Crediton

Nepieciešams ātrais, patēriņa kredīts vai kredītlīnija, un esi izvēlējies Crediton? Uzzini cilvēku atsauksmes par šo kredītu kompāniju, iepazīsties ar aprakstu un izvērtē, vai šī kreditora piedāvājums aizņemties no 50 līdz 2000 euro uz termiņu līdz 2 gadiem būs optimālākā izvēle.

Kāpēc izvēlēties Crediton kredītu?

Crediton kredīts ir nebanku kreditēšanas sektora aizdevējs, kurš piedāvā saviem klientiem pozitīvu aizņemšanās pieredzi – godprātību, uzticību un skaidru noteikumu politiku no aizdevēja puses. Tas ir starptautisks uzņēmums, kas veiksmīgi darbojas 7 pasaules valstīs un piedāvā saviem klientiem īstermiņa (arī bezprocentu), patēriņa kredītus un kredītlīniju ar kredītlimitu. Starptautiskā darbība nodrošina teicamu pakalpojumu kvalitāti – samērīgas komisijas maksas, ātrumu un skaidrību, kas aizņemšanās gadījumā ir ļoti būtiska. Kā liecina atsauksmes, jūs varat būt droši – šis aizdevējs strādā pie tā, lai jums palīdzētu arī sarežģītās situācijās.

Ātrais īstermiņa mikrokredīts

Kuram gan nav gadījies sastapties ar situāciju, kad neilgi pirms algas pietrūkst kādi 50 līdz 100 euro? Domājam, ka tādā situācijā ir nonākuši daudzi cilvēki. Šādā situācijā var rīkoties sekojoši - aizņemties no radiem vai draugiem, paprasīt darbā avansu vai aizņemties naudu pie kāda no kreditoriem. Šajā gadījumā tas var būt arī kāds no Creamfinance projektiem, kurš piedāvā īstermiņa mikrokreditēšanas pakalpojumus. Šajās kompānijās var saņemt mikrokredītu 50 līdz 700 euro robežās ar termiņu uz 30 dienām. Ātrajam mikrokredītam ir vairākas būtiskas priekšrocības - tas ir saņemams bez ķīlas un galvojuma praktiski 5 minūšu laikā, pie tam, to var pieteikt un saņemt neizejot no mājām. Galvenais, lai jums ir regulāri ienākumi, vismaz 20 gadu vecums un laba kredītvēsture.

Cik aizņemies, tik atdod

Aizņemoties pirmo reizi, CreditOn piedāvā saviem jaunajiem klientiem 100% atlaidi, izsniedzot kredītu līdz 425 euro bez procentiem jeb komisijas maksas. Tas nozīmē to, ka, ja aizdevums tiks atmaksāts bez problēmām, netiks kavēts atmaksas termiņš, tad būs jāatdod tik daudz, cik būsiet aizņēmušies. Pēc veiksmīgi atdota kredīta kredītņēmējam nākamreiz būs iespēja aizņemties lielāku naudas summu, kas īstermiņa kredīta gadījumā būs 700 euro, bet patēriņa kredītam 2000 euro. Ja tomēr ir gadījies pārrēķināties, un noteiktajā datumā naudu atdot nespēsiet, ir iespējams veikt termiņa pagarināšanu, kas ir maksas pakalpojums - tas sniedz iespēju atlikt aizdevuma atmaksas termiņu uz 15 vai 30 dienām.

CreditOn patēriņa kredīts

Kā vēl viens pieprasīts naudas aizdevuma veids, ko piedāvā šis nebanku kreditors, ir CreditOn patēriņa kredīts. Šim aizdevumam var pieteikties tikai jau esoši kompānijas klienti, kuru maksātspēja ir izvērtēta un atbilstoša visiem kritērijiem. Ja ir bijuši kādi aizdevuma atmaksas kavējumi, visticamāk patēriņa aizdevums pie šī kreditora tiks atteikts. Šis kredīta modelis ir paredzēts lielāku pirkumu veikšanai. Pieteikties var no 100 līdz 2000 euro lielam kredītam, kuru iespējams atmaksāt ilgākā laika posmā – termiņā līdz 2 gadiem. Lai pieteiktos šim vai kādam no citiem šī kreditora piedāvājumiem, aizdevējam ir jābūt vismaz 20 gadus vecam, tam ir jābūt atbilstoši aizdevuma apmēram pietiekoši augstiem ienākumiem, kā arī cilvēkam ir jābūt Latvijas Republikas iedzīvotājam. Ja jums ir minimālā alga, aizņemties lielu summu būs praktiski neiespējami, jo kreditori vadās pēc principa, ka kredīta maksājums nedrīkst pārsniegt 30% līdz 40% no kopējiem ienākumiem.

CreditOn kredītlīnija

Ne tikai ārkārtas situācijas ir par iemeslu, lai aizņemtos – arī lielāki pirkumi vai neziņa par tuvāko nākotni var būt par iemeslu ņemt pārdomātu aizdevumu. Šajā gadījumā kreditors piedāvā īpašu piedāvājumu ar nosaukumu CreditOn kredītlīnija. Šis pakalpojums dod iespēju aizņemties no 50 līdz 1000 eiro. Galvenā kredītlīnijas priekšrocība ir tāda, ka pēc jau saņemtā kredīta ir iespējams pieteikties papildus summai bez atkārtotas maksātspējas izvērtēšanas. Brīdī, kad tiks aizpildīta pieteikuma anketa, būs jānorāda aizdevuma summa, kā arī pašam būs iespēja izvēlēties maksājuma datumu. Tomēr jāatceras, ka nākošais kredīta atmaksas datums būs ne vēlāk kā pēc 30 dienām. Kā lielāka daļa aizdevēju, arī SIA "Creamfinance Latvia" vispirms iekasē procentu summu, kas šajā gadījumā nozīmē to, ka pirmais maksājums būs lielāks, bet katrs nākamais būs mazāks, jo procentu atmaksas summa katru mēnesi samazināsies.

Kā redzam, šī kompānija piedāvā aizņemties ne tikai īstermiņa kredītu, bet arī kredītlīniju un patēriņa kredītu. Visus šos naudas aizdevuma veidus vieno konkrētas naudas summas aizdošana uz noteiktu termiņu ar iepriekš zināmu procentu likmi. Un, kā liecina CreditOn atsauksmes, šīs kompānijas kreditēšanas pakalpojumi ir ļoti novērtēti. Kas tad nosaka to, vai aizdevējs ir izdevīgs, uzticams un godīgs? Protams, esošo klientu vērtējums, kas visatklātāk parāda to, vai aizdevējs nav krāpnieks vai vienkārši bezatbildīgs komersants. Un šajā gadījumā cilvēki ir apmierināti ar apkalpošanas kvalitāti, maksātspējas izvērtēšanas un naudas piešķiršanas ātrumu, kā arī ar pašu svarīgāko – skaidro atmaksas grafiku, kas ļauj cilvēkam plānot savas finanses, zinot konkrētus datumus un naudas summas, kad jāveic maksājums.

Kontakti un rekvizīti:

 • Uzņēmuma nosaukums: SIA "Creamfinance Latvia", CreditOn
 • Licences numurs: NK-2016-017
 • Juridiskā adrese: Uriekstes iela 2a-24, Rīga, Latvija, LV-1005
 • Tālrunis: +371 27250001
 • Reģistrācijas numurs: 40103283854
 • E-pasts: info@crediton.lv
 • Kalkulators: www.crediton.lv
 • Ātrā saņemšana: Swedbank, Norvik, Citadele un Luminor Bank
 • Darba laiks: darba dienās no 8:00-22:00, brīvdienās no 10:00-20:00
PIETEIKTIES KREDĪTAM

Vērtējums: 5,00 no 5
Balsis: 3

Crediton
Vērtējums: 5 no 5
Balsis: 3

2 atsauksmes | Atstāt atsauksmi

 1. Kur tie laiki, kad pie šiem aizņēmos? Vēl tagad atceros, kā uzrāvos uz to, ka jāatdod tik, cik paņēmi. Skuju, dabūju pārmaksāt pagarināšanās...

 2. Viens no labākajiem aizdevējiem visā vēsturē. Crediton man neaizdeva un par to es arī pateicos. Ietupīju naudu uz komisijas maksām un neiebāzu galvu cilpā, kā to ir izdarījuši daudzi citi.

Atstāt atsauksmi
Kā saņemt kredītu?

Sākumā izvēlieties aizdevēju un dodieties uz tā mājas lapu, lai aizpildītu pieteikumu. Izvēlieties tik lielu ikmēneša maksājumu, lai pēc ikmēneša maksājuma veikšanas jums būtu 3/4 no jūsu ienākumiem. Izvēlieties mazāku kredīta summu - lielāka iespēja saņemt aizdevumu un mazāk jāatdod. Izpildiet aizdevuma pieteikumus no vairākiem dažādiem aizdevējiem. Pēc tam Jūs uzzināsiet, kas Jums piedāvā aizdevumu un cik tas ir izdevīgs. Aizdevuma pieteikumu aizpildīšana ir bez maksas, ja vien nav noteikta 0.01 centa maksa. Reģistrējoties tiks iegūta jūsu e-pasta adrese un vēlāk jūs varēsiet saņemt jaunāko informāciju par aizdevuma piedāvājumiem no konkrētā aizdevēja. Ja viens aizdevējs jums neaizdod, izmēģiniet citu. Parasti ir tā ka, jo augstāka ir kreīta procentu likme, jo vieglāk ir saņemt aizdevumu.

Kāpēc STARCRED aizdevumu salīdzinājums?

Ietaupi naudu uz komisijām

Jūtami ietaupās nauda

Pilnīgi bez komisijas maksas

Pilnīgi bez maksas

Izdevīgākie aizdevumu veidi

Visi aizdevumu veidi

Iepazīsties ar atsauksmēm par kredītiem

Patiesas kredītņēmēju atsauksmes