Ferratum Bank atsauksmes

Kreditora
nosaukums
Maksimālā
summa
Naudas kredīts no
www.ferratum.lv
Izsniegšanas
laiks
Pirmais
bez maksas
Vecuma
ierobežojums
Procentu likme
Darba laiks
1500
www.ferratum.lv
10 min
250
21 - 75
27
08:00-22:0009:00-18:00

Viens no Latvijā pieejamajiem naudas aizdevējiem privātpersonām, Ferratum ir veicis būtiskas izmaiņas savā darbībā un pakalpojumu klāstā. Tagad šis aizdevējs Latvijas kreditēšanas tirgū darbojas ar nosaukumu Ferratum Bank, kā arī piedāvā lielāku pakalpojumu klāstu – ierastajiem ātrajiem kredītiem pievienojas citi aizdevuma veidi – Plus Loan un kredītlīnija, kā arī ļoti unikālu piedāvājumu, kas ļauj aizņemties bez maksas arī otro aizdevumu. Tas nozīmē to, ka cilvēkiem, kuriem ir radusies vajadzība aizņemties naudu, šī kompānija sniedz plašākas iespējas. Naudas aizņēmējam atliek vien izvēlēties un saprast to, kas viņam īsti ir vajadzīgs un kurš no aizdevuma veidiem ir vispiemērotākais tieši viņam. Šis aizdevējs jau vairākus gadus darbojas Latvijas tirgū, piedāvājot cilvēkiem ērti un ātri aizņemties naudu, kas nevar palikt bez ievērības, tāpēc par šo kompāniju pārsvarā ir labas atsauksmes.

Ferratum Bank atsauksmes - ātrais kredīts līdz 1500 euro

Kreditors darbojas ne tikai Latvijā, bet kopumā 20 valstīs, sniedzot finanšu pakalpojumus, kas galvenokārt ir saistīti ar mikrokreditēšanu. Bet raksta turpinājumā iepazīstināsim sīkāk ar šī aizdevēja sniegtajiem pakalpojumiem. Latvijas privātpersonu kreditēšanas tirgū ir ļoti ierasti saņemt salīdzinoši nelielas summas uz īsiem termiņiem – ātros kredītus. Ferratum kredīts ir līdz 400 eiro, tomēr ir vērts zināt, ka, pirmajā reizē ņemot aizdevumu pie šīs kompānijas, varēsi saņemt tikai 250 eiro. Ja veiksmīgi un bez problēmām atgriezīsi šo naudu, tad otrajā un visās nākamajās reizēs vajadzības gadījumā varēsi aizņemties visu maksimālo summu – 400 eiro. Noteikti liels pluss ir tas, ka, saņemot aizdevumu pirmo reizi līdz 250 eiro, nebūs jāmaksā procenti un komisijas maksas par saņemto kredītu, jo pirmajam aizdevumam pie šī kreditora aizdevuma procentu likme ir 0%. Vilinoši, vai ne? Tomēr steigties uz šo vilinājumu nevajag, jo sākotnēji ir visu rūpīgi jāpārdomā, apzinoties visas sekas un iespējas šo aizdevumu laicīgi atdot. Piesardzība un rūpīga plānošana nāks tikai par labu un pasargās no neapdomīgas vai pārsteidzīgas aizņemšanās.

Ferratum kredīts var tikt paņemts līdz 45 dienām!

Ātrais kredīts internetā ir ātrs ne tikai ar saņemšanu, bet arī ar atdošanu – atmaksas termiņš šim kredīta veidam tiek piedāvāts līdz 45 dienām. Aizdevuma atmaksa ir vienreizēja – šo 45 dienu laikā (vai arī īsākā atmaksas termiņā) vienu reizi ir jāveic visas summas atmaksa uz aizdevēja kontu, summu nav paredzēts atmaksāt pa daļām. Uz iespēju pieteikties kredītam var pretendēt cilvēki, kas ir vecumā no 21 līdz 75 gadiem. Kā arī svarīgs tas, ka aizdevums tiks izsniegts tikai tiem, kam nav slikta kredītvēsture. Ferratum Bank piedāvā arī Plus Loan aizdevumu – kompānijas klientam, kurš vismaz vienu reizi ir saņēmis kredītu pie šī aizdevēja un veiksmīgi, bez problēmām to ir atmaksājis, var pieteikties ilgtermiņa aizdevumam, kur ir iespējams saņemt lielākas summas ar garāku atmaksas termiņu. Lielāks aizdevums uzliek vēl lielāku atbildību, tāpēc izvērtējiet savas iespējas, pirms dodaties pie kreditora.

Ja esi šīs kompānijas klients, esi jau ņēmis kredītu un to laicīgi atmaksājis, un ir radusies nepieciešamība pēc atkārtota kredīta, tad ir iespējams izvērtēt šo aizdevuma veidu. Plus Loan sniedz iespēju aizņemties no 50 līdz 1500 eiro ar atmaksas termiņu no 2 līdz 12 mēnešiem jeb 1 gadam. Tātad, ja ātrā kredīta sniegtā iespēja 45 dienu atmaksas termiņš tev šoreiz neder, tad vari mēģināt pieteikties Ferratum Plus Loan, jo tas dod iespēju noformēt aizdevumu ar ilgāku naudas atgriešanas termiņu. Kā arī, ja ar ātrā kredīta maksimālo summu 400 eiro šoreiz ir par maz, tad arī šajā gadījumā Loan Plus būs piemērotāks. Šis aizdevuma veids sniedz vairākas būtiskas priekšrocības salīdzinājumā ar parasto naudas aizdevumu – ir iespējams aizņemties lielākas naudas summas, garāki kredīta atmaksas termiņi, zemāki aizdevuma procenti. Protams, šāda veida aizdevums uzliek arī lielāku atbildību, kura jāapzinās jau pašā sākumā.

Ferratum Bank kredītlīnija - pieejamākie aizdevumi:

Ja esi sasniedzis 21 gada vecumu un neesi vecāks par 75 gadiem, kā arī esi laicīgi nokārtojis savas saistības pret Ferratum Bank, vari mēģināt pieteikties šim aizdevumam, ja ir tāda vajadzība. Un kā trešais finanšu pakalpojuma jaunums no kompānijas ir Ferratum kredītlīnija. Ja uz Plus Loan aizdevumu varēja pretendēt tikai aizdevēja esošie klienti, tad kredītlimitam var pieteikties gan jauni, gan esoši klienti, tas ir kaut kas labāks kā kredīta pagarināšana. Kredītlīnija ir ilgtermiņa kreditēšanas veids, kas pēc būtības ir ļoti līdzīgs komercbanku piedāvātajiem overdraftiem vai kredītkartēm. Maksimālā kredītlimita summa tiek piedāvāta 1200 eiro, tomēr pirmajā reizē kredītlimita apjoms būs 350 eiro. Aizdevuma procentu apmērs ir 12,5%, kas ir diezgan pieejams un atbilstošs par kreditēšanas pakalpojumu izmantošanu. Šis pakalpojums ir piemērots klientiem, kuriem ir pozitīva kredītvēsture.

Noformējot kredītlimitu, jāņem vērā tas, ka saņemto kredītlimitu nav vajadzīgs iztērēt uzreiz. Tas sniedz drošības sajūtu, ka, ja nu gadījumā notiek kāda nelaime vai ir vajadzība pēc naudas, kuras diemžēl uz doto brīdi nav, ir iespējams izmantot piešķirto kredītlīniju. Kredītlīnijas atmaksa ir jāveic katru mēnesi, kad ir aizdevējam jāatmaksā minimālā noteiktā summa vai noteikta daļa no saņemtā aizdevuma summas. Ļoti ērti ir tas, ka ir iespējams aizņemties vairākkārt un tik ilgi, kamēr būs sasniegts piešķirtais kredītlimits. Ferratum Bank ir ikvienam cilvēkam pieejams aizdevējs, kurš piedāvā vairākus kreditēšanas pakalpojuma veidus. Katram atliek vien izvērtēt savas vajadzības un iespējas, lai saprastu, kurš aizņemšanās veids ir visizdevīgākais.

Ko citi domā un saka par Ferratum Bank?

Skaidrs, ka jebkuram cilvēkam, pirms sākt sadarboties ar kādu, interesē atsauksmes un cilvēku pieredze. Ferratum Bank atsauksmes ir ļoti pozitīvas, jo kompānija ir spējusi iemantot klientu patiku ar elastīgajiem noteikumiem un izdevīgajiem piedāvājumiem. Aizņemšanās jebkurā situācijā ir atbildīgs solis, tas ir jāizvērtē ar lielu atbildības sajūtu. Ja esi pārliecināts par savām iespējām kredītu bez aizķeršanās atmaksāt, tad piesakies kādam no kompānijas piedāvātajiem kredītu veidiem. Atceries, ka šis aizdevējs izsniedz kredītus tikai tiem cilvēkiem, kam iepriekš nav bijušas problēmas ar maksājumu veikšanu gan pie viņiem, gan arī pie citiem kreditoriem vai pakalpojumu sniedzējiem – kredīti tiek izsniegti cilvēkiem ar labu kredītvēsturi. Tas ir arī saprotams, jo neviens taču nevēlās sadarboties ar grēkāzi, uz kuru nevar paļauties. Centieties rūpēties par savu nākotni un neuzņemties saistības, kuru izpildi nevarat garantēt.

Ferratum Bank kontakti un rekvizīti:

Ferratum logo un rekvizīti

Gadās visādi un situācijā, kad beidzās nauda, var nākties arī aizņemties. Ja vēlies aizņemties ātri un bez problēmām, noteikti izvērtē savas iespējas, lai nesanāk tā, ka paņemtais aizdevums netiks atdots laikā. Ja ar to viss kārtībā, tad Ferratum Bank kredīts būs labs sabiedrotais, lai pārvarētu īslaicīgās finansiālās problēmas. Šai kompānijai ir ne tikai ātrie kredīti, bet ir arī kredītlīnija, kas ļauj pieteikties vienam lielākam aizdevumam ar kredītlimitu, nodrošinot sev iespēju tikt pie naudas jebkurā laikā un sava kredītlimita ietvaros. Kompānija ir iemantojusi uzticību un bieži priecē ar dažāda veida akcijām, kas ļauj aizņemties uz īpaši izdevīgiem nosacījumiem. Kā liecina Ferratum Bank atsauksmes, tad cilvēki ir ļoti apmirināti ar šīs kompānijas darbību. Arī sūdzibas ir ļoti maz, kas liecina, ka neapmierināto ir ļoti maz. Apkalpošanas kvalitāte un ātrums ir teicami, arī pprocentu likmes nav tās lielākās, tāpēc, izvērtējot un salīdzinot visus ātro kredītu izsniedzējus, šo kompāniju noteikti vajadzētu paturēt prātā. Prātā vajag paturēt arī to, ka jebkuras kredītsaistības slēpj sevī riskus.

Atsauksmes par citiem kreditoriem:

Neaizmirstiet padalīties ar draugiem: Facebook, Draugiem, Linkedin, Google+ un Twitter...

Atsauksmes: 5 | Vērtējums: 4.6

| | Vērtējums: 5

Es arī varu teikt tikai to labāko par Feratum kredītu. Es izmantoju viņu kredītlīniju un esmu apmierināts ar to, ka pie naudas tieku tad, kad vajag. Nav vairs jāgaida apstiprināšana, es darbojos ar savu naudu sākotnēji piešķirtā kredītlimita ietvaros.

| | Vērtējums: 5

Man Ferratum patīk, jo viņiem ir otrais kredīts bez maksas. Neviens cits neaizdod atkārtotu aizdevumu, tāpēc es šos augstāk vērtēju. Ļoti ātri un ērti var noformēt visu. Vienīgi jāatzīst, ka kredīti nav nekas labs, to labāk neņemt, ja gribās mierīgi dzīvot.

| | Vērtējums: 4

Nav ne vainas, es pat teiktu, ka procentos šie ir paši izdevīgākie.

| | Vērtējums: 5

Nokārtoju Feratum kredītlimitu, tagad man ir otrs Swedbank overdrafts, es laikam tā to nosaukšu.

| | Vērtējums: 4

Pie šiem jau kādu trešo reizi aizņemos, nezinu, kas man liek to darīt, laikam viss kārtībā, tāpēc.

Vērtējums: 1 2 3 4 5


Svarīgi! STARCRED.LV redakcija un administrācija nenes nekādu atbildību par ievietoto komentāru saturu un patur tiesības dzēst komentārus pēc saviem ieskatiem! Lūgums ievērot pieklājību un Latvijas likumdošanu, kā arī neizmantot šo sadaļu reklāmas nolūkos.