STARCRED.LV blogs

Neaizmirstiet padalīties ar draugiem: Facebook, Draugiem, Linkedin, Google+ un Twitter...

Jaunākie raksti kredītu blogā - finanšu aktualitātes:

Pēdējo gadu laikā kredītņēmēju skaits ir sasniedzis lielāko daudzumu, kāds jebkad ir bijis. Viss sākās ar hipotekārajiem un auto kredītiem, kad cilvēkiem bija iespēja ar banku palīdzību tikt pie sen sapņotās mājas vai mašīnas. Daļa kredītņēmēju bija apdomīgi – viņi spēja kritiski novērtēt savas vajadzības un apvienot tās ar iespējām, līdz ar ko tika iegādāti pieticīgi mājokļi vai vidējas klases automašīnas.
Autors: Komentāri

Brīdī, kad cilvēks ir nonācis pie lēmuma aizņemties naudu no kāda kreditora, neviens nepieļauj domu, ka aizdevumu varētu neatmaksāt, ja vien tā nav ļaunprātīga aizņemšanās, kas pie atstrādātiem aizdošanas noteikumiem ierasti tiek atteikti. Par kreditoru var būt ne tikai bankas, kas nodarbojas ar dažādu aizdevuma veidu izsniegšanu privātpersonām, nebanku kreditori, kas izsniedz ātros un patēriņa kredītus, bet arī cita veida preču un pakalpojumu pārdevēji, kas piedāvā preci iegādāties nomaksas veidā vai ar pēcapmaksu.
Autors: Komentāri

Savu finanšu pārvaldīšana ir viens no svarīgākajiem eksistēšanas jautājumiem. Lai dzīvotu, neizbēgami, ir vajadzīgas finanses un ne tās mazākās. Iespējams, ka tieši Jūs katru rītu mostaties ar šo domu, jo finansiālā situācija liek domāt par papildus līdzekļu piesaistīšanu. Šajā brīdi, protams, ir iespēja aizņemties. Kredītu sniedzēju ir daudz, bet lai atrastu sev piemērotāko, ir vērts papētīt tos sīkāk. Pārskatāmi un ērti to var izdarīt STARCRED.LV. Bet varbūt tomēr vajadzētu apsvērt citas iespējas, kā nopelnīt.
Autors: Komentāri

Privāto naudas aizdevēju būtība savā ziņā neatšķiras no tiem aizdevumiem, ko izsniedz nebanku kredītkompānijas – kas ir naudas aizņemšanās ar konkrētu atmaksas termiņu un noteiktu procentu likmi. Tomēr privātajiem, protams, ir vairākas atšķirības no standarta aizdevumiem, ko izsniedz juridiskas personas. Privātais kredīts ir tāds naudas aizdevums, ko, kā jau priekšā pasaka nosaukums, izsniedz privātpersonas no saviem privātajiem naudas līdzekļiem.
Autors: Komentāri

Pirms gadiem piecdesmit vārds "kredīts" Latvijas sabiedrībai bija ļoti svešs vai pat nezināms. Reti kurš domāja par kredītu ņemšanu, ja pašam ar saviem līdzekļiem pietrūka iegādāties to, kas bija vajadzīgs – doma par iegādi tika atmesta vai atlikta tālākai nākotnei, kad vajadzīgā naudas summa tika sakrāta paša spēkiem. Tomēr situācija mainījās, un šajā gadsimtā jau reti kurš nezina, ko nozīmē naudas aizņemšanās.
Autors: Komentāri

Cilvēki un to dzīvesstāsti ir ļoti dažādi, katrs mēs esam atšķirīgs un unikāls, ar savu unikālo dzīvesstāstu. Tomēr lielākoties cilvēkus var iedalīt grupās, sadalot tos pēc līdzīgiem dzīves gājumiem un līdzīgiem paradumiem. Iedalīt var ļoti dažādi, bet lielākoties cilvēkus var iedalīt pragmatiķos un sapņotājos. Pragmatiķi būs tie, kas domās un plānos gandrīz katru savu darbību, sekos līdzi tam, lai kaut ko neaizmirstu, stipri piedomās pie tā, lai dzīve nesagādātu nekādus pārlieku negaidītus pārsteigumus.
Autors: Komentāri

Domājam, ka ir pietiekami daudz cilvēku, kuri ātrajos kredītos saskata vien elles liesmas, un šo cilvēku vēlme sagaidīt to dienu, kad ātrie kredīti nomirs dabīgā nāvē, ir visai pamatota. Kas tad ir šie ellīgi pievilcīgie pakalpojumi – augļošana, godīgs bizness vai ekonomiska nepieciešamība? No vienas puses šie nelielie naudas aizdevumi izskatās nevainīgi, jo summas nav lielas, un arī termiņš, uz kuru tie tiek doti, arī nav liels. Šeit gribas noticēt, ka šādi pamatnoteikumi nekādas lielās problēmas radīt nespēj, tomēr gadās arī citādi.
Autors: Komentāri

Ir tikai loģiski, ka cilvēku vēlme paņemt izdevīgu kredītu ir pamatota. Praktiski katrs cilvēks cenšas atrast pašu optimālāko variantu un ietaupīt uz kredīta komisijām. Un jāsaka, ka mūsdienās aizņemties izdevīgu aizdevumu ir kļuvis pavisam vienkārši, tomēr ir arī savas nianses, kuras jāņem vērā, lai nevajadzētu pārmaksāt. Šajā rakstā tiks apspriesti 6 pamatnoteikumi, kuru ievērošana palīdzēs tikt pie labākā piedāvājuma.
Autors: Komentāri

Nav nekāds jaunums, ka Latvijas ekonomiskā situācija nav tik augstā līmenī, lai mazinātu pilnīgi visu cilvēku finansiālās problēmas, līdz ar ko, rodas laba augsne biznesam, kurš savā būtībā pelna uz citu cilvēku likstām. Kā viens no galvenajiem pakalpjumiem šajā ziņā, ir tieši ātrie kredīti, kuri patiešām daudziem Latvijas iedzīvotājiem ir sagādājuši virkni problēmu. Šo problēmu pamatā ir nespēja laicīgi norēķināties ar aizdevējiem un nopelnīt pietiekami, lai segtu visus savus tēriņus.
Autors: Komentāri

Katrs no mums ir kaut reizi dzīvē saskāries ar to, ka makā izbeidzas nauda. Daži to pārvar vieglāk, bet dažiem šis tukšums var uzturēties vairākas dienas. Lai šādās situācijās nenokļūtu vispār, ļoti lietderīgi ir veidot uzkrājumus, kuri tad arī būs kā glābšanas riņķis vai drošības spilvens situācijās, kad kaut kam pietrūks. Uzkrājumi spēj palīdzēt arī izvairīties no kredītu ņemšanas, jo Jums vienmēr ir sava nauda, ar kuras palīdzību var risināts radušos sarežģījumus.
Autors: Komentāri

1 2 3 4

Pēdējie 3 komentāri starcred.lv blogā

Izdevīgākie patēriņa kredīti internetā

Komentēja: Zane Kraukle |

Pēc manām domām, šāds kredīts internetā ar ikmēneša maksājumu ir ļoti izdevīgs, jo nav jākrāj nauda un uz ikmēneša izdevumiem tas neatstāj baigo iespaidu. Ja esi ieplānojis, cik un kur tiks maksāts, var ieplānot arī nelielu kredīta maksājumu.

Ģimenes budžeta veidošana - naudas plānošana, krāšana, taupīšana

Komentēja: Ilze Ozola |

Runājot par naudas taupīšanas veidiem, jāsaka, ka nav jau nemaz tik daudz to veidu, kā ietaupīt naudu. Lai ieviestu kaut kādu derīgu modeli, bieži vien vajag arī ieguldīt naudu, piemēram, nomainot visas spuldzes uz labiem LED, kas nemaz nav tik lēti. Tas pats ir ar apkures sistēmu, jo nav tādu veidu, kā to modernizēt bez izmaksām.

Ģimenes budžeta veidošana - naudas plānošana, krāšana, taupīšana

Komentēja: Liene Ozola |

Es jau sen veidoju tādu kā ģimenes biznesa plānu, kurā esmu paredzējusi arī kredīta maksājumus, tāpēc mani nekas īpaši nepārsteigs. Katru mēnesi atlieku 10. daļu nebaltām dienām un maksāju arī ilgtermiņa kredītu, kuru paņēmu, lai iekārtotu māju. Ja visu dara ar prātu un plāno, tad var gan ietaupīt, gan arī iztikt bez kredītiem.