STARCRED.LV blogs

Neaizmirstiet padalīties ar draugiem: Facebook, Draugiem, Linkedin, Google+ un Twitter...

Jaunākie raksti kredītu blogā - finanšu aktualitātes:

Preču pārdevēji un pakalpojumu sniedzēji, kas par saviem pakalpojumiem naudu nesaņem uzreiz, bet gan ar pēcapmaksu, slēdz līgumus, kuros ietver dažādus punktus, lai nodrošinātos ne tikai pret zaudējumiem, bet arī garantētu naudas saņemšanu. Kredītlimits ir summas noteikšana, kas ir pieejama klientam, par kuru tas var iegādāties preces/pakalpojumus.
Autors: Atsauksmes

Pēdējo gadu laikā kredītņēmēju skaits ir sasniedzis lielāko daudzumu, kāds jebkad ir bijis. Viss sākās ar hipotekārajiem un auto kredītiem, kad cilvēkiem bija iespēja ar banku palīdzību tikt pie sen sapņotās mājas vai mašīnas. Daļa kredītņēmēju bija apdomīgi – viņi spēja kritiski novērtēt savas vajadzības un apvienot tās ar iespējām, līdz ar ko tika iegādāti pieticīgi mājokļi vai vidējas klases automašīnas.
Autors: Atsauksmes

Brīdī, kad cilvēks ir nonācis pie lēmuma aizņemties naudu no kāda kreditora, neviens nepieļauj domu, ka aizdevumu varētu neatmaksāt, ja vien tā nav ļaunprātīga aizņemšanās, kas pie atstrādātiem aizdošanas noteikumiem ierasti tiek atteikti. Par kreditoru var būt ne tikai bankas, kas nodarbojas ar dažādu aizdevuma veidu izsniegšanu privātpersonām, nebanku kreditori, kas izsniedz ātros un patēriņa kredītus, bet arī cita veida preču un pakalpojumu pārdevēji, kas piedāvā preci iegādāties nomaksas veidā vai ar pēcapmaksu.
Autors: Atsauksmes

Savu finanšu pārvaldīšana ir viens no svarīgākajiem eksistēšanas jautājumiem. Lai dzīvotu, neizbēgami, ir vajadzīgas finanses un ne tās mazākās. Iespējams, ka tieši Jūs katru rītu mostaties ar šo domu, jo finansiālā situācija liek domāt par papildus līdzekļu piesaistīšanu. Šajā brīdi, protams, ir iespēja aizņemties. Kredītu sniedzēju ir daudz, bet lai atrastu sev piemērotāko, ir vērts papētīt tos sīkāk. Pārskatāmi un ērti to var izdarīt STARCRED.LV. Bet varbūt tomēr vajadzētu apsvērt citas iespējas, kā nopelnīt.
Autors: Atsauksmes

Privāto naudas aizdevēju būtība savā ziņā neatšķiras no tiem aizdevumiem, ko izsniedz nebanku kredītkompānijas – kas ir naudas aizņemšanās ar konkrētu atmaksas termiņu un noteiktu procentu likmi. Tomēr privātajiem, protams, ir vairākas atšķirības no standarta aizdevumiem, ko izsniedz juridiskas personas. Privātais kredīts ir tāds naudas aizdevums, ko, kā jau priekšā pasaka nosaukums, izsniedz privātpersonas no saviem privātajiem naudas līdzekļiem.
Autors: Atsauksmes

Pirms gadiem piecdesmit vārds "kredīts" Latvijas sabiedrībai bija ļoti svešs vai pat nezināms. Reti kurš domāja par kredītu ņemšanu, ja pašam ar saviem līdzekļiem pietrūka iegādāties to, kas bija vajadzīgs – doma par iegādi tika atmesta vai atlikta tālākai nākotnei, kad vajadzīgā naudas summa tika sakrāta paša spēkiem. Tomēr situācija mainījās, un šajā gadsimtā jau reti kurš nezina, ko nozīmē naudas aizņemšanās.
Autors: Atsauksmes

Cilvēki un to dzīvesstāsti ir ļoti dažādi, katrs mēs esam atšķirīgs un unikāls, ar savu unikālo dzīvesstāstu. Tomēr lielākoties cilvēkus var iedalīt grupās, sadalot tos pēc līdzīgiem dzīves gājumiem un līdzīgiem paradumiem. Iedalīt var ļoti dažādi, bet lielākoties cilvēkus var iedalīt pragmatiķos un sapņotājos. Pragmatiķi būs tie, kas domās un plānos gandrīz katru savu darbību, sekos līdzi tam, lai kaut ko neaizmirstu, stipri piedomās pie tā, lai dzīve nesagādātu nekādus pārlieku negaidītus pārsteigumus.
Autors: Atsauksmes

Domājam, ka ir pietiekami daudz cilvēku, kuri ātrajos kredītos saskata vien elles liesmas, un šo cilvēku vēlme sagaidīt to dienu, kad ātrie kredīti nomirs dabīgā nāvē, ir visai pamatota. Kas tad ir šie ellīgi pievilcīgie pakalpojumi – augļošana, godīgs bizness vai ekonomiska nepieciešamība? No vienas puses šie nelielie naudas aizdevumi izskatās nevainīgi, jo summas nav lielas, un arī termiņš, uz kuru tie tiek doti, arī nav liels. Šeit gribas noticēt, ka šādi pamatnoteikumi nekādas lielās problēmas radīt nespēj, tomēr gadās arī citādi.
Autors: Atsauksmes

Ir tikai loģiski, ka cilvēku vēlme paņemt izdevīgu kredītu ir pamatota. Praktiski katrs cilvēks cenšas atrast pašu optimālāko variantu un ietaupīt uz kredīta komisijām. Un jāsaka, ka mūsdienās aizņemties izdevīgu aizdevumu ir kļuvis pavisam vienkārši, tomēr ir arī savas nianses, kuras jāņem vērā, lai nevajadzētu pārmaksāt. Šajā rakstā tiks apspriesti 6 pamatnoteikumi, kuru ievērošana palīdzēs tikt pie labākā piedāvājuma.
Autors: Atsauksmes

Nav nekāds jaunums, ka Latvijas ekonomiskā situācija nav tik augstā līmenī, lai mazinātu pilnīgi visu cilvēku finansiālās problēmas, līdz ar ko, rodas laba augsne biznesam, kurš savā būtībā pelna uz citu cilvēku likstām. Kā viens no galvenajiem pakalpjumiem šajā ziņā, ir tieši ātrie kredīti, kuri patiešām daudziem Latvijas iedzīvotājiem ir sagādājuši virkni problēmu. Šo problēmu pamatā ir nespēja laicīgi norēķināties ar aizdevējiem un nopelnīt pietiekami, lai segtu visus savus tēriņus.
Autors: Atsauksmes

1 2 3 4 5

Pēdējie 3 komentāri starcred.lv blogā

Kredīti parādniekiem ar sliktu kredītvēsturi

Komentēja: Uldis Traktorizts |

Kāda velna pēc šis viss vispār tiek reklamēts? Ja esi parādā, tad ej strādāt un nopelni, lai atdotu, nevis aizņemies, lai atdotu parādu, tai pašā laikā paliekot parādā citam. Kaut kāds murgs ar to kredītvēsturi. Tāpēc jau tā domāta, lai redzētu, kam var, bet kam nevar aizdot.

Kas ir kredītlimits un kā tas tiek noteikts?

Komentēja: Aina Liepājniec |

Es domāju, ka nav liela nozīme, kāds ir kredītlimits, jo tas nav tas pats, ka kredītreitings. Cilvēki bieži jauc šos jēdzienus. Tas limits ir domāts kā maksimālā summa, ko var aizņemties. Bet, ja tiek izmantota kredītlīnija vai overdrafts, tad tā ir tā summa, kuru var izmantot, ņemot tik, cik nepieciešams.

Kredītlīnija - saņem savu aizdevumu, kad tas ir nepieciešams

Komentēja: Juris Glumaiss |

Es kaut ko nesaprotu par to kredītlīniju. Tas ir kā bankas overdrafts vai kas? Kur tā nauda stāv, pie aizdevēja? Es varu aizņemties naktī vai svētku dienās? Kā tas ir, ka varu tikt pie sava aizdevuma, kad vien vēlos, tiešām ārpus kreditora darba laika un ārpus likumā noteiktā darba laika?