SohoCredit atsauksmes

Kreditora
nosaukums
Maksimālā
summa
Aizņemties
ātro kredītu
Izsniegšanas
laiks
Pirmais
bez maksas
Vecuma
ierobežojums
Procentu likme
Darba laiks
1000
Atsauksmes (1)
10 min
300
20 - 70
12
08:00-22:0008:00-22:00
1500
Atsauksmes (5)
10 min
250
21 - 75
27
08:00-22:0009:00-18:00

SohoCredit ir ātrais kredīts dažādiem dzīves pavērsieniem, kuros vajag papildus naudas līdzekļus. Ja aizņemies pirmo reizi, tad maksimālā bezmaksas aizdevuma summa pirmajā reizē ir līdz 250 euro. Šāds finanšu pakalpojums var būt ļoti izdevīgs, ja līdz algai vēl pavisam nedaudz, taču nauda svarīga ir tieši šobrīd, lai segtu kādu pakalpojumu vai iegādātos kaut ko sev svarīgu. Šis ir izdevīgs aizdevējs, jo, aizņemoties pirmo reizi, nav jāmaksā komisija. Pirmais kredīts bez maksas ir arī bez ķīlas un galvojuma, kā arī bez izziņas no darba vietas. Šīs priekšrocības veido pozitīvas atsauksmes. Kādi nosacījumi, lai varētu aizņemties šīs kompānijas? Personai jāatbilst šādiem kritērijiem: Latvijas Republikas pilsonis vai nepilsonis ar pastāvīgu uzturēšanās atļauju; vecumā no 20 - 65 gadiem; ar deklarētu un faktiskās dzīvesvietas adresi Latvijas Republikā. Nosacījumi ir ļoti būtiski - iepazīsties ar tiem rūpīgi. Bez šī nebanku aizdevēja ir arī citi, kuriem ir izdevīgāki nosacījumi un kredītlīnijas (kredītlimita) iespēja, tā var būt laba alternatīva šim kreditoram.

SohoCredit atsauksmes - ātrais kredīts līdz 500 euro

Lai tiktu saņemta vēlamā nauda, jābūt ar pastāvīgu mobilā telefona pieslēgumu; ar bankas norēķinu kontu jebkurā no Latvijas komercbankām; nedrīkst būt pārkāptas citas kredītsaistības vai kavēti maksājumi; ir regulāri ienākumi, kas ļauj atmaksāt aizņēmumu. Lai Jums tiktu izsniegts SohoCredit kredīts, Jums, pirmkārt, ir jāreģistrējas un jāaizpilda reģistrācijas anketa. Pēc reģistrācijas Jums no sava bankas konta jāpārskaita viens cents uz kontu – tā Jūs ļausiet kompānijai pavisam droši uzzināt sava konta numuru, uz kuru pārskaitīt aizdoto naudu. Lai gan tas no pirmā acu mirkļa izskatās jocīgi, tomēr tam ir savs pamats. Aizdevējs vēlās pārliecināties par to, ka Jūs esat īstā persona, kurai pārskaitīt naudu, tāpēc šis ir vairāk drošības apsvērumu dēļ.

Pirms reģistrācijas izlasiet arī līgumu un, kad esiet to izdarījuši, un visi nosacījumi ir skaidri, ielieciet ķeksīti. Kad reģistrācija ir veikta, tad Jums jāpiesaka aizdevums. Ir divas iespējas, kā pieteikt savu kredītu. Viena iespēja ir pieteikt naudas aizdevumu internetā. Atliek tik ieiet savā profilā, kur jāizvēlas summa un uz cik dienām vēlies aizņemties, un jānospiež "Saņemt kredītu". Pēc tam uz Jūsu mobilo telefonu atnāks ziņa ar autorizācijas kodu un norādījumiem, kur tas ir jāievada. Otra iespēja ir pieteikt aizdevumu ar sms palīdzību - tas ir sms aizņēmums. Tad, kad būsiet pieteicis aizdevumu, vienalga no kuriem abiem veidiem, tad lēmumu par kredīta izsniegšanu kompānija izskatīs dažu minūšu laikā. Par šo lēmumu Jūs tiksiet informēts uz Jūsu mobilo telefonu, saņemsiet sms, un nauda nekavējoties tiks pārskaitīta uz Jūsu bankas kontu.

Cik lielu naudas summu var aizņemties pie SohoCredit?

Pirmajā reizē var aizņemties summu līdz 250 euro (bezprocentu jeb 0%); Otrajā reizē var aizņemties summu līdz 500 euro. Iesniegt savu pieteikumu varat 24 h diennaktī, 7 dienas nedēļā, taču lēmums par kredīta piešķiršanu un naudas pārskaitījums tiek veikts darba dienās no 8:00 līdz 22:00 un brīvdienās vai svētku dienās no 9:00 līdz 21:00. Naudas aizdevums ir uz laika posmu līdz 30 dienām, bet ja nebūs iespējams to atmaksāt laikā, tad kredīta atmaksas termiņu par papildus samaksu būs iespējams pagarināt. Rēķinus par savu aizņēmumu vari apmaksāt internetbankā vai jebkuras bankas filiālēs, kā arī Latvijas Pasta nodaļās. Zemāk vari iepazīties ar komentāriem, kur ir arī SohoCredit atsauksmes, tas ļaus izprast citu pieredzi ar Soho. Izvēlies sev ērtāko atmaksas veidu un atmaksā aizdevumu noteiktajā termiņā.

Mazliet no SohoCredit vēstures:

Šī kompānija aizsāka savu darbību ap 2010. gadu, reti kurš tajā laikā nebija pamanījis aktīvās reklāmas gan radio, gan televīzijā, gan uz automašīnām. SohoCredit ienāca tirgū kā izteikts līderis, kas ļoti ātrā laikā ieguva popularitāti kredītņēmēju vidū. Interesanti, ka sākotnēji šī kompānija saucās SOHO Food, kas noteikti daudziem asociējās ar pārtiku. Tad tika veikts rebrendings un kompānija tika pārdēvēta par SOHO Group, kas līdz šai dienai tāda arī ir palikusi. Šo gadu laikā šī kompānija ir paspējis paplašināties un iekarot jaunus tirgus, piemēram, Polijas, Lietuvas un Spānijas tirgus, kur konkurence ir ļoti liela, tāpēc pakalpojumu kvalitāte ir noteicošais, lai uzņēmums gūtu peļņu un attīstītos. Šis uzņēmums ir labs piemērs tam, kā no maza biznesa var kļūt par lielu kreditēšanas vali, kurš spēj ieziet arī plašajā pasaulē.

SohoCredit kontakti un rekvizīti:

SohoCredit logo un rekvizīti

Atsauksmes par citiem kreditoriem:

Neaizmirstiet padalīties ar draugiem: Facebook, Draugiem, Linkedin, Google+ un Twitter...

Atsauksmes: 8 | Vērtējums: 4.6

| | Vērtējums: 4

Man ar SohoCredit ir bijusi liela pieredze, jo ņemu pie šiem aizdevumus jau no pašiem pirmsākumiem. Varu teikt tikai labus vārdus, lai gan esmu viena no tiem, kas ir iekūlusies nepatikšanās ar ātrajiem kredītiem. Esmu arī pie SMSCredit ņēmusi, tie arī ir labi. Aizdevēji jau nav vainīgi mūsu likstās.

| | Vērtējums: 4

Hā, atceros, kā šie braukāja ar tādu tizlu auto, kuram uz piekabes bija liels (gigantisks) baneris ar kliedzošu reklāmu. Tagad tādi klusāki palikuši, laikam nemaz tik labi neiet vairs. Nekad neesmu pie viņiem aizņēmies un domāju, ka nekad to arī nedarīšu, vienkārši saknē neieredzu augļošanu un dzīvošanu uz svešiem līdzekļiem. Labāk domājiet, kā kaut ko ražot un attīstīt eksportu, nevis dzeniet postā paši savu tautu.

| | Vērtējums: 5

Šitie bija pirmie, no kuriem aizņēmos un iebraucu auzās - sākās apburtais loks un pieradums pie tik vieglās naudas. Tas sohocredit ir tādi paši rīkļu rāvēji kā visi pārējie, kas sūc no nabagiem procentus par naudas aizdošanu. Nesaprotu, kāpēc viņi netiek pieskaitīti pie augļotājiem, tie taču izmanto cilvēku grūto stāvokli un vārās?

| | Vērtējums: 5

Ko tik te nevar uzzināt, visādi datoriķi, tad nelaimīgie. Nu sāciet domāt, pirms liet žulti.

| | Vērtējums: 4

Ko var ņemties, viss kārtībā ar to Soho. Ja nemāki atdot, tad neaizņemies!

| | Vērtējums: 5

Skatos, ka nekādas dižās SohoCredit atsauksmes te nav, taču sūdzību lapā to ir biezā slānī. Palasot tās visas sūdzības, tā vien izskatās, ka šis kantoris ir kaut kādi krāpnieki, kas pelna miljonus uz duraku rēķina, bet, iespējams, tos komentārus ir sarakstījuši konkurenti. Es ar SohoCredit sadarbojos tikai vienu reizi, kad man tika piešķirts pirmais kredīts bez maksas, visu ātri sakārtoju internetā, paņēmu aizdevumu un sanāca tas viss man par pliku velti. Atdevu aizņemto naudu jau pēc nedēļas, tāpēc nekādas dižās pieredzes ar parādu piedziņu man nav, visādi citādi bija patīkama komunikācija un sadarbība. Arī ar Vivus nācās sastapties, taču tur tās saistības man vēl turpinās, paņēmu ilgtermiņa kredītu uz 2 gadiem.

| | Vērtējums: 5

Es jau neko, es parasts kredītņēmējs, kurš spriež pēc pieredzes. Mana pieredze ar šo kompāniju ir tikai pozitīva, bet tas, kas tur notika vai nenotika ar tiem partneriem, man laikam ir vienalga, varēju jau arī neminēt šo faktu, bet paldies, ka izskaidroji un apstiprināji tenkas.

| | Vērtējums: 5

Ričard, vai tik tās atsauksmes par Soho nenāca no partnermārketinga čaļiem, kas darbojas DoAff un līdzīgās platformās, kuras šī kompānija pamatīgi uzmeta? Ko tur slēpt, ja reiz nenorēķinājās ar partneriem, tad nekas uzticams tur nevar būt.

Vērtējums: 1 2 3 4 5


Svarīgi! STARCRED.LV redakcija un administrācija nenes nekādu atbildību par ievietoto komentāru saturu un patur tiesības dzēst komentārus pēc saviem ieskatiem! Lūgums ievērot pieklājību un Latvijas likumdošanu, kā arī neizmantot šo sadaļu reklāmas nolūkos.