Ondo

Nepieciešams kredīts, un esi izvēlējies kompāniju Ondo? Uzzini cilvēku atsauksmes par šo nebanku kredītu kompāniju, iepazīsties ar aprakstu un izvērtē, vai šī kreditora piedāvājums aizņemties no 50 līdz 425 euro ar termiņu līdz 30 dienām uz šo brīdi būs labākais variants.

Kāpēc jāizvēlas Ondo aizdevums?

2014. gada rudens mums atnesa jaunu nebanku kreditoru - Ondo, kurš tapa mums visiem zināmajā kompānijā 4finance. Jaunais kreditors startēja ar pamatkapitālu 425000 euro un saņēma speciālo PTAC patēriņa kreditēšanas licenci. Šīs Ondo kredīts būs labs palīgs situācijās, kad būs nepieciešami papildus naudas līdzekļi kādam neparedzētam maksājumam vai pirkumam. Kompānija piedāvā saņemt kredītu bez ķīlas 10 minūtēs - protams, ja tas viss būs kompānijas darba laikā un jums būs atbilstoša banka. Pie šī kreditora ir iespējams aizņemties 425 euro uz 30 dienām, pie tam, pirmajā reizē bez komisijas maksām. Piedaloties lojalitātes programmā, ir iespēja saņemt atlaides arī nākamajiem aizdevumiem, kas ir bijis par iemeslu tam, ka cilvēki par šo kreditoru sniedz pozitīvas atsauksmes.

Svarīgākais par Ondo kredītu

Ondo kredīts ir pieejams personām no 20 līdz 75 gadiem. Šī kompānija piedāvā aizņemties no 50 eiro līdz pat 425 eiro bez ķīlas un galvojuma, un bez izziņas no darba vietas. Pirmajā reizē pie šī aizdevēja ir iespēja aizņemties līdz 425 eiro bez komisijas maksas. Jā, šeit var aizņemties bez procentiem, atdodot tik pat, cik būsiet paņēmuši. Ja nespēsiet atdot laikā aizņemto kredītu, kas ierasti tiek izsniegts no 10 līdz 30 dienām, kreditors piedāvās jums pagarināt atmaksas termiņu, protams, prasot par to atsevišķu samaksu.

Galvenās priekšrocības:

 • Vienkāršota pieteikšanās kredītam jebkurā diennakts laikā;
 • Ļoti ātra pieteikuma apstrāde un kredīta piešķiršana;
 • Ondo ir iespējams pagarināt atmaksas termiņu;
 • Ļoti pievilcīga komisijas maksa;
 • Klientu apkalpošana augstākajā līmenī.

Vai aizdos, ja ir tikai 18 gadi?

Diemžēl Ondo nebūs tas kreditors, kurš kreditē jauniešus, kas jaunāki par 20 gadiem. Kā zināms, ta kredīti no 18 gadiem jau labu laiku netiek piedāvātie nevienā no LAFPA biedru kreditēšanas kompānijām. Par pamatu tam ir bijusi statistika, kura liecināja, ka jaunie cilvēki ir finansiāli nestabili un biežāk saskaras ar grūtībām atdot aizņemto naudu.

No šī kreditora var sagaidīt progresīvu attīstību gan tehniskajos risinājumos, gan pakalpojumu klāstā. Ja vēlaties patiešām labu palīgu finanšu jautājumos, tad šī kompānija būs pareizā izvēle. Mēs visi zinām, cik lieli un veiksmīgi ir 4finance projekti, un šis noteikti ir viens no veiksmīgajiem. Mēs varam ieteikt šo kreditoru kā uzticamu partneri, kuram var uzticēties un paļauties uz ilgtermiņa sadarbību - par to arī liecina labās Ondo atsauksmes. Kompānija neliks vilties nevienam, kas spēs godprātīgi un laicīgi pildīt savas saistības un nepievilt to.

Kontakti un rekvizīti:

 • Uzņēmuma nosaukums: SIA "ONDO"
 • Licences numurs: NK-2016-011
 • Juridiskā adrese: Lielirbes iela 17a - 10, Rīga, Latvija, LV-1046
 • Tālrunis: +371 80909999
 • Reģistrācijas numurs: 40103780706
 • E-pasts: info@ondo.lv
 • Kalkulators: www.ondo.lv
 • Ātrā saņemšana: Swedbank, Luminor Bank, Norvik, SEB Banka, Citadele un Latvijas Pasts
 • Darba laiksa: darba dienās no 8:00-22:00, brīvdienās no 9:00-20:00
PIETEIKTIES KREDĪTAM

Vērtējums: 5,00 no 5
Balsis: 3

Ondo
Vērtējums: 5 no 5
Balsis: 3

2 atsauksmes | Atstāt atsauksmi

 1. Jā, man arī patīk, cik ātri un vienkārši viss notiek. Parasti izmantoju Vivus, Ondo vai SMScredit.

 2. Ļoti labs un ātrs apkalpošana serviss. Iesaku Ondo visiem, kuriem ir lieka nauda, ko samaksāt procentos. Bet, ja pavisam nopietni, tad ātrie kredīti ir viens liels posts un nelaime.

Atstāt atsauksmi
Kā saņemt kredītu?

Sākumā izvēlieties aizdevēju un dodieties uz tā mājas lapu, lai aizpildītu pieteikumu. Izvēlieties tik lielu ikmēneša maksājumu, lai pēc ikmēneša maksājuma veikšanas jums būtu 3/4 no jūsu ienākumiem. Izvēlieties mazāku kredīta summu - lielāka iespēja saņemt aizdevumu un mazāk jāatdod. Izpildiet aizdevuma pieteikumus no vairākiem dažādiem aizdevējiem. Pēc tam Jūs uzzināsiet, kas Jums piedāvā aizdevumu un cik tas ir izdevīgs. Aizdevuma pieteikumu aizpildīšana ir bez maksas, ja vien nav noteikta 0.01 centa maksa. Reģistrējoties tiks iegūta jūsu e-pasta adrese un vēlāk jūs varēsiet saņemt jaunāko informāciju par aizdevuma piedāvājumiem no konkrētā aizdevēja. Ja viens aizdevējs jums neaizdod, izmēģiniet citu. Parasti ir tā ka, jo augstāka ir kreīta procentu likme, jo vieglāk ir saņemt aizdevumu.

Kāpēc STARCRED aizdevumu salīdzinājums?

Ietaupi naudu uz komisijām

Jūtami ietaupās nauda

Pilnīgi bez komisijas maksas

Pilnīgi bez maksas

Izdevīgākie aizdevumu veidi

Visi aizdevumu veidi

Iepazīsties ar atsauksmēm par kredītiem

Patiesas kredītņēmēju atsauksmes