Kredīti ar zemiem procentiem: kur aizņemties lētāk?

Ja meklē vietu, kur aizņemties lētāk jeb izdevīgāk, esi pareizajā vietā! Šeit ir apkopoti visi kredīti ar zemiem procentiem. Lai saņemtu aizdevumu uz izdevīgiem nosacījumiem, sākumā ir jāveic vairāku piedāvājumu salīdzināšana. Tas ļaus aprēķināt kredīta izmaksas un apzināties visas iespējas.

Ņemot vērā lielo kreditēšanas pakalpojumu piedāvājumu klāstu, nav brīnums, ka tajā var ne tikai apmulst, bet arī apmaldīties vai pat aiziet neceļos. Reklāmas saukļi bieži vien spēj cilvēku aizvest ne pie tā izdevīgākā piedāvājuma un kredītu jomā, tam ir būtiska nozīme. Kredīti ar zemiem procentiem ir pašsaprotami izdevīgi, tomēr nav tā, ka tie ir visiem pieejami. Iarasti augstākas procentu likmes ir tiem kredītiem, kuri ir vieglāk saņemami - aizdevējs iziet uz risku, gūstot lielāku peļņu. Piesardzīgākie un atbildīgākie kreditori, kuri uz izsniegtā kredīta nopelna mazāk, ir daudz prasīgāki, tāpēc tie neizsniedz kredītus kuram katram. Meklēt vietu, kur aizņemties lētāk var izrādīties apgrūtinoši, tāpēc STARCRED aizņēmumu salīdzināšanas serviss ir atvieglojis šo procesu, ļaujot salīdzināt visus izdevīgākos kredītus vienā vietā.

Kur aizņemties kredītu ar zemu procentu likmi?

AizdevējsSaņemšanaSummaVecumsKomisijas %
5 Bino atsauksmes

BINO INFO

10 min.
425 50 - 425 €

20 - 75 gadi

0 - 8,8 %
5 Ondo atsauksmes

ONDO INFO

10 min.
425 50 - 425 €

20 - 75 gadi

0 - 8,8 %
4.67 ViaSMS atsauksmes

VIASMS INFO

10 min.
1500 50 - 1500 €

20 - 70 gadi

0 - 7,5 %

Kāpēc zemāki procenti, ja var vispār bez tiem?

Jā, tāda iespēja pastāv - aizņemties bez procentiem var un šī iespēja ir jāizmanto. Izvēloties aizdevēju, pievērsiet uzmanību arī pirmajam aizdevumam, kuru ierasti kreditori izsinedz bez komisijas maksas. Šāda opcja ir tikai jaunajiem klientiem jeb pirmajai aizņemšanās reizei un tas ļauj ietaupīt ievērojamu naudas summu. Ja meklējat vietu, kur aizņemties lētāk, tad sāciet ar bezprocentu kredītiem. Ja esat jau aizņēmušies un nav neviena aizdevēja, pie kura jūs jau nebūtu vērsušies, tad sāciet salīdzināt ikmēneša un gada procentu likmes, lai noskaidrotu, kurš tad būs izdevīgākais kredīts ar zemākajiem procentiem. Protams, nav tā, ka uzmanība ir jāpievērš tikai zemajiem procentiem, kuri tiek norādīti pie kredīta atmaksas. Jāpievērš uzmanība ir arī pagarīnāšanas maksai un soda procentiem. Ne vienmēr viss iet pēc plāna un katrs var saskarties ar problēmam atdot kredītu. Šī iemesla dēļ, ir rūpīgi jāplāno savs budžets un jāparedz arī scenārijs, kurā jums var rasties problēmas ar kredīta atmaksu, radot arī papildus izdevumus.

Vai kredīts bez pārmaksas ir pareizākā izvēle?

Pat, ja jūs atradīsiet pašu izdevīgāko kredītu piedāvājumu un tas būs kredīts ar zemiem procentiem vai pat par pliku velti (bezprocentu), tas vēl nenozīmēs, ka tā ir pareizā izvēle. Kredīts bez pārmaksas ļaus ietaupīt, taču tas arī radīs veiglās naudas sajūtu un iespējams pat nelielu atkarību. Kā liecina pētījumi, tad cilvēki, kuri ir paņēmuši kaut reizi kredītu, pie kreditoriem vēršas atkārtoti. Tas ir vieglākais ceļš pie naudas, ceļs, kurš ir izgaismots ar vienkāršību un ērtībām. Lai sānemtu kāroto naudu, ir nepieciešami tikai daži klikšķi ar datora peli vai viens sms. Un jāpiekrīt, ka atturēties no tā visa ir grūti, lai gan mēs visi saprotam, ka pareizākais būtu neaizņemties, bet gan nopelnīt. Lai nevajadzētu meklēt vietu, kur aizņemties, ir rūpīgi jāplāno savs ģimenes budžets, jāveido iekrājumi un jāpalielina savi ienākumi. Kārtot savas finansiālās problēmas ar kredītiem ir ļoti nepareizi un ļoti neizdevīgi.


Vērtējums: 5,00 no 5
Balsis: 1

Kredīti ar zemiem procentiem: kur aizņemties lētāk?
Vērtējums: 5 no 5
Balsis: 1

Atstāt komentāru