Mogo atsauksmes

Kreditora
nosaukums
Maksimālā
summa
Naudas kredīts no
www.mogo.lv
Izsniegšanas
laiks
Pirmais
bez maksas
Vecuma
ierobežojums
Procentu likme
Darba laiks
15000
www.mogo.lv
1 stunda
Nav
18 - 75
Individuāli
08:00-20:0010:00-20:00

Mogo auto līzings vai naudas kredīts var būt situācijas risinājums, kad steidzami vajag papildus naudu, bet neviens cits no risinājumiem, kā iegūt naudu, nav sasniedzams. Šī kompānija spēj palīdzēt cilvēkiem, kuriem ir sava automašīna, gan arī tiem, kuri plāno automašīnu iegādāties. Aizņemoties pie šīs kompānijas - varēsi turpināt braukt ar savu automašīnu arī laika periodā, kamēr tiks atmaksāts kredīts. Šī kompānija pieņem auto kā garantiju, taču nepatur to ķīlā pie sevis un Tu saņem līdz pat 90% no auto vērtības. Kompānija piedāvā auto kredītu aizdot līdz 90% no auto vērtības, kuras nav vecākas par 20 gadiem - tas nav tipiskais kredīts internetā, ko vari saņemt pie ātro kredītu izsniedzējiem. Šeit Tu vari saņemt no 700 – 15000 euro kredītu ar atmaksas laiku no 3 – 60 mēnešiem. Un, kā liecina atsauksmes, tad šo kompāniju izvēlās tie cilvēki, kuri parastajās kreditēšanas kompānijās neatrod sev piemērotos kreditēšanas risinājumus.

Mogo atsauksmes - auto līzings un kredīts līdz 15000 euro

Ir arī iespēja atmaksāt Mogo kredītu pirms kredīta atmaksāšanas termiņa. Saņemot kredītu no šīs kompānijas, cilvēks var turpināt braukt ar savu automašīnu kā līdz šim. Kompānija piedāvā aizņemties ne tikai automašīnu īpašniekiem, bet arī paņemt aizdevumu, lai iegādātos automašīnu. Arī tāpat, kā kredītam pret automašīnas ķīlu, arī kredītam auto iegādei ir līdz 90% no pērkamās automašīnas vērtības. Pie šīs kompānijas vari saņemt naudiņu, ja tev pieder auto, kura nav vecāka par 20 gadiem. Automašīnai vajag būt aktīvai tehniskajai apskatei un OCTA apdrošināšanai. Ja kredīts pārsniedz 5000 euro, tad mašīnai nepieciešama arī KASKO apdrošināšana.

Mogo auto līzings un naudas kredīts ir ļoti pieejams!

Pie Mogo kredīta summu un atmaksas termiņu izdomā un nosaki pats! Tomēr aizņemies tādu summu, kāda tiešām ir vajadzīga, lai beigās spētu atdot naudu un nevajadzētu šķirties no sava auto. Aizņemties kredītu pie šīs kompānijas ir viegli, jo galvenie nosacījumi attiecas uz automašīnu, līdz ar var aizņemties arī tad, ja ir slikta kredītvēsture. Šis kreditors izsniedz kredītu, ne tikai automašīnu īpašniekiem, bet arī motociklu un citas tehnikas īpašniekiem. To ir ērti pieteikt – arī internetā varat to izdarīt. Kompānijai ir individuāla attieksme pret jebkuru klientu. Un labākais, ka saņem naudu, bet turpini braukt ar savu automašīnu, tāda prakse ir tikai pie šīs aizdevumu kompānijas. Kā jau minēts, šī kompānija piedāvā arī naudu mašīnas iegādei, kas var būt kā Mogo auto līzings vai naudas kredīts.

Kredīta piedāvātā summa ir no 700 – 15000 eiro, un šādu aizdevumu vari iegūt, ja vēlamās automašīnas vērtība ir šīs summas diapazonā. Šis uzņēmums piedāvā arī naudas kredītu auto iegādei ar atmaksas termiņu no 3 – 60 mēnešiem. Šī kompānija aizdod līdz pat 90% no vēlamās automašīnas vērtības, kas ierasti tiek saukts par kredītu pret auto ķīlu. Jāpiebilst, ka pašam būs jāsamaksā pārdevējam pirmā iemaksa aptuveni 10% no automašīnas tirgus vērtības. Vai iegādājies jaunu automašīnu no salona vai jau lietotu automašīnu no kāda Mogo plača, tam nav nozīmes, bet galvenais, lai automašīna nav vecāka par 20 gadiem. Izvēlies sev aktuālo kredīta veidu no piedāvājuma un piesaki kredītu jebkur, kur ir internets, praktiski dari to no jebkuras pilsētas Latvijā. Kredīta pieteikumu izskatīs un atbildi sniegs 30 minūtēs.

Vai pērkot auto Mogo placī, var justies droši?

Kā zināms, tad plačos esošās automašīnas var būt ar defektiem, kurus nevar uzreiz manīt. Bieži vien ir jāpaļaujas uz cilvēku godprātību. Ne visi zin, kas jāņem vērā, pērkot auto, tāpēc der iepazīties ar dažādu speciālistu padomiem vai šos speciālistus pieaicināt uz mašīnas tehniskā stāvokļa novērtēšanu. Kā liecina Mogo atsauksmes, tad plačos esošās mašīnas tiek novērtētas diezgan labi un uztraukties par to, ka auto neaizbrauks līdz mājām, nevajadzētu. Cits stāsts ir, ja pirksiet savu auto kādā nezināmā placī. Silti iesakām izvēlēties auto kāda mehāniķa klātbūtnē, lai tas izbrauc un novērtē auto, lai veic diagnostiku un rūpīgi izpēta populārākās vietas, kur mēdz slēpties defekti. Ir redzētas automašīnas, kuras sametinātas no 3 citām, lai gan uz pirmo acu skatienu, par to nekas neliecina. Mogo plači, kuros pārdod lietotās automašīnas ir gandrīz visās lielākajās Latvijas pilsētās, tāpēc aplūkojiet, kādi piedāvājumi ir šai kompānijai, pirms ķeraties pie mazāk pazīstamām.

Mogo kontakti un rekvizīti:

Mogo logo un rekvizīti

Ja esi nolēmis nopirkt jaunu vai lietotu automašīnu, bet ar iekrāto naudu nepietiek, apsver iespēju to aizņemties no tiem, kas šajā jomā ir līderi. Mogo auto kredīts noderēs dažādās dzīves situācijās, vai tas būs automašīnas iegādei, vai varbūt gāzes iekārtas uzstādīšanai, tas lai paliek Jūsu pašu ziņā. Šajā kompānijā var arī aizņemties naudu, ieķīlājot jau esošo automašīnu, tādā veidā tiekot pie nauda un paturot savu automašīnu lietošanā. Pie šīs kredītu kompānijas aizņemties ir pavisam vienkārši un ātri, tomēr jāņem vērā, ka šāda auto aizdevuma procenti nebūs mazi, tāpēc šāda veida kredīta ņemšana ir rūpīgi jāapdomā. Kā liecina Mogo atsauksmes, tad cilvēki ir apmerināti ar servisu un ātrumu, kādā ir iespējams noformēt aizdevumu, tomēr ir arī sūdzības, kuras ierasti raksta tie, kas sākotnēji nav iedziļinājušies visās niansēs un vēlāk ir nožēlojuši savu izvēli, protams, noveļot vainu uz šo kompāniju. Var jau saprast šos cilvēkus, jo jebkurš kredīta veids ir kā apgrūtinājums, un situācijās, kad paliek grūtāk, apzināties to, ka procentos jeb kredīta komisijās ir jāsamaksā milzīga nauda, ir ļoti nepatīkami. Ja vēlaties izmantot šāda veida pakalpojumus, rūpīgi plānojiet to, kā atmaksāsiet paņemto aizdevumu, lai tas nesagādātu Jums nekādas problēmas.

Atsauksmes par citiem kreditoriem:

Neaizmirstiet padalīties ar draugiem: Facebook, Draugiem, Linkedin, Google+ un Twitter...

Atsauksmes: 7 | Vērtējums: 4.7

| | Vērtējums: 5

Laikam būšu viens no tiem retajiem, kuram ar Mogo viss ir kārtībā. Sāku ar to, ka paņēmu nelielu kredītu pret auto ķīlu, lai pabeigtu mājas būvniecību. Ar to viss bija forši, bet, protams, sanāca stipri pārmaksāt. Otrs, biju paņēmis arī naudu gāzes iekārtas uzstādīšanai, kas arī nebija lēti, bet man vajadzēja to pēc iespējas ātrāk un krāt nebija laika. Nu, un pēdējais, ko es esmu izmantojis, tad ir Mogo līzings, kurā es paņēmu savu jauno Audi. Pārmaksāšu 2000 euro tikai un nejūtos baigi izģērbts - tāda dzīve, ja nav naudas tagad, tad atliek vien ņemt kredītā.

| | Vērtējums: 5

Par šo kompāniju es neko labu nevaru teikt, jo izmantoju līzingu, kurš man beigās sanāca ļoti neizdevīgs. Vienu gan varu teikt, Mogo ļoti noder, ja nekur citu neaizdod un ir auto, tas ļauj ieķīlāt autiņu par diezgan saprātīgu cenu un braukt ar to tālāk. Lai vai kā, Mogo laikam neder kuram katram.

| | Vērtējums: 4

Baigi lielie procenti šiem, es gandrīz bikses pieliku, kad sarēķināju gala summu, kas būs jāatdod par autiņu. Baigo ādu mauc šie, nedomāju, ka tas ir to vērts. Tad jau labāk bankā iet un paņemt tur piedāvāto auto līzingu, Swedbank ir labs piedāvājums.

| | Vērtējums: 5

Ļoti labs serviss un kredīta saņemšanas ātrums, pie naudas tiku burtiski stundas laikā. Reāli iesaku šo aizdevēju, jo tie parastie kreditori pat klāt nestāv ar saviem mazajiem aizdevumiem. Šeit es aizņēmos 10000 euro, kamēr sīkie piedāvā tikai nieka 500 euro.

| | Vērtējums: 5

Šitie ir katrā auto placī, laikam jau auto kredītu piedāvājums ir atbilstoši pieprasījumam.

| | Vērtējums: 5

Interesanti, Mogo dod kredītu pre 80. gada VAZ un cik tad var dabūt, ja tirgus cena ir 1000 euro?

| | Vērtējums: 4

Jā, šie baigie malači gan hoķī, gan finanšu jomā, es arī aizņēmos pie viņiem, esmu apmierināts.

Vērtējums: 1 2 3 4 5


Svarīgi! STARCRED.LV redakcija un administrācija nenes nekādu atbildību par ievietoto komentāru saturu un patur tiesības dzēst komentārus pēc saviem ieskatiem! Lūgums ievērot pieklājību un Latvijas likumdošanu, kā arī neizmantot šo sadaļu reklāmas nolūkos.