Moneza atsauksmes

Kreditora
nosaukums
Maksimālā
summa
Naudas kredīts no
www.moneza.lv
Izsniegšanas
laiks
Pirmais
bez maksas
Vecuma
ierobežojums
Procentu likme
Darba laiks
3000
www.moneza.lv
15 min
3000
20 - 70
10
08:00-22:0009:00-18:00

Ātrās kreditēšanas tirgū ir parādījies jauns zīmols Moneza, kurš var kļūt par palīgu brīžos, kad kādu iemeslu dēļ ir nepieciešams aizņemties. Daudzu aizņēmēju iecienītais kreditors Open Credit ir atgriezies no jauna – tagad ar Moneza ir vairāk ieguvumu aizņēmējam varbūt ne tajā veiksmīgākajā dzīves posmā, kad ar saviem līdzekļiem nepietiek, un ir vajadzība aizņemties. Iespējams, šis aizdevējs šoreiz būs vispiemērotākais aizdevējs, jo šeit ir gan pietiekami lielas aizdevumu summas, gan samērīgas kredīta komisijas. Ko tad piedāvā šī kompānija? Šis kreditors nav ātro kredītu izsniedzējs, kurš koncentrējas uz mazām summām un īsiem atmaksas termiņiem, lai gan ir iespējams aizņemties, sākot jau no 100 eiro. Moneza atsauksmes ir visai labas un šī kompānija var kļūt par Tavu palīgu tad, kad ir vajadzība aizņemties lielākas nadas summas, jo šis kreditors piedāvā patēriņa kredītus, kas nozīmē arī garākus atmaksas termiņus. Pie šī aizdevēja var aizemties no 100 līdz pat 3000 eiro, kurus ir iespējams atmaksāt sev izdevīgā atmaksas termiņā – garākais termiņš ir 36 mēneši jeb 3 gadi.

Moneza atsauksmes - lēnais kredīts līdz 3000 euro

Katram šīs kompānijas potenciālajam aizņēmējam ir iespēja pašam izvērtēt savas iespējas atdot vajadzīgo kredītu, izmantojot kredīta kalkulatoru, kur var izvēlēties nepieciešamo summu, un, mainot atmaksas termiņa garumu, redzēt, kāds būs ikmēneša maksājums. Kā jau lielākā daļa aizdevēju, arī šis ir starp tiem kreditoriem, pie kuriem kredītu ir iespējams noformēt pāris desmit minūšu laikā. Moneza savu aizdevumu ir nodēvējis par lēno kredītu, kas paredz, ka tam var pieteikties kreditori, kas ir sasnieguši vismaz 20 gadu vecumu, bet nav vecāki par 70 gadiem. Kreditoram būs nepieciešama arī aizņēmēja personīgā informācija – ne tikai personas dati, bet arī šī brīža nodarbinātības stāvoklis, ikmēneša ienākumi, kā arī ikmēneša maksājumi citiem kreditoriem. Tas viss palīdzēs šīs kompānijas speciālistiem izvērtēt, vai cilvēks, kur vēlas aizņemties lēno kredītu, būs spējīgs laicīgi noteiktajos termiņos to atmaksāt. Izvēlies šo aizdevēju, ja vajadzīgā naudas summa ir lielāka par pāris simtiem eiro, jo šis kreditors ar savu lēno kredītu, iespējams, varēs palīdzēt!

Moneza lēnais kredīts uz 61 dienu bez komisijas

Vai esi iedomājies situāciju, kad par paņemto aizdevumu nebūtu jāmaksā procenti? Noteikti, ka esi, bet šaubāmies, ka esi aizdomājies, ka šāds aizdevums ir pieejams vairāk kā uz 2 mēnešiem. Šobrīd tas ir iespējams un šādu iespēju piedāvā Moneza, tas ir Lēnais kredīts uz 61 dienu bez komisijas maksas, kuru varēsi saņemt bez liekām problēmām. Moneza piedāvā saņemt aizdevumus līdz pat 3000 euro, kas nav nekas neparasts, tomēr šo kompāniju varētu izcelt kaut vai tikai tāpēc, ka tas ir kaut kas jauns un ar jaunu pieeju. Runājot par bezprocentu aizdevumiem, kuri ir praktiski visās mazo kredītu kompānijās, var droši apgalvot, ka aizņemties uz 61 mēnesi bez maksas varēs tikai pie šī jaunā kreditora, citi uz doto brīdi piedāvā aizņemties tikai uz 30 un 45 dienām. Augstāk esošajā tabulā esam apkopojuši visus aizdevējus, kuriem ir pirmais bezmaksas kredīts, tāpēc Jums ir lieliska iespēja izvēlētie sev piemērotāko piedāvājumu.

Kāpēc jāņem kredīts bez komisijas?

Lai arī kredītu ņemšana nav tas pozitīvākais notikums cilvēka dzīvē, tas tomēr rada lielu prieku, kad nauda ir saņemta bankas kontā. Un prieks ir arī tad, kad cilvēks apzinās, ka par šīs naudas izmantošanu nebūs jāmaksā komisija. Aizņemoties pirmo reizi, cilvēkam tiek dota iespēja saprast, cik vienkārši ir saņemt finansiālo palīdzību kredīta veidā. Bez šaubām, vienkārši nenozīmē, ka tas ir droši, jo nauda būs jāatdod laicīgi, pretēji tas viss var izvērsties parādsaistībās un soda naudās, kuras ierasti tiek definētas kā pagarināšanas maksas. Tad kāpēc būtu jāņem šāds bezprocentu kredīts? Pareizi, tāpēc, ka varēs ietaupīt uz komisijām, novirzot to naudiņu kādiem citiem mērķiem, nevis kreditora peļņai. Lai gan, par kreditoru peļņu uz šiem bezmaksas aizdevumiem varētu paskatīties arī padziļinātāk. Ja tā iedziļinās, tad kreditors apmaksā to daļu, ko nesamaksājām mēs. Kāpēc? Tāpēc, ka katra kredīta izsniegšana maksā, tā rada izdevumus, kuri nav nemaz tik mazi. Ja jau kāds par mums kaut ko maksā, tad jau cer, ka tas nāks atpakaļ, cer vai zina? Domājam, ka tīri psiholoģiski, kreditori jau zina, ka, ja aizņemsies vienu reizi, ņems arī citu.

Vai Moneza lēnais kredīts ir kā gliemezis?

Kā uz to skatās - ja mēs vērtējam kredīta izsniegšanas laiku, tad šis kredīts nav lēns kā gliemezis, vairāk jau ātrs kā raķete. Bet, ja mēs ņemam vērā termiņu, uz kuru tiek izsniegts Moneza pirmais kredīts bez komisijas maksas, tad šis patiešām ir lēnais gliemezis. Aizņemoties uz 61 dienu jeb 2 mēnešiem, nemaksājot nekādus procentus un veicot tikai noteikto kredīta maksājumu, kurš šajā gadījumā būs mazāks un uz ilgāku laiku, ļaujot šādu aizdevumu ļoti neizjust savos ikmēneša maksājumos. Kā jau minējām, šis interneta kredīts ir vienīgais, kurš ļauj aizņemties uz tik ilgu laiku bez maksas, tomēr tas nav vienīgais, kurš varētu derēt, ja vēlme ir aizņemties līdz 45 dienām, Latvijas kredītu tirgū ir vairāki aizdevēji, kuri piedāvā šādu iespēju. Lai arī visiem viss ir puslīdz vienāds, daudziem ir atšķirīgas procentu likmes pagarināšanas maksai, kas var noderēt, ja nespēsiet atdot kredītu laicīgi.

Moneza lēnais kredīts uz 61 dienu bez komisijas

Ja ir sanācis tā, ka vairs nespējat salasīt nepietiekamos līdzekļus, lai veiktu kredīta atmaksu, nevajag satraukties un domāt, ka iestājies pasaules gals, vajag doties pie kreditora un vienoties par kredīta atmaksas termiņa pagarināšanu. Piemēram, ja esat paņēmis kredītu pie Moneza un pēc 61 dienas nav naudas, ko atdot, Moneza dos iespēju pagarināt atmaksas termiņu, maksājot par to konkrēti atrunāto procentu no aizdotās summas. Tā ir praktiski pie visiem aizdevējiem, kuri dod iespēju aizņemties bez maksas, tāpēc der iepazīties ar katra aizdevēja noteikumiem, kas attiecas uz pirmo kredītu un tā pagarināšanu. Lai nenonāktu tādā situācijā, labākais risinājums būs neaizņemties vispār, taču to ir vieglāk pateikt kā izdarīt. Skaidrs, ka situācijas mēdz būt dažādas un ne aiz labas dzīves cilvēki dodas pie kreditoriem, tomēr vienmēr ir izeja, pat, ja tā ir grūta un prasa piepūli, tā tomēr ir izeja. Nevajag izvēlēties vieglāko ceļu, jo uz šī ceļa vienmēr būs kāds klupakmens, kuram nebūsiet gatavi.

Moneza kontakti un rekvizīti:

Moneza logo un rekvizīti

Atsauksmes par citiem kreditoriem:

Neaizmirstiet padalīties ar draugiem: Facebook, Draugiem, Linkedin, Google+ un Twitter...

Atsauksmes: 1 | Vērtējums: 5

| | Vērtējums: 5

Zinu, ka šie ir tie paši, kas agrāk bija Open Credit, tikai nesaprotu, ko dod tā nosaukumu maiņa? Tā jau tas Moneza skan labāk, bet man tas baigi neko nemaina, galvenais jau, ka var aizņemties naudu. Jāsaka, ka pie šī aizdevēja ir krietni liela summa, kas man liek domāt, ka daudzi cilvēki var iegrābties par daudz.

Vērtējums: 1 2 3 4 5


Svarīgi! STARCRED.LV redakcija un administrācija nenes nekādu atbildību par ievietoto komentāru saturu un patur tiesības dzēst komentārus pēc saviem ieskatiem! Lūgums ievērot pieklājību un Latvijas likumdošanu, kā arī neizmantot šo sadaļu reklāmas nolūkos.