Sefinance

Nepieciešams auto līzings vai patēriņa kredīts, un esi izvēlējies kompāniju Sefinance? Uzzini atsauksmes par šo kompāniju, iepazīsties ar aprakstu un izvērtē, vai šī kreditora piedāvājums aizņemties līdz 200000 euro ar termiņu no 3 mēnešiem līdz 30 gadiem būs pareizā izvēle.

Kāpēc izvēlēties Sefinance kredītu, nevis citus?

Sefinance Credit kredītu centrs – tā ir iespēja piepildīt savus plānus un realizēt ieceres, izmantojot pieredzējušu finanšu speciālistu sniegtos pakalpojumus. Šis aizdevējs nebanku kreditēšanas tirgū darbojas jau kopš 2010.gada, un šo gadu laikā tas ir tikai un vienīgi paplašinājies, piedāvājot klientiem vairāk pakalpojumu, un uzlabojis savu sniegto pakalpojumu kvalitāti. Par savu būtiskāko priekšrocību kompānijas pārstāvji min savu lielo pieredzi, kas ļauj piedāvāt godīgus un kvalitatīvus kreditēšanas pakalpojumus, kurus, kā liecina atsauksmes, cilvēki augstu novērtē. Šis bija pirmais aizdevējs, kurš piedāvāja ātro kredītu apvienošanu, un šo gadu laikā pie šī kreditora var noformēt arī patēriņa kredītu, auto līzingu un kredītu pret nekustamā īpašuma ķīlu. Šos piedāvātos finanšu pakalpojumus var noformēt attālināti, izmantojot internetu – aizdevēja mājas lapā aizpildot pieteikumu vēlamajam aizdevumam.

Sefinance kredītu centra patēriņa kredīts

Patēriņa kredīts ir viens no risinājumiem gan plānotiem tēriņiem, gan negaidītiem pārsteigumiem, kas var piemeklēt jebkuru no mums. Šāds kredīts ir ilgtermiņa finanšu saistības, tomēr, atkarībā no finansiālās situācijas, Sefinance Credit piedāvā aizņemto naudas summu atmaksāt termiņā no 3 līdz 72 mēnešiem. Patēriņa kredīta iespējas ir ļoti plašas, jo par naudas izlietojuma mērķiem kredītņēmējam nav nepieciešams atskaitīties – to var izmantot gan savas veselības sakārtošanai, gan ne pārāk dārga nekustamā īpašuma iegādei, auto vai mājokļa remontam. Pie šīs kompānijas ir iespējams aizņemties no 500 līdz pat 10000 euro lielu aizdevumu ar izdevīgu procentu likmi – no 16% gadā. Procentu apmērs ir atkarīgs gan no kredīta summas, gan izvēlētā atmaksas termiņa – jo īsāks atmaksas termiņš, jo procentu maksājumi būs zemāki. Aizdevējs sola kredīta pieteikumu izskatīt 15 minūšu laikā, turklāt pieteikuma izskatīšana ir bez maksas.

Kā noformēt?

Lai varētu noformēt patēriņa kredītu pie Sefinance Credit kredītu centra, kredītņēmējam ir jābūt vecumā no 20 līdz pat 75 gadiem, kas nozīmē to, ka arī pensionāriem ir iespējams noformēt ilgtermiņa aizdevumu. Noteikti ir nepieciešami regulāri un atbilstoši aizdevuma apmēram pietiekoši augsti ienākumi, lai spētu atmaksāt aizdevumu. Tā kā kredītu ir iespējams noformēt gan klātienē, gan arī attālināti, tad abpusēji apstiprināto patēriņa kredīta līgumu līdz aizņēmējam nogādās kurjers. Patēriņa kredītu jebkurš maksātspējīgs cilvēks var noformēt neatkarīgi no līdzcilvēkiem, jo nav nepieciešams ne galvotājs, ne arī ķīla, lai saņemtu aizdevumu. Ja arī kredītspeciālists pēc izvērtēšanas uzskatīs, ka pastāv risks aizdot pieprasīto naudas summu, tas piedāvās aizņēmējam iespējamo kredīta piedāvājumu, izvērtējot visus kritērijus, lai aizdošana nesagādātu problēmas.

PIETEIKTIES KREDĪTAM

Sefinance Credit auto līzings

Sefinance Credit piedāvā noformēt arī auto līzingu – jauna vai lietota spēkrata iegādei, kā arī naudas kredītu pret ķīlu – aizņēmēja īpašumā esošu transporta līdzekli. Aizdevuma apmērs ir iespaidīgs – no 500 līdz pat 50000 euro, kas nozīmē to, ka ar šī kreditora palīdzību ir iespējams tikt pie glauna spēkrata vai iespaidīga naudas aizdevuma, kas ir atkarīgs no ieķīlātā transporta līdzekļa vērtības. Atmaksas termiņš ir no 3 mēnešiem līdz pat 6 gadiem, kā arī procentu likme ir ļoti vilinoša – no 2% gadā. Auto līzingu var noformēt jaunieši, kas ir sasnieguši 18 gadu vecumu, kā arī pensionāri līdz 75 gadu vecumam, kuriem ir regulāri ienākumi. To, kādu naudas summu aizdevējs kredītņēmējam būs gatavs aizdot, izvērtēs 15 minūšu laikā, ņemot vērā gan ikmēneša ienākumus, izdevumus un citas kredītsaistības, gan arī to, vai naudas aizdevuma saņemšana būs pret kredītņēmēja īpašumā esošu transporta līdzekli. Nav svarīgi, vai plānojat iegādāties ģimenes auto, motorolleri ātrai pārvietošanai pa pilsētu vai mazo traktoru piemājas dārza apstrādei, galvenais, lai nav nekādu šķēršļu transportlīdzekļa reģistrēšanai. Atliek vien noskaidrot savas iespējas kredīta noformēšanai un meklēt vislabāko transportu – lēmums par kredīta piešķiršanu ir spēkā 30 dienas.

PIETEIKTIES KREDĪTAM

Kredīts pret nekustamo īpašumu

Ja esat nonākuši pie lēmuma aizņemties naudu, lai iegādātos mājokli vai citu nekustamo īpašumu, veiktu esošā mājokļa remontu vai labiekārtošanu, apmaksātu kādus citus lielākus izdevumus vai pat veiktu esošu vairāku kredītu apvienošanu, ir vērts izskatīt iespēju šo ilgtermiņa kredītu noformēt pie Sefinance Credit. Aizdevējs piedāvā noformēt šo aizdevumu, kuram par ķīlu kalpos kredītņēmēja vai kāda cita cilvēka īpašumā Latvijā esošs nekustamais īpašums, kas kalpos par nodrošinājumu kredītam. Pateicoties ķīlai, aizdevuma procenti ir ļoti draudzīgi – sākot no 2,9% gadā, kas ir atkarīgs no tā, cik liela summa tiks ņemta – kredīta apmērs var būt no 2000 līdz pat 200000 euro, kas var tikt atmaksāts termiņā no 1 līdz pat 30 gadiem. Katrs kredīta pieteikums tiek izvērtēts individuāli, turklāt tas ir bezmaksas. Lai arī šobrīd kredītņēmēja īpašumā nav Latvijā esošs nekustamais īpašums, par nodrošinājumu var kalpot arī ar kredīta palīdzību iegādātais īpašums – ja tiek pirkts dzīvoklis ar aizdevēja izsniegto kredītu, par ķīlu kalpos jauniegādātais dzīvoklis. Iespējams, šis aizdevējs beidzot ļaus jums tikt pie sen izsapņotā mājokļa.

PIETEIKTIES KREDĪTAM

Kredītu apvienošana pie Sefinance

Nav noslēpums, ka aktīvā privātpersonu kreditēšana ir ļāvusi sasniegt dažādus mērķus, par kuriem kredītņēmējam ir jāmaksā vēl vairāki gadi. Nereti cilvēki ir paņēmuši vairākus aizdevumus, kuri ir noformēti pie dažādiem aizdevējiem, kas nozīmē to, ka katram no šiem aizdevējiem ir jāmaksā iespaidīga summa par procentiem. Ja esat nonācis aprakstītajā situācijā, noteikti ir vērts apdomāt iespēju par kredītu apvienošanu, ko piedāvā šī kompānija. Šis aizdevējs vēlas sniegt kredītņēmējiem iespēju izdot mazāk naudas par augstajiem procentiem, apvienojot visus kredīta maksājumus vienā kredītā, kad katru mēnesi ir jādomā tikai par viena aizdevuma atmaksu – tādējādi iespējams iegūsiet labākus līguma nosacījumus, kā arī iespēju veikt ātrāku aizdevuma atmaksu. Kā liecina Sefinance atsauksmes, tad šo pakalpojumu cilvēki izvēlas visai bieži.

Kas jāņem vērā?

Pirms kredītu apvienošanas ir sīki un smalki jāparēķina, vai tas tiešām būs izdevīgāk, jo summai, ko aizņemsieties, ir jāsedz ne tikai pamatsumma, bet arī aprēķinātie procenti līdz dienai, kad jaunais aizdevējs piešķirs aizdevumu un būs iespēja veikt visu esošo kredītu atmaksu. Kā arī neaizmirstiet aprēķināt procentu summu, kas būs atkarīga no kopējās nepieciešamās summas un atmaksas termiņa. Sefinance Credit sniedz iespēju apvienot visus kredītus vienā aizdevumā, kura summa ir no 500 līdz pat 10000 euro, atmaksas termiņu ir iespējams pielāgot savām iespējām – no 3 mēnešiem līdz pat 6 gadiem. Procentu maksājumi solās būt draudzīgi – no 20% gadā. Pieteikuma izskatīšana notiek 15 minūšu laikā, kas ir bezmaksas pakalpojums – arī, ja kredītus neizdosies apvienot, par pieteikumu komisijas maksa nebūs jāmaksā. Lai apvienotu ātros, patēriņa vai cita veida kredītus, kredītņēmējam ir jābūt vismaz 23 gadus vecam ar regulāriem ikmēneša ienākumiem.

PIETEIKTIES KREDĪTAM

Ja esat nonākuši pie secinājuma, ka bez aprakstītās kredītu kompānijas pakalpojumiem nevar iztikt, noteikti izvērtējiet savu esošo finansiālo situāciju, apspriedieties ar ģimeni vai paši izvērtējiet savu maksātspēju. Iepazīstaties arī ar to, kādas ir Sefinance atsauksmes, jo tas var jums likt mainīt vēlmi aizņemties vai atklāt kādus zemūdens akmeņus, uz kuriem ir uzrāvušies citi cilvēki. Ja nav nekādu šaubu par savlaicīgu kredītsaistību izpildi, variet izmantot šīs kompānijas piedāvātās aizņemšanās iespējas, lai piepildītu savus mērķus un sapņus vai atvieglotu esošo parādsaistību nastu – šis kreditors noteikti atradīs jums atbilstošāko risinājumu!

Kontakti un rekvizīti:

  • Uzņēmuma nosaukums: SIA "Sefinance"
  • Licences numurs: KS-02
  • Juridiskā adrese: Rūpniecības iela 14-19, Rīga, Latvija, LV-1010
  • Tālrunis: +371 8355
  • Reģistrācijas numurs: 40103224297
  • E-pasts: info@sefinance.lv
  • Kalkulators: www.sefinance.lv
  • Ātrā saņemšana: Swedbank
  • Darba laiks: darba dienās no 9:00-18:00, sestdien no 10:00-14:00, svētdien brīvs
PIETEIKTIES KREDĪTAM

Vērtējums: 3,50 no 5
Balsis: 4

Sefinance
Vērtējums: 3.5 no 5
Balsis: 4

1 atsauksme | Atstāt atsauksmi

  1. Nu jau savairojušies tie brokeri bez jēgas. Nafig man iet caur jums, ja es varu pa tiešo pie firmas, kas patiešām aizdod?

Atstāt atsauksmi
Kā saņemt kredītu?

Sākumā izvēlieties aizdevēju un dodieties uz tā mājas lapu, lai aizpildītu pieteikumu. Izvēlieties tik lielu ikmēneša maksājumu, lai pēc ikmēneša maksājuma veikšanas jums būtu 3/4 no jūsu ienākumiem. Izvēlieties mazāku kredīta summu - lielāka iespēja saņemt aizdevumu un mazāk jāatdod. Izpildiet aizdevuma pieteikumus no vairākiem dažādiem aizdevējiem. Pēc tam Jūs uzzināsiet, kas Jums piedāvā aizdevumu un cik tas ir izdevīgs. Aizdevuma pieteikumu aizpildīšana ir bez maksas, ja vien nav noteikta 0.01 centa maksa. Reģistrējoties tiks iegūta jūsu e-pasta adrese un vēlāk jūs varēsiet saņemt jaunāko informāciju par aizdevuma piedāvājumiem no konkrētā aizdevēja. Ja viens aizdevējs jums neaizdod, izmēģiniet citu. Parasti ir tā ka, jo augstāka ir kreīta procentu likme, jo vieglāk ir saņemt aizdevumu.

Kāpēc STARCRED aizdevumu salīdzinājums?

Ietaupi naudu uz komisijām

Jūtami ietaupās nauda

Pilnīgi bez komisijas maksas

Pilnīgi bez maksas

Izdevīgākie aizdevumu veidi

Visi aizdevumu veidi

Iepazīsties ar atsauksmēm par kredītiem

Patiesas kredītņēmēju atsauksmes