Vivus atsauksmes

Kreditora
nosaukums
Maksimālā
summa
Naudas kredīts no
www.vivus.lv
Izsniegšanas
laiks
Pirmais
bez maksas
Vecuma
ierobežojums
Procentu likme
Darba laiks
1500
www.vivus.lv
10 min
Nav
20 - 75
10
07:00-23:0007:00-23:00

Vivus ir ļoti populāra izvēle cilvēkiem, kuriem steidzami nepieciešama nauda, bet pašam tādas summas uz doto brīdi nav. Viens no populārajiem aizdevumu aizdevējiem ir šis nebanku kreditors. Lai saņemt ilgtermiņa kredītu pie šīs kompānijas, Tev jāatbilst tikai dažiem nosacījumiem. Tie ir: Tev ir jābūt pastāvīgam Latvijas Republikas iedzīvotājam, vecums no 20 līdz 70 gadiem; Nevar būt kavēti kredīta maksājumi vai pārkāptām parādsaistībām; Tev jābūt arī mobilajam telefonam un e-pastam. Kompānija piedāvā klientiem aizņemties no 50 līdz 1000 euro ar atmaksas termiņu no 1 uz 24 mēnešiem. Kā liecina atsauksmes, tad lielu problēmu ar šo kompāniju nav, tomēr gadās arī bēdīgie stāsti, kuru pamatā ir bijusi bezatbildība vai vienkārši apstākļu sakritības dēļ iegūta nelaba pieredze.

Vivus atsauksmes - ilgtermiņa kredīts līdz 1500 euro

Lai uzzinātu savu kredītlimitu, Tev ir jāreģistrējas Vivus credit mājas lapā vai, ja esi jau reģistrējies, tad jāieiet savā profilā. Izvēlies aizdevuma kalkulatorā savu nepieciešamo ātrā aizdevuma summu un atmaksas termiņu. Lai saņemtu aizdevumu, tad Tev būs nepieciešams mobilais telefons, e-pasts un bankas konts, reģistrācijas maksa ir 1 cents, kuru tev pēc veiksmīgas reģistrācijas un sava profila izveides, vajadzēs pārskaitīt uz kompānijas kontu. Tādā veidā Tu ļausi aizdevējam pavisam droši uzzināt sava konta numuru, uz kuru pārskaitīt ātrā kredīta aizdevumu. Pieteikuma izskatīšana un piešķiršana ir bez maksas, žēl tikai, ka šeit nav pieejams pirmais kredīts bez maksas, kas ļautu mazliet ietaupīt uz komisijas maksas. Šāds bezprocentu aizdevums ir ļoti pievilcīgs un aizdevējus, kuri šādus pakalpojumus varat meklēt Bezporcentukrediti.lv sadaļā ar ātrajiem bezprocentu kredītiem.

Piesakies kredītam pie Vivus visu diennakti!

Šīs kompānijas kredīti tiek pārskaitīti katru dienu no 7:00 līdz 24:00, taču reģistrēties un pieteikties aizdevumam vari droši jebkurā diennakts laikā, tas noteikti paātrinās tavu iespēju tikt pie naudas. Dažu minūšu laikā pēc Tava pieteikuma saņemšanas, kompānija izskatīs un pieņems lēmumu par aizdevuma piešķiršanu. Ja īsziņā vai paziņojumā no šīs kompānijas saņemsi apliecinājumu, ka Vivus kredīts ir piešķirts, tad uzreiz uz Tavu norādīto kontu tiks pārskaitīts aizdevums. Tas, cik ātri Tu saņemsi naudu, atkarīgs no bankas, kurā Tev ir konts, bet visbiežāk naudu vari saņemt savā kontā jau 10 minūšu laikā. Ja naudu tomēr laicīgi atmaksāt nespēj, tad Tu vari pagarināt termiņu un atlikt viena mēneša maksājumu.

Tādā gadījumā Tev būs jāsamaksā mazāk, jo netiks aprēķināti uzkrātie procenti par atlikušo aizdevuma periodu. Tev ir jāpārskaita ātrā kredīta atlikums, noteikti jānorāda pie maksājuma mērķa, līguma numuru un lūgumu slēgt aizdevumu pirms termiņa beigām. Šai kompānijai ir ērts aizdevums un jaunajiem klientiem piedāvā saņemt aizdevumu un pirmos trīs mēnešus nemaksāt neko, tas nozīmē, ka veic pirmo aizdevuma ikmēneša maksājumu tikai pēc 3 mēnešiem no aizdevuma saņemšanas brīža. Iepazīsties, kādas ir Vivus atsauksmes un reitingi salīdzinājumā ar citiem. Vēl ir arī kredītlīnija, kuru var izmantot, kā vienīgo aizdevuma platformu, zinot, ka nauda ir pa rokai. Šis pakalpojums ir kļuvis ļoti populārs un uz doto brīdi pieejams jau pie 3 nebanku kreditoriem. Atgādinām – aizņemies atbildīgi, jo jebkurš aizdevums var būt par vēl lielāku finansiālo problēmu cēloni! Aizņemies tikai tad, kad droši zini, ka spēsi atdot aizdevumu un tas neietekmēs citus maksājumus.

Vivus credit kontakti un rekvizīti:

Vivus logo un rekvizīti

Kad izdevīgajiem pirkumiem vai kādiem neparedzētiem, bet dikti nozīmīgiem maksājumiem nepietiek naudas, kā viens no risinājumiem ir aizņemšanās pie nebanku kreditoriem. Citi šo uzskata par sliktu paradumu, bet citiem tas nesagādā nekādus pārdzīvojumus. Ja esi nolēmis aizņemties un meklē kompāniju, kura var aizdot uz vairākiem mēnešiem, tad Vivus kredīts būs viens no labākajiem variantiem. Šī kompānija specializējas uz vairāku mēnešu aizdevumiem un atšķiras no tipisko ātro kredītu izsniedzējiem. Vienīgais, kas ir kā trūkums, tas ir tas, ka šai kompānijai nav pirmais bezporcentu aizdevums, bet visādi citādi, gan ātrums, gan porcentu likmes ir pieņemami. Papētot Vivus atsauksmes, nākās secināt, ka šīs kompānijas piedāvājums ir diezgan unikāls un daudziem klientiem ir bijis kā viens no izdevīgākajiem risinājumiem, kurā termiņš, summa un porcentu likme ir sabalansēti pievilcīga. Bez šaubām, šādi aizdevumi, kuri tiek paņemti uz vairākiem mēnešiem vai pat gadiem, ir liels risks un cilvēkam ir jāsaprot, ka maksātspēja un kredītvēsture šeit spēlēs lielu nozīmi. Ja ir pamats bažām, ka atdot to, kas tiks paņemts, nebūs iespēju, tad pie šīs kompānijas durvīm klauvēt nav vērts. Esiet apdomīgi un piesardzīgi ar kreditēšanas pakalpojumiem, tie patiešām ir bīstami.

Atsauksmes par citiem kreditoriem:

Neaizmirstiet padalīties ar draugiem: Facebook, Draugiem, Linkedin, Google+ un Twitter...

Atsauksmes: 7 | Vērtējums: 4.7

| | Vērtējums: 4

Nezinu, man jau liekās, ka padārgs tas kantoris. Biju paņēmis štuku uz gadu, pārmaksāju gandrīz pusi par to pasākumu. Varbūt jau tas vivusa credit ir labs priekš tiem, kuriem nav žēl naudas, bet es vairs negribu aizņemties.

| | Vērtējums: 5

Normāli aizņēmos un man vēl trāpījās tas atliktais maksājums, kad varēja sākt maksāt ar 3. mēnesi. Vivus kredīts nav tas lētākais, bet kurš gan tagad krāj naudu zeķē, ja dzīve nav bezgalīga un baudīt gribās to tagad un uzreiz?

| | Vērtējums: 4

Šo kompāniju nevarētu nosaukt par labāko, taču jāatzīst, ka tā ir viena no pievilcīgākajām kompānijām Latvijā. Lai arī daudzi piedāvā aizdevumus, šiem ir labi pārdomāts summas un termiņa jautājums. Reti kurš kreditors dod kredītus uz 2 gadiem un ar tik lielu summu par samērā izdevīgiem procentiem. Esmu apmierināta ar šīs kompānijas piedāvājumu un servisu, ko tie piedāvā kredīta ātrākai saņemšanai. Vivuscredit arī ir visai sociāla kompānija, kaut vai ņemot velomaratonu par piemēru.

| | Vērtējums: 5

Šitie ļoti labi, nekad nav atteikuši un vienmēr viss ir augstākajā līmenī.

| | Vērtējums: 5

Varam droši apgalvot, ka visi 4finance grupas projekti ir ļoti uzticami- gan Vivuss, gan ONDO, gan SMSCredit.

| | Vērtējums: 5

Šitais normāls, aizņēmos 1500 euro uz 24 mēnešiem, bet atdevu jau pēc diviem, lai nemaksāt lielos %.

| | Vērtējums: 5

Jau labu laiku sadarbojos ar Vivus kompāniju, lai gan pa vidam esmu izmantojusi arī SohoCredit pakalpojumus. Kā pēdējais sadarbības iemesls bija situācija, kad savajadzējās paņemt ātro kredītu Samsung Galaxy telefonam, kuru pārdeva kāds darba kolēģis par neticami zemu cenu. Vivus kredīts šinī gadījumā bija man pats izdevīgākais, jo esmu jau vecs klients. Brīnos, ka šeit nemaz nav atsauksmes, laikam šī lapa nav tik populārā, lai piesaistītu vairāk atsauksmes vai sūdzības. Starp citu, es piedalos MTB maratonā, tas viss pateicoties tieši šai kompānijai un iespējai aizņemties jaunam velosipēdam ar visiem nepieciešamajiem aksesuāriem. Visiem iesaku sportot un attīstīt savas prāta spējas, tas uzlabos gan fizisko, gan meteriālo stāvokli.

Vērtējums: 1 2 3 4 5


Svarīgi! STARCRED.LV redakcija un administrācija nenes nekādu atbildību par ievietoto komentāru saturu un patur tiesības dzēst komentārus pēc saviem ieskatiem! Lūgums ievērot pieklājību un Latvijas likumdošanu, kā arī neizmantot šo sadaļu reklāmas nolūkos.