Credit24 atsauksmes

Kreditora
nosaukums
Maksimālā
summa
Naudas kredīts no
www.credit24.com
Izsniegšanas
laiks
Pirmais
bez maksas
Vecuma
ierobežojums
Procentu likme
Darba laiks
3000
www.credit24.com
15 min
Nav
18 - 70
7
08:00-22:0008:00-22:00

Šajā kompānijā patēriņa aizdevuma summa ir pieejama no 50 līdz 3000 euro un kredīta atmaksas termiņš ir no 14 dienām līdz pat 24 mēnešiem. Kompānija piedāvā patiešām pārdomātus risinājumus, kuri ir sasniedzami gandrīz visiem aizņemties gribētājiem. Nedaudzie nosacījumi, lai Credit24 patēriņa kredīts tiktu saņemts: personai jābūt Latvijas Republikas pilsonim vai patstāvīgajam iedzīvotājam ar beztermiņa atļauju; vecums no 18 gadiem; lai tiktu izsniegts naudas aizdevums, ir jābūt regulāriem ienākumiem; Nevar būt citi neatmaksāti kavēti maksājumi par kredītiem vai citas parādsaistības; nepieciešams konts kādā Latvijas bankā, e-pasta adrese un mobilais telefons ar aktīvu pieslēgumu. Kā redzam, tad prasības nav lielas, tāpēc var droši uz šī aizdevēja mājas lapu un izmantot savu iespēju saņemt aizdevumu. Nevar nepieminēt arī to, ka šai kompānijai ir ļoti pievilcīgs kreditēšanas veids - kredītlīnija. Noteikti iepazīstieties ar visiem kompānijas piedāvājumiem un izlasiet arī atsauksmes, lai zinātu, kāda pieredze ar šo kompāniju ir citiem.

credit24 atsauksmes - patēriņa kredīts līdz 3000 euro

Īstermiņa patēriņa kredīts ir glābiņš neparedzētās situācijās, kad vajag iegādāt kādu preci, vajag izmantot kādu pakalpojumu vai arī līdz algai atlicis pavisam nedaudz, bet rēķins jāsamaksā šodien. Ja Jums ir regulāri ikmēneša ienākumi, tad šis būs labs variants, lai izietu no izveidojušās situācijas. Kā pieteikties Credit24 kredītam? Jāsāk ar to, ka jāaizpilda reģistrācijas anketa aizdevēja mājas lapā. Lai pabeigtu reģistrāciju, Jums būs jāpārskaita reģistrācijas maksa 1 cents no Jūsu bankas konta uz Credit24 kontu. Aizdevumam var pieteikties jebkurā diennakts laikā, taču pieteikums tiks izskatīts katru dienu no 08:00-22:00. Domājot par klientu ērtībām, patēriņa aizdevumam var pieteikties ne tikai mājas lapā, bet arī 272 Latvijas Pasts nodaļās un Maxima XX un XXX lielveikalos visā Latvijā. Credit24 ir īpaši parūpējies par klientu ērtībām, ko tie novērtē sniedzot pozitīvās atsauksmes.

Svarīgi arī tas, ka Credit24 aizdevumi tiek izsniegts bez ķīlas un galvojuma. Izvēlies sev nepieciešamo naudas aizdevuma summu no 50 līdz 3000 euro, turklāt arī kredīta atmaksas termiņu pie šīs kompānijas nosaki pats līdz pat 24 mēnešiem - neatkarīgi no summas un termiņa, naudu saņemsi jau 15 minūtēs. Lai nerastos problēmas nākotnē ar cita kredīta aizņemšanos vai citā finanšu iestādē, svarīgi ir nekavēt ikmēneša kredīta maksājumu un nepārkāpt līguma nosacījumus. Šis nebanku kreditors ir ieguvusi atsaucību Latvijas iedzīvotāju vidū, tai uzticas daudzi, jo šī kompānija ir droša vieta, kur ātri un ērti iegūt ātro īstermiņa kredītu bez ķīlas un galvotāja, atliek tik apmeklēt šī kreditora mājas lapu, lai saņemtu tik nepieciešamos naudas līdzekļus. Vairs nav jādomā kur paņemt kredītu 3000 euro robežās, tagad tas ir vienkārši un ātri, jo mums ir kompānija, kas šo visu piedāvā realizēt neizejot no mājām.

Vai Credit24 ir vienīgais risinājums?

Kredītam ir jābūt pārdomātam risinājumam, ar svarīgu nosacījumu, ka aizņēmējam ir regulāri ienākumi, kas ļauj savlaicīgi, līgumā noteiktajā termiņā, atmaksāt aizņemto kredītu. Pirms aizņemties aizdevumu, rūpīgi jāizlasa Credit24 līguma nosacījumi. Neaizņematies, ja tiešām tas Jums nav nepieciešams, ja pastāv iespēja nogaidīt vai iztikt citādi. Šī kompānija piešķir kredītu izvērtējot individuāli katru klientu un var piedāvāt klientam mazāku kredīta summu kā lielākā reklamētā aizdevuma summa, nepaskaidrojot iemeslu, un tā pat, ja neatbilstat kredīta ņemšanas nosacījumiem, šī kompānija var atteikt kredīta izsniegšanu un patur sev tiesības nepaskaidrot atteikuma iemeslu. Ja citi aizdod no 19 un 20 gadiem, tad Credit24 aizdod no 18 gadiem, kas ļauj aizņemties arī jauniešiem. No vienas puses tas ir pozitīvi, bet no otras nav, jo jauniešiem nav īpaši stabils finansiālais stāvoklis. Ne velti, vairāki LAFPA biedri ir atteikušies izsniegt kredītus cilvēkiem, kuru vecums ir 18 gadi. Katrā ziņā, šīs kompānijas piedāvājumi nav vienīgais risinājums, kā iegūt naudu, tāpēc droši veltiet savus spēkus naudas pelnīšanai, budžeta plānošanai un izglītībai, lai nākotnē Jūs būtu pieprasīts speciālists, kuram nebūs jāknapinās un jādzīvo uz kredītu rēķina.

Credit24 kredītbrīvība un kredītlīnija

Netiec galā ar ikmēneša maksājumiem par savu kredītu, visu laiku pagarini? Pamēģini to saskaldīt vairākās daļās, kompānijas Credit24 kredītbrīvība Tev palīdzēs. Šis pakalpojums ļauj atrisināt kredītu problēmas, apvienojot savus kredītus vienā un maksājot visu pa daļām. Principā tas viss ir cieši saistīts ar Credit24 kredītlīniju, kurai ir ļoti izdevīgi procenti un tā neprasa nekādu maksu par šī pakalpojuma izmantošanu. Tu vari pieteikties 150 līdz 3000 eiro kredītam līdz 24 mēnešu termiņam un izmantot to pēc saviem ieskatiem, kad vien vēlies, izņemot pa daļām vai vienā reizē. Ja aizņemto naudu neizņem, tad par to nav jāmaksā nekāda komisija. Šis pakalpojums ir ļoti elastīgs un izdevīgs, tāpēc kredītlīnija ir ieguvusi ļoti lielu popularitāti.

Credit24 kredītbrīvība un kredītlīnija

Kādas priekšrocības ir Credit24 kredītlīnijai?

Kredītbrīvība kā risinājums, ja ir vairāki ātri kredīti

Nav nekāds brīnums, ja cilvēks ir paņēmis vairākus kredītus un, iespējams, netiek galā ar maksājumiem, visu laiku to pagarinot. Kredītu pagarināšana visu laiku ievelk ar vien dziļākā purvā, jo iemaksātā nauda nesedz pamat parādu, tā visu laiku atliek kredīta maksājumu uz priekšu. Credit24 kredītbrīvība ir lielisks instruments, lai atrisinātu šo problēmu, paņemot tikai vienu kredītu, tādā veidā apvienojot visus aizdevumus vienā. Protams, šī nav vienīgā kompānijas, kas piedāvā kredītu apvienošanu, tādas ir vairākas. Šī kompānija ir laba ar to, ka var paņemt kredītlīniju un izmantot to pēc saviem ieskatiem, vai kredītlīnija būs domātu citu kredītu apvienošanai vai kādiem citiem mērķiem, tas paliek klienta ziņā. Credit24 piedāvā dažādus risinājumus, kuri ir piemēroti katram kredītņēmējam jau no 18 gadu vecuma. Šī ir vienīgā kompānija, kuras arsenālā ir ātrais kredīts no 18 gadiem.

Vai man nepieciešama kredītlīnija?

Ja paskatās uz šo pakalpojumu no labās puses, tad kredītlīnija nav nekas slikts, jo ļauj tikt pie konkrēta naudas limita, kuru var izmantot, kad vien vēlies, tas ir līdzīgi kā bankas overdrafta gadījumā. Tomēr ir jāsaprot, ka viss, kas ir brīvi pieejams, var radīt bezatbildīgu izmantošanu. Daudzi atceras tos laikus, kad tikko parādījās overdrafti, gandrīz katrs tos izmantoja, kā patēriņa kredītu, rēķinoties, ka katru mēnesi par šo izmantoto naudu būs jāmaksā neliela komisijas maksa. Problēmas radās tad, kad bija nepieciešams kāds nopietnāks aizdevums, kuru nevarēja paņemt dēļ neapmaksātā overdrafta. Kredītlīnija ir tas gadījums, kad aizdevumu var paņemt vēl un vēl, tāpēc ir skaidri jāapzinās, vai tiešām jāļauj sev tāda iespēja vai tomēr labāk būtu paņemt fiksētu kredītu bez iespējas aizņemties vairāk kā vajag.

Credit24 maksājumi un cita informācija:

Maksājumus par Credit24 kredītu var veikt internetbankā, tā pat arī jebkurā bankā un Latvijas Pasta nodaļās visā Latvijā. Šim kreditoram ir svarīgi, lai klienti ir informēti līdz sīkumam par savu aizdevumu. Pēc līguma noslēgšanas uz jūsu e-pasta adresi tiks nosūtīta informācija par izsniegto kredītu, tā pat arī atmaksas grafiks, kuru izsūtīsim arī uz pieteikumā norādīto adresi. Kā arī informāciju par savu paņemto aizdevumu Jūs varat apskatīt savā profilā šī uzņēmuma mājas lapā. Noteikti iepazīstieties arī ar kredītlīnuju, kura paver plašākas iespējas regulāriem aizņēmumiem. Un pats galvenais - aizņematies atbildīgi, izvērtējiet Credit24 atsauksmes, lai zinātu citu cilvēku pieredzi ar šo mikrokreditēšanas kompāniju, un neskaidrību gadījumā sazinies ar šīs kompānijas speciālistiem.

Credit24 kontakti, rekvizīti un darba laiks:

Credit24 logo un rekvizīti

Uz doto brīdi, Latvijā ir pieejami visdažādākie kredītu veidi, kuri spēj apmierināt praktiski visus, kuri vēlas aizņemties naudu. Ja vairumā nebanku kreditoru pakalpojumu klāstā ir ātrie kredīti, kuru termiņi ir ne lielāki par 30 dienām, tad Credit24 kredīts ir īpašs ar to, ka tas var būt kaut vai uz 2 gadiem. Vēl šai kompānijai ir tāds ļoti pievilcīgs produkts, kurš saucas "kredītlīnija". Šim produktam ir savas priekšrocības, jo - vienu reizi tam piesakoties, cilvēks nosaka sev kredītlimitu, kura robežās tas var tikt pie savas naudas bez jauna pieteikuma iesniegšanas. Un maksāt nākās tikai par to aizdevuma daļu, kura tiek izmantota. Tas patiešām ir ērti un izdevīgi, tāpēc Credit24 atsauksmes ir tik pozitīvas. Protams, gadās arī kādas sūdzības, bet bez tām šajā jomā nevar iztikt. Diemžēl ir cilvēki, kuri ņem aizdevumus un nedomā par visām sekām, ko šis bīstamais pakalpojums var atnest. Vairumā gadījumu, cilvēki, kuri ķeras klāt pie šī galējā naudas līdzekļu iegūšanas avota, neplāno savu ģimenes budžetu un visu laiž pašplūsmā. Kā likums, tas, protams, noved pie nestabilitātes un nespējas pārvarēt neparedzētos apstākļus. Mans ietiekums ir tāds - plānojiet savus tēriņus, ieviesiet ģimenes budžetu, kur viss ir skaidri aprēķināts, taupiet un meklējiet iespēju nopelnīt vairāk, tas paglābs jūs no kredītsaistībām.

Atsauksmes par citiem kreditoriem:

Neaizmirstiet padalīties ar draugiem: Facebook, Draugiem, Linkedin, Google+ un Twitter...

Atsauksmes: 10 | Vērtējums: 4.7

| | Vērtējums: 5

Kad man bija 18 gadi, tad šie man neaizdeva, teica, ka man ienākumi ir pārāk mazi. Tagad esmu pieteikusies kredītlīnijai un jāsaka, ka esmu visai apmierināta, jo nauda stāv tādā kā plauktā, pie kura vienmēr var pieiet un paņemt, ja kaut kam aptrūkstas.

| | Vērtējums: 5

Man pie Credit24 patīk tas, ka šie ir parūpējušies, lai aizdevuma atmaksa būtu mazāk sāpīga. Tās daļas, kas tiek maksātas, nav tik lielas un arī tos gala procentus tā nejūt, tāpēc iesaku izmantot kredītlīniju tieši pie šīs kompānijas.

| | Vērtējums: 5

Normāls kantoris, tagad baigi priecē tas kredītbrīvības piedāvājums. Vispār šie ir vieni no normālākajiem aizdevējiem, jo piedāvā visai interesantus piedāvājumus.

| | Vērtējums: 5

Šajā kompānijā man aizdeva uz ļoti izdevīgiem nosacījumiem, ietrāpīju tieši akcijas laikā un jūtos droša, ka aizdevumu atdošu laicīgi un bez lielām komisijas maksām.

| | Vērtējums: 4

Viss apmierina, aizņēmos 3000 euro aizdevumu priekš auto iegādes. Saprotu, ka pārmaksāju, bet nekādi brīnumi no aizņemšanās jau nav jāgaida, par brīvu jau neviens nedala tos aizdevumus.

| | Vērtējums: 5

Žēl, ka šie nepiedāvā pirmo kredītu bez maksas, bet labi, ka izsniedz jau no 18 gadiem, tas ir baigais retums.

| | Vērtējums: 3

Palasot šīs Credit24 atsauksmes, gribās teikt, kas tas viss ir farss, lai neteiktu tiešāk. Un vēl, kāpēc šie komentāri regulāri nestrādā, es pievienoju tikai ar kādu 10 reizi.

| | Vērtējums: 5

Vai šis kreditors ir atbildīgs, cik noprotu, tad nebanku kreditoru asociācija nedod kredītus no 18 gadu vecuma, bet Kredit24 tos izsniedz? Tas nav pretrunās ar tabildību?

| | Vērtējums: 5

Palīdzēja man pat ļoti, tagad izmantoju Credit24 kredītlīnuju un visu spēju nomaksāt.

| | Vērtējums: 5

Ļoti jauka pieredze ar šo kreditoru, apkalpošana vienkārši augstākajā līmenī.

Vērtējums: 1 2 3 4 5


Svarīgi! STARCRED.LV redakcija un administrācija nenes nekādu atbildību par ievietoto komentāru saturu un patur tiesības dzēst komentārus pēc saviem ieskatiem! Lūgums ievērot pieklājību un Latvijas likumdošanu, kā arī neizmantot šo sadaļu reklāmas nolūkos.