāda pieredze, daudziem šie aizdevumi ir sagādājuši lielas nepatikšanas, tāpēc labāk būtu bez tiem iztikt pavisam.

Kāpēc SMScredit ar sliktu kredītvēsturi tiek dots tikai retajam?

Jāatzīst, ka tas ir ļoti bēdīgs gadījums, ja tik agrā vecumā jau ir sabojāta kredītvēsture. Protams, situācijas ir visādas un var gadīties pārpratumi, taču noteikumus attiecībā pret parādniekiem neviens nesteidz mainīt. Ja esi sagrēkojies un nokļuvis parādu reģistros, smscredit kredīts ar sliktu kredītvēsturi nebšu priekš Tevis, tas ir, to vienkārši neizsniegs. Un bēdīgi ir arī tas, ka nokļūšana parādnieku sarakstos var traucēt nākotnē tikt pie hipotekākā kredīta mājoklim vai zemes iegādei.

Kontakti un rekvizīti:

 • Uzņēmuma nosaukums: AS "4finance", SMScredit
 • Licences numurs: NK-2016-021
 • Juridiskā adrese: Lielirbes iela 17a - 8, Rīga, Latvija, LV-1046
 • Tālrunis: +371 67333990
 • Reģistrācijas numurs: 40003991692
 • E-pasts: info@smscredit.lv
 • Kalkulators: www.smscredit.lv
 • Ātrā saņemšana: Swedbank, SEB Banka, Citadele, Luminor Bank, Norvik, Latvijas Pasts
 • Darba laiks: darba dienās no 8:00-22:00, brīvdienās no 9:00-20:00
PIETEIKTIES KREDĪTAM

Vērtējums: 4,67 no 5
Balsis: 3

Smscredit
Vērtējums: 4.67 no 5
Balsis: 3

1 atsauksme | Atstāt atsauksmi

 1. A ko, šiem nav ne vainas. Paši pirmie laikam šajā jomā, tāpēc zina, ko darīt.

Atstāt atsauksmi
Kā saņemt kredītu?

Sākumā izvēlieties aizdevēju un dodieties uz tā mājas lapu, lai aizpildītu pieteikumu. Izvēlieties tik lielu ikmēneša maksājumu, lai pēc ikmēneša maksājuma veikšanas jums būtu 3/4 no jūsu ienākumiem. Izvēlieties mazāku kredīta summu - lielāka iespēja saņemt aizdevumu un mazāk jāatdod. Izpildiet aizdevuma pieteikumus no vairākiem dažādiem aizdevējiem. Pēc tam Jūs uzzināsiet, kas Jums piedāvā aizdevumu un cik tas ir izdevīgs. Aizdevuma pieteikumu aizpildīšana ir bez maksas, ja vien nav noteikta 0.01 centa maksa. Reģistrējoties tiks iegūta jūsu e-pasta adrese un vēlāk jūs varēsiet saņemt jaunāko informāciju par aizdevuma piedāvājumiem no konkrētā aizdevēja. Ja viens aizdevējs jums neaizdod, izmēģiniet citu. Parasti ir tā ka, jo augstāka ir kreīta procentu likme, jo vieglāk ir saņemt aizdevumu.

Kāpēc STARCRED aizdevumu salīdzinājums?

Ietaupi naudu uz komisijām

Jūtami ietaupās nauda

Pilnīgi bez komisijas maksas

Pilnīgi bez maksas

Izdevīgākie aizdevumu veidi

Visi aizdevumu veidi

Iepazīsties ar atsauksmēm par kredītiem

Patiesas kredītņēmēju atsauksmes