Kredīts uzņēmumiem - nauda biznesam

Esam apkopojuši kreditorus, kuru piedāvājumā ir zibenīgs kredīts uzņēmumiem, aizdevums biznesa uzsākšanai un auto līzings juridiskām personām. Ja vēlies piesaistīt naudu savam biznesam, ja nepieciešams palielināt apgrozāmos līdzekļus, iegādāties zemes gabalu, automašīnu vai palaist kādu jaunu biznesa projektu, esi pareizajā vietā.

AizdevējsSaņemšanaSummaKomisijas %TermiņšDarba laiks
5 LKCENTRS atsauksmes

LKCENTRS INFO

1 d.
50000 500 - 50000 € SAŅEMT
8

3 - 180 mēneši
Pr-Pk: 10:00-18:00
Se: 10:00-20:00
Sv: 10:00-20:00
3.7 HIPOCREDIT atsauksmes

HIPOCREDIT INFO

10 d.
100000 1000 - 100000 € SAŅEMT
8

3 - 240 mēneši
Pr-Pk: 09:00-17:00
Se: Slēgts
Sv: Slēgts

Kas ir kredīts uzņēmumiem jeb biznesam?

Kas ir kredīts uzņēmumiem jeb biznesam?Kredīts uzņēmumiem jeb aizdevums biznesam ir tāds kā investīciju aizdevums juridiskām personām jauna biznesa uzsākšanai vai jau esošās uzņēmējdarbības attīstībai, ieskaitot arī auto līzinga pakalpojumus. Šis uzņemējdarbības kreditēšanas modelis iedalās divās kategorijās - uz īsu un garāku termiņu. Ar šiem naudas līdzekļiem jums ir iespēja sasniegt savus mērķus, negaidot un neļaujot konkurentiem aizsteigties jums priekšā. Kā zināms, biznesa vide ir ļoti strauja un nežēlīga. Laicīgi neattīstīts projekts var nonākt turīgāku konkurentu redzeslokā, kas var sākt jūsu idejas attīstību vai pat pilnībā iznīcināt jūsu biznesu. Tieši tāpēc ir tik svarīgi, lai jums būtu iespēja novest savu iedeju līdz galam un pēc iespējas ātrākā laika posmā. Uzņēmumu kreditēšanas pakalpojumi nav nekas jauns, un tie tiek piedāvāti gan banku sektorā, gan arī pie nebanku kreditoriem. Būtiskākā atšķirība šeit ir ātrums un nepieciešamie dokumenti. Dažas nebanku kreditēšanas kompānijas piedāvā aizņemties ilgtermiņa kredītu biznesam no 1000 euro līdz pat 250000 euro nepilnas stundas laikā. Termiņš šādam aizdevumam var būt pat 15 gadi. Lai saņemtu šādu finansējumu, ir nepieciešams iesniegt operatīvo bilances pārskatu un citus saistošus dokumentus. Ja uzņēmuma bilance būs apmierinoša, tad atliks vien sagaidīt naudu kontā un realizēt savas biznesa idejas.

Kādas ir biznesa kredīta priekšrocības?

Kā jau minējām, tad kredīts uzņēmumiem bez ķīlas jeb aizdevums juridiskajām personām, kā arī kredīts biznesa uzsākšanai, ļauj spert platāku soli, sasniedzot savus mērķus daudz ātrāk kā tas būtu bez papildus investīcijām. Piemēram, ja jums ir sava ražotne, kuras jaudu ietekmē nespēja iegādāties modernākas iekārtas un vairāk izejmateriālu, finansējuma piesaiste biznesam ļaus šo problēmu atrisināt pavisam ātrā laikā. Šādi piesaistītā nauda biznesam der praktiski jebkurai biznesa idejai, jo tam ir sekojošas priekšrocības:

 • Naudas līdzekļu pielietojums paliek jūsu ziņā;
 • Kredīta pieteikuma izskatīšana ir bez maksas;
 • Iespēja savam biznesa kredītam noteikt piemērotu atmaksas grafiku;
 • Iespēja atlikt kredīta pamatsummas atmaksu līdz pat 2 gadiem;
 • Iespēja atmaksāt savu uzņēmuma kredītu tikai kredīta termiņa beigās;
 • Individuāla pieeja katram klientam un tā finansiālajām iespējām;
 • Banku gadījumā tiek piešķirts personīgais kredītu menedžeris;
 • Iespēja aizņemties uzņēmējdarbībai no 1000 līdz pat 250000 euro;
 • Iespēja saņemt aizdevumu uz termiņu līdz 15 gadiem;
 • Minimāli procenti, kuri dažu kompāniju piedāvājumā nepārsniedz 1,5% robežu;
 • Iespēja sasniegt savus mērķus ātrāk nekā to izdarīs konkurenti.

Kā pieteikties uzņēmuma kreditēšanai bez ķīlas?

Pieteikšanās biznesa kredītam bez ķīlas ir pavisam vienkārša. Jums ir jādodas uz izvēlētā aizdevēja mājas lapu, jāizvēlas sev nepieciešamā naudas summa, jāiepazīstas ar noteikumiem, jāaizpilda biznesa kredīta pieteikums un nepieciešamības gadījumā jāiesniedz papildus dokumenti. Zemāk ir viss nepieciešamais, kas var būt vajadzīgs, lai saņemtu biznesa finansējumu:

 • Uzņēmuma operatīvā bilance;
 • Peļņas vai zaudējumu pārskats;
 • Bankas konta izraksts;
 • Īss projekta idejas apraksts;
 • Kredīta nepieciešamības pamatojums;
 • Plānotais kredīta atmaksas termiņš.

Kas ir operatīvā bilance?

Operatīva bilance ir dokuments, kurš satur informāciju par uzņēmuma finansiālo stāvokli uz noteiktu datumu un par noteiktu periodu. Ierasti tā ir nepieciešama kompānijām, kuras vēlas saņemt kredītu savam uzņēmumam.

Kam tieši piemēroti kredīti uzņēmumiem?

Šādi patēriņa aizdevumi uzņēmējdarbībai vai tās uzsākšanai ir piemēroti praktiski jebkurai situācijai, kura ir vērsta uz izaugsmi un peļņas palielināšanu. Uzņēmumu kredīti bez ķīlas ir piemēroti gan jaunu uzņēmumu dibināšanai, gan esošo kompāniju jaudas palielināšanai, kura sevī var ietvert zemes, telpu, iekārtu un materiālu iegādi. Galvenie priekšnoteikumi ir - lai uzņēmums būtu ar pozitīvu bilanci un labu maksātspēju.

Kādos gadījumos uzņēmumu kredīti tiek atteikti?

 • Ja uzņēmumam ir lielas parādsaistības;
 • Ja kompānijai ir ļoti slikta kredītvēsture;
 • Ja uzņēmuma bilance ir negatīva.

Kā biznesa aizdevumam veidojas procentu likme?

Vairumā gadījumu uzņēmuma kredīta procentu likme veidojas katram uzņēmumam individuāli. Praktiski jebkurā kreditēšanas iestādē ir attiecīga nodaļa, kura izvērtē uzņēmuma maksātspēju, kura tad arī nosaka gan maksimālo summu, gan termiņu, gan arī procentu likmi. Izdevīgākās procentu likmes šādiem aizdevumiem ierasti ir tajās bankās, kurās ir uzņēmuma norēķinu konts. Saviem pastāvīgajiem un lojālajiem klientiem bankas piemēro īpaši izdevīgus aizņemšanās nosacījumus.

Kur saņemt kredītu uzņēmumam, kurš nonācis grūtībās?

Tā kā kredīti uzņēmumiem nav domāti tikai tai uzņēmumu kategorijai, kurai viss ir kārtībā, piesaistīt finansējumu uzņēmumam, kurš ir nonācis finansiālās grūtībās, ir visai pamatoti un vienkārši. Šajā situācijā ir svarīgi, lai piesaistītie līdzekļi spētu atrisināt radušās problēmas un neradīt papildus problēmas. Katrs no kreditoriem vēlās savu klientu lokā redzēt spējīgus uzņēmējus, tāpēc ir jāsaprot, ka kreditors īpaši rūpīgi izvērtēs jūsu mērķus un maksātspējas potenciālu.

Kur aizņemties, ja uzņēmumam ir slikta kredītvēsture?

Ja jūsu uzņēmumam uz doto brīdi nav nekādu aktīvu parādu, taču kredītvēstures reģistros ir atrodami negatīvi ieraksti, kredīts uzņēmumam ar sliktu kredītvēsturi visdrīzāk netiks atteikts. Tā kā jebkuru jaunu kredītsaistību veidošanā ir svarīgi nokārtot jau esošās saistības, saņemt aizdevumu ar parādiem būs visai pagrūti vai pat neiespējami. Kā vienīgais risinājums, kurš ļauj aizņemties pat tad, kad vairums atsaka, ir pieteikšanās biznesa kredītam pret nekustamā īpašuma vai auto ķīlu. Situācijās, kad par kredīta atmaksas nodrošinājumu kalpo ķīla, kreditori ir daudz pretimnākošāki.

Vai naudas aizdevums juridiskām personām ir bīstams?

Ja Šāds naudas aizdevums juridiskām personām bez ķīlas tiek ņemts jauna uzņēmuma uzsākšanai un uzņēmējam nav nekādas pieredzes, par cik biznesa uzsākšana ir no nulles, tad var gadīties visādi. Nav retums gadījumu, kad jaunie uzņēmēji neprasmīgi apgūst iegūto naudu, tāpēc nonāk lielās finansiālās grūtībās. Kredīts uzņēmumam ir liels risks, jo, ja uzņēmums ir grūtībās, tad biznesa kredīta slogs var radīt nopietnus sarežģījumus uzņēmuma attīstībā. Lai arī daudzi pasniedz šādus biznesa aizdevumus kā glābiņu vai atspēriena iespēju, tam visam ir jāpieiet atbildīgi un ar rūpīgu biznesa plānu.

Kāds ir labākais auto līzings uzņēmumiem?

Pateikt, kurš ir labākais auto līzings uzņēmumiem nav nemaz tik viegli, jo ierasti līzinga kompānijām ir individuāla pieeja katram klientam. No svara ir ne tikai reputācija un bilance, bet arī iespējamo auto skaits un komplektācija. Ja jums ir vēlme iegādāties auto kredītā un vēlaties to darīt priekš uzņēmuma, tad noteikti izmantojiet konsultāciju iespējas, kuras piedāvā praktiski visi auto saloni un to saistošās līzinga kompānijas. Uzņēmumu auto kreditēšana nav nekas neparasts un kritērija aizdevuma saņemšanai ir pavisam vienkārši. Ja jūsu uzņēmums ir maksātspējīgs, tikt uzņēmumam pie jauniem auto kredītā nebūs sarežģīti.

Atsauksmes par kredītu biznesam:

Kā redzam, tad jaunu un esošu uzņēmumu finansēšana ir ar ļoti plašām iespējām, kuras aptver praktiski jebkuru nozari. Tas ļauj palielināt uzņēmuma jaudu un apsteigt savus konkurentus, tas ļauj īstenot savas ieceres vēl ātrāk. Kredīts uzņēmumiem jeb biznesam piedāvā aizņemties milzīgas summas līdz pat 250000 euro uz daudziem gadiem, maksājot par to samērā nelielas procentu likmes. Katram uzņēmējam tiek dota iespēja atrast savai situācijai atbilstošāko risinājumu, neskatoties uz šī brīža finansiālo stāvokli. Protams, ja kompānijai, kura vēlas aizņemties biznesa attīstībai, uz doto brīdi būs citas nenokārtotas parādsaistības un negatīva bilance, tikt pie aizdevuma būs praktiski neiespējami. Patēriņa aizdevums biznesam ir domāts tai uzņēmēju kategorijai, kura ne tikai tic savai idejai, bet arī spēj to pilnībā pamatot un novest līdz vēlamajam mērķim.

Vērtējums: 4,67 no 5
Balsis: 3

Kredīts uzņēmumiem - nauda biznesam
Vērtējums: 4.67 no 5
Balsis: 3

Kā saņemt kredītu?

Sākumā izvēlieties aizdevēju un dodieties uz tā mājas lapu, lai aizpildītu pieteikumu. Izvēlieties tik lielu ikmēneša maksājumu, lai pēc ikmēneša maksājuma veikšanas jums būtu 3/4 no jūsu ienākumiem. Izvēlieties mazāku kredīta summu - lielāka iespēja saņemt aizdevumu un mazāk jāatdod. Izpildiet aizdevuma pieteikumus no vairākiem dažādiem aizdevējiem. Pēc tam Jūs uzzināsiet, kas Jums piedāvā aizdevumu un cik tas ir izdevīgs. Aizdevuma pieteikumu aizpildīšana ir bez maksas, ja vien nav noteikta 0.01 centa maksa. Reģistrējoties tiks iegūta jūsu e-pasta adrese un vēlāk jūs varēsiet saņemt jaunāko informāciju par aizdevuma piedāvājumiem no konkrētā aizdevēja. Ja viens aizdevējs jums neaizdod, izmēģiniet citu. Parasti ir tā ka, jo augstāka ir kreīta procentu likme, jo vieglāk ir saņemt aizdevumu.

Kāpēc STARCRED aizdevumu salīdzinājums?

Ietaupi naudu uz komisijām

Jūtami ietaupās nauda

Pilnīgi bez komisijas maksas

Pilnīgi bez maksas

Izdevīgākie aizdevumu veidi

Visi aizdevumu veidi

Iepazīsties ar atsauksmēm par kredītiem

Patiesas kredītņēmēju atsauksmes