STARCRED.LV blogs

Uzzini jaunumus un noderīgu informāciju par kredītiem!

Esiet sveicināti STARCRED.LV blogā! Šeit Jūs atradīsiet noderīgu informāciju par finansēm un nozari kopumā - tas palīdzēs uzlabot Jūsu finansiālo stāvokli jau drīzākajā laikā. Mēs dalīsimies ar Jums visā, kas var palīdzēt sakārtot vai plānot savu budžetu, gūt papildus ienākumus un nepieciešamības gadījumā aizņemties pie kreditoriem, kas ir izdevīgi un veicina labo aizņemšanās praksi. STARCRED.LV blogs nav parasts reklāmas stends, kurā tiek reklamēti tikai ātrie kredīti internetā, mūsu mērķis nav bezatbildīgi reklamēt kredītus, tāpēc aicināsim Jūs apzināties saistību sekas un citas iespējas kā uzlabot savu finansiālo stāvokli, piemēram, izglītoties un meklēt labāk apmaksātu darbu.

STARCRED.LV blogs par kredītu un finanšu jomu

Aizņemies atbildīgi, izvērtējot savu maksātspēju!

Neaizmirsti padalīties ar šo: Facebook, Draugiem, Pinterest, Linkedin, Tumblr, Google+ un Twitter...

Jaunākie raksti kredītu blogā - finanšu aktualitātes:

Cilvēki un to dzīvesstāsti ir ļoti dažādi, katrs mēs esam atšķirīgs un unikāls, ar savu unikālo dzīvesstāstu. Tomēr lielākoties cilvēkus var iedalīt grupās, sadalot tos pēc līdzīgiem dzīves gājumiem un līdzīgiem paradumiem. Iedalīt var ļoti dažādi, bet lielākoties cilvēkus var iedalīt pragmatiķos un sapņotājos. Pragmatiķi būs tie, kas domās un plānos gandrīz katru savu darbību, sekos līdzi tam, lai kaut ko neaizmirstu, stipri piedomās pie tā, lai dzīve nesagādātu nekādus pārlieku negaidītus pārsteigumus.
Autors: Komentāri

Domājam, ka ir pietiekami daudz cilvēku, kuri ātrajos kredītos saskata vien elles liesmas, un šo cilvēku vēlme sagaidīt to dienu, kad ātrie kredīti nomirs dabīgā nāvē, ir visai pamatota. Kas tad ir šie ellīgi pievilcīgie pakalpojumi – augļošana, godīgs bizness vai ekonomiska nepieciešamība? No vienas puses šie nelielie naudas aizdevumi izskatās nevainīgi, jo summas nav lielas, un arī termiņš, uz kuru tie tiek doti, arī nav liels. Šeit gribas noticēt, ka šādi pamatnoteikumi nekādas lielās problēmas radīt nespēj, tomēr gadās arī citādi.
Autors: Komentāri

Kā cilvēks uzzina, kāds ir izdevīgākais aizdevums un, kuri ir labākie kreditori? Kredīti taču pie cilvēka neatnāk paši, par tiem cilvēks uzzina pateicoties dažādiem apstākļiem? Šajā straujajā laikmetā ir grūti visu paspēt un visam aizsteigties līdzi. Bieži vien rodas situācijas, kad cilvēks nonāk apstākļos, kad viņam nepieciešama vai nu papildus nauda kādam pirkumam, vai arī nauda iztikai līdz konkrētam datumam, kad tik saņemta kārtēja alga vai citi ienākumi. Bieži vien te arī rodas nepieciešamība pēc kreditēšanas pakalpojumiem.
Autors: Komentāri

Ir tikai loģiski, ka cilvēku vēlme paņemt izdevīgu kredītu ir pamatota. Praktiski katrs cilvēks cenšas atrast pašu optimālāko variantu un ietaupīt uz kredīta komisijām. Un jāsaka, ka mūsdienās aizņemties izdevīgu aizdevumu ir kļuvis pavisam vienkārši, tomēr ir arī savas nianses, kuras jāņem vērā, lai nevajadzētu pārmaksāt. Šajā rakstā tiks apspriesti 6 pamatnoteikumi, kuru ievērošana palīdzēs tikt pie labākā piedāvājuma.
Autors: Komentāri

Nav nekāds jaunums, ka Latvijas ekonomiskā situācija nav tik augstā līmenī, lai mazinātu pilnīgi visu cilvēku finansiālās problēmas, līdz ar ko, rodas laba augsne biznesam, kurš savā būtībā pelna uz citu cilvēku likstām. Kā viens no galvenajiem pakalpjumiem šajā ziņā, ir tieši ātrie kredīti, kuri patiešām daudziem Latvijas iedzīvotājiem ir sagādājuši virkni problēmu. Šo problēmu pamatā ir nespēja laicīgi norēķināties ar aizdevējiem un nopelnīt pietiekami, lai segtu visus savus tēriņus.
Autors: Komentāri

Katrs no mums ir kaut reizi dzīvē saskāries ar to, ka makā izbeidzas nauda. Daži to pārvar vieglāk, bet dažiem šis tukšums var uzturēties vairākas dienas. Lai šādās situācijās nenokļūtu vispār, ļoti lietderīgi ir veidot uzkrājumus, kuri tad arī būs kā glābšanas riņķis vai drošības spilvens situācijās, kad kaut kam pietrūks. Uzkrājumi spēj palīdzēt arī izvairīties no kredītu ņemšanas, jo Jums vienmēr ir sava nauda, ar kuras palīdzību var risināts radušos sarežģījumus.
Autors: Komentāri

Domājam, ka uz doto brīdi var droši apgalvot, ka kredīti ir kļuvuši par neatņemamu mūsu dzīves sastāvdaļu un reti kurais nebūs saskāries ar šiem pakalpojumiem - vai tas būtu parasts mikrokredīts, ilgtermiņa kredīts, hipotēka vai aizdevums automašīnas iegādei, kāds no šiem veidiem noteikti būs bijis izmantots. Cilvēks sev neko neatsaka un ņem aizdevumus, lai nodrošinātu sev nepārtrauktu naudas esamību, ko bieži novirza dažādu jaunu ierīču iegādei vai atpūtai kādā ceļojumā. Kreditēšanas iespējas ļauj saņemt vēlamo uzreiz, negaidot un nekrājot.
Autors: Komentāri

Piekritīsiet taču, ka mēs dzīvojam ļoti straujā laikmetā, kurā viss notiek ātri un prasa tūlītēju rīkošanos, nedodot iespēju pasēdēt maliņā un padomāt? Šis straujais laikmets diktē savus noteikumus, liekot cilvēkiem ātrāk domāt un ātrāk darīt dažādus darbus, kavēšanās šeit var spēlēt nozīmīgu lomu. Piemēram, ja cilvēks ilgi domās un kavēsies, tas, iespējams, pazaudēs iespēju labāk nopelnīt vai iespēju iegādāties kaut ko izdevīgu.
Autors: Komentāri

Nav nekāds noslēpums, ka viss sākas mūsu pašu galvās un bieži vien cilvēki sevi programmē uz nabadzību jau ģenētiskā līmenī, radot psiholoģiskās barjeras, kuras neļauj tik vaļā no nabadzības. Šis viss ir arī par iemeslu tam, kāpēc naudas trūkums ir sistemātisks un visu laiku liek savilkt jostu vai pat ķerties pie kredītiem. Izskatīsim, kuri 10 paradumi noved pie nabadzības, mēģinot saprast, vai nav tā, ka daļa no šiem paradumiem neļauj Jums kļūt bagātākam.
Autors: Komentāri

Kā zināms, tad nepieciešamība pēc papildus naudas līdzekļiem var parādīties pēkšņi un negaidīti. Piemēram, kā no gaida nokrīt izdevīgs piedāvājums kaut ko iegādāties - kaimiņš brauc prom uz ārzemēm un pārdot par ļoti izdevīgu cenu savu automašīnu. Šādā situācijā nav laika ilgi domāt un jāmeklē kāds ātrs risinājums, kur tikt pie naudas, lai kāroto auto nepaspētu iegādāties kāds cits.
Autors: Komentāri

1 2 3 4 5

Pēdējie 3 komentāri starcred.lv blogā

Kredītu graujošā ietekme uz ģimenes budžetu

Komentēja: Uldis Ozols |

Jāatzīst, ka kredītu būšanas ir graujoši ietekmējušas cilvēku palikšanu Latvijā, daudzi ir aizbraukuši tieši dēļ paņemtajiem kredītiem. Zinu personīgi tādus, kas sākotnēji paņēma vienu ātro kredītu, bet tad sākās problēmas ar atdošanu un sākās citu aizdevumu ņemšana, kas noveda pie nespējas visu atmaksāt un pie mukšanas uz Angliju.

Kāpēc ātrajiem kredītiem ir jānomirst dabīgā nāvē?

Komentēja: Zigmārs Ancveirs |

Nu jau te nolasās visa zombiju blice. Pirms raksti, padomā par atbildību un sekām. Pirmkārt, es nebaidos, jo nav jau no kā baidīties, neviens jau man tiešus draudus neizsaka. Otrs, vai tiešām neapjēdz, ka es redzu IP adreses un man nav grūti saprast, no kura puses pūš vējš? Ņemot vērā sarunas bezjēdzību un jūtamas negācijas no zombiju puses, komentārus šim rakstam slēdzu.