Bino atsauksmes

Kreditora
nosaukums
Maksimālā
summa
Naudas kredīts no
www.bino.lv
Izsniegšanas
laiks
Pirmais
bez maksas
Vecuma
ierobežojums
Procentu likme
Darba laiks
425
www.bino.lv
15 min
300
20 - 75
10
07:00-23:0007:00-23:00

Vai paspējāt jau iepazīties ar jauno nebanku aizdevēju Bino? Ja nē, tad pēdējais laiks to izdarīt, jo tas ir pavisam jauns un pievilcīgs kreditēšanas projekts - aizdevējs ar īpaši izdevīgiem piedāvājumiem. Uz doto brīdi pie šī kreditora ir pieejams kredīts internetā no 50 līdz pat 425 euro. Kā jau klasiski, arī šeit tiek piedāvāts aizņemties pirmajā reizē bez papildus maksas par kreditēšanas pakalpojumiem, jā, tas ir - bez procentiem. Lai arī šis kreditors ir samērā jauns, jo ienāca pie mums tikai 2016. gada otrajā pusē, pa šo laiku tas jau ir iemantojis labas atsauksmes un klientu uzticību. Jāsaka, ka nav daudz aizdevēju, kuriem tas ir izdevies tik ātrā laikā. Tā kā, ja Jums ir skaidrs, cik Jums vajag aizņemties un, kad šo aizdevumu spēsiet atdot, droši izmantojiet Bino pakalpojumus.

Bino atsauksmes - kredīts līdz 425 euro

Ko tieši piedāvā Bino?

Kā jau augstāk minējām, Bino kredīts ir ļoti izdevīgs īstermiņa naudas aizdevums līdz 30 dienām, kas ļauj saņemt vienkāršu un ātru aizdevumu 10 minūšu laikā. Summas, kas pieejamas jaunajiem klientiem ir no 50 līdz 425 euro, bet pirmajā reizē summu līdz 300 euro Jūs varat saņemt nemaksājot komisijas maksu. Kā jau vairumam ātro kredītu izsniedzēju, arī šim kreditoram ir iespējams pieteikties kredītam visu diennakti. Jūsu pieteikums tiks izskatīts ļoti ātrā laikā, protams, ievērojot kompānijas darba laiku. Arī šajā kompānijā ir iespēja pagarināt savu kredīta atmaksas termiņu, ja kaut kādu iemeslu dēļ nespēsiet laicīgi norēķināties. Lai arī viss ir puslīdz līdzīgs kā citiem, šai kompānijai īpaši var uzslavēt profesionālo apkalpošanu un ļoti ātru pieteikuma apstrādi, kas vairumā gadījumu ļauj saņemt naudu 10 minūšu laikā. Bez šaubām, daudzi piedāvā šādus tempus, bet ne visi šos solījumus izpilda un bieži gadās, ka naudiņa jāgaida pat stundu un vairāk. Ja vēlaties visu ātri un bez problēmām, tad šis kreditors būs pareizā izvēle.

Kas vēl jāzina par Bino pakalpojumiem?

Jāuzsver, ka Bino ir LAFPA biedrs un atbildīgs aizdevējs, kas ļoti rūpīgi izvērtē savus klientus, lai tie aizņemtos tikai tad, kad tie to var atļauties. Kompānija darbojas saskaņā ar labās prakses principiem un ir droša vieta, kur aizņemties. Protams, kā zināms, tad "muļķis pat baznīcā var dabūt pērienu", tāpēc izsargāties no dažādām neveiksmēm praktiski nav iespējams. Bieži gadās, ka uz aizņemšanās brīdi cilvēkam viss ir kārtībā, bet tas sākas strauja neveiksmju strīpa, kas neļauj ātri atkopties un prasa papildus izdevumus, kuri paņemt to, kas būtu bijis jāmaksā aizdevējam. Tā arī sākās tās problēmas, cilvēks neatdod laicīgi paņemto aizdevumu un sāk to pagarināt, maksājot par to atbilstoši līgumam paredzēto soda naudu. Ir cilvēki, kas to dara vienu reizi, bet ir tādi, kas pamanās pagarināt pat vairākus mēnešus, pie tam, tie bieži paņem vēl kādu kredītu un veidojas lieli parādi. Kā liecina Bino atsauksmes, tad ar šo kompāniju negatīvo gadījumu ir ļoti maz. Ņemiet vērā, aizdevējs nevar to visu paredzēt un izkontrolēt, tāpēc esiet atbildīgi un aizņematies tikai tad, kad esat droši, ka spēsiet atdot aizņemto naudu arī tad, ja parādīsies citi papildus izdevumi. Un pats galvenais, ka droša aizņemšanās nevar būt bez rūpīgas ģimenes budžeta plānošanas un taupīšanas.

Bino kontakti un rekvizīti:

Bino logo un rekvizīti

Atsauksmes par citiem kreditoriem:

Neaizmirstiet padalīties ar draugiem: Facebook, Draugiem, Linkedin, Google+ un Twitter...

Atsauksmes: 3 | Vērtējums: 4.7

| | Vērtējums: 5

Esmu aizņēmies pie Bino jau 5 reizes, nav ne vainas, ja spēj laicīgi atdot. Normāla apkalpošana un pieņemamas procentu likmes, neko vairāk nevar pateikt.

| | Vērtējums: 4

Par tik tas ir jauns aizdevējs, nav brīnums, ka pie šī ir viegli un izdevīgi aizņemties. Bet pēc laika, šis paliks tāds pats kā pārējie un arī tiks zem neslavas dziesmām.

| | Vērtējums: 5

Man patīk tas Bino, tāds jauns un stilīgs. Saņēmu savu aizdevumu 10 minūtēs bez problēmām, tā kā viņi nemānās. Tagad jau vēl tā foršā akcija, ka vasarā visiem aizdevumiem 100% atlaide. Bet tas jau katram pēc iespējām, nav jāskrien aizņemties, sevišķi, ja neredzi, kad būs nauda!

Vērtējums: 1 2 3 4 5


Svarīgi! STARCRED.LV redakcija un administrācija nenes nekādu atbildību par ievietoto komentāru saturu un patur tiesības dzēst komentārus pēc saviem ieskatiem! Lūgums ievērot pieklājību un Latvijas likumdošanu, kā arī neizmantot šo sadaļu reklāmas nolūkos.