Ladyloan kredīts

Nepieciešams ātrais, patēriņa kredīts vai kredītlīnija, un esi izvēlējies kompāniju Ladyloan? Uzzini cilvēku atsauksmes par šo kompāniju, iepazīsties ar aprakstu un izvērtē, vai šī kreditora piedāvājums aizņemties līdz 1000 euro ar termiņu līdz 30 dienām būs piemērotākā izvēle.

Kāpēc izvēlēties Ladyloan kredītu?

Ja visi mēģinājumi atrisināt savas finanšu problēmas ir cietuši neveiksmi, bet naudas trūkums ir jāatrisina, iespējams, Ladyloan kredīts būs tas aizdevējs, kurš spēs jums palīdzēt. Lai arī šī kompānija pozicionē sevi kā sievišķīgāko aizdevēju, tas nenozīmē to, ka tas ir paredzēts tikai daiļā dzimuma pārstāvēm. Tas nozīmē to, ka šis aizdevējs ir apveltīts ar sievišķīgo gudrību un viltību, lai palīdzētu Tev neplānotu problēmu risināšanā, un, kā liecina atsauksmes, tas patiešām izdodas. Šī kreditora aizdevumu piedāvājuma klāsts ir plašs, kas nozīmē to, ka jebkurš kredītņēmējs varēs rast risinājumu sev piemērotākajā veidā – ar īstermiņa aizdevumu, kredītlīniju vai patēriņa kredītu. Katrs no šiem aizdevuma veidiem ir atšķirīgs, piemērots dažāda veida situācijām, kas ir ļoti liels pluss – izvēloties šo aizdevēju, tiks saņemta finansiālā palīdzība, koncentrējoties uz problēmas risinājumu.

LadyLoan īstermiņa kredīts

Ātrā īstermiņa kredīta summa pie šī kreditora var būt no 50 līdz pat 500 euro, bet atmaksas termiņš kā jau šāda veida aizdevumiem – līdz 30 dienām. Ja pie šī kreditora aizņemsieties pirmo reizi, tad aizdevumam netiks piemērota komisijas maksa. Piemēram, ja ņemsiet 100 euro uz 30 dienām, tad pēc 30 dienām būs jāatdod tie paši 100 euro. Tā kā naudas kredītam var pieteikties internetā, kas aizņems vien dažas minūtes laika, arī to, vai piešķirt aizdevumu, aizdevējs sola atbildēt pāris minūšu laikā. Pēc aizdevuma apstiprināšanas nauda tiks pārskaitīta uz reģistrācijas procesā norādīto norēķina kontu 15 minūšu laikā. Lai varētu aizņemties pie šī kreditora, nepieciešams būt vecumā no 20 līdz 70 gadiem. Aizdevuma ņemšanas iemesli var būt dažādi, bet visbiežāk tas tiek izmantots neparedzētu izdevumu segšanai – sabojājušās sadzīves tehnikas remonts vai nomaiņa, auto remonts vai pirkums, kurš nevar gaidīt. Jebkurā gadījumā ar LadyLoan īstermiņa kredīta palīdzību nedrīkst risināt ieilgušas finanšu problēmas, lai negadās tā, ka kredīta ņemšana veicina vēl lielākas problēmas.

LadyLoan patēriņa kredīts

Ja nebanku kreditori pirms vairākiem gadiem piedāvāja tikai īstermiņa aizdevumus, piedāvājot iespēju aizņemties pāris simtus eiro ar termiņu līdz vienam mēnesim, bet, lai pieteiktos lielākam aizdevumam, bija jādodas uz banku, tad tagad situācija ir mainījusies. Ļoti liela daļa nebanku kreditoru, tajā skaitā arī Ladyloan, piedāvā noformēt patēriņa kredītu – aizdevuma summa no 100 līdz 2000 eiro, kuru iespējams atmaksāt termiņā līdz 2 gadiem. Ladyloan patēriņa kredīts ir alternatīva krāšanai – iegādāties dārgāku lietu jau tagad un par to maksāt pēc tam nevis vairākus mēnešus krāt un tikai tad pirkt. Visbiežāk patēriņa kredīti tiek izmantoti mājokļa remontam vai labiekārtošanai, ne pārāk dārga nekustamā īpašuma iegādei vai lielāka pirkuma veikšanai, piemēram, sadzīves tehnikas iegādei. Protams, prātīgāk ir regulāri veidot iekrājumus, kuri arī tiek izmantoti lielo pirkumu veikšanai, tomēr, ja vien ir patstāvīga darba vieta ar regulāriem ienākumiem un katru mēnesi ir iespēja bez problēmām atvēlēt konkrētu naudas summu aizdevuma atmaksai, tas ir labs variants, kā dzīvot šodien nevis pēc gada vai diviem.

Vai šis kredīta veids ir piemērotākais?

Laiks ir nauda ne tikai aizņemšanās brīdī, kad visbiežāk nauda ir nepieciešama uzreiz, bet arī kredīta atmaksas procesā – jo ātrāk kredīts tiks atmaksāts, jo lielāki naudas līdzekļi tiks ietaupīti uz procentu rēķina. Tā kā Ladyloan piedāvā plašu pakalpojumu klāstu, kredītņēmēja rokās ir izdarīt izvēli, kurš kredīta veids būs piemērotākais. Ja apjūc un pēkšņi nevari saprast, kurš aizdevums būs izdevīgākais, ir iespējams veikt aprēķinus, izmantojot aizdevēja mājas lapas kalkulatorus katram aizdevuma veidam, kur būs redzams maksājumu grafiks ar atmaksājamo pamatsummu un procentiem, kā arī atmaksas termiņi. Ja saviem spēkiem netiec galā, noteikti nekautrējies izmantot šī kreditora konsultantu palīdzību.

PIETEIKTIES KREDĪTAM

LadyLoan kredītlīnija

Ladyloan kredītlīnija būs piemērota tādā gadījumā, ja uz aizņemšanās brīdi nav skaidrības par savu ienākumu apjomu un regularitāti. Ja ātrajam kredītam būs noteikts konkrēts datums, kad aizdevums ir jāatmaksā aizdevējam, kredītlīnijas priekšrocība ir elastīgais atmaksas grafiks – naudu var atmaksāt vienā maksājumā vai gada laikā, kas ir atkarīgs no finanšu iespējām. Arī ar kredītlīnijas palīdzību ir iespējams aizņemties lielākas summas – no 50 līdz pat 1000 euro. Izmantojot kredītlīniju, ir iespējams ietaupīt uz procenta maksājumiem – ja visa aizņemtā naudas summa tiks atmaksāta pilnā apmērā. Katrs nākamais kredītlīnijas maksājums būs mazāks – pamatsumma tiek sadalīta vienādā apmērā katru mēnesi, tomēr procentu summa ar katru maksājumu būs zemāka, kas kaut tīri psiholoģiski sniegs atvieglojuma izjūtu.

Kādas ir kredītlīnijas priekšrocības?

Ņemot vērā to, ka aizņemto naudu visbiežāk cilvēki atmaksā algas dienā, kas ne visiem iedzīvotājiem ir vienā un tajā pašā datumā, tad katram kredītņēmējam ir iespējas pašam noteikt atmaksas datumu. Kredītlīnijas priekšrocība ir tā, ka katram kredītņēmējam tiek piešķirts konkrēts kredītlimits – ja vien pirmajā aizņemšanās reizē netiek izsmelts viss kredītlimits, ir iespējams pieteikties papildus aizdevumam bez atkārtotas izvērtēšanas. Tomēr tas viss ar vienu noteikumu – ja vien laicīgi un pilnā apmērā ir atgriezts pirmais aizdevums. Tas ļaus ietaupīt laiku, kas visbiežāk ir viens no svarīgākajiem kritērijiem steidzamu papildus naudas līdzekļu ņemšanai. Arī kredītlīniju Ladyloan izsniedz Latvijas iedzīvotājiem, kas ir vecumā no 20 līdz 70 gadiem. Kā jau jebkurš aizdevums, arī kredītlīnija tiek piešķirta cilvēkiem ar labu kredītvēsturi un regulāriem ienākumiem, no kuriem arī tiks veikta aizdevuma atmaksa.

PIETEIKTIES KREDĪTAM

Atmaksas termiņa pagarināšana

Nekad nevar zināt, kad piemeklēs nākošās naudas grūtības – neviens kredītņēmējs nav pasargāts no ienākumu pazemināšanās vai to kavēšanās, līdz ar ko rodas problēmas veikt aizdevuma atmaksu noteiktajā termiņā. Ja jūti, ka noteiktajā dienā naudu nespēsi samaksāt, noteikti negaidi, kad sāksies nokavējuma procentu aprēķins par katru kavēto dienu – izmanto LadyLoan kredīta atmaksas termiņa pagarināšanas iespēju vai sazinies ar aizdevēju, lai meklētu kādu abām pusēm pieejamu risinājumu. Noteikti nevajag baidīties no nosodījuma, jo jebkuru kredītņēmēju var piemeklēt šāda veida problēmas. Ja vien kā strauss neslēpsi galvu smiltīs, ir iespējams rast risinājumu, lai nepārmaksātu nokavējuma naudu par termiņa kavēšanu un nesabojātu savu kredītvēsturi.

Vai šis kreditors ir drošs?

Aizņemoties pie Ladyloan, variet būt droši, ka šis aizdevējs piekopj drošu un uzticamu kreditēšanas praksi, jo ir Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācijas biedrs, kas garantē to, ka jebkurām problēmām tiks meklēts risinājums nevis aizdevējs centīsies pēc iespējas vairāk nopelnīt uz nokavējuma naudu rēķina, ja gadījumā kredītņēmējam radīsies kādas grūtības atmaksāt aizdevumu. Lai gan naudas aizņemšanās procesā cilvēki ir aizņemti ar domām par savu finansiālo problēmu risinājumu, tomēr nedrīkst aizmirst kredīta ņemšanas vajadzību izvērtēt kritiski – vai tiešām bez aizdevuma ņemšanas nav citu alternatīvu, kā tikt ārā no naudas grūtībām, un pārliecināties, ka noteiktajā termiņā aizdevumu būs iespēja atmaksāt.

Palasot Ladyloan atsauksmes, var secināt, ka daudziem šis kreditors patiešām ir spējis palīdzēt. Tomēr nav retums arī tādu cilvēku, kuru pieredze ir bēdīga. Un pie vainas nav kreditors, bet gan apstākļu sakritība, kas nav ļāvusi laicīgi norēķināties. Par šādas situācijas rašanas iemeslu var būt gan ienākumu samazināšanās, gan neparedzēta izdevumu palielināšanās. Lai izvairītos no finansiālām problēmām, ko rada neparedzēti apstākļi, ir vērts padomāt par rūpīgāku ģimenes budžeta plānošanu un iekrājumiem - tas ļaus pārvarēt praktiski jebkuras grūtības.

Kontakti un rekvizīti:

  • Uzņēmuma nosaukums: SIA "Creamfinance Latvia", LadyLoan
  • Licences numurs: NK-2016-017
  • Juridiskā adrese: Uriekstes iela 2a-24, Rīga, Latvija, LV-1005
  • Tālrunis: +371 27241000
  • Reģistrācijas numurs: 40103283854
  • E-pasts: info@ladyloan.lv
  • Kalkulators: www.ladyloan.lv
  • Ātrā saņemšana: Swedbank, Norvik, Citadele un Luminor Bank
  • Darba laiks: darba dienās no 8:00-22:00, brīvdienās no 10:00-20:00
PIETEIKTIES KREDĪTAM

Vērtējums: 5,00 no 5
Balsis: 2