STARCRED.LV blogs

Uzzini jaunumus un noderīgu informāciju par kredītiem!

Esiet sveicināti STARCRED.LV blogā! Šeit Jūs atradīsiet noderīgu informāciju par finansēm un nozari kopumā - tas palīdzēs uzlabot Jūsu finansiālo stāvokli jau drīzākajā laikā. Mēs dalīsimies ar Jums visā, kas var palīdzēt sakārtot vai plānot savu budžetu, gūt papildus ienākumus un nepieciešamības gadījumā aizņemties pie kreditoriem, kas ir izdevīgi un veicina labo aizņemšanās praksi. STARCRED.LV blogs nav parasts reklāmas stends, kurā tiek reklamēti tikai ātrie kredīti internetā, mūsu mērķis nav bezatbildīgi reklamēt kredītus, tāpēc aicināsim Jūs apzināties saistību sekas un citas iespējas kā uzlabot savu finansiālo stāvokli, piemēram, izglītoties un meklēt labāk apmaksātu darbu.

STARCRED.LV blogs par kredītu un finanšu jomu

Aizņemies atbildīgi, izvērtējot savu maksātspēju!

Neaizmirsti padalīties ar šo: Facebook, Draugiem, Pinterest, Linkedin, Tumblr, Google+ un Twitter...

Jaunākie raksti kredītu blogā - finanšu aktualitātes:

Ir tikai loģiski, ka cilvēku vēlme paņemt izdevīgu kredītu ir pamatota. Praktiski katrs cilvēks cenšas atrast pašu optimālāko variantu un ietaupīt uz kredīta komisijām. Un jāsaka, ka mūsdienās aizņemties izdevīgu aizdevumu ir kļuvis pavisam vienkārši, tomēr ir arī savas nianses, kuras jāņem vērā, lai nevajadzētu pārmaksāt. Šajā rakstā tiks apspriesti 6 pamatnoteikumi, kuru ievērošana palīdzēs tikt pie labākā piedāvājuma.
Autors: Komentāri

Nav nekāds jaunums, ka Latvijas ekonomiskā situācija nav tik augstā līmenī, lai mazinātu pilnīgi visu cilvēku finansiālās problēmas, līdz ar ko, rodas laba augsne biznesam, kurš savā būtībā pelna uz citu cilvēku likstām. Kā viens no galvenajiem pakalpjumiem šajā ziņā, ir tieši ātrie kredīti, kuri patiešām daudziem Latvijas iedzīvotājiem ir sagādājuši virkni problēmu. Šo problēmu pamatā ir nespēja laicīgi norēķināties ar aizdevējiem un nopelnīt pietiekami, lai segtu visus savus tēriņus.
Autors: Komentāri

Katrs no mums ir kaut reizi dzīvē saskāries ar to, ka makā izbeidzas nauda. Daži to pārvar vieglāk, bet dažiem šis tukšums var uzturēties vairākas dienas. Lai šādās situācijās nenokļūtu vispār, ļoti lietderīgi ir veidot uzkrājumus, kuri tad arī būs kā glābšanas riņķis vai drošības spilvens situācijās, kad kaut kam pietrūks. Uzkrājumi spēj palīdzēt arī izvairīties no kredītu ņemšanas, jo Jums vienmēr ir sava nauda, ar kuras palīdzību var risināts radušos sarežģījumus.
Autors: Komentāri

Domājam, ka uz doto brīdi var droši apgalvot, ka kredīti ir kļuvuši par neatņemamu mūsu dzīves sastāvdaļu un reti kurais nebūs saskāries ar šiem pakalpojumiem - vai tas būtu parasts mikrokredīts, ilgtermiņa kredīts, hipotēka vai aizdevums automašīnas iegādei, kāds no šiem veidiem noteikti būs bijis izmantots. Cilvēks sev neko neatsaka un ņem aizdevumus, lai nodrošinātu sev nepārtrauktu naudas esamību, ko bieži novirza dažādu jaunu ierīču iegādei vai atpūtai kādā ceļojumā. Kreditēšanas iespējas ļauj saņemt vēlamo uzreiz, negaidot un nekrājot.
Autors: Komentāri

Piekritīsiet taču, ka mēs dzīvojam ļoti straujā laikmetā, kurā viss notiek ātri un prasa tūlītēju rīkošanos, nedodot iespēju pasēdēt maliņā un padomāt? Šis straujais laikmets diktē savus noteikumus, liekot cilvēkiem ātrāk domāt un ātrāk darīt dažādus darbus, kavēšanās šeit var spēlēt nozīmīgu lomu. Piemēram, ja cilvēks ilgi domās un kavēsies, tas, iespējams, pazaudēs iespēju labāk nopelnīt vai iespēju iegādāties kaut ko izdevīgu.
Autors: Komentāri

Nav nekāds noslēpums, ka viss sākas mūsu pašu galvās un bieži vien cilvēki sevi programmē uz nabadzību jau ģenētiskā līmenī, radot psiholoģiskās barjeras, kuras neļauj tik vaļā no nabadzības. Šis viss ir arī par iemeslu tam, kāpēc naudas trūkums ir sistemātisks un visu laiku liek savilkt jostu vai pat ķerties pie kredītiem. Izskatīsim, kuri 10 paradumi noved pie nabadzības, mēģinot saprast, vai nav tā, ka daļa no šiem paradumiem neļauj Jums kļūt bagātākam.
Autors: Komentāri

Kā zināms, tad nepieciešamība pēc papildus naudas līdzekļiem var parādīties pēkšņi un negaidīti. Piemēram, kā no gaida nokrīt izdevīgs piedāvājums kaut ko iegādāties - kaimiņš brauc prom uz ārzemēm un pārdot par ļoti izdevīgu cenu savu automašīnu. Šādā situācijā nav laika ilgi domāt un jāmeklē kāds ātrs risinājums, kur tikt pie naudas, lai kāroto auto nepaspētu iegādāties kāds cits.
Autors: Komentāri

Kā rāda pēdējās aptaujas un pētījumi, cilvēki ar vien vairāk tērējas tieši Ziemassvētkos un Jaunā gada svinībās. Cits lielāko naudas summu iztērē uz dāvanām, cits uz ainavas un interjera dekorēšanu, bet cits savu naudu atdod par dārgām dāvanām. Taupīgākie un apzinīgākie, šiem svētkiem gatavojas jau laicīgi, tādā veidā neradot stresa situācijas savai finansiālajai veselībai. Bet ir arī tādi cilvēki, kuri uz šiem svētkiem tērējas spontāni un nepārdomāti, kas arī noved pie naudas aizdevumiem.
Autors: Komentāri

Vai esi iedomājies situāciju, kad par paņemto aizdevumu nebūtu jāmaksā procenti? Noteikti, ka esi, bet šaubāmies, ka esi aizdomājies, ka šāds aizdevums ir pieejams vairāk kā uz 2 mēnešiem. Šobrīd tas ir iespējams un šādu iespēju piedāvā Moneza, tas ir Lēnais kredīts uz 61 dienu bez komisijas maksas, kuru varēsi saņemt bez liekām problēmām. Moneza piedāvā saņemt aizdevumus līdz pat 3000 euro, kas nav nekas neparasts, tomēr šo kompāniju varētu izcelt kaut vai tikai tāpēc, ka tas ir kaut kas jauns un ar jaunu pieeju.
Autors: Komentāri

Šis ir viens no svarīgākajiem eksistēšanas jautājumiem. Lai dzīvotu, neizbēgami, ir vajadzīgas finanses un ne tās mazākās. Iespējams, ka tieši Jūs katru rītu mostaties ar šo domu, jo finansiālā situācija liek domāt par papildus līdzekļu piesaistīšanu. Šajā brīdi, protams, ir iespēja aizņemties. Kredītu sniedzēju ir daudz, bet lai atrastu sev piemērotāko, ir vērts papētīt tos sīkāk. Pārskatāmi un ērti to var izdarīt STARCRED.LV. Bet varbūt tomēr vajadzētu apsvērt citas iespējas, kā nopelnīt.
Autors: Komentāri

1 2 3 4 5 6

Pēdējie 3 komentāri starcred.lv blogā

6 pamatnoteikumi, lai kredīts būtu izdevīgs

Komentēja: Jānis Bērziņš |

Liels paldies par padomiem, tiešām nebiju tam pievērsis uzmanību. Tikai te jau vairāk par bankām runāts. Kā ir ar ātrajiem kredītiem, kā tur var kaut ko ietaupīt? Vai labāk vispār neņem tos ātros?

Kā plānot ģimenes budžetu un ietaupīt naudu?

Komentēja: Ilze Zariņa |

Nu nezinu, vai tiešām te ir pateikts pats galvenais, kas ļautu tā vienkārši un ātri sākt rīkoties? Kur ir piemēri, kā plānot to budžetu, ir kaut kādi grafiki vai paraugi, varbūt kāda online programma vai telefona aplikācija, kas ļautu veikt uzskaiti? Gribēju atrast derīgu info, bet beigās tikai kredītu salīdzinātāju raksti, kuru vērtības ir tuvu nullei.

Ar atlikto maksājumu paņemt kredītu nav grūti

Komentēja: Laura Kalniņa |

Teikšu, ka man tas ļoti patīk, jo tā var labāk ieplānot kredīta atmaksu. Tagad jau populārākas ir tās kredītlīnijas, bet atliktais maksājums arī laba lieta. Vispār, ātrie kredīti ļoti mainās, tie kļūst ar vien garāki un lielāki, piedāvājot ļoti elastīgus un patiešām pavelkamus nosacījumus.