Ondo atsauksmes

Kreditora
nosaukums
Maksimālā
summa
Naudas kredīts no
www.ondo.lv
Izsniegšanas
laiks
Pirmais
bez maksas
Vecuma
ierobežojums
Procentu likme
Darba laiks
425
www.ondo.lv
10 min
425
20 - 75
7.5
07:00-23:0007:00-23:00

Līdz ar košajām lapām, 2014. gada rudens mums ir atnesa jaunu nebanku kreditoru - Ondo, kurš tapa mums visiem zināmajā kompānijā 4finance. Jaunais kreditors startēja ar pamatkapitālu 425000 eiro un saņēma speciālo PTAC patēriņa kreditēšanas licenci Nr.2014-008. Licence tika izsniegta uz termiņu līdz 2015. gada 11. septembrim un līdz šim brīdim ir veiksmīgi pagarināta. Šīs kompānijas piedāvātais kredīts būs labs palīgs situācijās, kad būs nepieciešami papildus naudas līdzekļi kādam neparedzētam maksājumam vai pirkumam. Kompānija piedāvā saņemt ātrus īstermiņa kredītus 10 minūtēs, protams, ja tas viss būs kompānijas darba laikā un Jums būs vienādas bankas. Kā redzam cilvēku viedokļos, tad kopumā par šo kompāniju ir labas atsauksmes, kas dod labu priekšstatu, tomēr nemazina atbildību un apziņu par to, ka šāda veida kreditēšanas pakalpojumi daudziem ir sagādājuši arī nepatikšanas.

Ondo atsauksmes - ātrais kredīts līdz 425 euro

Jebkuru kredītu no šīs kompānijas var saņemt bez ķīlas un galvojuma, arī izziņa no darba vietas nav nepieciešama. Kompānija piedāvā aizņemties no 5 eiro līdz pat 425 eiro. Pirmajā reizē pie šī aizdevēja ir iespēja aizņemties līdz 300 eiro bez komisijas maksas, jā, šeit var aizņemties bez procentiem, atdodot tik pat, cik būsiet paņēmuši. Ja nespēsiet atdot laikā aizņemto kredītu, kas ierasti tiek izsniegts no 1 līdz 30 dienām, kompānija piedāvās Jums pagarināt atmaksas termiņu, protams, par atsevišķu samaksu. Jāpiebilst, ka šīs Ondo kredīts ir pieejams personām no 20 līdz 75 gadiem. Lai arī cik Jums ir gadi, tas nemazina atbildību, ja esat uzņēmušies saistības, tāpēc rūpīgi apdomājiet, vai spēsiet atdot naudu laicīgi un neradīsiet sev nepārvaramas grūtības.

Kāpēc izvēlēties Ondo pakalpojumus?

Kompānijas nostādnes par sadarbību ar klientiem ir skaidras un saprotamas - tās ir vērstas uz ilgtermiņa sadarbību. No šīs kompānijas var sagaidīt patiešām progresīvu attīstību gan tehniskajos risinājumos, gan pakalpojumu klāstā. Ja vēlaties patiešām labu palīgu finanšu jautājumos, tad šī kompānija spēs Jums palīdzēt. Mēs visi zinām, cik lieli un veiksmīgi ir 4finance projekti, tāpēc cerēsim, ka arī Ondo atsauksmes būs tik pat labas kā SMSCredit un Vivus zīmoliem. No savas puses varam ieteikt šo kreditoru kā uzticamu partneri, kuram var uzticēties un paļauties uz ilgtermiņa sadarbību. Kompānija neliks vilties nevienam, kas spēs pildīt savas saistības un nepievilt to. Lai Jums viss izdodas un šīs kompānijas pakalpojumu izmantošana palīdz sakārtot radušās finansiālās problēmas. Tomēr visas cerības likt tikai uz kreditoru nevajag, Jums pašiem arī vajag rosīties - meklējot labāk apmaksātu darbu, taupot un plānojot savu ģimenes budžetu.

Ondo kontakti un rekvizīti:

Ondo logo un rekvizīti

Ja vēlies aizņemties pie viena no labākajiem aizdevējiem Latvijā, tad esi īstajā vietā, kur par to uzzināt visu, kas ļaus izvērtēt, vai tiešām šis būs pareizākais risinājums. Ondo ātrais kredīts ir viens no labākajiem piedāvājumiem starp visiem nebanku kreditoriem. Šī kompānija piedāvā aizņemties samērā viegli pieejamu naudas aizdevumu uz termiņu līdz vienam mēnesim. Piedāvājumā ir arī bezmakas kredīts, kurš pirmajā reizē dod iespēju aizņemties nemaksājot kreditoram komisijas maksu. Bezprocentu kredīts ir lieliska iespēja, ja aizņemies pirmo reizi un zini, ka jau tuvākajā laikā šo aizdevumu spēsi atdot. Šāda aizdevuma izmantošana ir patiešām izdevīga un ietaupījums ir ļoti labi jūtams. Ja paskatās Ondo atsauksmes, tad neapmierinātu klientu, kuriem ir kaut kādas sūdzības par šo kompāniju, praktiski nav. Jāska, ka nav jau arī par ko sūdzēties, jo procentu likme šiem ir viena no mazākajām, kredīta izsniegšanas laiks arī ir ļoti ātrs, tāpēc piekasīties īsti nav kam. Bez šaubām, piekasīties var arī stabam, tāpēc atrodas cilvēki, kuri savas neveiksmes noraksta uz kreditoru, bet tas ir cits stāsts, par kuru parunāšu atsevišķi, kādā no bloga ierakstiem. Tātad, ja vēlaties ātri un ērti aizņemties, šis kreditors nebūs sliktākais variants, galvenais ir izvērtēt savas spējas atmaksāt paņemto kredītu.

Atsauksmes par citiem kreditoriem:

Neaizmirstiet padalīties ar draugiem: Facebook, Draugiem, Linkedin, Google+ un Twitter...

Atsauksmes: 8 | Vērtējums: 4.9

| | Vērtējums: 5

Uzskatu, ka Ondo, SMSCredit un Vivus ir labākie kreditēšanas pakalpojumu sniedzēji Latvijā. Kāpēc? Tāpēc, ka šiem ir mazas aizdevuma summas un mazi procenti gan pamata kredītam, gan pagarināšanai - tas neļauj iegrābties. Ondo un SMSCredit ir arī bezmaksas kredīts, ko varat saņemt pirmajā reizē, bet Vivus dod 20% komisijas atlaidi jaunajiem klientiem. Un, ja paskatās, kādus labos darbus dara 4finance, tad vispār citi uz šo fona nobāl.

| | Vērtējums: 5

Nu, šitie man aizdeva bez maksas 300 euro, tā arī nesapratu, kāda jēga viņiem bija ar mani sadarboties, jo pēc 30 dienām atdevu tieši to pašu summu. Dīvaini tie ātrie kredīti, met pakaļ un vēl nepelna.

| | Vērtējums: 5

Ondo ir lieliska iespēja, ja kāds Latvijas skopais darba devējs nenorēķinās laicīgi.

| | Vērtējums: 5

Es domāju, ka šis 4finance projekts ir izdevies, bet tas nekad nepārspēs SMSCredit!

| | Vērtējums: 5

Es pie šiem neaizņemos, jo nav reklāmas nekur, es izmantoju tikai Vivus!

| | Vērtējums: 4

Foršs aizdevējs, aizdeva dažu minūšu laikā, aizņēmos pirmo bezporcentu, man patika!

| | Vērtējums: 5

Juri, ko viņi grib, to viņi dara, tavu atļauju jau neprasīs. Bet, ja bez latviskās kasīšanās, tad Ondo bija kā rebrendinga elements, kurš ienesa jaunu vēsmu tirgū. Tā ir normāla parādība, nesen pavīdēja, ka CreditOn ir kaut kādu sieviešu kredītu līnuju palaidis - tas būs interesanti. :)

| | Vērtējums: 5

Īsti nesaprotu, kāpēc 4finance uztur 3 zīmolus, varēja taču saukties 4finance un viss, kam tie visi pārējie, tikai galvu jauc. Neredzu nekādu atšķirību starp Ondo un SMSCredit...

Vērtējums: 1 2 3 4 5


Svarīgi! STARCRED.LV redakcija un administrācija nenes nekādu atbildību par ievietoto komentāru saturu un patur tiesības dzēst komentārus pēc saviem ieskatiem! Lūgums ievērot pieklājību un Latvijas likumdošanu, kā arī neizmantot šo sadaļu reklāmas nolūkos.