Atsauksmes par kredītiem un kreditoriem

Nav noslēpums, ka mācīties no citu kļūdām un pieredzes ir daudz labāk, kā izciest visu pašam - krājot punus un nepatikšanas. Arī kredītu joma ir tā, kur labāk ir uzzināt par draudiem un sekām no citu stāstiem un atsauksmēm. Esam devuši jums iespēju iepazīties ar kredītu atsauksmēm un dalīties arī savā pieredzē, lai spētu palīdzēt cilvēkiem izdarīt pareizo izvēli vai rast risinājumu kādai problemātiskai situācijai ar saistību izpildi.

Kreditora
nosaukums
Maksimālā
summa
Aizņemties
ātro kredītu
Izsniegšanas
laiks
Pirmais
bez maksas
Vecuma
ierobežojums
Procentu likme
Darba laiks
425
www.bino.lv
15 min
300
20 - 75
10
07:00-23:0007:00-23:00
425
www.ondo.lv
10 min
425
20 - 75
7.5
07:00-23:0007:00-23:00
1500
www.vivus.lv
10 min
Nav
20 - 75
10
07:00-23:0007:00-23:00
1000
www.crediton.lv
10 min
300
20 - 70
12
08:00-22:0008:00-22:00
425
www.smscredit.lv
10 min
425
20 - 75
7.5
07:00-23:0007:00-23:00
1500
www.ferratum.lv
10 min
250
21 - 75
27
08:00-22:0009:00-18:00
3000
www.moneza.lv
15 min
3000
20 - 70
10
08:00-22:0009:00-18:00
425
www.greencredit.lv
10 min
200
21 - 75
14
08:00-21:0010:00-18:00
700
www.viasms.lv
10 min
350
20 - 70
10
08:00-22:0010:00-20:00
3000
www.credit24.com
15 min
Nav
18 - 70
7
08:00-22:0008:00-22:00

STARCRED.LV projekts ļauj iepazīties ar dažādiem finanšu jomas piedāvājumiem, šajā lapā ir atrodami visi Latvijas kreditori un atsauksmes par kredītiem. Bez ātrajiem interneta aizdevumiem šeit ir atrodami arī kredīti ilgtermiņam vai lielāku summu aizdevumi pret kādu no ķīlām, piemēram, auto. Pārsvarā šeit ir atspoguļoti tikai nebanku kreditoru piedāvājumi, kuri pieder pie ātro aizdevumu kategorijas un tiek izsniegti uz termiņu līdz 40 dienām. Summas, ko var aizņemties, svārstās no 10 līdz pat 3000 euro, ir arī izdevīgi piedāvājumi, kas paredzēti pirmajai aizņemšanās reizei, kuriem netiks piemērota nekāda procentu likme, tur summas ir arī līdz 3000 euro. Droši iepazīstaties arī ar visu aizdevumu apvienošanas iespējām un atteikuma tiesībām, kas ļaus atteikties no uzņemtajām saistībām likuma kārtībā.

Atsauksmes par kredītiem un kreditoriem

Ko mēs redzam šajā aizdevumu salīdzināšanas tabulā un kā iepazīties ar atsauksmēm par katru kreditoru? Viss ir pavisam vienkārši - tabula sastāv no galvenajiem rādītājiem par kreditoru. Pirmais, kas ir būtiski, ir tas, ka kreditori ir sakārtoti secībā, kura veidojas no statistikas datiem par darījumiem ar šo aizdevēju. Reitinga sistēma ar zvaigznītēm norāda uz kopējo vērtējumu, kas veidojas analizējot Latvijas iedzīvotāju atsauksmes par kreditoriem. Dati atjaunojas automātiski, ņemot vērā visas aktivitātes ap konkrētu kreditoru. Nākamā būtiskā informācija ir par maksimāli pieejamo aizdevuma summu, ko izsniedz konkrētais uzņēmums, tad nāk kopējais kredīta noformēšanas un izsniegšanas laiks, maksimāli pieejamā summa pirmajā aizņemšanas reizē, vecuma ierobežojums, mēneša procentu likme 100 euro uz 30 dienām un visbeidzot kompānijas darba laiks. Darba laiks ir norādīts, lai Jūs zinātu, kurā laikā var saņemt aizdevumu, jo pieteikt to var 24 stundas diennaktī.

Visu Latvijas kreditoru un kredītu reitings

Zemāk ir saraksts ar populārākajiem kreditoriem un pēdējām atsauksmēm par tiem. To, kā šie kreditori tiek atspoguļoti tabulā, ietekmē kopējais kreditoru un to izsniegto kredītu reitings. Galvenajā izvēlnē atradīsiet norādes uz katru no tiem. Katrā no kompānijas aprakstiem Jūs atradīsiet informāciju par konkrētā aizdevēja piedāvājumiem, akcijām, izsniegšanas noteikumiem un rekvizītiem. Ik pa laikam mūsu mikrokreditēšanas tirgū parādās jauni zīmoli, kas bieži vien pieder jau esošām kompānijām, taču piedāvājums tām atšķiras, piemēram, 4finance piedāvā dažādus īstermiņa, ilgtermiņa un kredītlīnijas piedāvājumus vairākos projektos. Daudzi aizdevēji mēģina dažādas pieejas klientam, veidojot jaunus projektus un mājas lapas, tāpēc mūsu kreditoru saraksts visu laiku tiek atjaunots un papildināts. Mēs rūpīgi iepazīstamies ar kompāniju piedāvājumiem un atspoguļojam tikai pārbaudītu informāciju. Izmanto mūsu darba augļus savā labā, taču esi arī piesardzīgs, jo visi aizdevumi paredz saistību izpildi pat tad, ja cilvēkam rodas grūtības ar finansēm!

Kādas iespējas ir Latvijas kredītņēmējiem:

Kāpēc jāiepazīstas ar atsauksmēm par kredītiem?

Viss ir ļoti vienkārši, piemēram, iepazīstoties ar atsauksmēm par ātrajiem kredītiem, Jūs skaidri zināsiet, kāda ir citu cilvēku pieredze ar šādiem pakalpojumiem un kreditoriem, kuri tādus piedāvā. Mācīties no citu kļūdām vienmēr būs izdevīgāk. Atsauksmes par kredītiem ir viens no pirmajiem soļiem, kurš būtu jāizpilda, ja ir vēlēšanās aizņemties, šis solis ir jāsper rūpīgi, iepazīstoties ar visām detaļām. Bieži vien cilvēks savā steigā nepievērš lielu uzmanību detālām, slinko lasīt līgumus un vadās tikai pēc skaistām reklāmām. Kredītu ņemšana ir ļoti nopietns solis, kurš var radīts arī sekas, tāpēc sāciet ar salīdzināšanu, atsauksmēm un savu iespēju izvērtēšanu. Ja ir kaut mazākās šaubas, ka nespēsiet atdot naudu, labāk šiem pakalpojumiem iet ar līkumu. Lai kāds būtu kredītu reitings, lai cik būtu skaistas un labas atsauksmes par konkrētu kredītdevēju, tas nevar būt par pamatu, lai ņemtu aizdevumu. Kā labākais garants, kas spēsiet atdot savu aizdevumu ir rūpīga budžeta plānošana un naudas pelnīšana, kas tad arī ļaus iztikt bez šāda veida pakalpojumiem.

Aizņemies atbildīgi, izvērtējot savu maksātspēju!

Neaizmirstiet padalīties ar draugiem: Facebook, Draugiem, Linkedin, Google+ un Twitter...

Jaunākie raksti un atsauksmes par kredītu firmām:

Ja visi mēģinājumi atrisināt savas finanšu problēmas ir cietuši neveiksmi, bet naudas trūkums ir jāatrisina, iespējams, Ladyloan būs tas aizdevējs, kurš spēs palīdzēt. Lai arī šī kompānija pozicionē sevi kā sievišķīgāko aizdevēju, tas nenozīmē to, ka tas ir paredzēts tikai daiļā dzimuma pārstāvēm. Tas nozīmē to, ka šis aizdevējs ir apveltīts ar sievišķīgo gudrību un viltību, lai palīdzētu Tev neplānotu problēmu risināšanā. Ladyloan.
Autors: Atsauksmes

Sefinance Credit kredītu centrs – tā ir iespēja piepildīt savus plānus un realizēt ieceres, izmantojot pieredzējušu finanšu speciālistu sniegtos pakalpojumus. Šis aizdevējs nebanku kreditēšanas tirgū darbojas jau kopš 2010.gada, un šo gadu laikā tas ir tikai un vienīgi paplašinājies, piedāvājot klientiem vairāk pakalpojumu, un uzlabojis savu sniegto pakalpojumu kvalitāti. Par savu būtiskāko priekšrocību Sefinance Credit pārstāvji min savu lielo pieredzi, kas ļauj piedāvāt godīgus un kvalitatīvus kreditēšanas pakalpojumus.
Autors: Atsauksmes

Zīmols CREDITON ir aizdevējs, kurš sola saviem klientiem pozitīvu aizņemšanās pieredzi – godprātību, uzticību un skaidru noteikumu politiku no aizdevēja puses. Protams, aizņemšanās process nevienam kredītņēmējam nav priecīgs notikums, jo tas nozīmē to, ka ar savām finansēm pašam nepietiek, lai realizētu savus plānus vai atrisinātu naudas problēmas.
Autors: Atsauksmes

Izvēle saņemt savu naudas kredītu pie nebanku kreditora VIASMS būs droša izvēle, jo šis aizdevējs nebanku kreditēšanas tirgū darbojas jau no 2009.gada, kas nozīmē to, ka šis ir stabils un augošs uzņēmums, kura sniegtos pakalpojumus ir saņēmuši tūkstošiem naudas grūtībās nonākušas privātpersonas. Šim aizdevējam ir izveidojies plašs klientu loks un labas atsauksmes, kas pierāda to, ka aizņemties naudu pie šī kreditora būs droši, galvenais pašam ir jābūt pārliecībai, ka bez aizņemšanās tiešām nav iespējams atrisināt savas problēmas.
Autors: Atsauksmes

Ātrās kreditēšanas tirgū ir parādījies jauns zīmols Moneza, kurš var kļūt par palīgu brīžos, kad kādu iemeslu dēļ ir nepieciešams aizņemties. Daudzu aizņēmēju iecienītais kreditors Open Credit ir atgriezies no jauna – tagad ar Moneza ir vairāk ieguvumu aizņēmējam varbūt ne tajā veiksmīgākajā dzīves posmā, kad ar saviem līdzekļiem nepietiek, un ir vajadzība aizņemties. Iespējams, šis aizdevējs šoreiz būs vispiemērotākais aizdevējs, jo šeit ir gan pietiekami lielas aizdevumu summas, gan samērīgas kredīta komisijas.
Autors: Atsauksmes

Vai paspējāt jau iepazīties ar jauno nebanku aizdevēju Bino? Ja nē, tad pēdējais laiks to izdarīt, jo tas ir pavisam jauns un pievilcīgs kreditēšanas projekts - aizdevējs ar īpaši izdevīgiem piedāvājumiem. Uz doto brīdi pie šī kreditora ir pieejams kredīts internetā no 50 līdz pat 425 euro. Kā jau klasiski, arī šeit tiek piedāvāts aizņemties pirmajā reizē bez papildus maksas par kreditēšanas pakalpojumiem, jā, tas ir - bez procentiem. Lai arī šis kreditors ir samērā jauns, jo ienāca pie mums tikai 2016.
Autors: Atsauksmes

Noteikti būsiet pamanījuši, ka ātro kredītu tirgū ir parādījies jauns zīmols ar nosaukumu Kimbi. Šī ir lieliska iespēja saņemt ātru aizdevumu no 100 līdz 1500 euro, izveidojot savu kredītlīniju. Kredītlīnija dod iespēju aizņemties no vienas dienas līdz pat 10 gadiem. Šis pakalpojums ir pieejams jebkuram Latvijas pilsonim, kura vecums ir no 20 līdz 75 gadiem. Kimbi dod iespēju saņemt savu aizdevumu 10 minūšu laikā un kredīta procentu likme tiek piemērota atbilstoši aizņemtai summai un tā sastāda 10% no aizdevuma summas.
Autors: Atsauksmes

Tikai trīs soļi un iegūsti ātro kredītu no GreenCredit – reģistrējies, izvēlies krtedītu, saņem naudu. Pie šī aizdevēja aizņemties var bez ķīlas un galvotāja. Tik tiešām vienkārši un ātri vari aizņemties ātro aizdevumu internetā, ja radušās īslaicīgas naudas problēmas. Lai saņemtu naudu, Tev nepieciešams tikai mobilais telefons un konts vienā no Latvijas bankām. Nekādi dokumenti, ķīla vai galvotājs. Viss ir ātri, aizņēmums cilvēkam pieejams jebkurā laikā.
Autors: Atsauksmes

Ātrais kredīts LatCredit ir ļoti populāra izvēle cilvēkiem, kuriem steidzami nepieciešama nauda kādam pirkumam vai pakalpojumam, bet pašam tādas summas uz doto brīdi nav. Tad palīdzēt tikt pie naudas aizdevuma ātri un vienkārši var tieši šis aizdevējs. Lai saņemtu kredītu, Tev jāatbilst tikai dažiem nosacījumiem.
Autors: Atsauksmes

Šajā kompānijā patēriņa aizdevuma summa ir pieejama no 50 līdz 3000 euro un kredīta atmaksas termiņš ir no 14 dienām līdz pat 24 mēnešiem. Kompānija piedāvā patiešām pārdomātus risinājumus, kuri ir sasniedzami gandrīz visiem aizņemties gribētājiem.
Autors: Atsauksmes

SMScredit ir ātro kredītu izsniedzējs, viens no līderiem Latvijā, kas savus pakalpojumus piedāvā jau no 2008. gada. Šo gadu laikā kompānija ir kļuvusi ļoti populāra un ieguvusi klientu uzticību, ne tikai Latvijā, bet arī citviet Eiropā - par to liecina pozitīvās atsauksmes. SMS Credit novērtē klientus, to lojalitāti, tāpēc piedāvā arvien jaunus, izdevīgus nosacījumus ātrā kredīta saņemšanai, tā pat pie šīs kompānijas ir labas akcijas, un tā vienmēr izsniedz īstermiņa kredītus bez ķīlas un galvojuma.
Autors: Atsauksmes

SohoCredit ir ātrais kredīts dažādiem dzīves pavērsieniem, kuros vajag papildus naudas līdzekļus. Ja aizņemies pirmo reizi, tad maksimālā bezmaksas aizdevuma summa pirmajā reizē ir līdz 250 euro. Šāds finanšu pakalpojums var būt ļoti izdevīgs, ja līdz algai vēl pavisam nedaudz, taču nauda svarīga ir tieši šobrīd, lai segtu kādu pakalpojumu vai iegādātos kaut ko sev svarīgu. Šis ir izdevīgs aizdevējs, jo, aizņemoties pirmo reizi, nav jāmaksā komisija. Pirmais kredīts bez maksas ir arī bez ķīlas un galvojuma, kā arī bez izziņas no darba vietas.
Autors: Atsauksmes

Vivus ir ļoti populāra izvēle cilvēkiem, kuriem steidzami nepieciešama nauda, bet pašam tādas summas uz doto brīdi nav. Viens no populārajiem aizdevumu aizdevējiem ir šis nebanku kreditors. Lai saņemt ilgtermiņa kredītu pie šīs kompānijas, Tev jāatbilst tikai dažiem nosacījumiem. Tie ir: Tev ir jābūt pastāvīgam Latvijas Republikas iedzīvotājam, vecums no 20 līdz 70 gadiem; Nevar būt kavēti kredīta maksājumi vai pārkāptām parādsaistībām; Tev jābūt arī mobilajam telefonam un e-pastam.
Autors: Atsauksmes

Līdz ar košajām lapām, 2014. gada rudens mums ir atnesa jaunu nebanku kreditoru - Ondo, kurš tapa mums visiem zināmajā kompānijā 4finance. Jaunais kreditors startēja ar pamatkapitālu 425000 eiro un saņēma speciālo PTAC patēriņa kreditēšanas licenci Nr.2014-008. Licence tika izsniegta uz termiņu līdz 2015. gada 11. septembrim un līdz šim brīdim ir veiksmīgi pagarināta. Šīs kompānijas piedāvātais kredīts būs labs palīgs situācijās, kad būs nepieciešami papildus naudas līdzekļi kādam neparedzētam maksājumam vai pirkumam.
Autors: Atsauksmes

Jums ir vēlme vai liela nepieciešamība iegādāt kādu lietu, ir iespējama kāda sen lolota sapņa realizācija, taču nākas secināt, ka makā nav nepieciešamie naudas līdzekļi? Ko darīt, prasīt no radiem vai draugiem, vai varbūt jāņem patēriņa kredīts, ko piedāvā kompānija BIGBANK? Protams, katrs pats var izvēlēties sev piemērotāko un aizņemšanās pie šī kreditora nav spiesta lieta. Ja tomēr, vēlaties aizņemties pie kredītu bankas, tad būs vien jāiepazīstas ar tās pakalpojumiem tuvāk.
Autors: Atsauksmes

Viens no Latvijā pieejamajiem naudas aizdevējiem privātpersonām, Ferratum ir veicis būtiskas izmaiņas savā darbībā un pakalpojumu klāstā. Tagad šis aizdevējs Latvijas kreditēšanas tirgū darbojas ar nosaukumu Ferratum Bank, kā arī piedāvā lielāku pakalpojumu klāstu – ierastajiem ātrajiem kredītiem pievienojas citi aizdevuma veidi – Plus Loan un kredītlīnija, kā arī ļoti unikālu piedāvājumu, kas ļauj aizņemties bez maksas arī otro aizdevumu. Tas nozīmē to, ka cilvēkiem, kuriem ir radusies vajadzība aizņemties naudu, šī kompānija sniedz plašākas iespējas.
Autors: Atsauksmes

Mogo auto līzings vai naudas kredīts var būt situācijas risinājums, kad steidzami vajag papildus naudu, bet neviens cits no risinājumiem, kā iegūt naudu, nav sasniedzams. Šī kompānija spēj palīdzēt cilvēkiem, kuriem ir sava automašīna, gan arī tiem, kuri plāno automašīnu iegādāties. Aizņemoties pie šīs kompānijas - varēsi turpināt braukt ar savu automašīnu arī laika periodā, kamēr tiks atmaksāts kredīts. Šī kompānija pieņem auto kā garantiju, taču nepatur to ķīlā pie sevis un Tu saņem līdz pat 90% no auto vērtības.
Autors: Atsauksmes

1