Viasms

Nepieciešams ātrais vai patēriņa kredīts, un esi izvēlējies Viasms? Uzzini cilvēku atsauksmes par šo kompāniju, iepazīsties ar aprakstu un izvērtē, vai šī kreditora piedāvājums aizņemties no 50 līdz 1500 euro ar termiņu līdz 12 mēnešiem uz šo brīdi būs piemērotākā izvēle.

Kāpēc izvēlēties Viasms kredītu?

Izvēle saņemt savu naudas aizdevumu pie nebanku kreditora Viasms kredīts būs droša izvēle, jo šis aizdevējs nebanku kreditēšanas tirgū darbojas jau no 2009. gada. Šis ir stabils un augošs uzņēmums, kura sniegtos pakalpojumus ir saņēmuši tūkstošiem naudas grūtībās nonākušas privātpersonas. Šim aizdevējam ir izveidojies plašs klientu loks un labas atsauksmes, kas pierāda to, ka aizņemties naudu pie šī kreditora būs droši un izdevīgi. Kreditors ir izstrādājis sistēmu, kura maksimāli ļauj izvairīties no maksātnespējīgiem klientiem, kas pasargā no problēmām gan pašu kreditoru, gan arī aizņemties gribētāju.

Kā notiek Viasms kredīta saņemšana?

Sākumā ir jādodas uz Viasms mājas lapu, lai veiktu sākotnējo reģistrāciju kreditora sistēmā. Mēģinot saņemt finansiālo palīdzību no šī aizdevēja pirmo reizi, būs nepieciešams uz kādu no kompānijas kontiem pārskaitīt vienu centu, kas apstiprinās jūsu norādītos personas datus un kontu, uz kuru vēlāk tiks pārskaitīta nauda. Pēc šo darbību veikšanas sāksies vieglākā daļa – kredīta kalkulatorā būs jāizvēlas nepieciešamā naudas summa un atmaksas termiņš un jānospiež apstiprinājuma poga. Kad pieteikums aizdevumam tiks nosūtīts kreditoram, tad atliks vien gaidīt atbildi, vai nauda tiks aizdota vai tomēr kaut kādu iemeslu dēļ aizdevums tiks atteikts.

Viasms kredīta atmaksas pagarināšana

Ņemot vērā to, ka dzīve ir neparedzama, arī finansiālā situācija visas dzīves garumā ir mainīga – ir gan kāpumi, gan kritumi, kā arī kritumiem mēdz būt vēl zemāki kritumi, kad liekas, ka sliktāk vairs nebūs. Arī par šādām situācijām Viasms ir padomājis, sniedzot iespēju veikt kredīta pagarināšanu, ja kredītņēmējam aizņēmuma atmaksas dienā nav pieejami vajadzīgie līdzekļi, lai segtu kredītmaksājumu. Ātrā kredīta gadījumā atmaksas termiņu var pagarināt par 30 dienām – noteikti šo dienu laikā ir iespēja sameklēt risinājumu naudas grūtībām. Protams, par šo iespēju ir jāmaksā – to, cik liela ir aizdevuma pagarināšanas summa, katrs var uzzināt savā lietotāja profilā, kas tiek izveidots reģistrācijas brīdī. Noteikti kredīta pagarināšana būs labāks risinājums nekā klusām, neko nedarot, kavēt maksājuma termiņu. Kavējumu gadījumā tiks ne vien aprēķināti soda procenti, bet arī tas var atstāt negatīvus ierakstus kredītvēsturē, kas var nākamajā reizē bloķēt aizdevuma izsniegšanu.

Pirmajā reizē bez komisijām

Ja naudu aizņemsieties pirmo reizi, tad lielākā naudas summa, ko varēs aizņemties, būs 350 euro. Šis būs bezmaksas kredīts, ko Viasms dēvē par bezprocentu aizdevumu līdz algai. Atmaksas termiņu šādam aizdevumam var izvēlēties līdz 30 dienām – vai tās būs 10 vai maksimālās 30 dienas, tas nav būtiski, jo kredīts jebkurā gadījumā būs bez komisijām. Tomēr ņemiet vērā, ka, ja nespēsiet laicīgi norēķināties, tad par aizdevumu būs jāmaksā pagarināšanas maksa, kura ir atrunāta līgumā.

Lieliem mērķiem lielu kredītu

Viasms sniedz iespēju aizņemties arī vairāk nekā īstermiņa kredītam noteiktos 700 eiro. Lielāku pirkumu vai citu vajadzību nodrošināšanai var aizņemties patēriņa kredītu līdz pat 1500 euro. Šis naudas kredīts var tikt pieskaitīts ilgtermiņa kredītam, jo tā atmaksas termiņš ir garāks par ātrā kredīta ilgumu. Lielo kredītu pie šīs kompānijas varat izvēlēties atmaksāt no 90 dienām jeb 3 mēnešiem līdz 12 mēnešiem jeb vienam gadam. Tas nozīmē to, ka tiks sastādīts abpusēji saskaņots atmaksas termiņš, kad kredītņēmējam uz aizdevēja bankas kontu šajā periodā katru mēnesi būs jāatmaksā konkrēta saņemtā kredīta daļa un aprēķinātie procenti par aizdevuma izmantošanu.

No cik gadiem var aizņemties pie Viasms?

Agrāk ātro kredītu varēja mēģināt saņemt arī jaunieši, kas tikko ir sasnieguši pilngadību jeb 18 gadus, tomēr pēdējos gados kredītdevēji, arī Viasms, ir noteicis, ka aizdevumam var pieteikties tikai tās privātpersonas, kuras ir sasniegušas 20 gadu vecumu, kā arī ne vecākas par 70 gadiem. Izvērtējot klienta maksātspēju un to, vai piešķirt aizdevumu, galvenokārt tiek vērtēta klienta maksātspēja, pārbaudīti reģistri, vai par personu nav veikti negatīvi ieraksti kredītreģistros par kavētiem vai neatdotiem aizdevumiem, kā arī potenciālajam klientam jābūt ar patstāvīgu darba vietu un regulāriem ienākumiem. To, kāda būs procentu likme un kopējā atmaksājamā summa, ietekmē ar via sms izstrādātā lojalitātes programma, kas patstāvīgajiem klientiem piedāvā izdevīgākus nosacījumus.

Šo kreditoru var izvēlēties kā palīgu savu īslaicīgo finansiālo grūtību atrisināšanā vai kā lielāku sapņu piepildītāju. Tas ir stabils, pārbaudīts un uzticams naudas aizdevējs, kurš savus pakalpojumus sniedz jau vairākus, gadus un, kā rāda Viasms atsauksmes, šie pakalpojumi ir augstu novērtēti. Protams, sākotnēji noteikti ir nepieciešams izvērtēt, vai naudas aizņemšanās vispār ir nepieciešama, varbūt savas problēmas vai vajadzības var nokārtot citādi – savelkot jostu un ietaupot vajadzīgo naudu. Ja tomēr aizņemšanās ir vienīgais un galējais risinājums, šis aizdevējs noteikti mēģinās jums palīdzēt un rast pareizo risinājumu.

Kontakti un rekvizīti:

  • Uzņēmuma nosaukums: SIA "VIA SMS"
  • Licences numurs: NK-2016-040
  • Juridiskā adrese: 13. janvāra iela 3, Rīga, Latvija, LV-1050
  • Tālrunis: +371 67212412
  • Reģistrācijas numurs: 40103259867
  • E-pasts: info@viasms.lv
  • Kalkulators: www.viasms.lv
  • Ātrā saņemšana: Swedbanka, Luminor Bank, Norvik un Citadele
  • Darba laiks: darba dienās no 8:00-22:00, brīvdienās no 9:00-20:00
PIETEIKTIES KREDĪTAM

Vērtējums: 4,67 no 5
Balsis: 3

Viasms
Vērtējums: 4.67 no 5
Balsis: 3

1 atsauksme | Atstāt atsauksmi

  1. Ar Viasms sadarbojos jau vairākus gadus. Vienmēr, kad man ir par īsu līdz algai, vēršos tieši pie šiem. Procentu likmes nav kosmiskas, pieteikumu izskata ātri, viss ir bumbās ar viņiem.

Atstāt atsauksmi
Kā saņemt kredītu?

Sākumā izvēlieties aizdevēju un dodieties uz tā mājas lapu, lai aizpildītu pieteikumu. Izvēlieties tik lielu ikmēneša maksājumu, lai pēc ikmēneša maksājuma veikšanas jums būtu 3/4 no jūsu ienākumiem. Izvēlieties mazāku kredīta summu - lielāka iespēja saņemt aizdevumu un mazāk jāatdod. Izpildiet aizdevuma pieteikumus no vairākiem dažādiem aizdevējiem. Pēc tam Jūs uzzināsiet, kas Jums piedāvā aizdevumu un cik tas ir izdevīgs. Aizdevuma pieteikumu aizpildīšana ir bez maksas, ja vien nav noteikta 0.01 centa maksa. Reģistrējoties tiks iegūta jūsu e-pasta adrese un vēlāk jūs varēsiet saņemt jaunāko informāciju par aizdevuma piedāvājumiem no konkrētā aizdevēja. Ja viens aizdevējs jums neaizdod, izmēģiniet citu. Parasti ir tā ka, jo augstāka ir kreīta procentu likme, jo vieglāk ir saņemt aizdevumu.

Kāpēc STARCRED aizdevumu salīdzinājums?

Ietaupi naudu uz komisijām

Jūtami ietaupās nauda

Pilnīgi bez komisijas maksas

Pilnīgi bez maksas

Izdevīgākie aizdevumu veidi

Visi aizdevumu veidi

Iepazīsties ar atsauksmēm par kredītiem

Patiesas kredītņēmēju atsauksmes