Kredīti parādniekiem

Šeit ir ātrie kredīti parādniekiem - aizdevumi ar sliktu kredītvēsturi. Esam rūpīgi atlasījuši un salīdzinājuši aizdevējus, kas neņem vērā negatīvos ierakstus kredītu reģistros. Ja meklē aizdevējus, kuri nāk pretī cilvēkiem, kuri nav pildījuši saistības, esi īstajā vietā.

AizdevējsSaņemšanaSummaVecumsKomisijas %TermiņšDarba laiks
4.1 LKCENTRS atsauksmes

LKCENTRS INFO

20 min.
10000 300 - 10000 €

21 - 70 gadi

10 %

3 - 72 mēneši
Pr-Pk: 10:00-18:00
Se: 10:00-16:00
Sv: Slēgts
5 Sefinance atsauksmes

SEFINANCE INFO

15 min.
10000 500 - 10000 €

20 - 75 gadi

14,5 %

3 - 72 mēneši
Pr-Pk: 09:00-18:00
Se: 10:00-14:00
Sv: Slēgts
4.33 Mogo atsauksmes

MOGO INFO

30 min.
3000 50 - 3000 €

20 - 75 gadi

69,6 %

3 - 48 mēneši
Pr-Pk: 09:00-23:00
Se: 10:00-17:00
Sv: 10:00-17:00
5 CreditOn atsauksmes

CREDITON INFO

15 min.
2000 100 - 2000 €

20 - 75 gadi

0 - 67,7 %

3 - 24 mēneši
Pr-Pk: 08:00-22:00
Se: 10:00-20:00
Sv: 10:00-20:00
4.67 ViaSMS atsauksmes

VIASMS INFO

10 min.
1500 50 - 1500 €

20 - 70 gadi

0 - 7,5 %

Beztermiņa
Pr-Pk: 08:00-22:00
Se: 09:00-20:00
Sv: 09:00-20:00

Kur aizņemties parādniekam un tam, kam slikta kredītvēsture?

Kur aizņemties parādniekam un tam, kam slikta kredītvēsture?Šis temats noteikti ir aktuāls tiem, kuri kaut kādu iemeslu dēļ nav spējuši norēķināties ar kreditoriem un ir nokļuvuši parādnieku vai citos kredītu reģistros. Slikta kredītvēsture nozīmē tieši to - cilvēks nav pildījis savas saistības, un tas ir fiksēts ar norādi, ka šis cilvēks nav uzticams klients. Šis ir biežākais kredīta atteikuma iemesls, un tāpēc ātrie kredīti parādniekiem un tiem, kam sabojāta kredītvēsture, ir kļuvuši ļoti populāri. Cilvēki staigā no viena kreditora pie otra un saņem atteikumu. Reti kurš aizdevējs uzsāk sadarbību ar cilvēku, kurš nav spējis vai nespēj pildīt saistības, atstājot šādu cilvēku bezizejas stāvoklī. Šādā situācijā nav daudz variantu - atliek samierināties ar atteikumiem, meklēt kādu, kurš uzticēsies, vai izmantot kredītu parādniekiem ar sliktu vēsturi, kur nepieciešama ķīla vai galvotājs. Uz doto brīdi visvienkāršāk aizņemties ar negatīvu kredītvēsturi var, ieķīlājot savu automašīnu vai mājokli. Šis modelis ļauj saņemt aizdevumu ar nenokārtotām parādsaistībām un kreditoram dod papildus garantijas, kuras nodrošina ieķīlātā manta.

Kur aizņemties naudu ar sliktu kredītvēsturi?

Vai jums ir kāds draugs, kurš nav atdevis aizņemto naudu? Vai tas nav pamainījis jūsu attieksmi pret viņu? Piekritīsiet taču, ka tas nav patīkami, ja apsola un nepilda solīto? Tieši tas pats ir ar kreditoriem, tikai tam ir daudz lielāks mērogs un nopietnākas sekas. Neviens no aizdevējiem nevēlās sev par klientu cilvēku, kura profils liecina par solījumu nepildīšanu. Katra klienta apkalpošana un kredīta izsniegšana maksā naudu, tāpēc kreditori rūpīgi izvērtē - kam aizdot, bet kam atteikt. Ātrie kredīti ar negatīvu kredītvēsturi kreditoriem ir liels risks, tāpēc reti kurš steidz sadarboties ar parādniekiem, kuriem ir parādsaistības vai neslava citu kreditēšanas pakalpojumu kompāniju acīs. Protams, tas vairāk attiecas uz ātrajiem kredītiem bez ķīlas, jo, ja cilvēkam ir, ko ieķīlāt, tas būs labs garants, lai kreditors justos droši par savu naudu. Šī iemesla dēļ parādnieki ar grūtībām atrod kompānijas, kur aizņemties naudu ar sliktu kredītvēsturi bez ķīlas, tomēr iespējas saņemt aizdevumu ir.

Bezprocentu kredīts ar sliktu kredītvēsturi - vai var?

Kā tad ir ar aizdevumu, kuru izsniedz pirmajā reizē bez maksas, vai tas ir pieejams arī parādniekiem? Jā, tās kompānijas, kurās tiek piedāvāti kredīti bez komisijas maksas, ir iespējams arī bezprocentu kredīts ar sliktu kredītvēsturi, kas dod iespēju aizņemties nepārmaksājot. Protams, tādu kompāniju, kuru piedāvājumā ir tik komplicēts kredīta veids, ir ļoti maz, tomēr saņemt saizdevumu bez procentiem pie negatīvas vēstures ir iespējams. Taču, ja vēlaties saņemt aizdevumu bez atteikuma, vis lielākās iespējas būs tad, ja jums būs kaut kas, ko ieķīlāt, piemēram, auto.

No kāda vecuma var pieteikties parādnieku kredītam?

Šim problemātiskajam aizdevuma veidam var pieteikties jau no 18 gadiem, lai gan jāatzīst, ka vienkāršāk tikt pie kredīta ar negatīvu kredītvēsturi vai nenokārtotām parādsaistībām būs, ja jums būs jau 19 vai 20 gadi. Vairums kreditoru ir ieviesuši atbildīgas kreditēšanas standartus, kuri liedz aizdot jauniešiem un parādniekiem kā tādiem, taču atrodas arī tādi, kuru atbildības un maksātspējas izvērtēšanas standarti ļauj aizdot arī gados jauniem cilvēkiem. Priecāties par šo gan nevajadzētu, jo katram liegumam ir savs pamatojums. Ja kreditors redz kaut kādas negatīvas indikācijas, tad cilvēkam, kurš vēlās aizņemties apgrūtinošos apstākļos, tās arī būtu jāredz. Nav pieļaujams, ka esošās problēmas tiek risinātas ar tām pašām metodēm, kuras ir novedušas līdz šīm problēmām.

Kādos gadījumos kredīts ar nenokārtotām parādsaistībām tiek atteikts?

Ja jūs būsiet nonākuši pe kreditora, kurš apkalpo parādniekus, tad vienīgais iemesls, kāpēc jums varēs atteikt, būs - nepietiekami ienākumi, lai segtu kredīta maksājumus. Kredīts ar nenokārtotām parādsaistībām nav gluži tas pats, kas aizdevums ar sabojātu kredītvēsturi. Kredītvēsture ir kā piezīme, bet parādsaistības ir aktuālie parādi, kuri var apgrūtināt citus maksājumus. Tātad visdrīzāk atteikumu saņemsiet, ja jums nav darba vieta un oficiāli ienākumi, kas ļaus norēķināties, vai tad, ja uz doto brīdi jums būs kaut kādi nenomaksāti parādi.

Vai aizdos bez darba vietas, ja ir negatīva kredītvēsture?

Šī laikam ir pati neveiksmīgākā kombinācija, kurā ir apvienots viss, kas varētu liecināt par cilvēka nespēju veiksmīgi atmaksāt kredītu. Ātrie kredīti internetā ar negatīvu kredītvēsturi bez darba vietas ir praktiski nepieejami. Kā izņēmumu var minēt gadījumu, ja cilvēkam nav darba vieta, bet ir kādi citi oficiāli ienākumi un negatīvās kredītvēstures rašanās iemesls ir bijis kaut kāds neliels un sens pārkāpums. Kā zināms, tad negatīvie ieraksti par parādniekiem glabājās līdz pat 10 gadiem. Iespējams šie gadi ir pagājuši, un kreditora acīs cilvēks ir kļuvis maksātspējīgs. Parādnieks var aizņemties arī tad, ja tam ir kaut kas, ko ieķīlāt, piemēram, auto vai nekustamais īpašums. Šādi aizdevumi ar sliktu vēsturi ir paši riskantākie, un labāk būtu tos neizmantot. Vienmēr jātiecas novērst problēmu cēloni, un rādās, ka vairumā tie ir nepietiekami ienākumi, kas nespēj nosegt izdevumus. Šim nolūkam lieti noderēs ģimenes budžeta plānošana.

Vai slikta vēsture var liegt aizņemties lielāku naudas summu?

Jā, slikta vēsture var būt par šķērsli lielāku naudas summu saņemšanai. Ierasti nenokārtotās parādsasitības parādniekiem atgādina par sevi tad, kad cilvēks vēlas iegādāties kādu lielāku preci vai īpašumu. Praktiski vienmēr pie nopietnām summām tiek ņemta vērā arī kredītņēmēja kredītvēsture. Ātrais aizdevums ar sliktu vēsturi ir iespējams tikai pie nelielām summām vai pie nosacījuma, ka par garantu būs kāds nodrošinājums - ķīla un/vai galvotājs.

Kā uzlabot kredītvēsturi un saņemt aizdevumu?

Kā uzlabot kredītvēsturi?Ir jāsaprot, ka kredītvēstures uzlabošana ir visai sarežģīts process, kurā tikai no jums pašiem būs maz kas atkarīgs. Protams, ienākumu palielināšana, parādu segšana, ienākumu regularitāte un citas pozitīvās iezīmes finansiālajā veselībā var liecināt par to, ka jūs vairs neesat parādnieks, taču ar to būs par maz. Vairums kreditoru tomēr ņem vērā kredītvēsturi, un kā zināms, tie ir ieraksti, kas ilgu laiku glabājas vairākos reģistros. Vai var labot šos ierakstus? Ja šie ieraksti ir veikti banku kredītu reģistrā, tad var mēģināt rakstīt oficiālu iesniegumu uzraugošai bankai par kredītvēstures ierakstu dzēšanu. Ja bankai būs izejas dati, kuri liecinās, ka jūsu finansiālais stāvoklis ir uzlabojies, iespējams tā dzēsīs šos ierakstus. Ar nebanku kreditoriem ir līdzīgi, un savu lūgumu būtu jāiesniedz Latvijas Alternatīvo Finanšu Pakalpojumu Asociācijai. Lai arī tā nav populāra prakse, tas varētu būt labākais veids, kā uzlabot kredītvēsturi un saņemt kredītu bez problēmām.

Vai ātrie kredīti parādniekiem ir bīstami?

Pamēģiniet šo jautājumu uzdot paši sev. Vai cilvēks, kurš nav spējis pildīt saistības vai piekopis bezatbildīgas aizņemšanās praksi, nenonāks līdzīgās grūtībās ar kredīta atmaksu? Vai nav tā, ka lielākā problēma slēpjas cilvēka paradumos, kas attiecas gan uz naudas pelnīšanu, gan tās tērēšanu? Ātrie kredīti parādniekiem ir bīstami visiem tiem, kuri ir nestabilā finansiālajā stāvoklī un nepiekopj ģimenes budžeta plānošanu. Tiem, kuri saņem stabilus ienākumus un virzās visās pozīcijās uz augšu, kā arī plāno savus izdevumus, ātro aizdevumu ņemšana un atdošana visdrīzāk problēmas nesagādās. Ir jāsaprot, ka viss atkarīgs no tā, kāds dzīvesveids tiek piekopts. Ja tiek dzīvots pāri saviem līdzekļiem un uz parādiem, tas acīmredzot ir komfortablāk par pretējo modeli, kurā jādzīvo ar to, kas ir.

Kā redzam, tad parādniekiem ar sliktu kredītvēsturi tikt pie kredīta nav nemaz tik viegli. Ir vairāki iemesli, kāpēc var tikt saņemts atteikums, tomēr nav tā, ka šādi parādnieku aizdevumi nav pieejami vispār. Situācijās, kad cilvēks ir ticis galā ar savām nenokārtotajām parādsaistībām un uzlabojis finansiālos rādītājus, daudzi kreditori nāks pretī. Arī mērķtiecīga kredītvēstures uzlabošana ir labs veids, kā parādnieks var saņemt kredītu. Protams, tiekties uz ātrajiem kredītiem nevajag, labāk šo enerģiju virzīt ienākumu palielināšanai un savu izdevumu optimizēšanai. Kredītu ņemšana ir galējais solis, kurš var sagādāt virkni nepatikšanu. Ne velti mēs regulāri dzirdam bēdīgos cilvēku stāstus, kas norāda uz bīstamām tendencēm.


Vērtējums: 4,33 no 5
Balsis: 3

Kredīti parādniekiem
Vērtējums: 4.33 no 5
Balsis: 3