Credit24 kredīts

Nepieciešams aizdevums vai kredītlīnija un esi izvēlējies Credit24 jeb скувше24? Uzzini cilvēku atsauksmes par šo kompāniju, iepazīsties ar aprakstu un izvērtē, vai šī kreditora piedāvājums aizņemties no 50 līdz 4000 euro ar termiņu līdz 36 mēnešiem būs labākā izvēle.

Kāpēc izvēlēties kredītu pie Credit24 jeb скувше24?

Credit24 kredīts jeb скувше24 aizdevuma summa ir pieejama no 50 līdz 4000 euro, un kredīta atmaksas termiņš ir no 1 mēneša līdz pat 36 mēnešiem. Kompānija piedāvā patiešām pārdomātus risinājumus, kuri ir sasniedzami gandrīz visiem aizņemties gribētājiem, un, kā liecina atsauksmes, cilvēki ir ļoti apmierināti ar šī kreditora pakalpojumiem. Galvenie nosacījumi, lai tiktu saņemts kredīts: jābūt Latvijas Republikas pilsonim vai patstāvīgajam iedzīvotājam ar beztermiņa atļauju; jābūt vismaz 18 gadus jaunam; jābūt regulāriem ienākumiem; nevar būt citas parādsaistības; nepieciešams konts kādā Latvijas bankā, e-pasta adrese un mobilais telefons ar aktīvu pieslēgumu. Kā redzam, prasības nav lielas, tāpēc var apstāties pie šī kreditora un izmantot savu iespēju saņemt aizdevumu. Šai kompānijai ir arī ļoti pievilcīgs kreditēšanas veids - kredītlīnija, kas ļauj aizņemties lielāku naudas summu, bet maksāt procentus tikai par aizdevuma izmantoto daļu.

Īstermiņa un ilgtermiņa aizdevums no Credit24

Īstermiņa un ilgtermiņa aizdevums ir glābiņš neparedzētās situācijās, kad vajag iegādāties kādu preci, vajag izmantot kādu pakalpojumu vai arī līdz algai atlicis pavisam nedaudz, bet kāds rēķins jāsamaksā šodien. Ja jums ir regulāri ikmēneša ienākumi, tad šis būs labs risinājums, lai izietu no izveidojušās situācijas.

Kā pieteikties Credit24 kredītam?

Jāsāk ar to, ka jāaizpilda reģistrācijas anketa aizdevēja mājas lapā un jāpārskaita reģistrācijas maksa 1 cents no jūsu bankas konta uz Credit24 kontu. Aizdevumam var pieteikties jebkurā diennakts laikā, taču pieteikums tiks izskatīts katru dienu no 08:00-22:00. Domājot par klientu ērtībām, aizdevumam var pieteikties ne tikai mājas lapā, bet arī 272 Latvijas Pasta nodaļās un Maxima XX un XXX lielveikalos visā Latvijā.

Kāpēc nevar steigties?

Jebkuram kredītam ir jābūt pārdomātam risinājumam, ar svarīgu nosacījumu, ka aizņēmējam ir regulāri ienākumi, kas ļauj savlaicīgi, līgumā noteiktajā termiņā, atmaksāt aizņemto kredītu. Pirms aizņemties aizdevumu, rūpīgi jāizlasa Credit24 līguma nosacījumi. Neaizņemieties, ja tiešām tas jums nav nepieciešams, ja pastāv iespēja nogaidīt vai iztikt citādi. Šī kompānija piešķir kredītu, izvērtējot individuāli katru klientu, un var piedāvāt klientam arī mazāku kredīta summu nekā tā ir minēta reklāmās vai kreditora māja lapā.

Kādas priekšrocības ir Credit24 aizdevumiem?

Šis nebanku kreditors ir ieguvis lielu atsaucību Latvijas iedzīvotāju vidū dēļ izdevīgajiem nosacījumiem un kvalitatīvā apkalpošanas servisa. Tam uzticas, jo šī kompānija ir droša vieta, kur ātri un ērti iegūt kredītu bez ķīlas un galvotāja. Pie tam, ja citi aizdod tikai no 19 un 20 gadiem, tad Credit24 aizdod no 18 gadiem, kas ļauj aizņemties arī jauniešiem. Pašas galvenās priekšrocības slēpjas tajā, ka šīs kompānijas aizdevumi tiek izsniegti maksimāli ātrā laikā bez ķīlas un galvojuma. Izvēlēties sev nepieciešamo naudas aizdevuma summu no 50 līdz 4000 euro var ar atmaksas termiņu līdz pat 36 mēnešiem. Saņemt savu aizdevumu var vien 15 minūšu laikā - neizejot no mājām.

PIETEIKTIES KREDĪTAM

Ko piedāvā Credit24 kredītlīnija?

Credit24 kredītlīnija ir ļoti parocīga, jo ļauj tikt pie konkrēta naudas limita, kuru var izmantot, kad vien vēlies, praktiski tas ir kā bankas overdrafta gadījumā. Tomēr ir jāsaprot, ka viss, kas ir brīvi pieejams, var radīt arī bezatbildīgu izmantošanu. Daudzi atceras tos laikus, kad tikko parādījās overdrafti, gandrīz katrs tos izmantoja kā patēriņa kredītu, rēķinoties, ka katru mēnesi par šo izmantoto naudu būs jāmaksā neliela komisijas maksa. Problēmas radās tad, kad bija nepieciešams kāds nopietnāks aizdevums, kuru nevarēja paņemt dēļ neapmaksātā overdrafta. Kredītlīnijas pakalpojums ir tas gadījums, kad aizdevumu var paņemt vēl un vēl, tāpēc ir skaidri jāapzinās, vai tiešām jāļauj sev tāda iespēja vai tomēr labāk būtu paņemt fiksētu kredītu bez iespējas aizņemties vairāk kā vajag.

Galvenās priekšrocības:

 • Bezmaksas noformēšana;
 • Bezmaksas konta apkalpošana;
 • Nav jāmaksā komisijas maksa par pirmo izmaksāto naudu;
 • Tikai 4,95% par kredītlīnijas naudas izmantošanu;
 • Par kredīta izmantošanu jāmaksā sākot no 5,25% mēnesī;
 • GPL uz 12 mēnešiem - tikai 106.12%;
 • Kredīta atlikšanas (brīvdienas) izmaksas - tikai 20 eiro;
 • 30 dienu laikā ir iespēja atteikties no kredītlīnijas.

Credit24 kredītlīnija bez komisijas maksas?

Jā, lai cik tas neizklausītos dīvaini un neparasti, bet pastāv arī Credit24 kredītlīnija bez komisijas maksas jeb procentiem, kas ļauj aizņemties uz 30 dienām, nemaksājot kreditoram nekādu komisiju. Šāds piedāvājums ir spēkā tikai cilvēkiem, kuri aizņemas pie šī kreditora pirmo reizi. Piemēram, aizņemoties 300 euro uz 30 dienām, aizņēmuma likme 0%, GPL 0%, kopējā atmaksājamā summa 300 euro.

Kredītlīnija kā risinājums, ja ir vairāki ātri kredīti

Nav nekāds brīnums, ja cilvēks ir paņēmis vairākus kredītus un, iespējams, netiek galā ar maksājumiem, visu laiku tos pagarinot. Kredītu pagarināšana visu laiku ievelk ar vien dziļākā purvā, jo iemaksātā nauda nesedz pamata parādu, tā visu laiku atliek kredīta maksājumu uz priekšu. Credit24 kredītlīnija ir lielisks finanšu instruments, lai atrisinātu šo problēmu, paņemot tikai vienu kredītu, tādā veidā apvienojot visus aizdevumus vienā. Šī kompānija ir laba ar to, ka var paņemt kredītlīniju un izmantot to pēc saviem ieskatiem, vai tā būs domāta citu kredītu apvienošanai vai kādiem citiem mērķiem, tas paliek klienta ziņā.

PIETEIKTIES KREDĪTAM

Informācija par norēķiniem

Maksājumus par Credit24 kredītu var veikt internetbankā, tā pat arī jebkurā bankā un Latvijas Pasta nodaļās visā Latvijā. Šim kreditoram ir svarīgi, lai klienti ir informēti līdz sīkumam par savu aizdevumu. Pēc līguma noslēgšanas uz jūsu e-pasta adresi tiks nosūtīta informācija par izsniegto kredītu, tā pat arī atmaksas grafiks, kurš tiks izsūtīts arī uz pieteikumā norādīto adresi. Kā arī informāciju par savu paņemto aizdevumu jūs varēsiet apskatīt savā profilā šī uzņēmuma mājas lapā.

Uz doto brīdi Latvijā ir pieejami visdažādākie kredītu veidi, kuri spēj apmierināt praktiski visus, kuri vēlas aizņemties naudu. Ja vairumā kreditoru pakalpojumu klāstā ir vien mikrokredīti, kuru termiņi ir ne lielāki par 30 dienām, tad pie šī kreditora termiņš ir līdz 36 mēnešiem. Šis kreditors spēj apmierināt cilvēku vajadzības, tāpēc vairumā gadījumu Credit24 atsauksmes ir pozitīvas. Protams, gadās arī kādas sūdzības, bet bez tām šajā jomā nevar iztikt. Diemžēl ir cilvēki, kuri ņem aizdevumus un nedomā par visām sekām, ko šis bīstamais pakalpojums var atnest. Vairumā gadījumu cilvēki, kuri ķeras klāt pie šī galējā naudas līdzekļu iegūšanas avota, neplāno savu ģimenes budžetu un visu laiž pašplūsmā. Mūsu ieteikums ir tāds - plānojiet savus tēriņus, ieviesiet ģimenes budžetu, kur viss ir skaidri aprēķināts, taupiet un meklējiet iespēju nopelnīt vairāk, tas paglābs jūs no kredītsaistībām un trūkuma.

Kontakti un rekvizīti:

 • Uzņēmuma nosaukums: SIA "IPF Digital Latvia", Credit24 (скувше24)
 • Licences numurs: NK-2016-042
 • Juridiskā adrese: 13. janvāra iela 3, Rīga, Latvija, LV-1050
 • Tālrunis: +371 8824
 • Reģistrācijas numurs: 50003913651
 • E-pasts: info@credit24.lv
 • Kalkulators: www.credit24.lv
 • Ātrā saņemšana: Swedbank
 • Darba laiks: darba dienās no 8:00-20:00, brīvdienās no 9:00-20:00
PIETEIKTIES KREDĪTAM

Vērtējums: 5,00 no 5
Balsis: 2