SMScredit atsauksmes

Kreditora
nosaukums
Maksimālā
summa
Naudas kredīts no
www.smscredit.lv
Izsniegšanas
laiks
Pirmais
bez maksas
Vecuma
ierobežojums
Procentu likme
Darba laiks
425
www.smscredit.lv
10 min
425
20 - 75
7.5
07:00-23:0007:00-23:00

SMScredit ir ātro kredītu izsniedzējs, viens no līderiem Latvijā, kas savus pakalpojumus piedāvā jau no 2008. gada. Šo gadu laikā kompānija ir kļuvusi ļoti populāra un ieguvusi klientu uzticību, ne tikai Latvijā, bet arī citviet Eiropā - par to liecina pozitīvās atsauksmes. SMS Credit novērtē klientus, to lojalitāti, tāpēc piedāvā arvien jaunus, izdevīgus nosacījumus ātrā kredīta saņemšanai, tā pat pie šīs kompānijas ir labas akcijas, un tā vienmēr izsniedz īstermiņa kredītus bez ķīlas un galvojuma. Šis aizdevējs piedāvā arī kredītu bez procentiem, tas nozīmē, ja tu no kompānijas aizņemies 150 euro, tad tieši tik pat Tev būs arī jāatdod, bet jāatzīmē, ka šis nosacījums attiecas tikai uz pirmo kredītu. Atceries, ka katrs nākamais aizdevums būs ar komisijas maksu. Lai arī šīs kompānijas piedāvājumi ir ļoti pievilcīgi, pirms nolem aizņemties, rūpīgi padomā, vai tiešām nevar iztikt kaut kā savādāk, neņemot SMS aizdevumu, bet, piemēram, nopelnot naudu ar kādu papildus darbu. Aizņemšanās pie nebanku kreditoriem vienmēr nes lielus riskus, jo cilvēks nevar visu paredzēt un gadās arī tā, ka rodas neparedzēti apstākļi un kredīta maksājumu kavējumi, kas beigās noved pie pagarināšanas maksām un skepsi pret mikrokreditēšanu kā tādu.

SMSCredit atsauksmes - ātrais kredīts līdz 425 euro

Bez šaubām, ka SMSCredit tiek plaši lietots ne tikai tāpēc, ka šai kompānijai ir izdevīgi nosacījumi un labas atsauksmes, bet arī tāpēc, ka uzņēmums domā plaši par ikvienu klientu un tā ērtībām. Kompānija ir ļoti elastīga, lai sniegtie pakalpojumi būtu pieejami pēc iespējas plašākam cilvēku lokam. Ne tikai darba laiks padara ērtu pieteikšanos kredītam, bet arī ērtā maksājumu veikšana, ikviens var izvēlēties sev ērtāko un atbilstošāko veidu. Maksājumu par aizdevumu var veikt šādos veidos: savā internetbankā; kādā no Latvijas Pasta nodaļām; ikvienā Narvesen un Plus Punkts klientu apkalpošanas vietā; jebkuras bankas filiālē. Pieteikuma īsziņas, tālruņa zvanus vai e-pastus kompānija izskata no 7:00 līdz 24:00. Ja esi Swedbank, SEB, Nordea, Citadele, DNB vai Norvik bankas klients, tad SMScredit.lv Tev pārskaitīs naudu kādu 10 minūšu laikā. Protams, lai gan viss ir tik vienkārši un ērti, paturiet prātā, ka ātrie kredīti ir bīstams aizdevuma veids.

Kas var aizņemties naudu pie SMSCredit?

No cik gadiem var aizņemties, no 18 gadiem vai ar sliktu kredītvēsturi var? Aizņemties naudu no SMSCredit var jebkurš Latvijas pastāvīgais iedzīvotājs vecumā no 20 līdz 75 gadiem; nedrīkst būt kavēti kredīta maksājumu vai pārkāptas parādsaistības; nepieciešams konts kādā no Latvijas bankām un aktīvs mobilā tālruņa pieslēgums, kā arī internets. Lai tiktu saņemts aizdevums, izvēlies naudas summu, kādu Tev nepieciešams aizņemties un izvēlies termiņu, uz cik dienām gribi aizņemties. Pēc tam izveido profilu, veicot ātru reģistrāciju kompānijas mājas lapā. Tad apstiprini savu profilu nosūtot tikai 1 eiro centu uz SMS Credit bankas kontu, tā ir kredīta reģistrācijas maksa, un svarīgi šo maksu pārskaiti uz bankas kontu, kurā vēlies saņemt savu ātro kredītu. Ideālajā variantā, ja banka būs kompānijas sadarbības partneru listē. Jebkurā gadījumā, šī kompānija piedāvā aizņemties maksimāli ērti un ātri.

SMSCredit draudzīgie atgādinājumi:

Esi par visu informēts – saņem automātiskos atgādinājumus. Tu vari redzēt visu informāciju par saviem kredītiem un rēķiniem, kā arī izdevīgus piedāvājumus un citu aktuālu informāciju savā e-pastā vai telefonā. Palīdzi citiem – no katra izsniegtā kredīta, kāda daļa noteikti tiek ziedota labdarībai vai sporta atbalstam, tādā veidā Tavs paņemtais aizdevums palīdz citiem. Atmaksā kredītu vēlāk – ja Tev radušās problēmas, kad nevari laicīgi atmaksāt aizņemto naudu, tad vari veikt kredīta termiņa pagarināšanu uz 7, 14 vai 30 dienām, protams, tas ir maksas pakalpojums. Ja galīgi nesanāk atdot un pagarināt, vēl var izmantot kredītu apvienošanu jeb pārkreditēšanu citā kompānijā. Galvenais, aizņemies atbildīgi, izvērtē savas iespējas pēc tam šo aizdevumu atmaksāt. Izvērtē visu kārtīgi salīdzini šo aizdevēju arī ar citiem, uzzini kādas ir SMSCredit atsauksmes un aizņemies atbildīgi! Zemāk cilvēki dalās pieredzē ar šo kompāniju, iepazīsties, kā gājis citiem un raksti arī savu atsauksmi, lai mēs visi labāk zinātu par sadarbību ar šo kompāniju.

Galvenās SMSCredit.lv priekšrocības:

SMScredit kontakti un rekvizīti:

SMSCredit logo un rekvizīti

Izvēloties kreditēšanas kompāniju, derīgi ie pievērst uzmanību tam, ar ko šī kompānija atšķiras no citām, piemēram, cik tā ir sociāli atbildīga un aktīva. Arī kompānijas vecums ir no svara, jo tās kompānijas, kuras strādā jau daudzus gadus, noteikti būs labvēlīgākas un drošākas par tām, kuras strādā tikai dažus mēnešus. SMSCredit sms kredīts ir viens no tiem labajiem piemēriem, kur vārds runā pats par sevi. Kompānija ne tikai izsniedz ātrus aizdevumus uz izdevīgiem noteikumiem, bet arī nodarbojas ar labdarību un atbalsta dāžadus sportistus. Daudzi no šiem sportistiem mums ir nesuši pat olimpiskās medeļas. Ja aplūko SMSCredit atsauksmes, tad var skaidri redzēt, ka pakalpojumu kvalitāte izslēdz sūdzības un vairums kredītņēmēju saka tikai tos labākos vārdus. Jā, ir arī tādi, kuriem nav paveicies ar apstākļu sakritību un paņemtais aizdevums ir sagādājis lielas raizes. Ierasti tas ir tad, kad nevar laicīgi atdot savu parādu un sākās aizdevuma pagarināšanas maksas, kuras var turpināties bezgalīgi, ja cilvēks nepamaina savus tēriņu paradumus un nepalielina ienākumus. Ja vēlaties, lai Jūsu sadarbība ar šo kompāniju būtu pozitīva, izvērtējiet savas iespējas, pirms aizņematies. Ja plānotais aizdevums nerada nekādas bažas un ir skaidri redzams, kad un kā tas tiks atdots, tad šis kreditors būs laba izvēle.

Atsauksmes par citiem kreditoriem:

Neaizmirstiet padalīties ar draugiem: Facebook, Draugiem, Linkedin, Google+ un Twitter...

Atsauksmes: 11 | Vērtējums: 4.5

| | Vērtējums: 5

Manuprāt lieliska kompānija, tik daudz labus darbus ir darījusi - ziedojusi un palīdzējusi sportistiem. Žēl, ka ēnu met tas, ka cilvēkiem ar ātrajiem SMS kredītiem ir lielas problēmas.

| | Vērtējums: 5

Ļoti forša kompānija, kura man deva iespēju saņemt 300 euro pilnīgi par pliku velti. Neticami, bet tas tā arī ir, jo šie tā kā dāvina savu pakalpojumu. Es paņēmu uz 30 dienām un bija jāatdod tik pat. Nezinu, kam tāds laipnības žests, bet neizmantot to ir sev par skādi. Lai visiem laba veselība un labs prāts!

| | Vērtējums: 4

Ko lai saka, ja no šī nāk smaka? Neatbalstu ātro kredītu ņemšanu un šo uzņēmumu laikam var saukt par šādu pakalpojumu pamatu licēju, attiecīgi arī atbildība par izpostītajām dzīvēm ir jāuzņemas šim kreditoram.

| | Vērtējums: 4

Neesmu pārliecināta, ka visas šīs labās atsauksmes par SMSCredit ir patiesas, jo vairums ir aizdomīgi saldas. Un ko gan varētu minēt atsauksmēs, to, ka šī kompānija aizdod tieši tā pat kā citas? Kāda atšķirība no Credit24 vai CreditOn? Nekāda, tāpēc šādas atsauksmes neko īsti nedod, būtu labāk aprakstījuši, kā šādas kompānijas tiek pie naudas, lai izsniegtu ātros kredītus.

| | Vērtējums: 5

Uzskatu, ka šis ir viens no labākajiem aizdevējiem, tas ir ne tikai senākais, bet arī modernākais un dāsnākais. Paskatieties, cik daudz viņi ziedo naudu, cik daudz palīdz sportistiem. Un, ja nemaldos, tad šie bija pirmie, kas piedāvāja bezmaksas kredītus.

| | Vērtējums: 5

Baigi mazā summa pirmajā aizņemšanās reizē, varēja jau to pirmo bezmaksas kredītu palielināt līdz kādiem 500 euro, neticu, ka viņi nevar to atļauties. Un vēl tas, ka tikai vienu reizi var aizņemties uz haļavu.

| | Vērtējums: 5

Sakiet, varu saņemt pie CreditSMS kredītu, ja man jau ir paņemti kredīti Ondo un Vivus?

| | Vērtējums: 1

Mani besī šie visi kantori, vemt jau gribās no viņiem. Nedomāju, ka smscredit slavināšana ir vietā, tas viss ir aizsācies pateicoties viņiem. Ja nemaldos, tad tieši viņi bija pirmie, kas piepildīja savas datu bāzes ar nelaimīgajiem.

| | Vērtējums: 5

SMS Credit ir mans favorīts! Padomājiet tikai, cik daudz mums ir sasniegumi sportā dēļ viņiem!

| | Vērtējums: 5

Arī man viss ok, tikko paņēmu jaunas riepas kredītā, drošība pirmajā vietā!

| | Vērtējums: 5

Par šo kompāniju varu teikt tikai siltākos vārdus, tā man ļoti palīdzēja.

Vērtējums: 1 2 3 4 5


Svarīgi! STARCRED.LV redakcija un administrācija nenes nekādu atbildību par ievietoto komentāru saturu un patur tiesības dzēst komentārus pēc saviem ieskatiem! Lūgums ievērot pieklājību un Latvijas likumdošanu, kā arī neizmantot šo sadaļu reklāmas nolūkos.